Sprawdź, jaki masz internet

Homologowany speed test.

Download test

0.0

Mb/s

Upload test

0.0

Mb/s

Ping (RTT) w ms

0

Jitter w ms

0

ISP

Amazon.com, Inc.

Download histogram

Upload histogram

3.238.98.39

CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

Jak testować internet?

Najlepsze wyniki osiągniesz, jeżeli podłączysz komputer bezpośrednio do modemu/routera za pomocą kabla ethernetowego. Speedtest możesz również wykonać korzystając z połączenia bezprzewodowego Wi-Fi. Jest to metoda prosta, ale mniej wiarygodna. Czynniki wpływające na poprawność testu prędkości i precyzyjne wyniki, które warto wyeliminować przed przystąpieniem do pomiaru, to między innymi:

Test przy obciążonym łączu - jeśli inne urządzenia aktywnie korzystają z internetu, bądź na Twój komputer pobierane są w tej chwili znaczne ilości danych - dotyczy to także wysyłu. Postaraj się przed pomiarem wyłączyć zbędne urządzenia lub odłączyć je od routera.

Zbytnio obciążony komputer - jeśli operujesz na kilkunastu czy kilkudziesięciu zakładkach przeglądarki, to skutecznie spowolnisz jej możliwości, w tym przeprowadzenia prawidłowego testu prędkości. Warto spojrzeć na aktualne użycie procesora i obciążenie karty sieciowej.

Szkodliwe oprogramowanie - wszelkie szkodliwe oprogramoawnie może wpłynąć na zdolności łącza. Jeśli komputery lub inne urządzenia typu IoT są zainfekowane, powinno się najpierw usunąć niebezpieczny software.

Schowany lub źle skonfigurowany router - szczególnie w przypadku testu przy połączeniu bezprzewodowym, należy zwrócić uwagę na to, by być blisko routera, a sam router powinien być odsłonięty, z odpowiednio dobraną mocą sygnalu, i z dala od innych bezprzewodowych urządzeń, głośników czy TV.

Nietypowa konfiguracja komputera - jeśli nadal obserwujesz zbyt niskie wyniki pomiarów, upewnij się, że komputer na którym przeprowadzasz test, ma wyłączony VPN, czy nie używa serwera PROXY. Również niektóre programy antywirusowe mogą wpływać negatywnie na wyniki - warto zdezaktywować je na czas pomiaru.

Wyniki, które dostarczy Ci speed test, pozwolą zorientować się czy osiągane prędkości są zbliżone do tych, jakie zostały umówione z dostawcą. Dobrą praktyką jest wykonanie testu w ilości większej niż raz, a także o różnych porach dnia.

Nasi partnerzy

Ocena witryny

średnia: 4.4 / 5, głosów: 31457

 

5 / 5

Igor

Przeprowadziłem ten test, ponieważ po „użyczeniu” Internetu innym najemcom strasznie zamulał. Materiały video zacinały się, serwisy nie chciały się załadować etc. Było to mega irytujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń natychmiast Internet zaczął działać tak jak powinien. Warto zajrzeć tutaj zanim przelejecie żale na swojego operatora XD.
5 / 5

Kazimiera

Nareszcie ktoś zrobił test szybkości internetu światłowodowego, który pokazuje wyniki w 100% autentyczne. Co więcej jest darmowy. Przeprowadziłam go tak, jak zalecali autorzy testu i ku mojemu ogromnego zdziwieniu okazało się, że domowy Internet jest taki jak obiecywał operator :O!!! Niewiarygodne, serio... Fajnie, że odrębnie testowane są szybkość pobierania danych, szybkość wysyłania danych oraz ping. W 100% polecam. Nie spotkałam wcześniej lepszego, a do tego darmowego, tak samo działającego testu.
3 / 5

Alina

To jedyny ze sprawdzonych przeze mnie testów szybkości Internetu, który pokazuje podobne lub nawet identyczne wyniki, jak certyfikowane rozwiązania typu speed test. Polecam szczególnie, gdy intensywnie korzystacie z Internetu i zależy wam na takiej jakości łączy, jak mówi umowa. Szybki internet to fundament w mojej pracy. Dlatego musi działać dokładnie tak, jak mówi umowa. Z pewnością nie słabiej.
5 / 5

Norbert

Intuicyjny, profesjonalny test prędkości łączy. W naszym przypadku na stałe w zapisanych zakładkach. Bada nie tylko prędkość downloadu oraz prędkość uploadu, ale także czas reakcji. Wyświetla wyniki całkowicie autentyczne. Wiemy, bo porównaliśmy je z rezultatami z certyfikowanego testu prędkości internetu. Wyszło w zasadzie to samo, a nie trzeba było tak długo czekać na rezultaty, rejestrować się etc. U nas okazało się, że winą powolnego Internetu jest za duża ilość urządzeń podpiętych do wspólnej sieci.
5 / 5

Daniel

W sieci znaleźć można chyba z kilkadziesiąt speed testów do pomiaru prędkości łącza. Przez kilka tygodni poszukiwałem rozwiązania, które dostarczy mi solidnych argumentów do dowiedzenia, że mój Internet nie działa tak, jak wskazano w umowie. Ten speed test naprawdę bardzo odbiega od innych, udostępnianych za darmo testów. Mogę go polecić!
5 / 5

Olgierd

Coś czułem, że szybkość mojego internetu światłowodowego nie jest taka, jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Przeprowadzony przed momentem test tylko mnie w tym utwierdził. Na dniach składam reklamację do operatora. Wy także nie dajcie się wykorzystać. Przeprowadźcie darmowy test szybkości Internetu, gdy tylko zawrzecie umowę z dostawcą usługi.
5 / 5

Adelajda

Godny zaufania, banalny w obsłudze speedtest udostępniony za free. Nacisnęłam start, odczekałam i po niecałej minucie już mogłam odczytać rezultaty. Dla mnie ważne było to, że na stronie testu znajduje się krótka instrukcja, jak poprawnie wykonywać speedtest, żeby wyniki były prawdziwe. Wyszło na to, że kiepski Internet to nie wina dostawcy usługi, ale wyłącznie moja.
5 / 5

Bogusław

Najlepszy, bezpłatny speedtest jaki w życiu spotkałem! A trochę ich było... Speedtest pokazuje prędkość downloadu, prędkość uploadu i czas reakcji - z naprawdę bardzo dużą dokładnością. Ja sprawdziłem swoje łącza korzystając z kabla Ethernet, bo korzystając z Wi-Fi wyniki mogą być niewiarygodne.
5 / 5

Ludwik

Przeprowadziłem ten test, bo po „użyczeniu” Internetu współlokatorowi strasznie spowolnił. Pliki video ścinały się, witryny nie chciały się ładować etc. Było to totalnie irytujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń natychmiast Internet zaczął śmigać tak jak mówi umowa. Warto zajrzeć tutaj zanim wyślecie wypowiedzenie umowy do swojego operatora XD.
2 / 5

Jolanta

Po tylu latach w końcu udało mi się znaleźć test prędkości łącza, który zapewnia wyniki w 100% wolne od błędów. Jakby tego było mało jest dostępny bez opłat. Zrobiłam tak, jak pokazano w instrukcji i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się, że domowy Internet osiąga takie parametry jak powinien :O!!! Niebywałe, serio... Punktuje to, że odrębnie pokazywane są jakość pobierania danych, jakość wysyłania danych oraz jakość połączenia między urządzeniem a serwerem. Bardzo polecam. Nie spotkałam nigdzie bardziej wiarygodnego, a do tego dostępnego bez opłat, tak samo działającego rozwiązania.
5 / 5

Melania

To jedyny spośród znalezionych przeze mnie testów prędkości łączy, który daje zbliżone lub nawet takie same rezultaty, jak certyfikowane narzędzia. Polecam bardzo, jeśli dużo używacie Internetu i zależy wam na takiej prędkości łącza, jak deklarował operator. Superszybki internet to niezbędnik mojego biznesu. Dlatego musi śmigać dokładnie tak, jak deklarował operator. W żadnym wypadku nie wolniej.
5 / 5

Hanna

Prosty, wiarygodny test prędkości Internetu. Na naszym komputerze na stałe wśród ulubionych stron. Mierzy nie tylko prędkość downloadu oraz prędkość uploadu, ale także czas reakcji. Generuje wyniki całkowicie rzetelne. Wiemy, bo porównaliśmy je z rezultatami z certyfikowanego testu prędkości łącza. Wyszło w zasadzie to samo, a nie trzeba było tak długo czekać na rezultaty, rejestrować się etc. U nas okazało się, że winą źle działającego Internetu jest za duża ilość urządzeń podpiętych do wspólnej sieci.
4 / 5

Ryszard

W Internecie jest sporo speed testów do testowania szybkości łączy. Przez kilka miesięcy szukałem narzędzia, które dostarczy mi silnych podstaw do udowodnienia, że mój domowy Internet nie osiąga takich parametrów, jak mówi umowa. Ten speed test rzeczywiście wyraźnie różni się od innych, podobnych narzędzi. Polecam każdemu!
5 / 5

Adrian

Miałem przeczucie, że szybkość Internetu nie jest taka, jak zapisano w umowie. Przeprowadzony na tej stronie test tylko potwierdził moje podejrzenia. W najbliższym czasie składam reklamację do operatora. Wy także nie dajcie się naciągnąć. Przeprowadźcie darmowy test szybkości Internetu, gdy tylko zawrzecie umowę z dostawcą usługi.
5 / 5

Łucja

Godny zaufania, bezproblemowy speedtest udostępniony za darmo. Wcisnęłam start, odczekałam i po chwili już mogłam odczytać rezultaty. Na plus, że na stronie z testem zawarta została prosta instrukcja, jak prawidłowo wykonywać speedtest, żeby rezultaty były rzetelne. Wyszło na to, że powolny Internet to nie wina dostawcy usługi, ale w dużej mierze moja.
5 / 5

Leon

Najbardziej wiarygodny, ogólnodostępny speedtest jakiego kiedykolwiek używałem! A naprawdę dużo ich było... Speedtest pokaże Wam jakość downloadu, jakość uploadu i jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem - z naprawdę wysoką dokładnością. Ja sprawdzałem swoje łącze przy podłączeniu do sieci kablem, bo przy połączeniu Wi-Fi wyniki mogą okazać się nieprawidłowe.
5 / 5

Marian

Zrobiłem ten test, ponieważ po ”pożyczeniu” Internetu innym najemcom bardzo mulił. Seriale zacinały się, portale nie chciały się załadować itd. Było to okropnie denerwujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń nagle Internet zaczął działać tak jak kiedyś. Warto zajrzeć na tą stronę zanim złożycie skargę do swojego operatora ;-).
3 / 5

Karolina

Nareszcie znalazłam test szybkości łączy, który pokazuje wyniki całkowicie bezbłędne. Co więcej jest bezpłatny. Przeprowadziłam go tak, jak wskazano w instrukcji i ku mojemu ogromnego zaskoczeniu okazało się, że mój Internet jest taki jak w umowie :O!!! Trudno w to uwierzyć, naprawdę... Dla mnie ważne było to, że osobno mierzone są szybkość downloadu, szybkość uploadu i ping. Z czystym sumieniem polecam. Nie znalazłam do tej pory lepszego, a do tego darmowego, podobnie działającego testu.
5 / 5

Weronika

To jedyny ze sprawdzonych przeze mnie testów prędkości łączy, który daje podobne lub nawet identyczne wyniki, jak certyfikowane speedtesty. Polecam bardzo, jeśli dużo korzystacie z Internetu i zależy wam na takiej prędkości łączy, jak obiecywał wam operator. Ultraszybki internet to niezbędnik mojego biznesu. Dlatego musi działać dokładnie tak, jak obiecywał operator. Na pewno nie wolniej.
5 / 5

Mariola

Intuicyjny, profesjonalny test jakości łączy. W naszym przypadku na stałe w zapisanych zakładkach. Bada nie tylko szybkość pobierania danych czy szybkość wysyłania danych, ale również ping. Wyświetla wyniki w 100% autentyczne. Mamy co do tego pewność, bo zestawiliśmy je z wynikami z certyfikowanego testu prędkości internetu. Wyszło niemalże to samo, a nie musieliśmy tyle czekać na wyniki, rejestrować się itd. W naszym przypadku okazało się, że przyczyną powolnego Internetu jest zbyt duża ilość urządzeń podpiętych do jednej sieci.
5 / 5

Rafał

W Internecie znajduje się pełno speed testów do pomiaru szybkości łączy. Odkąd sięgam pamięcią szukałem narzędzia, które dostarczy mi mocnych podstaw do wykazania, że mój Internet nie śmiga tak, jak deklarował operator. Ten speed test faktycznie mocno różni się od innych, dostępnych w Internecie rozwiązań. W 100% polecam!
5 / 5

Wacław

Od pierwszego dnia podejrzewałem, że prędkość łączy nie jest taka, jak być powinna. Wykonany w tym miejscu test dodatkowo potwierdził moje przeczucia. W tym tygodniu wysyłam zażalenie do dostawcy Internetu. Wy też nie dajcie się oszukiwać. Uruchomcie bezpłatny test prędkości łącza, gdy tylko podpiszecie umowę z operatorem.
5 / 5

Marzanna

Godny polecenia, banalny w obsłudze speedtest dostępny za free. Nacisnęłam start, poczekałam i po niecałej minucie już mogłam zobaczyć wyniki. Świetnie, że na stronie testu znajduje się krótka instrukcja, jak poprawnie przeprowadzać speedtest, żeby wyniki były wiarygodne. Okazało się, że kiepski Internet to nie wina operatora, ale wyłącznie moja.
5 / 5

Antoni

Najbardziej wiarygodny, ogólnodostępny speedtest jakiego kiedykolwiek używałem! A naprawdę dużo ich było... Speedtest mierzy jakość downloadu, jakość uploadu i jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem - z naprawdę bardzo wysoką dokładnością. Ja sprawdzałem swoje łącze przy podłączeniu do sieci kablem, bo przy połączeniu Wi-Fi wyniki mogą okazać się mało wiarygodne.
2 / 5

Arnold

Wykonałem ten test, bo po udostępnieniu Internetu drugiemu najemcy okropnie spadła prędkość łączy. Filmy ścinały się, strony nie chciały się ładować itp. Było to straszliwie wkurzające. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń od razu Internet zaczął śmigać tak jak kiedyś. Warto zajrzeć tu zanim zaczniecie hejtować publicznie swojego operatora :D.
5 / 5

Karina

Nareszcie udało mi się znaleźć test szybkości łączy, który pokazuje wyniki całkowicie wolne od błędów. Co więcej jest bezpłatny. Przeprowadziłam go tak, jak wskazano w instrukcji i ku mojemu ogromnego zaskoczeniu okazało się, że mój Internet jest taki jak powinien :O!!! Trudno w to uwierzyć, naprawdę... Punktuje to, że osobno mierzone są szybkość downloadu, szybkość uploadu i ping. Z czystym sumieniem polecam. Nie znalazłam nigdzie lepszego, a do tego darmowego, podobnie działającego testu.
5 / 5

Agata

To jedyny ze sprawdzonych przeze mnie testów szybkości łącza, który zapewnia podobne lub nawet identyczne wyniki, jak certyfikowane testy. Polecam zwłaszcza, gdy intensywnie korzystacie z Internetu i zależy wam na takiej szybkości łączy, jak macie na umowie. Szybki internet to fundament mojej firmy. Dlatego musi działać dokładnie tak, jak mam na umowie. Z pewnością nie słabiej.
4 / 5

Beniamin

Bezproblemowy, dobry test szybkości łącza. W naszym domu na stałe w zapamiętanych zakładkach. Weryfikuje nie tylko jakość pobierania danych i jakość wysyłania danych, ale również jakość połączenia między urządzeniem a serwerem. Pokazuje wyniki w 100% autentyczne. Mamy co do tego pewność, bo zestawiliśmy je z pomiarami z certyfikowanego testu prędkości internetu. Wyszło praktycznie generalnie to samo, a nie musieliśmy tyle czekać na wyniki, rejestrować się itp. W przypadku naszego Internetu okazało się, że powodem powolnego Internetu jest zbyt duża ilość urządzeń podpiętych do domowej sieci.
5 / 5

Kamil

W Internecie znajduje się pełno speed testów do mierzenia szybkości łączy. Miesiącami szukałem narzędzia, które dostarczy mi mocnych podstaw do wykazania, że posiadany przeze mnie Internet nie śmiga tak, jak mi obiecywano podczas podpisywania umowy. Ten speed test faktycznie mocno różni się od innych, bezpłatnych rozwiązań. Z pełną odpowiedzialnością polecam!
5 / 5

Stanisław

Miałem przeczucie, że prędkość Internetu nie jest taka, jak zapisano w umowie. Przeprowadzony na tej stronie test tylko potwierdził moje przeczucia. Jutro składam reklamację do operatora. Wy też nie dajcie się naciągnąć. Uruchomcie darmowy test prędkości łącza, gdy tylko podpiszecie umowę z operatorem.
5 / 5

Eliza

Godny zaufania, profesjonalny speedtest udostępniony za free. Kliknęłam start, odczekałam i po niecałej minucie już mogłam sprawdzić rezultaty. Punktuje to, że na stronie z narzędziem znalazła się krótka instrukcja, jak właściwie wykonywać speedtest, żeby pomiary były zgodne z prawdą. Wyszło na to, że kiepski Internet to nie wina dostawcy usługi, ale prawdopodobnie tylko moja.
5 / 5

Bogusław

Najbardziej wiarygodny, ogólnodostępny speedtest jakiego kiedykolwiek używałem! A naprawdę dużo ich było... Speedtest mierzy jakość pobierania danych, jakość wysyłania danych oraz jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem - z naprawdę bardzo wysoką precyzją. Ja sprawdzałem swoje łącze przy podłączeniu do sieci kablem, bo przy połączeniu Wi-Fi rezultaty mogą okazać się niewiarygodne.
3 / 5

Grzegorz

Przeprowadziłem ten test, bo po „użyczeniu” Internetu wszystkim w domu strasznie spowolnił. Materiały video ścinały się, serwisy nie chciały się ładować etc. Było to mega irytujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń natychmiast Internet zaczął śmigać tak jak deklarował operator. Warto zajrzeć tutaj zanim udacie się z zażaleniem do swojego operatora XD.
5 / 5

Katarzyna

Po tylu latach w końcu zrobiono test szybkości internetu światłowodowego, który zapewnia wyniki całkowicie miarodajne. Jakby tego było mało jest darmowy. Zrobiłam tak, jak zalecali autorzy testu i ku mojemu ogromnego zaskoczeniu okazało się, że mój Internet osiąga takie parametry jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy :O!!! Nie wierzę, naprawdę... Dużym atutem jest to, że osobno testowane są szybkość downloadu, szybkość uploadu i ping. W 100% polecam. Nie znalazłam na żadnej innej stronie bardziej wiarygodnego, a do tego dostępnego bez opłat, podobnie działającego testu.
5 / 5

Adelajda

To jedyny ze sprawdzonych przeze mnie testów jakości światłowodu, który generuje podobne lub nawet identyczne wyniki, jak certyfikowane speed testy. Polecam w szczególności, jeżeli często korzystacie z Internetu i zależy wam na takich parametrach łączy, jak mówi umowa. Szybki i stabilny internet to podstawa prowadzonej przeze mnie działalności. Dlatego musi działać dokładnie tak, jak mówi umowa. Absolutnie nie gorzej.
5 / 5

Jan

Banalny w obsłudze, porządnie zaprojektowany test szybkości internetu – w tym światłowodu. Na naszym laptopie na stałe w pasku przeglądarki. Sprawdza nie tylko jakość downloadu i jakość uploadu, ale także jakość połączenia między urządzeniem a serwerem. Zapewnia wyniki całkowicie zgodne z prawdą. Wiemy, bo porównaliśmy je z pomiarami z certyfikowanego rozwiązania typu speed test. Wyszło praktycznie generalnie to samo, a nie trzeba było tak długo czekać na rezultaty, rejestrować się itd. W przypadku naszego Internetu okazało się, że powodem zbyt słabego Internetu jest za duża ilość urządzeń podpiętych do jednej sieci.
5 / 5

Daniel

W Internecie znaleźć można chyba z kilkadziesiąt speed testów do sprawdzania szybkości łączy. Miesiącami szukałem narzędzia, które dostarczy mi solidnych podstaw do dowiedzenia, że używany przeze mnie Internet nie działa tak, jak mi obiecywano podczas podpisywania umowy. Ten speed test naprawdę bardzo różni się od innych, bezpłatnych testów. Z pełną odpowiedzialnością polecam!
5 / 5

Błażej

Od początku miałem wrażenie, że jakość Internetu nie jest taka, jak w reklamach ani nawet na umowie. Przeprowadzony przed chwilą test tylko potwierdził, że mam rację. Bezzwłocznie składam reklamację do operatora. Wy również nie dajcie się naciągnąć. Wykonajcie darmowy test jakości światłowodu, gdy tylko odnowicie umowę z wybraną firmą.
5 / 5

Marzanna

Godny zaufania, profesjonalny speedtest udostępniony za free. Wcisnęłam start, odczekałam i po niecałej minucie już mogłam sprawdzić rezultaty. Super, że na stronie z testem zawarta została krótka instrukcja, jak prawidłowo wykonywać speedtest, żeby rezultaty były zgodne z prawdą. Wyszło na to, że kiepski Internet to nie wina dostawcy usługi, ale prawdopodobnie tylko moja.
2 / 5

Marian

Najlepszy, bezpłatny speedtest z jakim dotąd się spotkałem! A trochę ich było... Speedtest analizuje prędkość downloadu, prędkość uploadu i czas reakcji - z naprawdę maksymalną dokładnością. Ja sprawdziłem swoje łącza korzystając z kabla Ethernet, bo korzystając z Wi-Fi wyniki mogą być mało wiarygodne.
5 / 5

Bogdan

Wykonałem ten test, bo po udostępnieniu Internetu współlokatorom okropnie spadła jakość łącza. Pliki video ścinały się, witryny nie chciały się ładować itp. Było to totalnie wkurzające. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń od razu Internet zaczął śmigać tak jak obiecywał operator. Warto zajrzeć tu zanim złożycie skargę do swojego operatora :D.
5 / 5

Lucyna

Nareszcie zrobiono test jakości łączy, który pokazuje wyniki całkowicie miarodajne. Co więcej jest bezpłatny. Przeprowadziłam go tak, jak wskazano w instrukcji i ku mojemu niemałemu zaskoczeniu okazało się, że mój Internet jest taki jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy :O!!! Nie wierzę, naprawdę... Dużym atutem jest to, że osobno mierzone są prędkość downloadu, prędkość uploadu i czas reakcji. Z czystym sumieniem polecam. Nie znalazłam na żadnej innej stronie lepszego, a do tego darmowego, podobnie działającego narzędzia.
4 / 5

Marianna

To jedyny spośród znalezionych przeze mnie testów jakości Internetu, który pokazuje zbliżone lub nawet takie same rezultaty, jak certyfikowane speedtesty. Polecam szczególnie, jeżeli często używacie Internetu i zależy wam na takiej jakości łącza, jak obiecywał wam operator. Szybki internet to podstawa w mojej pracy. Dlatego musi śmigać dokładnie tak, jak obiecywał operator. Z pewnością nie gorzej.
5 / 5

Sebastian

Błyskawiczny, rzetelny test szybkości łącza – w tym internetu światłowodowego. W naszym mieszkaniu na stałe w ulubionych zakładkach. Testuje nie tylko jakość pobierania danych i jakość wysyłania danych, ale również jakość połączenia między urządzeniem a serwerem. Daje wyniki w 100% zgodne ze stanem faktycznym. Mamy co do tego pewność, bo zestawiliśmy je z pomiarami z certyfikowanego testu szybkości łącza. Wyszło praktycznie generalnie to samo, a nie musieliśmy tyle czekać na wyniki, rejestrować się ani spełniać innych formalności. W przypadku naszego Internetu okazało się, że powodem kiepskiego Internetu jest zbyt duża ilość urządzeń podpiętych do tej samej sieci.
5 / 5

Benedykt

W Internecie jest sporo speed testów do testowania szybkości łączy. Miesiącami szukałem narzędzia, które dostarczy mi mocnych podstaw do udowodnienia, że mój domowy Internet nie śmiga tak, jak mi obiecywano podczas podpisywania umowy. Ten speed test faktycznie mocno różni się od innych, bezpłatnych narzędzi. Z pełną odpowiedzialnością polecam!
5 / 5

Ferdynand

Miałem przeczucie, że prędkość Internetu nie jest taka, jak zapisano w umowie. Przeprowadzony na tej stronie test tylko potwierdził moje podejrzenia. W najbliższym czasie składam reklamację do operatora. Wy też nie dajcie się naciągnąć. Uruchomcie darmowy test prędkości łącza, gdy tylko podpiszecie umowę z operatorem.
5 / 5

Ewelina

Godny polecenia, bezproblemowy speedtest dostępny za darmo. Nacisnęłam start, poczekałam i po chwili już otrzymałam wyniki. Fajnie, że na stronie testu znajduje się prosta instrukcja, jak poprawnie przeprowadzać speedtest, żeby wyniki były autentyczne. Okazało się, że powolny Internet to nie wina operatora, ale w dużej mierze moja.
3 / 5

Marcin

Najbardziej wiarygodny, bezpłatny speedtest z jakim miałem do czynienia! A naprawdę dużo ich było... Speedtest bada prędkość pobierania danych, prędkość wysyłania danych oraz czas reakcji - z naprawdę bardzo wysoką precyzją. Ja sprawdzałem swoje łącza przy podłączeniu do sieci kablem, bo korzystając z Wi-Fi rezultaty mogą być nieprawdziwe.
5 / 5

Emil

Wykonałem ten test, bo po udostępnieniu Internetu współlokatorowi okropnie spowolnił. Pliki video ścinały się, witryny nie chciały się ładować itp. Było to totalnie wkurzające. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń od razu Internet zaczął śmigać tak jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Warto zajrzeć tu zanim wylejecie wiadro pomyj na swojego operatora :D.
5 / 5

Anita

W końcu ktoś zrobił test jakości internetu, który daje wyniki całkowicie autentyczne. Do tego jest za darmo. Wykonałam go tak, jak kazała instrukcja i ku mojemu niemałemu zaskoczeniu okazało się, że mój Internet działa jak obiecywał operator :O!!! Niewiarygodne, naprawdę... Fajnie, że osobno pokazane są prędkość downloadu, prędkość uploadu i czas reakcji. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Nie znalazłam dotąd rzetelniejszego, a do tego bezpłatnego, podobnie działającego narzędzia.
5 / 5

Helena

To jedyny ze sprawdzonych przeze mnie testów szybkości światłowodu, który generuje podobne lub nawet identyczne wyniki, jak certyfikowane rozwiązania. Polecam w szczególności, gdy intensywnie korzystacie z Internetu i zależy wam na takich parametrach łączy, jak wskazano w umowie. Szybki internet to fundament prowadzonej przeze mnie działalności. Dlatego musi działać dokładnie tak, jak na umowie. Z pewnością nie słabiej.
5 / 5

Antonina

Intuicyjny, dobry test prędkości łączy. W naszym przypadku na stałe w zapisanych zakładkach. Bada nie tylko prędkość pobierania danych oraz prędkość wysyłania danych, ale również czas reakcji. Wyświetla wyniki w 100% obiektywne. Mamy co do tego pewność, bo zestawiliśmy je z rezultatami z certyfikowanego speedtestu. Wyszło w zasadzie to samo, a nie musieliśmy tyle czekać na wyniki, rejestrować się etc. U nas okazało się, że winą słabej jakości Internetu jest zbyt duża ilość urządzeń podpiętych do wspólnej sieci.
5 / 5

Patryk

W Internecie istnieje mnóstwo speed testów do pomiaru szybkości łączy. Odkąd sięgam pamięcią szukałem narzędzia, które dostarczy mi silnych podstaw do pokazania, że mój Internet nie osiąga takich parametrów, jak komunikowano w reklamach. Ten speed test rzeczywiście wyraźnie różni się od innych, dostępnych w sieci speedtestów. W 100% polecam!
5 / 5

Fabian

Przeczuwałem, że prędkość łącza nie jest taka, jak obiecywał operator. Wykonany na tej witrynie test dodatkowo potwierdził moje przeczucia. Jeszcze dzisiaj wysyłam zażalenie do dostawcy Internetu. Wy też nie dajcie się oszukać. Uruchomcie bezpłatny test prędkości łącza, gdy tylko podpiszecie umowę z operatorem.
2 / 5

Klaudia

Godny polecenia, intuicyjny speedtest dostępny bezpłatnie. Kliknęłam start, poczekałam i po około minucie już miałam wyniki. Punktuje to, że na stronie z narzędziem znalazła się zwięzła instrukcja, jak właściwie przeprowadzać speedtest, żeby pomiary były zgodne z prawdą. Okazało się, że mulący Internet to nie wina operatora, ale głównie moja.
5 / 5

Włodzimierz

Najbardziej miarodajny, bezpłatny speedtest z jakim miałem do czynienia! A uwierzcie, że trochę ich było... Speedtest bada prędkość pobierania danych, prędkość wysyłania danych oraz czas reakcji - z naprawdę rekordową precyzją. Ja testowałem swoje łącza przy połączeniu z siecią kablem, bo korzystając z Wi-Fi rezultaty mogą być przekłamane.
5 / 5

Daniel

Przeprowadziłem ten test, ponieważ po „użyczeniu” Internetu drugiemu najemcy strasznie spadła prędkość łączy. Seriale zacinały się, portale nie chciały się załadować etc. Było to okropnie irytujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń natychmiast Internet zaczął działać tak jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Warto zajrzeć tutaj zanim odradzicie połowie Polski swojego operatora XD.
4 / 5

Agnieszka

Po tylu latach w końcu ktoś stworzył test jakości internetu światłowodowego, który zapewnia wyniki w 100% nieprzekłamane. Jakby tego było mało jest darmowy. Zrobiłam tak, jak zalecali autorzy testu i ku mojemu niemałemu zdziwieniu okazało się, że domowy Internet osiąga takie parametry jak mówi umowa :O!!! Jestem w szoku, serio... Super, że odrębnie testowane są prędkość pobierania danych, prędkość wysyłania danych oraz czas reakcji. W 100% polecam. Nie spotkałam nigdy indziej bardziej wiarygodnego, a do tego dostępnego bez opłat, tak samo działającego narzędzia.
5 / 5

Michalina

To jedyny ze sprawdzonych przeze mnie testów szybkości łącza, który zapewnia podobne lub nawet identyczne wyniki, jak certyfikowane narzędzia. Polecam zwłaszcza, gdy intensywnie korzystacie z Internetu i zależy wam na takiej szybkości łączy, jak zapisano w umowie. Superszybki internet to fundament mojej firmy. Dlatego musi działać dokładnie tak, jak zapisano w umowie. W żadnym wypadku nie słabiej.
5 / 5

Sonia

Bezproblemowy, rzetelny test jakości łącza. W naszym domu na stałe w zapamiętanych zakładkach. Weryfikuje nie tylko szybkość downloadu czy szybkość uploadu, ale także ping. Pokazuje wyniki całkowicie prawdziwe. Wiemy, bo porównaliśmy je z wynikami z certyfikowanego narzędzia typu speed test. Wyszło niemalże to samo, a nie trzeba było tak długo czekać na rezultaty, rejestrować się itp. W naszym przypadku okazało się, że przyczyną zbyt wolnego Internetu jest za duża ilość urządzeń podpiętych do domowej sieci.
5 / 5

Zbigniew

W sieci jest sporo speed testów do testowania prędkości łącza. Tygodniami poszukiwałem rozwiązania, które dostarczy mi silnych argumentów do udowodnienia, że mój domowy Internet nie osiąga takich parametrów, jak zapewniał dostawca usługi. Ten speed test rzeczywiście wyraźnie odbiega od innych, darmowych narzędzi. Polecam na 100%!
5 / 5

Szymon

Miałem nosa, że jakość usług internetowych nie jest taka, jak w reklamach ani nawet na umowie. Wykonany przed chwilą test dodatkowo potwierdził moje przypuszczenia. Jak najszybciej wysyłam zażalenie do dostawcy Internetu. Wy również nie dajcie się naciągać. Wykonajcie bezpłatny test jakości światłowodu, gdy tylko odnowicie umowę z wybraną firmą.
3 / 5

Grażyna

Godny polecenia, profesjonalny speedtest dostępny za free. Nacisnęłam start, poczekałam i po niecałej minucie już mogłam sprawdzić wyniki. Wielkie brawa dla twórców za to, że na stronie testu znajduje się krótka instrukcja, jak poprawnie przeprowadzać speedtest, żeby wyniki były zgodne ze stanem faktycznym. Okazało się, że kiepski Internet to nie wina operatora, ale prawdopodobnie tylko moja.
5 / 5

Alfred

Najlepszy, bezpłatny speedtest jaki znalazłem w sieci! A trochę ich było... Speedtest mierzy prędkość pobierania danych, prędkość wysyłania danych oraz czas reakcji - z naprawdę dużą precyzją. Ja sprawdziłem swoje łącza korzystając z kabla Ethernet, bo korzystając z Wi-Fi rezultaty mogą być nieprawdziwe.
5 / 5

Emil

Zrobiłem ten test, bo po ”pożyczeniu” Internetu współlokatorom bardzo zamulał. Filmy ścinały się, strony nie chciały się ładować itd. Było to straszliwie denerwujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń nagle Internet zaczął śmigać tak jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Warto zajrzeć na tą stronę zanim wylejecie wiadro pomyj na swojego operatora ;-).
5 / 5

Dorota

W końcu znalazłam test jakości internetu, który daje wyniki w 100% zgodne ze stanem faktycznym. Do tego jest za darmo. Wykonałam go tak, jak kazała instrukcja i ku mojemu niemałemu zdziwieniu okazało się, że domowy Internet działa jak w umowie :O!!! Niebywałe, serio... Wielkim atutem jest to, że odrębnie pokazane są prędkość pobierania danych, prędkość wysyłania danych oraz czas reakcji. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Nie spotkałam dotąd rzetelniejszego, a do tego bezpłatnego, tak samo działającego narzędzia.
5 / 5

Zuzanna

To jedyny ze sprawdzonych przeze mnie testów jakości światłowodu, który generuje podobne lub nawet identyczne wyniki, jak certyfikowane speed testy. Polecam w szczególności, jeżeli często korzystacie z Internetu i zależy wam na takich parametrach łączy, jak mówi umowa. Szybki i stabilny internet to podstawa prowadzonej przeze mnie działalności. Dlatego musi działać dokładnie tak, jak mówi umowa. Absolutnie nie gorzej.
5 / 5

Żaneta

Intuicyjny, miarodajny test prędkości łączy. Na naszym komputerze na stałe w zapisanych zakładkach. Mierzy nie tylko prędkość downloadu oraz prędkość uploadu, ale także czas reakcji. Wyświetla wyniki całkowicie wiarygodne. Wiemy, bo porównaliśmy je z rezultatami z certyfikowanego rozwiązania. Wyszło w zasadzie to samo, a nie trzeba było tak długo czekać na rezultaty, rejestrować się etc. U nas okazało się, że winą niestabilnego Internetu jest za duża ilość urządzeń podpiętych do wspólnej sieci.
5 / 5

Albert

W sieci znaleźć można chyba z kilkadziesiąt speed testów do sprawdzania prędkości łącza. Odkąd pamiętam poszukiwałem rozwiązania, które dostarczy mi mocnych argumentów do dowiedzenia, że używany przeze mnie Internet nie śmiga tak, jak obiecywał operator. Ten speed test faktycznie mocno odbiega od innych, popularnych testów. Polecam!
2 / 5

Hubert

Od jakiegoś czasu czułem, że jakość usług internetowych nie jest taka, jak mówi umowa. Wykonany tutaj test dodatkowo potwierdził moje przypuszczenia. Na dniach wysyłam zażalenie do dostawcy Internetu. Wy również nie dajcie się naciągać. Wykonajcie bezpłatny test jakości światłowodu, gdy tylko odnowicie umowę z wybraną firmą.
5 / 5

Stanisława

Godny zaufania, bezproblemowy speedtest udostępniony bezpłatnie. Wcisnęłam start, odczekałam i po około minucie już otrzymałam rezultaty. Dużym atutem jest to, że na stronie z testem zawarta została zwięzła instrukcja, jak prawidłowo wykonywać speedtest, żeby rezultaty były miarodajne. Wyszło na to, że mulący Internet to nie wina dostawcy usługi, ale w dużej mierze moja.
5 / 5

Przemysław

Najbardziej miarodajny, ogólnodostępny speedtest jakiego kiedykolwiek używałem! A uwierzcie, że trochę ich było... Speedtest bada jakość downloadu, jakość uploadu i jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem - z naprawdę rekordową dokładnością. Ja testowałem swoje łącze przy połączeniu z siecią kablem, bo przy połączeniu Wi-Fi wyniki mogą okazać się nieprawdziwe.
4 / 5

Cyprian

Zrobiłem ten test, ponieważ po ”pożyczeniu” Internetu wszystkim w domu bardzo obniżyła się szybkość łącza. Filmy zacinały się, strony nie chciały się załadować itd. Było to straszliwie denerwujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń nagle Internet zaczął działać tak jak mówi umowa. Warto zajrzeć na tą stronę zanim wyślecie wypowiedzenie umowy do swojego operatora ;-).
5 / 5

Zyta

Po tylu latach nareszcie ktoś zrobił test szybkości internetu światłowodowego, który generuje wyniki w 100% autentyczne. Dodatkowo jest darmowy. Postępowałam tak, jak zalecali autorzy testu i ku mojemu ogromnego zdziwieniu okazało się, że domowy Internet jest tak szybki jak obiecywał operator :O!!! Niewiarygodne, serio... Brawa za to, że odrębnie testowane są szybkość pobierania danych, szybkość wysyłania danych oraz ping. W 100% polecam. Nie spotkałam wcześniej bardziej miarodajnego, a do tego nieodpłatnego, tak samo działającego testu.
5 / 5

Magdalena

To jedyny ze sprawdzonych przeze mnie testów szybkości Internetu, który pokazuje podobne lub nawet identyczne wyniki, jak certyfikowane narzędzia typu speed test. Polecam szczególnie, gdy intensywnie korzystacie z Internetu i zależy wam na takiej jakości łączy, jak obiecywano wam podczas podpisywania umowy. Niezawodny internet to fundament w mojej pracy. Dlatego musi działać dokładnie tak, jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Z całą pewnością nie słabiej.
5 / 5

Ferdynand

Błyskawiczny, rzetelny test prędkości łącza – w tym internetu światłowodowego. W naszym mieszkaniu na stałe w ulubionych zakładkach. Testuje nie tylko prędkość pobierania danych oraz prędkość wysyłania danych, ale również czas reakcji. Daje wyniki w 100% nieprzekłamane. Mamy co do tego pewność, bo zestawiliśmy je z rezultatami z certyfikowanego narzędzia. Wyszło w zasadzie to samo, a nie musieliśmy tyle czekać na wyniki, rejestrować się itp. U nas okazało się, że winą zamulającego Internetu jest zbyt duża ilość urządzeń podpiętych do domowej sieci.
5 / 5

Bronisław

W sieci znaleźć można chyba z kilkadziesiąt speed testów do sprawdzania prędkości łącza. Tygodniami poszukiwałem rozwiązania, które dostarczy mi mocnych argumentów do dowiedzenia, że używany przeze mnie Internet nie śmiga tak, jak zapewniał dostawca usługi. Ten speed test faktycznie mocno odbiega od innych, darmowych testów. Polecam na 100%!
3 / 5

Ireneusz

Od początku miałem wrażenie, że szybkość usług internetowych nie jest taka, jak mówi umowa. Wykonany tutaj test dodatkowo potwierdził moje przypuszczenia. Jak najszybciej wysyłam zażalenie do dostawcy Internetu. Wy także nie dajcie się naciągać. Przeprowadźcie bezpłatny test szybkości Internetu, gdy tylko zawrzecie umowę z dostawcą usługi.
5 / 5

Eugenia

Godny zaufania, prosty speedtest udostępniony za 0 zł. Nacisnęłam start, odczekałam i po dosłownie minucie już mogłam odczytać rezultaty. Dla mnie ważne było to, że na stronie testu znajduje się króciutka instrukcja, jak poprawnie wykonywać speedtest, żeby wyniki były prawdziwe. Wyszło na to, że słaby Internet to nie wina dostawcy usługi, ale przede wszystkim moja.
5 / 5

Maksymilian

Najlepszy, bezpłatny speedtest z jakim dotąd się spotkałem! A trochę ich było... Speedtest analizuje prędkość downloadu, prędkość uploadu i czas reakcji - z naprawdę wysoką dokładnością. Ja sprawdziłem swoje łącza korzystając z kabla Ethernet, bo korzystając z Wi-Fi wyniki mogą być nieprawidłowe.
5 / 5

Zenon

Zrobiłem ten test, ponieważ po ”pożyczeniu” Internetu drugiemu najemcy bardzo spadła prędkość łączy. Seriale zacinały się, portale nie chciały się załadować itd. Było to okropnie denerwujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń nagle Internet zaczął działać tak jak zapisano w umowie. Warto zajrzeć na tą stronę zanim obsmarujecie w sieci swojego operatora ;-).
5 / 5

Liliana

Po tylu latach nareszcie znalazłam test jakości światłowodu, który generuje wyniki całkowicie zgodne z prawdą. Dodatkowo jest za free. Postępowałam tak, jak zalecali twórcy testu i ku mojemu niemałemu zaskoczeniu okazało się, że mój Internet jest tak szybki jak w umowie :O!!! Trudno w to uwierzyć, naprawdę... Piątka z plusem za to, że osobno wyświetlane są prędkość downloadu, prędkość uploadu i czas reakcji. Naprawdę polecam. Nie znalazłam nigdy indziej bardziej miarodajnego, a do tego nieodpłatnego, podobnie działającego narzędzia.
5 / 5

Luiza

To jedyny spośród znalezionych przeze mnie testów prędkości łącza, który zapewnia zbliżone lub nawet takie same rezultaty, jak certyfikowane narzędzia. Polecam zwłaszcza, jeśli dużo używacie Internetu i zależy wam na takiej szybkości łącza, jak deklarował operator. Superszybki internet to niezbędnik mojej firmy. Dlatego musi śmigać dokładnie tak, jak deklarował operator. W żadnym wypadku nie wolniej.
5 / 5

Mirosława

Prosty, porządnie zaprojektowany test jakości Internetu. Na naszym komputerze na stałe wśród ulubionych stron. Mierzy nie tylko szybkość downloadu czy szybkość uploadu, ale także ping. Generuje wyniki całkowicie zgodne z prawdą. Wiemy, bo porównaliśmy je z wynikami z certyfikowanego rozwiązania typu speed test. Wyszło niemalże to samo, a nie trzeba było tak długo czekać na rezultaty, rejestrować się itd. W naszym przypadku okazało się, że przyczyną zbyt słabego Internetu jest za duża ilość urządzeń podpiętych do jednej sieci.
2 / 5

Hubert

W sieci istnieje mnóstwo speed testów do weryfikowania prędkości łącza. Przez kilka tygodni poszukiwałem rozwiązania, które dostarczy mi silnych argumentów do pokazania, że domowy Internet nie osiąga takich parametrów, jak wskazano w umowie. Ten speed test rzeczywiście wyraźnie odbiega od innych, udostępnianych za darmo speedtestów. Mogę go polecić!
5 / 5

Marceli

Od pierwszego dnia podejrzewałem, że prędkość usług internetowych nie jest taka, jak być powinna. Przeprowadzony na tej stronie test tylko potwierdził moje przypuszczenia. Niezwłocznie składam reklamację do operatora. Wy też nie dajcie się naciągać. Uruchomcie darmowy test prędkości łącza, gdy tylko podpiszecie umowę z operatorem.
5 / 5

Marianna

Godny zaufania, intuicyjny speedtest udostępniony bezpłatnie. Wcisnęłam start, odczekałam i po około minucie już miałam rezultaty. Wielkie brawa dla twórców za to, że na stronie z testem zawarta została zwięzła instrukcja, jak prawidłowo wykonywać speedtest, żeby rezultaty były zgodne ze stanem faktycznym. Wyszło na to, że mulący Internet to nie wina dostawcy usługi, ale głównie moja.
4 / 5

Jakub

Najrzetelniejszy, darmowy speedtest jaki znalazłem w sieci! A sporo ich było... Speedtest pokaże Wam szybkość pobierania danych, szybkość wysyłania danych oraz ping - z naprawdę wysoką precyzją. Ja przetestowałem swój Internet przewodowo, bo w przypadku Wi-Fi rezultaty mogą wyjść nieprawidłowe.
5 / 5

Józef

Zrobiłem ten test, bo po ”pożyczeniu” Internetu współlokatorom bardzo zamulał. Filmy ścinały się, strony nie chciały się ładować itd. Było to straszliwie denerwujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń nagle Internet zaczął śmigać tak jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Warto zajrzeć na tą stronę zanim wyślecie reklamację do swojego operatora ;-).
5 / 5

Marzena

Po tylu latach w końcu pojawił się test prędkości łącza, który zapewnia wyniki całkowicie obiektywne. Jakby tego było mało jest dostępny bez opłat. Zrobiłam tak, jak pokazano w instrukcji i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu okazało się, że mój Internet osiąga takie parametry jak deklarował operator :O!!! Niebywałe, naprawdę... Idealnie, że osobno pokazywane są jakość downloadu, jakość uploadu i jakość połączenia między urządzeniem a serwerem. Bardzo polecam. Nie znalazłam nigdzie bardziej wiarygodnego, a do tego dostępnego bez opłat, podobnie działającego rozwiązania.
5 / 5

Maja

To jedyny spośród znalezionych przeze mnie testów szybkości łącza, który zapewnia zbliżone lub nawet takie same rezultaty, jak certyfikowane narzędzia. Polecam zwłaszcza, gdy intensywnie używacie Internetu i zależy wam na takiej szybkości łącza, jak deklarował operator. Superszybki internet to fundament mojej firmy. Dlatego musi śmigać dokładnie tak, jak deklarował operator. W żadnym wypadku nie słabiej.
5 / 5

Alina

Błyskawiczny, porządnie zaprojektowany test prędkości łącza – w tym internetu światłowodowego. W naszym mieszkaniu na stałe w ulubionych zakładkach. Testuje nie tylko prędkość pobierania danych oraz prędkość wysyłania danych, ale również czas reakcji. Daje wyniki w 100% zgodne z prawdą. Mamy co do tego pewność, bo zestawiliśmy je z rezultatami z certyfikowanego speedtestu. Wyszło w zasadzie to samo, a nie musieliśmy tyle czekać na wyniki, rejestrować się ani spełniać innych formalności. U nas okazało się, że winą słabej jakości Internetu jest zbyt duża ilość urządzeń podpiętych do tej samej sieci.
3 / 5

Karol

W Internecie znajduje się pełno speed testów do mierzenia szybkości łączy. Od dłuższego czasu szukałem narzędzia, które dostarczy mi mocnych podstaw do wykazania, że posiadany przeze mnie Internet nie śmiga tak, jak zapisano w umowie. Ten speed test faktycznie mocno różni się od innych, standardowych rozwiązań. Śmiało mogę polecić!
5 / 5

Artur

Od jakiegoś czasu czułem, że jakość usług internetowych nie jest taka, jak mówi umowa. Przeprowadzony tutaj test tylko potwierdził moje przypuszczenia. W najbliższym czasie składam reklamację do operatora. Wy również nie dajcie się naciągać. Wykonajcie darmowy test jakości światłowodu, gdy tylko odnowicie umowę z wybraną firmą.
5 / 5

Bogusława

Godny polecenia, banalny w obsłudze speedtest dostępny za free. Nacisnęłam start, poczekałam i po niecałej minucie już miałam wyniki. Świetnie, że na stronie testu znajduje się krótka instrukcja, jak poprawnie przeprowadzać speedtest, żeby wyniki były wiarygodne. Okazało się, że kiepski Internet to nie wina operatora, ale wyłącznie moja.
5 / 5

Marceli

Najbardziej miarodajny, ogólnodostępny speedtest na jaki natrafiłem! A uwierzcie, że trochę ich było... Speedtest weryfikuje jakość pobierania danych, jakość wysyłania danych oraz jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem - z naprawdę dużą precyzją. Ja testowałem swoje łącze przy połączeniu z siecią kablem, bo przy połączeniu Wi-Fi rezultaty mogą okazać się niewiarygodne.
5 / 5

Bernard

Zrobiłem ten test, bo po ”pożyczeniu” Internetu wszystkim w domu bardzo obniżyła się szybkość łącza. Seriale ścinały się, portale nie chciały się ładować itd. Było to okropnie denerwujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń nagle Internet zaczął śmigać tak jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Warto zajrzeć na tą stronę zanim wylejecie wiadro pomyj na swojego operatora ;-).
5 / 5

Martyna

Po tylu latach w końcu udało mi się znaleźć test prędkości łącza, który zapewnia wyniki w 100% zgodne z prawdą. Jakby tego było mało jest dostępny bez opłat. Zrobiłam tak, jak pokazano w instrukcji i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się, że domowy Internet osiąga takie parametry jak powinien :O!!! Niewiarygodne, serio... Piątka z plusem za to, że odrębnie pokazywane są jakość pobierania danych, jakość wysyłania danych oraz jakość połączenia między urządzeniem a serwerem. Bardzo polecam. Nie spotkałam dotąd bardziej wiarygodnego, a do tego dostępnego bez opłat, tak samo działającego rozwiązania.
5 / 5

Michalina

To jedyny spośród znalezionych przeze mnie testów prędkości łączy, który daje zbliżone lub nawet takie same rezultaty, jak certyfikowane narzędzia. Polecam bardzo, jeśli dużo używacie Internetu i zależy wam na takiej prędkości łącza, jak obiecywano wam podczas podpisywania umowy. Niezawodny internet to niezbędnik mojego biznesu. Dlatego musi śmigać dokładnie tak, jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Z całą pewnością nie wolniej.
2 / 5

Gabriela

Bezproblemowy, profesjonalny test szybkości łącza. W naszym domu na stałe w zapamiętanych zakładkach. Weryfikuje nie tylko jakość pobierania danych i jakość wysyłania danych, ale również jakość połączenia między urządzeniem a serwerem. Pokazuje wyniki w 100% autentyczne. Mamy co do tego pewność, bo zestawiliśmy je z pomiarami z certyfikowanego rozwiązania typu speed test. Wyszło praktycznie generalnie to samo, a nie musieliśmy tyle czekać na wyniki, rejestrować się itp. W przypadku naszego Internetu okazało się, że powodem zbyt słabego Internetu jest zbyt duża ilość urządzeń podpiętych do domowej sieci.
5 / 5

Beniamin

W Internecie znaleźć można chyba z kilkadziesiąt speed testów do sprawdzania szybkości łączy. Miesiącami szukałem narzędzia, które dostarczy mi solidnych podstaw do dowiedzenia, że używany przeze mnie Internet nie działa tak, jak mi obiecywano podczas podpisywania umowy. Ten speed test naprawdę bardzo różni się od innych, bezpłatnych testów. Z pełną odpowiedzialnością polecam!
5 / 5

Stanisław

Coś czułem, że prędkość mojego internetu światłowodowego nie jest taka, jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Przeprowadzony przed momentem test tylko potwierdził moje przeczucia. Po weekendzie składam reklamację do operatora. Wy też nie dajcie się wykorzystać. Uruchomcie darmowy test prędkości łącza, gdy tylko podpiszecie umowę z operatorem.
4 / 5

Tamara

Godny polecenia, banalny w obsłudze speedtest dostępny za free. Wcisnęłam start, poczekałam i po niecałej minucie już mogłam zobaczyć wyniki. Idealnie, że na stronie z testem zawarta została krótka instrukcja, jak prawidłowo przeprowadzać speedtest, żeby rezultaty były rzetelne. Okazało się, że kiepski Internet to nie wina operatora, ale wyłącznie moja.
5 / 5

Dominik

Najbardziej wiarygodny, ogólnodostępny speedtest z jakim dotąd się spotkałem! A naprawdę dużo ich było... Speedtest analizuje jakość downloadu, jakość uploadu i jakość połączenia między komputerem a odległym serwerem - z naprawdę maksymalną dokładnością. Ja sprawdzałem swoje łącze przy podłączeniu do sieci kablem, bo przy połączeniu Wi-Fi wyniki mogą okazać się nie w pełni rzetelne.
5 / 5

Stanisław

Wykonałem ten test, bo po udostępnieniu Internetu drugiemu najemcy okropnie spadła prędkość łączy. Seriale ścinały się, portale nie chciały się ładować itp. Było to okropnie wkurzające. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń od razu Internet zaczął śmigać tak jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Warto zajrzeć tu zanim obrzucicie obelgami swojego operatora :D.
5 / 5

Oliwia

W końcu ktoś zrobił test jakości internetu, który daje wyniki całkowicie autentyczne. Do tego jest za darmo. Wykonałam go tak, jak kazała instrukcja i ku mojemu niemałemu zaskoczeniu okazało się, że mój Internet działa jak obiecywał operator :O!!! Niewiarygodne, naprawdę... Wielkie brawa dla twórców za to, że osobno pokazane są prędkość downloadu, prędkość uploadu i czas reakcji. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Nie znalazłam dotąd rzetelniejszego, a do tego bezpłatnego, podobnie działającego narzędzia.
5 / 5

Anna

To jedyny ze sprawdzonych przeze mnie testów prędkości światłowodu, który generuje podobne lub nawet identyczne wyniki, jak certyfikowane rozwiązania typu speed test. Polecam w szczególności, jeśli dużo korzystacie z Internetu i zależy wam na takich parametrach łączy, jak zapisano w umowie. Szybki i stabilny internet to niezbędnik prowadzonej przeze mnie działalności. Dlatego musi działać dokładnie tak, jak zapisano w umowie. Absolutnie nie wolniej.
3 / 5

Grzegorz

Bezproblemowy, dobry test prędkości łącza. W naszym domu na stałe w zapamiętanych zakładkach. Weryfikuje nie tylko prędkość pobierania danych oraz prędkość wysyłania danych, ale również czas reakcji. Pokazuje wyniki w 100% obiektywne. Mamy co do tego pewność, bo zestawiliśmy je z rezultatami z certyfikowanego speedtestu. Wyszło w zasadzie to samo, a nie musieliśmy tyle czekać na wyniki, rejestrować się etc. U nas okazało się, że winą słabej jakości Internetu jest zbyt duża ilość urządzeń podpiętych do wspólnej sieci.
5 / 5

Norbert

W sieci istnieje mnóstwo speed testów do weryfikowania prędkości łącza. Przez kilka tygodni poszukiwałem rozwiązania, które dostarczy mi silnych argumentów do pokazania, że domowy Internet nie osiąga takich parametrów, jak wskazano w umowie. Ten speed test rzeczywiście wyraźnie odbiega od innych, udostępnianych za darmo speedtestów. Mogę go polecić!
5 / 5

Radosław

Coś czułem, że szybkość mojego internetu światłowodowego nie jest taka, jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Przeprowadzony przed momentem test tylko mnie w tym utwierdził. Jutro składam reklamację do operatora. Wy także nie dajcie się wykorzystać. Przeprowadźcie darmowy test szybkości Internetu, gdy tylko zawrzecie umowę z dostawcą usługi.
5 / 5

Kleopatra

Godny polecenia, banalny w obsłudze speedtest dostępny za free. Wcisnęłam start, poczekałam i po niecałej minucie już mogłam zobaczyć wyniki. Piątka z plusem za to, że na stronie z testem zawarta została krótka instrukcja, jak prawidłowo przeprowadzać speedtest, żeby rezultaty były zgodne ze stanem faktycznym. Okazało się, że kiepski Internet to nie wina operatora, ale wyłącznie moja.
5 / 5

Amadeusz

Najbardziej wiarygodny, darmowy speedtest jaki znalazłem w sieci! A naprawdę dużo ich było... Speedtest mierzy szybkość downloadu, szybkość uploadu i ping - z naprawdę bardzo wysoką dokładnością. Ja sprawdzałem swój Internet przy podłączeniu do sieci kablem, bo w przypadku Wi-Fi wyniki mogą wyjść obarczone błędami.
5 / 5

Cezary

Przeprowadziłem ten test, bo po „użyczeniu” Internetu innym najemcom strasznie mulił. Materiały video ścinały się, serwisy nie chciały się ładować etc. Było to mega irytujące. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń natychmiast Internet zaczął śmigać tak jak pierwszego dnia. Warto zajrzeć tutaj zanim wyślecie reklamację do swojego operatora XD.
5 / 5

Grażyna

Po tylu latach nareszcie udało mi się znaleźć test szybkości internetu, który generuje wyniki w 100% wolne od błędów. Dodatkowo jest za darmo. Postępowałam tak, jak kazała instrukcja i ku mojemu ogromnego zdziwieniu okazało się, że domowy Internet jest tak szybki jak powinien :O!!! Niewiarygodne, serio... Punktuje to, że odrębnie pokazane są szybkość pobierania danych, szybkość wysyłania danych oraz ping. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Nie spotkałam dotąd bardziej miarodajnego, a do tego nieodpłatnego, tak samo działającego testu.
2 / 5

Jolanta

To jedyny spośród znalezionych przeze mnie testów prędkości łącza, który zapewnia zbliżone lub nawet takie same rezultaty, jak certyfikowane rozwiązania. Polecam zwłaszcza, jeśli dużo używacie Internetu i zależy wam na takiej szybkości łącza, jak wskazano w umowie. Niezawodny internet to niezbędnik mojej firmy. Dlatego musi śmigać dokładnie tak, jak wskazano w umowie. Z całą pewnością nie wolniej.
5 / 5

Joachim

Błyskawiczny, rzetelny test prędkości łącza – w tym internetu światłowodowego. W naszym mieszkaniu na stałe w ulubionych zakładkach. Testuje nie tylko prędkość pobierania danych oraz prędkość wysyłania danych, ale również czas reakcji. Daje wyniki w 100% nieprzekłamane. Mamy co do tego pewność, bo zestawiliśmy je z rezultatami z certyfikowanego narzędzia. Wyszło w zasadzie to samo, a nie musieliśmy tyle czekać na wyniki, rejestrować się ani spełniać innych formalności. U nas okazało się, że winą zamulającego Internetu jest zbyt duża ilość urządzeń podpiętych do tej samej sieci.
5 / 5

Miłosz

W sieci jest sporo speed testów do sprawdzania prędkości łącza. Miesiącami poszukiwałem rozwiązania, które dostarczy mi mocnych argumentów do udowodnienia, że używany przeze mnie Internet nie śmiga tak, jak mi obiecywano podczas podpisywania umowy. Ten speed test faktycznie mocno odbiega od innych, bezpłatnych narzędzi. Z pełną odpowiedzialnością polecam!
4 / 5

Dionizy

Coś czułem, że prędkość mojego internetu światłowodowego nie jest taka, jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Wykonany przed momentem test dodatkowo potwierdził moje przeczucia. Po świętach wysyłam zażalenie do dostawcy Internetu. Wy też nie dajcie się wykorzystać. Uruchomcie bezpłatny test prędkości łącza, gdy tylko podpiszecie umowę z operatorem.
5 / 5

Izabela

Godny polecenia, błyskawiczny speedtest dostępny bez opłat. Kliknęłam start, poczekałam i po kilkudziesięciu sekundach już były wyniki. Wielkie brawa dla twórców za to, że na stronie z narzędziem znalazła się skrócona instrukcja, jak właściwie przeprowadzać speedtest, żeby pomiary były obiektywne. Okazało się, że wolny Internet to nie wina operatora, ale w zasadzie tylko moja.
5 / 5

Marceli

Najlepszy, bezpłatny speedtest jakiego kiedykolwiek używałem! A trochę ich było... Speedtest pokaże Wam prędkość downloadu, prędkość uploadu i czas reakcji - z naprawdę wysoką dokładnością. Ja sprawdziłem swoje łącza korzystając z kabla Ethernet, bo korzystając z Wi-Fi wyniki mogą być mało wiarygodne.
5 / 5

Hilary

Wykonałem ten test, ponieważ po udostępnieniu Internetu wszystkim w domu okropnie spadła jakość łącza. Materiały video zacinały się, serwisy nie chciały się załadować itp. Było to mega wkurzające. Po odłączeniu od sieci wszystkich urządzeń od razu Internet zaczął działać tak jak zapisano w umowie. Warto zajrzeć tu zanim obsmarujecie w sieci swojego operatora :D.
5 / 5

Nikola

Po tylu latach w końcu pojawił się test prędkości łącza, który zapewnia wyniki całkowicie obiektywne. Jakby tego było mało jest dostępny bez opłat. Zrobiłam tak, jak pokazano w instrukcji i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu okazało się, że mój Internet osiąga takie parametry jak deklarował operator :O!!! Niebywałe, naprawdę... Świetnie, że osobno pokazywane są jakość downloadu, jakość uploadu i jakość połączenia między urządzeniem a serwerem. Bardzo polecam. Nie znalazłam nigdzie bardziej wiarygodnego, a do tego dostępnego bez opłat, podobnie działającego rozwiązania.
3 / 5

Halina

To jedyny spośród znalezionych przeze mnie testów jakości światłowodu, który generuje zbliżone lub nawet takie same rezultaty, jak certyfikowane speedtesty. Polecam w szczególności, jeżeli często używacie Internetu i zależy wam na takich parametrach łącza, jak wskazano w umowie. Ultraszybki internet to podstawa prowadzonej przeze mnie działalności. Dlatego musi śmigać dokładnie tak, jak wskazano w umowie. Na pewno nie gorzej.
5 / 5

Bolesław

Intuicyjny, porządnie zaprojektowany test jakości łączy. Na naszym laptopie na stałe w zapisanych zakładkach. Sprawdza nie tylko szybkość pobierania danych czy szybkość wysyłania danych, ale również ping. Wyświetla wyniki w 100% zgodne z prawdą. Mamy co do tego pewność, bo zestawiliśmy je z wynikami z certyfikowanego rozwiązania typu speed test. Wyszło niemalże to samo, a nie musieliśmy tyle czekać na wyniki, rejestrować się itd. W naszym przypadku okazało się, że przyczyną zbyt słabego Internetu jest zbyt duża ilość urządzeń podpiętych do jednej sieci.
5 / 5

Błażej

W sieci znajduje się pełno speed testów do mierzenia prędkości łącza. Od dłuższego czasu poszukiwałem rozwiązania, które dostarczy mi mocnych argumentów do wykazania, że posiadany przeze mnie Internet nie śmiga tak, jak zapisano w umowie. Ten speed test faktycznie mocno odbiega od innych, standardowych rozwiązań. Śmiało mogę polecić!
5 / 5

Bartosz

Coś czułem, że jakość mojego internetu światłowodowego nie jest taka, jak obiecywano mi podczas podpisywania umowy. Przeprowadzony przed momentem test tylko potwierdził moje podejrzenia. Jak najszybciej składam reklamację do operatora. Wy również nie dajcie się wykorzystać. Wykonajcie darmowy test jakości światłowodu, gdy tylko odnowicie umowę z wybraną firmą.
Copyright © bootstrapdash.com 2020