AirMAX Internet – kompleksowa usługa na najwyższym poziomie

AirMAX Internet to nowoczesna, ciągle rozwijana i udoskonalana usługa, świadczona przez polskiego operatora, który działa na krajowym rynku komunikacyjnym od wielu lat.

airmax internet

Usługa AirMAX Internet skierowana jest głównie do Klientów biznesowych i instytucjonalnych. Zapewnia komfort i stabilność pracy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, dużych firm i korporacji, urzędów, placówek edukacyjnych, szpitali i wielu innych podmiotów. Elastyczność usługi pozwala na dostosowanie kluczowych parametrów do indywidulanych potrzeb komunikacyjnych Klienta. Airmax Opole internet to rozwiązanie komunikacyjne na najwyższym, światowym poziomie.

AirMAX Internet a bezpieczeństwo

Liczne, wdrożone procedury bezpieczeństwa oraz inteligentny system nadzoru, wspierany przez zespół wykwalifikowanych inżynierów i doświadczonych techników, gwarantują 100% bezpieczeństwo, stabilność i niezawodność działania usługi AirMAX Internet. W przypadku wystąpienia nagłych, niespodziewanych zdarzeń, centra danych są przygotowane na każdą okoliczność. Możemy reagować bezzwłocznie. Równocześnie podejmujemy działania profilaktyczne, mające skutecznie przeciwdziałać awariom.

AirMAX Internet – usługa rzeczywiście kompleksowa

Airmax Opole internet to nie tylko łącza i usługi internetowe. To całościowe rozwiązanie, obejmujące również dzierżawę łączy, usługi głosowe, usługi hostingowe oraz serwis techniczny. Na życzenie Klienta realizujemy kolokację serwerów. Usługa ta polega na wynajmie przestrzeni w serwerowni i udostępnieniu infrastruktury koniecznej do pracy serwerów. Rozwijamy własny dział techniczny. Dzięki temu Klient może zawsze liczyć na wsparcie specjalisty w rozwiązaniu swojego problemu – bez długiego oczekiwania na połączenie z konsultantem, bez irytujących automatów na infoliniach.

AirMAX Internet – atuty rozwiązania

  • Gwarancja zadowolenia – oferujemy 2-tygodniowy, niezobowiązujący okres testowy, po którego zakończeniu można podpisać umowę lub zrezygnować z usługi (przed podłączeniem Klient niczego nie podpisuje!).
  • Dostępność w każdym miejscu – deklarujemy pełne pokrycie zasięgiem usługi, jest ona dostępna nawet w najtrudniejszych lokalizacjach, z którymi nie poradzili sobie inni, znacznie więksi operatorzy.
  • Szybkość podłączenia - do prac podłączeniowych przystępujemy niezwłocznie i realizujemy je w najkrótszym, możliwym czasie, niezależnie od lokalizacji, budynku i pomieszczenia.
  • Wsparcie inżynierów - Klient może korzystać z doradztwa i pomocy technicznej od pierwszego kontaktu, przez etap podłączenia, po uruchomienie i korzystanie z usługi.
  • Rekordowe transfery - dzięki bezpośredniemu wpięciu w światowe magistrale światłowodowe, Klient może liczyć na transfery 10 Gb i większe oraz ultra niski ping w Polsce, Europie, USA i reszcie świata.
  • Wysokie standardy SLA - z Klientami podpisujemy umowę o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (Service Level Agreement - SLA), która zobowiązuje nas do zapewnienia najwyższej stabilności i dostępności usługi AirMAX Internet.

Kontakt

Nadal zastanawiasz się, czy AirMAX Internet to usługa dla Ciebie? Skontaktuj się z doradcą, który opowie Ci o szczegółach oraz przygotuje propozycję zoptymalizowaną pod Twoje wymagania i potrzeby. W ofercie posiadamy szybki, niezawodny i stabilny światłowód, dostępny we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax
ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole
Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Airmax Internet Opinie

4.86/5.00 - ilość ocen: 12020
5 / 5

Filip

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa super i naprawdę szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Norbert

Przyznaję się bez bicia, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego odnalazłem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako klient) jestem zdania, że nie są one ani trochę przesadzone. W przygotowanej propozycji miałem obiecany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Chciałbym dodać, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie bezawaryjnie przez cały dzień. Szybkość łącza też odpowiada przedstawionym warunkom, sprawdzam czasem tutaj. Podłączenie internetu airmax było ekspresowe. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu ma do niego pełny dostęp.
4 / 5

Marcin

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród czołowych polskich dostawców internetu. Trafiłem też na negatywne opinie o airmax.pl, ale uważam, że w większości pisze je konkurencja. Sam od kilku miesięcy mam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komukolwiek z Wrocławia polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszy. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia kabli.
5 / 5

Teresa

Jeśli chodzi o jakość usług w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie korzystne warunki. Nie mam pojęcia czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie internetowej dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest absolutnie kluczowy. Jest stale rozwijany. Nie wiem, czy to ważne, ale ja zdecydowałem się na zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (niezależny) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Ireneusz

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się przeszło rok temu. Wcześniej przeglądałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok mieści się w dość niefajnej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych budzących zaufanie informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A jeśli mam być szczery to nie było ryzyko, bo na początek kupiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 4 miesiące. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że najpierw mogę rozpocząć bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile pamięć mnie nie myli. Wielki plus za to! Obecnie mam Airmax internet w telefonie plus internet światłowodowy w firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Asortyment firmy obejmuje różne rodzaje zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest przeznaczony dla klientów z Opola.
5 / 5

Bernard

Posiadam i polecam każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Słowo daję, że nigdy wcześniej nie miałem tak dobrego internetu! Polecam tego operatora także ze względu na rewelacyjną komunikację z klientem. Dział AIRMAX Opole tworzą ludzie z krwi i kości, a nie roboty. Można dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jeżeli użytkownik woli napisać, to można zalogować się do e-BOK. Niepowtarzalny AIRMAX internet login jest podany w umowie.
5 / 5

Alicja

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 6-osobowa rodzina. W dni wolne od pracy właściwie wszyscy naraz siedzimy w sieci. I wiadomo prawie codziennie oglądamy filmy i seriale na Netflixie lub Disney+. Dlatego mieliśmy naprawdę duże wymagania wobec firmy od internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe oczekiwania. Dostaliśmy ofertę opracowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy co narzekać. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z kadrą Airmaxa. Z firmą Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś fantastyczna specjalistka. Jeśli kogoś interesują opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników konkurencji, a w obecnych czasach oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. Nawet u największych operatorów nie udało się nam znaleźć TAKIEGO internetu światłowodowego taniej. Polecamy! Rodzinka z Bolesławca.
3 / 5

Małgorzata

Kiedyś skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie nie podpisując się wypisują w sieci. Sądzę, że niemal wszystko to brednie opowiadane przez kogoś, kto z pewnością nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest odpowiednim źródłem informacji.
5 / 5

Mirosław

Z czystym sumieniem polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testerów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to sądzę, że warto przed rozpoczęciem współpracy spytać o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania rozwiązania, wiadomo bez zobowiązań. Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu – testowałem łącze za darmo przez jakieś pół miesiąca zanim związałem się umową. Jak coś, to posiadam Airmax internet w domu, jednak jestem pewien, że w firmie też się bardzo dobrze sprawdzi.
5 / 5

Eryk

Posiadam od Airmax internet światłowodowy. Jestem freelancerem i pracuję na home office, potrzebuję do pracy wielu urządzeń i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania ze światłowodu. Nie ma co porównywać tego dostawcy z najpopularniejszymi dostawcami światłowodu w kraju. Zalecam poczytać na oficjalnej stronie marki, jak działa internet Airmax, a jeśli macie ochotę poznać o Airmax opinie, tych prawdziwych zalecam szukać wyłącznie w tym miejscu. P.S. Warto przed podpisaniem umowy poprosić o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
5 / 5

Magdalena

Airmax internet opinie ma doskonałe, a jak jest w praktyce, dowiem się jeszcze w tym miesiącu, bo teraz korzystam z darmowego okresu próbnego, ale nie narzekam. Ekonomicznie też jest ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma ekstra...
5 / 5

Edward

Z usługami Airmax mam kontakt już od 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Brak awaryjności, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli ok. Naprawdę polecam.
5 / 5

Bogusław

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w okresie epidemii. Światłowód wdrożono wyjątkowo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Tadeusz

Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
2 / 5

Marta

Naprawdę godny polecenia operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Korzystam z taryfy 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax bezzwłocznie sprawdził przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Sławomir

Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Zofia

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i to wystarczyło. Internet działa bez problemów, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dobrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
4 / 5

Ludwik

Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest w 100% stabilny. Chyba nigdy nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Włodzimierz

Od początku współpracy spotykamy się z bezproblemową i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Internet działa bezproblemowo i zaskakująco szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Witold

Od razu mówię, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Dlatego poczytałem opinie o airmax internet i teraz (już jako klient) myślę, że nie są one wcale wyolbrzymione. W umowie miałem obiecany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Zaznaczam, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu super przez cały czas. Szybkość łącza też odpowiada przedstawionym warunkom, co potwierdzają wyniki speed testu. Podłączenie internetu airmax odbyło się na następny dzień po złożeniu zamówienia. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie ma do niego swobodny dostęp.
5 / 5

Emil

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się w gronie najlepszych polskich operatorów. Spotkałem też niepochlebne opinie o airmax.pl, ale według mnie w większości napisała je konkurencja. Ja od lat mam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komuś z Wrocławia lub okolic polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszym wyborem. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia infrastruktury kablowej.
5 / 5

Andrzej

Jeśli chodzi o ceny pakietów internetu w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaproponować mieszkańcom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę znakomite warunki. Zastanawia mnie z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak różne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie przedsiębiorstwa. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest absolutnie kluczowy. Jest coraz większy. P.S. Ja posiadam zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
3 / 5

Maciej

Moja współpraca z operatorem Airmax Opole rozpoczęła się jakiś rok temu. Przedtem szukałem jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie zwłaszcza o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój dom mieści się w dość problematycznej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych pomocnych opinii, dlatego pozostało mi podjąć ryzyko... A w gruncie rzeczy to nie ryzykowałem, ponieważ na początek zamówiłem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez formalności, na 30 dni. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że mogę rozpocząć darmowy okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile dobrze pamiętam. Sztos! W chwili pisania opinii posiadam Airmax internet w telefonie oraz światłowód w domu i firmie. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Radzę wykupić kompletny Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Oferta obejmuje rozmaite zestawy. Ja zamówiłem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, ponieważ świetnie nadaje się dla klientów indywidualnych z dużych miejscowości.
5 / 5

Bogumił

Mam i mogę śmiało polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy wcześniej nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na świetną komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do e-BOK. Unikatowy AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
5 / 5

Dominik

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza familia. W weekendy i wieczorami właściwie wszyscy jednocześnie jesteśmy w sieci. I wiadomo prawie codziennie oglądamy filmy i seriale na Netflixie i innych platformach VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę duże oczekiwania wobec jakości internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe oczekiwania. Otrzymaliśmy propozycję pozmienianą tak, że naprawdę nie mamy co narzekać. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś życzliwa dusza. W kwestii rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle cenników konkurencji, a przy obecnej sytuacji gospodarczej oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. Wystawiamy 5-tkę! Rodzina z Bolesławca.
5 / 5

Ludwik

Jakiś rok temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i byłem bardzo zadowolony. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie anonimowo wypisują w sieci. Sądzę, że zdecydowana większość to brednie opowiadane przez kogoś, kto z pewnością nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych użytkowników) NIE jest najlepszym miejscem na poszukiwanie informacji.
5 / 5

Arkadiusz

Zdecydowanie polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testerów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to myślę, że warto przed rozpoczęciem współpracy spytać o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania usługi, oczywiście niezobowiązującego. W moim przypadku nie było problemu – testowałem łącze za free przez ok. pół miesiąca zanim zawarłem umowę. Jak coś, to posiadam Airmax internet w domu, ale na 100%, że w biurach też się bardzo dobrze sprawdzi.
5 / 5

Olgierd

Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem back-end developerem i pracuję w trybie home office, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Jakość usług bez porównania z najpopularniejszymi operatorami internetu światłowodowego na polskim rynku. Polecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas i ochotę poznać o Airmax opinie, tych wartościowych rekomenduję szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
5 / 5

Igor

Airmax internet opinie ma znakomite, a jak jest naprawdę, przekonam się już niebawem, bo na razie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale internet śmiga. Pod względem finansowym też wydaje się super. Rozważam z Airmax światłowód opinie ma mega...
2 / 5

Konrad

Z usługą Airmax mam styczność już od 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Łącza stabilne, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli w porządku. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Donald

Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Robert

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej współpracowaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy na polskim rynku w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno usługi, jak i firmę Airmax.
4 / 5

Jarosław

Rzetelny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował transfer. Posiadając w przeszłości internet w domu UPC to różnica jest ogromna. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Leszek

Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Marceli

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i to wystarczyło. Internet działa bez problemów, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dobrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Cyprian

Minęło już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest niezawodny. Na ten moment nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to ja polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Kazimierz

Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatami. Usługa działa idealnie i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam Airmax internet opinie najlepsze!
3 / 5

Witold

Od razu mówię, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego poczytałem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są one ani trochę przesadzone. W ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w jakimś wielkim mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie fantastycznie przez cały dzień. Prędkość internetu też zgadza się z deklaracjami, testuję co jakiś czas na tej stronie. Wdrożenie internetu airmax jest mega szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu zyskał do niego pełny dostęp.
5 / 5

Daniel

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród topowych polskich marek telekomunikacyjnych. W oczy rzuciły mi się też mało pozytywne opinie o airmax.pl, ale mam wrażenie, że w większości pisze je konkurencja. Wiem, bo sam od kilku miesięcy mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z Wrocławia polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszy. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia okablowania.
5 / 5

Marian

Jeśli chodzi o stosunek jakości internetu do cen w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie świetne warunki. Zastanawia mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie internetowej dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest absolutnie najważniejszy. Jest stale rozwijany. Tak na marginesie ja wybrałem zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Dawid

Moja współpraca z operatorem Airmax Opole rozpoczęła się niespełna rok temu. Przedtem obserwowałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie zwłaszcza o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój dom mieści się w dość problematycznej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych pomocnych opinii, dlatego pozostało mi podjąć ryzyko... A w gruncie rzeczy to nie ryzykowałem, ponieważ na początek zamówiłem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez formalności, na 30 dni. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że mam prawo rozpocząć darmowy okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile dobrze pamiętam. Wielki plus za to! W chwili pisania opinii posiadam Airmax internet w telefonie oraz światłowód w firmie. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Radzę wykupić kompletny Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. W asortymencie znajdują się rozmaite zestawy. Ja kupiłem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, ponieważ świetnie nadaje się dla klientów z dużych miejscowości.
5 / 5

Ferdynand

Posiadam i gorąco polecam każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Dam sobie rękę uciąć, że nigdy w życiu nie spotkałem tak niezawodnego internetu! Chwalę sobie tego operatora także ze względu na doskonałą obsługę klienta. Dział AIRMAX Opole tworzą prawdziwi ludzie, a nie roboty. Możesz dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jeżeli usługobiorca woli napisać, to można przejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikalny AIRMAX internet login bez problemu odnalazłem w umowie.
5 / 5

Beniamin

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza (duża) rodzina. W weekendy i wieczorami w zasadzie wszyscy naraz siedzimy w necie. No i często oglądamy filmy na VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę pozmienianą w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na pochwałę zasługuje komunikacja z kadrą Airmaxa. Z firmą Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś wspaniała doradczyni. W kwestii rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie firmy. Ceny mocno odstają od ofert innych dostawców internetu, a przy obecnej sytuacji gospodarczej oszczędności są bardzo ważne. Nawet u największych operatorów nie udało się nam znaleźć TAKIEGO internetu światłowodowego taniej. Od nas komplet gwiazdek! Rodzinka z Wrocławia.
5 / 5

Aleksy

Jakiś rok temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie nie podpisując się wypisują w sieci. Sądzę, że niemal wszystko to brednie opowiadane przez kogoś, kto z pewnością nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych użytkowników) NIE jest odpowiednim źródłem wiedzy.
2 / 5

Julian

Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy poprosić doradcę o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. U mnie nie było problemu – testowałem internet od airmax za 0 zł przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. Tak na marginesie jeszcze, mam Airmax internet w domu, ale uważam, że dla przedsiębiorcy też się doskonale sprawdzi.
5 / 5

Kacper

Mam od Airmax internet światłowodowy. Jestem web developerem i pracuję w domu, korzystam z dużej ilości urządzeń i nie wpływa to na komfort korzystania ze światłowodu. Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z pozostałymi dostawcami światłowodu na naszym rynku. Koniecznie poczytajcie na oficjalnej stronie operatora, jak działa internet Airmax, a jeśli zależy wam, by przeczytać o Airmax opinie, tych miarodajnych najlepiej szukać wyłącznie na tej stronie. P.S. Warto przy okazji dowiedzieć się o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja testowałem za free.
5 / 5

Agnieszka

Airmax internet opinie ma znakomite, a jak jest w praktyce, dowiem się nieco później, bo aktualnie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale chyba się zdecyduję. Finansowo też jest przyzwoicie. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma doskonałe...
4 / 5

Sebastian

Z Internetem Airmax jestem związany już od niemal 3 lat, więc raczej mogę już się wypowiedzieć o tej firmie. Airmax to firma uczciwa, świadczy usługi na dobrym i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Prędkość tranferu określona w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości usługi, czyli naprawdę spoko. Oczywiście polecam.
5 / 5

Elżbieta

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w czasie pandemicznych ograniczeń. Internet podłączono ekspresowo - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Teresa

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Alfred

Zaufany dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – ok. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak serwis Airmax bardzo szybko zidentyfikował błąd i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Plusa to jest przepaść. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Norbert

Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
3 / 5

Teodor

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Andrzej

Upłynęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Władysław

Od pierwszego dnia współpracy firma zaskakuje nas komunikatywną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa idealnie i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Ryszard

Muszę przyznać, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Przeczytałem więc opinie o firmie airmax i obecnie (już jako klient) uważam, że nie są one ani trochę przesadzone. W warunkach umowy miałem obiecany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Podkreślam, że nie mieszkam w kilkusettysięcznym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie na najwyższym poziomie przez całą dobę. Szybkość łącza też odpowiada przedstawionym warunkom, sprawdzam regularnie speed testem. Podłączenie internetu airmax było prawie tak szybkie jak sam internet😉. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu ma do niego pełny dostęp.
5 / 5

Kajetan

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się w czołówce polskich marek telekomunikacyjnych. Widziałem też nieciekawe komentarze o internecie Airmax, jednak wydaje mi się, że w większości publikuje je konkurencja. Wiem, bo sam od kilku lat posiadam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym jakiejkolwiek osobie z dolnośląskiego polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszą propozycją. Szybkość łącza wynosi około 15 Gb – i to bez poprowadzenia okablowania.
5 / 5

Julian

Jeżeli chodzi o stosunek jakość-cena internetu w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaoferować ludziom niczego lepszego. Airmax posiada rzeczywiście godne uwagi warunki. Nie wiem czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak skrajne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można znaleźć na stronie internetowej operatora. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest priorytetem. Jest cały czas rozwijany. Na koniec dodam tylko, że mam zestaw internet plus antena zewnętrzna, bo zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten) tylko potwierdził prędkość łącza!
5 / 5

Mikołaj

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się jakiś rok temu. Wcześniej dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie zwłaszcza o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom mieści się w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych pomocnych informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A w gruncie rzeczy to nie było ryzyko, bo na początek zamówiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 30 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że mogę rozpocząć bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Sztos! W chwili pisania opinii mam Airmax internet w telefonie plus światłowód w domu i firmie. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Operator oferuje różne rodzaje zestawów. Ja zamówiłem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo świetnie nadaje się dla klientów indywidualnych z dużych miejscowości.
2 / 5

Halina

Mam i mogę z czystym sumieniem polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Przysięgam, że nigdy w życiu nie widziałem tak niezawodnego internetu! Polecam tego dostawcę też ze względu na profesjonalną obsługę klienta. Oddział AIRMAX Opole tworzą prawdziwi ludzie, a nie tylko komputery. Możesz dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jak użytkownik woli pisać niż rozmawiać, to można zalogować się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Indywidualny AIRMAX internet login miałem w umowie.
5 / 5

Alfred

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza gromadka. W soboty i niedziele właściwie bez przerwy siedzimy w sieci. I wiadomo prawie codziennie oglądamy filmy i seriale na Netflixie i innych platformach VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę duże wymagania wobec jakości internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe oczekiwania. Dostaliśmy ofertę przygotowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy co narzekać. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z załogą Airmaxa. Z infolinią Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś urocza dusza. Jeśli chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników konkurencji, a dzisiaj oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. U żadnego dużego operatora nie otrzymaliśmy lepszej ceny. Od nas piątka z plusem! Rodzinka z Bolesławca.
5 / 5

Karol

Kiedyś korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (PrePaid) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie nie podpisując się piszą w sieci. Sądzę, że niemal wszystko to brednie opowiadane przez kogoś, kto z pewnością w życiu nie korzystał z internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych osób) NIE jest odpowiednim źródłem wiedzy.
4 / 5

Remigiusz

Zdecydowanie polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to sądzę, że warto wcześniej dopytać konsultanta o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania usługi, wiadomo niezobowiązującego. W moim przypadku nie było problemu – testowałem airmax internet za free przez jakieś kilkanaście dni zanim związałem się umową. P.S. Mam Airmax internet w domu, ale sądzę, że w biurze też się znakomicie sprawdzi.
5 / 5

Józef

Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem web developerem i pracuję w trybie home office, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dużymi operatorami internetu światłowodowego na naszym rynku. Polecam poczytać na firmowej witrynie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas i ochotę poprzeglądać o Airmax opinie, tych miarodajnych rekomenduję szukać tylko tutaj. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja poprosiłem.
5 / 5

Danuta

Airmax internet opinie ma bardzo dobre, a jak jest w rzeczywistości, dowiem się jeszcze w tym miesiącu, bo właśnie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale będę się zastanawiać co dalej. Pod względem cen też jest jak najbardziej ok. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma zaskakująco dobre...
5 / 5

Zygmunt

Z usługami Airmax jestem związany już od 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Łącza stabilne, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli ok. Naprawdę polecam.
5 / 5

Błażej

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w dzisiejszych czasach. Internet podłączono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu Airmax internet.
3 / 5

Małgorzata

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wielkie podziękowania za mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Stefan

Zaufany dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak serwis Airmax natychmiast zidentyfikował błąd i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Wiktor

Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Borys

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Henryk

Minęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko działa bez zastrzeżeń. Konkurencyjni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Kamil

Od momentu zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje zaangażowaną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Robert

Przyznaję się, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Dlatego przeczytałem opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W przygotowanej propozycji miałem zagwarantowany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Chciałbym dodać, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku bezawaryjnie przez cały dzień. Prędkość internetu też się zgadza, sprawdzam czasem tutaj. Wdrożenie internetu airmax przebiegło ekspresowo. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie zyskał do niego nieograniczony dostęp.
2 / 5

Sławomir

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się w czołówce polskich dostawców internetu. Czytałem też nieprzychylne komentarze o internecie Airmax, jednak moim zdaniem w większości opublikowała je konkurencja. Sam od miesięcy posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z dolnośląskiego polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszą propozycją. Szybkość łącza wynosi minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia kabli.
5 / 5

Grzegorz

Jeśli chodzi o stosunek parametrów internetu do cen w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaproponować mieszkańcom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie bezkonkurencyjne warunki. Dziwi mnie z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest priorytetem. Jest stale rozwijany. Jak coś to ja zamówiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (oczywiście nie jeden) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Remigiusz

Moja współpraca z firmą Airmax Opole rozpoczęła się niespełna rok temu. Przedtem obserwowałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój blok mieści się w dość kłopotliwej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych wiarygodnych opinii, w związku z tym postanowiłem podjąć ryzyko... A prawdę mówiąc to nie było ryzyko, ponieważ na początek kupiłem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez zobowiązań, na 1 miesiąc. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że mam prawo rozpocząć bezpłatny okres testowy wynoszący jakąś dobę, o ile dobrze pamiętam. Brawo za to! Dzisiaj posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet światłowodowy w biurze. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Radzę zamówić kompletny Airmax Internet Zestaw z routerem. W asortymencie znajdują się rozmaite rodzaje zestawów. Ja kupiłem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest przeznaczony dla osób z Opola.
4 / 5

Janina

Posiadam i rekomenduję każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Mogę przysiąc, że nigdy wcześniej nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Polecam tego operatora także ze względu na znakomitą komunikację z klientem. Dział AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie roboty. Można dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jeżeli użytkownik woli napisać, to można zalogować się do e-BOK. Dedykowany AIRMAX internet login znajduje się w umowie.
5 / 5

Wiesław

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza rodzina. W soboty i niedziele właściwie na okrągło siedzimy w sieci. I wiadomo prawie codziennie oglądamy filmy i seriale na Netflixie i innych platformach VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę duże wymagania wobec jakości internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe oczekiwania. Dostaliśmy ofertę przygotowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy co narzekać. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z pracownikami Airmaxa. Z BOK-iem Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś urocza dusza. Jeśli chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników konkurencji, a dzisiaj oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. U żadnego dużego dostawcy nie otrzymaliśmy lepszej oferty na światłowód. Gorąco polecamy! Rodzinka z Bolesławca.
5 / 5

Feliks

Kilka lat temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i wszystko działało bez zarzutu. Nie kierujcie się tylko tym, co ludzie bez imienia i nazwiska wypisują w sieci. W mojej ocenie prawie wszystko to czarny PR kogoś, kto na pewno nigdy nie miał dostępu do internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest wiarygodnym źródłem informacji.
5 / 5

Alicja

Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testów szybkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy zwrócić się do konsultanta o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. U mnie nie było problemu – testowałem internet od airmax za 0 zł przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. P.S. Ja akurat użytkuję Airmax internet w domu, ale na 100%, że w działalności gospodarczej też się okej sprawdzi.
5 / 5

Jacek

Mam z Airmax internet światłowodowy. Jestem programistą i pracuję na home office, potrzebuję do pracy wielu sprzętów i nie wpływa to na komfort korzystania z internetu. Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi operatorami internetu światłowodowego w Opolu. Zalecam poczytać na firmowej witrynie operatora, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie ochotę poprzeglądać o Airmax opinie, tych przydatnych zalecam szukać tylko na tej stronie. P.S. Warto przed podpisaniem umowy poprosić o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja testowałem przez jakieś 14 dni.
3 / 5

Anna

Airmax internet opinie ma bardzo dobre, a jak jest w rzeczywistości, przekonam się za parę dni, bo właśnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale nie mogę narzekać. Pod względem cen też wydaje się jak najbardziej ok. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma zaskakująco dobre...
5 / 5

Bogumił

Z usługą Airmax jestem związany już od prawie 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli bez uwag. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Bogusław

Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w okresie epidemii. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Marta

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Szymon

Sprawdzony operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, na szczęście zespół wsparcia Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Adam

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Benedykt

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
2 / 5

Zuzanna

To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają płynnie. Jesteśmy dużą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez problemu. Duzi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Olaf

Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatami. Łącze działa idealnie i bardzo szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam .
5 / 5

Arnold

Od razu mówię, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Dlatego poczytałem opinie o airmax internet i teraz (już jako klient) myślę, że nie są one wcale wyolbrzymione. W umowie miałem obiecany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Zaznaczam, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu super przez cały czas. Szybkość łącza też jest zgodna z ofertą, co potwierdzają wyniki speed testu. Podłączenie internetu airmax było ultraszybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie ma do niego swobodny dostęp.
4 / 5

Norbert

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się w gronie najlepszych polskich marek telekomunikacyjnych. Spotkałem też niepochlebne opinie o airmax.pl, ale według mnie w większości wypluwa je konkurencja. Wiem, bo sam od kilku lat mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z Dolnego Śląska polecić jakiś światłowód, Airmax byłby na pierwszym miejscu. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie średnio 15 Gb – i to bez zastosowania okablowania.
5 / 5

Janusz

Jeżeli chodzi o stosunek parametrów internetu do cen w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaoferować klientom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie bezkonkurencyjne warunki. Jestem bardzo ciekawy dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak niejednoznaczne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie www firmy. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest nadrzędnym celem. Jest z roku na roku większy. P.S. Gdyby kogoś to interesowało, to zakupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie tylko z tej strony) tylko potwierdził jakość łącza!
5 / 5

Herbert

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się przeszło rok temu. Wcześniej uczestniczyłem w jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość niefajnej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych budzących zaufanie informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A jeśli mam być szczery to nie było ryzyko, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 4 miesiące. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że najpierw mogę rozpocząć bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile pamięć mnie nie myli. Wielki plus za to! Obecnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Asortyment tworzą różne rodzaje zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla klientów z większych miejscowości.
5 / 5

Jakub

Używam i gorąco polecam wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Mogę przysiąc, że nigdy wcześniej nie spotkałem tak szybkiego internetu! Cenię firmę AIRMAX również ze względu na doskonałą komunikację z klientem. Filię AIRMAX Opole tworzą autentyczne osoby, a nie maszyny. Można dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jeśli ktoś woli załatwić sprawę online, to można skorzystać z e-BOK. Unikalny AIRMAX internet login znalazłem w umowie.
5 / 5

Zenon

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza czwórka. W weekendy i święta w zasadzie wszyscy jednocześnie siedzimy w sieci. I wiadomo często oglądamy filmy i seriale na platformach typu Netflix. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę dopasowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś zaangażowana konsultantka. Jeśli chodzi o rachunki za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników innych dostawców internetu, a przy obecnej inflacji oszczędności są bardzo ważne. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. Zgodnie dajemy 5*! Rodzinka z Wrocławia.
3 / 5

Ignacy

Kilka tygodni temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie anonimowo piszą w sieci. Uważam, że zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto zapewne w życiu nie miał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych osób) NIE jest najlepszym źródłem wiedzy.
5 / 5

Remigiusz

Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testerów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to myślę, że warto przed podpisaniem umowy zawnioskować o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania rozwiązania, oczywiście bez zobowiązań. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem internet od airmax zupełnie za darmo przez ok. 2 tygodnie zanim zawarłem umowę. P.S. Jakby kogoś to interesowało, to mam Airmax internet w domu, jednak jestem pewny, że dla przedsiębiorców też się dobrze sprawdzi.
5 / 5

Daniel

Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem projektantem wnętrz i pracuję w domu, korzystam z dużej ilości sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Nie ma co porównywać tego dostawcy z pozostałymi operatorami internetu światłowodowego w woj. dolnośląskim. Koniecznie poczytajcie na firmowej witrynie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeżeli zależy wam, by przeczytać o Airmax opinie, tych prawdziwych najlepiej szukać tylko tutaj. P.S. Warto przy okazji dowiedzieć się o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja testowałem za free.
5 / 5

Dorota

Airmax internet opinie ma ponadprzeciętne, a jak jest naprawdę, dowiem się w przyszłości, bo teraz korzystam z darmowego okresu próbnego, ale myślę, że warto. Ekonomicznie też jest ok. Rozważam z Airmax światłowód opinie ma bardzo dobre...
5 / 5

Marcin

Z usługą Airmax jestem związany już od ponad 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Brak awarii od początku, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu.
5 / 5

Kazimierz

Dzięki Airmax posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w dzisiejszych czasach. Usługę wykonano sprawnie - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna obsługa. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Borys

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i Airmax jako firmę.
2 / 5

Aleksander

Rzetelny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – ok. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax niemal natychmiast zidentyfikował błędy i ustabilizował transmisję. Posiadając do tej pory internet w domu UPC to naprawdę jest przepaść. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Dawid

Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Korzystam z Internetu Airmax już od kilku lat. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Sławomir

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pokojach.
4 / 5

Cyryl

Upłynęło już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Norbert

Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Mikołaj

Przyznaję się bez bicia, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego odnalazłem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są one ani trochę przesadzone. W przedstawionej ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie bez zarzutu przez cały dzień. Prędkość internetu też zgadza się z ustaleniami, speed testy to potwierdzają. Wdrożenie internetu airmax zabrało może dobę. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu zyskał do niego pełny dostęp.
5 / 5

Kajetan

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się wśród topowych polskich dostawców internetu. W oczy rzuciły mi się też mało pozytywne komentarze o internecie Airmax, jednak mam wrażenie, że w większości pisze je konkurencja. Sam od kilku miesięcy posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z dolnośląskiego polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszą propozycją. Szybkość łącza wynosi co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
5 / 5

Gabriel

Jeśli chodzi o stosunek parametrów internetu do cen w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaproponować mieszkańcom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie bezkonkurencyjne warunki. Nie mam pojęcia z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest priorytetem. Jest stale rozwijany. P.S. Ja posiadam zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (niezależny) tylko potwierdził szybkość łącza!
3 / 5

Janusz

Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się już jakiś czas temu. Wcześniej dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość wymagającej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych przydatnych informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A w zasadzie to nie ryzykowałem, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 1 dzień. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że dostałem w prezencie darmowy okres testowy wynoszący 24h, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! Aktualnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w domu. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam wykupić od razu Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Operator oferuje różne zestawy. Ja wybrałem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla mieszkańców większych miejscowości.
5 / 5

Adolf

Używam i polecam wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Daję słowo, że nigdy w życiu nie miałem tak niezawodnego internetu! Polecam firmę AIRMAX również ze względu na rewelacyjną obsługę klienta. Filię AIRMAX Opole tworzą prawdziwi ludzie, a nie maszyny. Możesz dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jeśli użytkownik woli załatwić sprawę online, to można zalogować się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Niepowtarzalny AIRMAX internet login miałem w umowie.
5 / 5

Arnold

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 5-osobowa rodzina. W wolnym czasie w sumie bez przerwy siedzimy w necie. No i codziennie oglądamy filmy na platformach typu Netflix. Dlatego mieliśmy naprawdę ogromne wymagania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymogi. Dostaliśmy ofertę dostosowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy się do czego przyczepić. Na pochwałę zasługuje komunikacja z załogą Airmaxa. Z infolinią Airmax Internet kontakt to po prostu bajka! Zawsze czeka tam jakaś empatyczna konsultantka. Z kolei co do rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie firmy. Ceny mocno odstają od ofert innych operatorów, a przy obecnej drożyźnie oszczędności trzeba szukać gdzie tylko się da. U żadnego dużego operatora nie otrzymaliśmy lepszej ceny. Od nas 5*, bo nie da się dać 6 😉! Rodzinka z Opola.
5 / 5

Juliusz

Parę lat temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (na kartę) i super mi się pracowało. Nie ufajcie tylko temu, co ludzie bez podawania swoich danych wypisują w sieci. Moim zdaniem większość to bajki opowiadane przez kogoś, kto prawdopodobnie nigdy nie posiadał internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych użytkowników) NIE jest odpowiednim źródłem wiedzy.
5 / 5

Adolf

Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testerów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed rozpoczęciem współpracy zawnioskować o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem łącze zupełnie za darmo przez około pół miesiąca zanim podpisałem umowę. P.S. Jakby kogoś to interesowało, to mam Airmax internet w domu, ale jestem pewny, że dla przedsiębiorcy też się dobrze sprawdzi.
5 / 5

Karolina

Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem backendowcem i pracuję w trybie home office, używam w pracy wielu różnych sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Bez porównania z innymi operatorami internetu światłowodowego w Polsce. Radzę poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas i ochotę poprzeglądać o Airmax opinie, tych autentycznych rekomenduję szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja tak zrobiłem.
5 / 5

Waldemar

Airmax internet opinie ma bardzo dobre, a jak jest rzeczywiście, przekonam się za parę dni, bo na ten moment korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale jest sztos petarda. Cenowo też wydaje się w porządku. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma zaskakująco dobre...
2 / 5

Aleksander

Z usługami Airmax mam styczność już od prawie 5 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o używanych usługach. Firma jest konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość łączy wskazana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, nie licząc wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli jak najbardziej ok. Ja polecam.
5 / 5

Juliusz

Dzięki Airmax zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w okresie epidemii. Światłowód wdrożono wyjątkowo szybko - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna ekipa techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Cyprian

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
4 / 5

Jerzy

Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax bezzwłocznie zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Michał

Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były incydentalne i trwały chwilę. Szybkość stabilna. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Barbara

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i tyle. Internet działa doskonale, nie zacina się. Idealnie doradzono mi zamówić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Julia

Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Kazimierz

Od chwili zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje serdeczną i znającą się na rzeczy obsługą klienta. Nie to co na infolinii czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z konsultantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa działa tak, jak powinna i naprawdę szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
3 / 5

Eryk

Przyznaję się bez bicia, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Dlatego odnalazłem opinie o airmax internet i teraz (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są one wcale wyolbrzymione. W przygotowanej propozycji miałem zagwarantowany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Chciałbym dodać, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu bezawaryjnie przez cały dzień. Prędkość internetu też odpowiada przedstawionym warunkom, sprawdzam czasem tutaj. Wdrożenie internetu airmax trwało może dobę. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie zyskał do niego swobodny dostęp.
5 / 5

Kajetan

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się w ścisłej czołówce polskich operatorów. Miałem też okazję przeczytać mało pochlebne opinie o airmax.pl, ale mogę się założyć, że w większości wstawia je konkurencja. Ja od ponad roku mam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komuś z Wrocławia polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszy. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia infrastruktury kablowej.
5 / 5

Benedykt

Jeśli chodzi o ceny pakietów internetu w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaproponować mieszkańcom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę znakomite warunki. Tym bardziej dziwi mnie z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak niespójne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie marki. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest absolutnie kluczowy. Jest ciągle rozszerzany. P.S. Ja posiadam zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (nie jeden) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
5 / 5

Halina

Moja współpraca z dostawcą internetu Airmax Opole rozpoczęła się niespełna rok temu. Przedtem obserwowałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój blok mieści się w dość kłopotliwej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych wiarygodnych opinii, więc ośmieliłem się podjąć ryzyko... A prawdę mówiąc to nie można tego nazwać ryzykiem, ponieważ na początek kupiłem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez umowy, na 1 miesiąc. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że mam prawo rozpocząć nieodpłatny okres testowy wynoszący jakąś dobę, o ile dobrze pamiętam. Sztos! Dzisiaj posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet światłowodowy w domu i firmie. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Radzę zakupić kompletny Airmax Internet Zestaw zawierający router. W asortymencie znajdują się rozmaite typy zestawów. Ja kupiłem zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, ponieważ jest przeznaczony dla klientów indywidualnych z Opola.
5 / 5

Herbert

Mam i mogę śmiało polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Dam sobie rękę uciąć, że nigdy wcześniej nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na świetną komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do e-BOK. Unikatowy AIRMAX internet login bez problemu odnalazłem w umowie.
5 / 5

Witold

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza 5-tka. W weekendy i święta w zasadzie bez przerwy jesteśmy w internecie. Do tego często oglądamy seriale na platformach typu Netflix. W związku z tym mieliśmy naprawdę spore oczekiwania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymaganiami. Otrzymaliśmy propozycję dopasowaną tak, że naprawdę nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na uznanie zasługuje kontakt z załogą Airmaxa. Z infolinią Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś zaangażowana konsultantka. Jeśli chodzi o rachunki za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle propozycji innych dostawców internetu, a przy obecnej inflacji oszczędności są bardzo ważne. U żadnego dużego operatora nie otrzymaliśmy lepszej ceny. Dajemy 5 z plusem! Rodzina z Wrocławia.
5 / 5

Katarzyna

Kiedyś korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (PrePaid) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie nie podpisując się piszą w sieci. Sądzę, że niemal wszystko to brednie opowiadane przez kogoś, kto z pewnością w życiu nie korzystał z internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych osób) NIE jest odpowiednim źródłem wiedzy.
2 / 5

Donald

W 100% polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty speed testów mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to sądzę, że warto przed podłączeniem usługi zapytać obsługę o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania usługi, wiadomo niezobowiązującego. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem usługę zupełnie bezpłatnie przez jakieś 14 dni zanim związałem się umową. P.S. Posiadam Airmax internet w domu, ale myślę, że w pracy też się świetnie sprawdzi.
5 / 5

Eryk

Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem inżynierem i pracuję na home office, potrzebuję do pracy wielu sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Nawet nie ma co porównywać Airmax z najpopularniejszymi operatorami internetu światłowodowego na Dolnym Śląsku. Zalecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie ochotę poznać o Airmax opinie, tych napisanych przez autentycznych użytkowników zalecam szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed podpisaniem umowy poprosić o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
5 / 5

Magdalena

Airmax internet opinie ma w większości bardzo pozytywne, a jak jest w praktyce, przekonam się w przyszłości, bo na razie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale nie narzekam. Pod względem warunków cenowych też wydaje się super. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma mega...
4 / 5

Olaf

Z usługą Airmax mam styczność już od 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - stałym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nic się nie psuje, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli w porządku. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Franciszek

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w tej pandemicznej rzeczywistości. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Herbert

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak i Airmax jako firmę.
5 / 5

Hilary

Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście zespół wsparcia Airmax bardzo szybko sprawdził problem i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Lech

Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od kilku lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki występowały sporadycznie i trwały bardzo krótko. Łącze stabilne. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
3 / 5

Eryk

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu.
5 / 5

Ireneusz

Minęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie potrzebne przez nas rozwiązania IT działają płynnie. Jesteśmy sporą spółką, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, systemy automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez problemu. Popularni operatorzy wypadają bardzo słabo na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Benedykt

Od samego początku mam zawsze do czynienia z empatyczną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Nic tylko polecać Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Hubert

Od razu mówię, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego poczytałem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako klient) sądzę, że nie są one ani trochę przesadzone. W ofercie miałem obiecany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie fantastycznie przez 24h/7. Szybkość łącza też jest taka, jak miała być, sprawdzam czasem tutaj. Podłączenie internetu airmax nastąpiło błyskawicznie. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu ma do niego pełny dostęp.
5 / 5

Anna

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród najlepszych polskich marek telekomunikacyjnych. Natrafiłem też na niezbyt dobre opinie o airmax.pl, ale sądzę, że w większości pisze je konkurencja. Wiem, bo sam od przeszło roku mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z Wrocławia lub okolic polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszym wyborem. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia okablowania.
5 / 5

Jakub

Jeżeli chodzi o stosunek parametrów internetu do cen w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaoferować klientom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie bezkonkurencyjne warunki. Jestem bardzo ciekawy dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak niejednoznaczne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie www firmy. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest nadrzędnym celem. Jest z roku na roku większy. P.S. Gdyby kogoś to interesowało, to zakupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie tylko z tej strony) tylko potwierdził jakość łącza!
5 / 5

Kajetan

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się jakieś dwa lata temu. Wcześniej byłem na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie zwłaszcza o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom mieści się w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych pomocnych informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A w gruncie rzeczy to nie było ryzyko, bo na początek zamówiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 30 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że przed podpisaniem umowy mogę zdecydować się na bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Sztos! W chwili pisania opinii mam Airmax internet w telefonie plus światłowód w domu i firmie. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Ofertę tworzą różne rodzaje zestawów. Ja akurat mam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo świetnie nadaje się dla klientów indywidualnych z dużych miejscowości.
2 / 5

Szymon

Mam i mogę z czystym sumieniem polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Daję słowo, że nigdy wcześniej nie widziałem tak niezawodnego internetu! Cenię tego dostawcę też ze względu na profesjonalną komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą prawdziwi ludzie, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jak ktoś woli pisać niż rozmawiać, to można skorzystać z e-BOK. Indywidualny AIRMAX internet login bez problemu odnalazłem w umowie.
5 / 5

Norbert

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza 4-osobowa rodzina. W dni wolne od pracy w zasadzie wszyscy naraz jesteśmy w internecie. Do tego często oglądamy seriale na platformach streamingowych. W związku z tym mieliśmy naprawdę spore oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymaganiami. Otrzymaliśmy propozycję pozmienianą tak, że naprawdę nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na uznanie zasługuje kontakt z kadrą Airmaxa. Z firmą Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś kompetentna osoba. W kwestii rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle propozycji innych dostawców internetu, a przy obecnej sytuacji gospodarczej oszczędności są bardzo ważne. Nawet u największych operatorów nie udało się nam znaleźć TAKIEGO internetu światłowodowego taniej. Od nas piątka z plusem! Rodzina z Wrocławia.
5 / 5

Iwona

W przeszłości skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (PrePaid) i było ok. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie bez imion i nazwisk piszą w sieci. Uważam, że co najmniej połowa to kłamstwa kogoś, kto zapewne w życiu nie miał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych osób) NIE jest dobrym źródłem informacji.
4 / 5

Joanna

Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to myślę, że warto przed rozpoczęciem współpracy poprosić doradcę o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania rozwiązania, oczywiście bez zobowiązań. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem łącze zupełnie za darmo przez ok. pół miesiąca zanim zawarłem umowę. Tak na marginesie jeszcze, mam Airmax internet w domu, jednak uważam, że dla przedsiębiorców też się doskonale sprawdzi.
5 / 5

Arnold

Mam z Airmax internet światłowodowy. Jestem specjalistą IT i pracuję w mieszkaniu, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie wpływa to na komfort korzystania z internetu. Usługa bez porównania z największymi operatorami internetu światłowodowego w naszym kraju. Polecam poczytać na firmowej witrynie operatora, jak działa internet Airmax, a jeżeli chcecie poznać o Airmax opinie, tych rzetelnych polecam szukać tylko na tej stronie. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja zapytałem.
5 / 5

Albert

Airmax internet opinie ma w większości bardzo pozytywne, a jak jest rzeczywiście, dowiem się nieco później, bo na ten moment korzystam z darmowego okresu próbnego, ale internecik działa bez zarzutu. Cenowo też jest w porządku. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma mega...
5 / 5

Radosław

Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 4 lat, więc mogę śmiało wypowiedzieć się o używanych usługach. Firma jest konkretna, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nie mam żadnych uwag, nie licząc wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do prędkości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Ja polecam.
5 / 5

Zygmunt

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono sprawnie - bez miliona kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i sprawnie działająca obsługa klienta. Oczywiście polecam Airmax internet.
3 / 5

Amadeusz

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej mieliśmy Internet z Play, ale niestety znani operatorzy w Polsce na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dostarczono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Natalia

Sprawdzony dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax szybko zdiagnozował źródło usterki i ustabilizował transfer. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Olgierd

Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były bardzo rzadkie i trwały chwilę. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Marceli

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5

Marcin

Upłynęło już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest w 100% stabilny. Nigdy nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy.
5 / 5

Beata

Od początku firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa bardzo dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Ja polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Ludwik

Aż mi głupio, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Odnalazłem więc opinie o airmax internet i teraz (już jako klient) myślę, że nie są one wcale wyolbrzymione. W przedstawionej ofercie miałem obiecany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w jakimś wielkim mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu bez zarzutu przez cały czas. Szybkość łącza też jest taka jak obiecano, testuję co jakiś czas na tej stronie. Podłączenie internetu airmax było mega szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie ma do niego swobodny dostęp.
2 / 5

Beniamin

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się w gronie najlepszych polskich marek telekomunikacyjnych. Miałem też okazję przeczytać mało pochlebne opinie o airmax.pl, ale wydaje mi się, że w większości publikuje je konkurencja. Wiem, bo sam od kilku lat mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z Dolnego Śląska polecić jakiś światłowód, Airmax byłby na pierwszym miejscu. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie średnio 15 Gb – i to bez zastosowania okablowania.
5 / 5

Bogusław

Jeżeli chodzi o poziom usług w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaoferować ludziom niczego lepszego. Airmax posiada rzeczywiście atrakcyjne warunki. Dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak skrajne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można znaleźć na stronie internetowej operatora. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest priorytetem. Jest cały czas rozwijany. Jak coś to ja zamówiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, bo zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (oczywiście nie jeden) tylko potwierdził prędkość łącza!
5 / 5

Zbigniew

Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się przeszło rok temu. Wcześniej uczestniczyłem w jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok mieści się w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych pomocnych informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A w gruncie rzeczy to nie ryzykowałem, bo na początek kupiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 30 dni. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że najpierw mogę rozpocząć darmowy okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Brawo za to! W chwili pisania opinii mam Airmax internet w telefonie plus internet światłowodowy w biurze. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam wykupić od razu Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Asortyment tworzą różne zestawy. Ja posiadam zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, bo jest przeznaczony dla osób z Opola.
4 / 5

Eryk

Używam i rekomenduję wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Dam sobie rękę uciąć, że nigdy wcześniej nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na znakomitą komunikację z klientem. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie maszyny. Można dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do e-BOK. Dedykowany AIRMAX internet login bez problemu odnalazłem w umowie.
5 / 5

Jerzy

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza gromadka. W weekendy i wieczorami praktycznie wszyscy jednocześnie jesteśmy w internecie. Do tego każdego wieczoru oglądamy seriale na VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe potrzeby. Otrzymaliśmy propozycję skonfigurowaną tak, że naprawdę nie mamy powodów do narzekań. Na uznanie zasługuje kontakt z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś wspaniała doradczyni. Jeśli zaś chodzi o rachunki za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle propozycji konkurencyjnych firm, a w kryzysie gospodarczym oszczędności są priorytetem. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. Od nas macie 5 gwiazdek! Rodzina z Dolnego Śląska.
5 / 5

Cezary

Kilka lat temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie ślepo w to, co ludzie anonimowo wypisują w sieci. W mojej ocenie zdecydowana większość to wypociny kogoś, kto na pewno nigdy nie miał dostępu do internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych użytkowników) NIE jest najlepszym miejscem na poszukiwanie informacji.
5 / 5

Norbert

Zdecydowanie polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testerów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi spytać o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania usługi, oczywiście niezobowiązującego. W moim przypadku nie było problemu – testowałem usługę za free przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. Jak coś, to posiadam Airmax internet w domu, ale jestem pewien, że w biurach też się bardzo dobrze sprawdzi.
5 / 5

Eryk

Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem designerem i pracuję w mieszkaniu, potrzebuję do pracy wielu sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Jakość usług bez porównania z dominującymi operatorami internetu światłowodowego w dolnośląskim. Zalecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli chcecie przejrzeć o Airmax opinie, tych wartościowych polecam szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja dostałem taką szansę bez problemu.
3 / 5

Justyna

Airmax internet opinie ma bardzo pozytywne, a jak jest rzeczywiście, przekonam się za niecałe dwa tygodnie, bo teraz korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale myślę, że podpiszę umowę. Pod względem finansowym też wydaje się ok. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma bardzo pozytywne...
5 / 5

Eugeniusz

Z usługami Airmax mam styczność już od prawie 5 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli spoko. Naprawdę polecam.
5 / 5

Bogusław

Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w czasie pandemicznych ograniczeń. Internet podłączono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Adam

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Gabriel

Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Lucjan

Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Kamil

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
2 / 5

Nikodem

Minęło już kilkanaście miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko działa bez zastrzeżeń. Konkurencyjni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Bartłomiej

Od samego początku spotykam się z empatyczną i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Łącze działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Nic tylko polecać .
5 / 5

Monika

Powiem wam, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Postanowiłem więc poczytać opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako klient) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W przedstawionej ofercie miałem obiecany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku bez zarzutu przez 24h/7. Szybkość łącza też jest zgodna z ofertą, co potwierdzają wyniki speed testu. Podłączenie internetu airmax nastąpiło na następny dzień. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie ma do niego nieograniczony dostęp.
4 / 5

Konrad

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród topowych polskich dostawców internetu. W oczy rzuciły mi się też mało pozytywne komentarze o internecie Airmax, jednak mam wrażenie, że w większości pisze je konkurencja. Sam od kilku miesięcy posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Wrocławia lub okolic polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszym wyborem. Szybkość łącza wynosi około 15 Gb – i to bez poprowadzenia kabli.
5 / 5

Wojciech

Jeśli chodzi o jakość usług w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie korzystne warunki. Dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie internetowej dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest absolutnie kluczowy. Jest stale rozwijany. Nie wiem, czy to ważne, ale ja zdecydowałem się na zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (oczywiście nie jeden) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Wojciech

Moja współpraca z operatorem Airmax Opole rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Przedtem czytałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mieszkam w dość trudnej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych rzetelnych opinii, dlatego pozostało mi podjąć ryzyko... A właściwie to nie ryzykowałem, ponieważ na początek wybrałem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez formalności, na 7 dni. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że przysługuje mi darmowy okres testowy wynoszący jedną dobę, o ile dobrze pamiętam. Sztos! Teraz posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet stacjonarny w domu i firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Radzę wykupić kompletny Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Do wyboru pozostają rozmaite zestawy. Mój wybór to zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest rekomendowany dla klientów indywidualnych z większych miast.
5 / 5

Mariusz

Posiadam i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy w życiu nie widziałem tak niezawodnego internetu! Cenię tego operatora także ze względu na profesjonalną obsługę klienta. Dział AIRMAX Opole tworzą prawdziwi ludzie, a nie roboty. Możesz dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jeżeli ktoś woli napisać, to można skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Indywidualny AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
5 / 5

Marcin

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza rodzina 2+3. W weekendy i święta w zasadzie wszyscy jednocześnie siedzimy w sieci. I wiadomo często oglądamy filmy i seriale na platformach typu Netflix. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę dopasowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś zaangażowana konsultantka. Jeśli chodzi o rachunki za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników innych dostawców internetu, a przy obecnej inflacji oszczędności są bardzo ważne. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. Zgodnie dajemy 5*! Rodzinka z Wrocławia.
3 / 5

Ryszard

Nie tak dawno temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie nie podpisując się wypisują w sieci. W mojej ocenie niemal wszystko to brednie opowiadane przez kogoś, kto na pewno nigdy nie miał dostępu do internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych użytkowników) NIE jest odpowiednim miejscem na poszukiwanie informacji.
5 / 5

Aleksander

Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testerów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to myślę, że warto przed podpisaniem umowy zawnioskować o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania rozwiązania, oczywiście bez zobowiązań. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem internet od airmax zupełnie za darmo przez ok. 2 tygodnie zanim zawarłem umowę. P.S. Jakby kogoś to interesowało, to mam Airmax internet w domu, jednak jestem pewny, że w biurach też się dobrze sprawdzi.
5 / 5

Katarzyna

Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem informatykiem i pracuję w mieszkaniu, potrzebuję do pracy wielu sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Bez porównania z innymi operatorami internetu światłowodowego w Polsce. Zalecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli chcecie poczytać o Airmax opinie, tych autentycznych polecam szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja tak zrobiłem.
5 / 5

Artur

Airmax internet opinie ma w większości bardzo pozytywne, a jak jest w praktyce, przekonam się w przyszłości, bo teraz korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale internet śmiga. Ekonomicznie też wydaje się ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma super...
5 / 5

Aleksy

Z usługą Airmax mam styczność już od prawie 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - równym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nic się nie popsuło, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli naprawdę ok. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Damian

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w czasach pandemii. Internet podłączono sprawnie - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna pomoc techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Ignacy

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory współpracowaliśmy z T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam ultra szybki Internet. Po około miesiącu przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno usługi, jak również samą firmę.
2 / 5

Krzysztof

Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował Internet. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Marcin

Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Bogusław

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
4 / 5

Konrad

Minęło już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest w 100% stabilny. Na ten moment nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Justyna

Od momentu podpisania umowy spotykam się z otwartą na potrzeby i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Internet działa super i zaskakująco szybko – zgodnie z ustaleniami. Po prostu muszę polecić Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Jerzy

Przyznaję się, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Dlatego przeczytałem opinie o airmax internet i teraz (już jako klient) jestem zdania, że nie są one wcale wyolbrzymione. W przygotowanej propozycji miałem obiecany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Chciałbym dodać, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu bezawaryjnie przez cały dzień. Szybkość łącza też się zgadza, sprawdzam czasem tutaj. Podłączenie internetu airmax odbyło się w jakieś 24h. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie ma do niego swobodny dostęp.
5 / 5

Albert

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się w gronie najlepszych polskich dostawców internetu. Spotkałem też niepochlebne opinie o airmax.pl, ale według mnie w większości napisała je konkurencja. Sam od lat mam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komukolwiek z Dolnego Śląska polecić jakiś światłowód, Airmax byłby na pierwszym miejscu. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
5 / 5

Marceli

Jeśli chodzi o stosunek parametrów internetu do cen w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaproponować klientom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie bezkonkurencyjne warunki. Jestem bardzo ciekawy dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak niespójne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie www marki. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest nadrzędnym celem. Jest ciągle rozszerzany. P.S. Gdyby kogoś to interesowało, to zakupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie tylko z tej strony) tylko potwierdził szybkość łącza!
3 / 5

Anna

Moja przygoda z dostawcą internetu Airmax Opole zaczęła się parę miesięcy temu. Wcześniej śledziłem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie szczególnie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok położony jest w dość nietypowej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych wartościowych informacji, więc ośmieliłem się zaryzykować... A w sumie to nie można tego nazwać ryzykiem, bo na początek postawiłem na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez umowy, na 14 dni. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że przyznano mi nieodpłatny okres testowy wynoszący chyba dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Brawo za to! Na ten moment mam Airmax internet w telefonie plus stacjonarny w biurze. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Polecam zakupić od razu Airmax Internet Zestaw zawierający router. W ofercie operatora znajdują się różne typy zestawów. Ja zdecydowałem się na zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, bo jesr polecany dla osób z dużych miast.
5 / 5

Józef

Mam i rekomenduję wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Daję słowo, że nigdy wcześniej nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Rekomenduję tego dostawcę też ze względu na znakomitą komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jak klient woli pisać niż rozmawiać, to można wejść do e-BOK. Dedykowany AIRMAX internet login bez problemu odnalazłem w umowie.
5 / 5

Rudolf

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza gromadka. W weekendy w zasadzie na okrągło siedzimy w internecie. Do tego często oglądamy seriale na platformach typu Netflix. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę skrojoną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na uznanie zasługuje komunikacja z pracownikami Airmaxa. Z BOK-iem Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś profesjonalna konsultantka. Z kolei co do opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej firmy. Ceny mocno odstają od propozycji innych dostawców internetu, a aktualnie oszczędności są bardzo ważne. U żadnego dużego dostawcy nie otrzymaliśmy lepszej oferty na światłowód. Wystawiamy 5-tkę! Rodzinka z Wrocławia.
5 / 5

Rafał

Parę lat temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie wierzcie ślepo w to, co ludzie nie podpisując się wypisują w sieci. Moim skromnym zdaniem niemal wszystko to wypociny kogoś, kto na bank nigdy nie testował internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych użytkowników) NIE jest odpowiednim źródłem wiedzy.
5 / 5

Katarzyna

Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy poprosić doradcę o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. U mnie nie było problemu – testowałem internet od airmax za 0 zł przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. Tak na marginesie jeszcze, mam Airmax internet w domu, ale uważam, że w firmie też się doskonale sprawdzi.
5 / 5

Benedykt

Mam z Airmax internet światłowodowy. Jestem back-end developerem i pracuję na home office, używam w pracy wielu różnych sprzętów i nie wpływa to na komfort korzystania z internetu. Nawet nie ma co porównywać Airmax z wielkimi operatorami internetu światłowodowego na Dolnym Śląsku. Radzę poczytać na firmowej witrynie operatora, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie ochotę przejrzeć o Airmax opinie, tych napisanych przez autentycznych użytkowników zalecam szukać tylko na tej stronie. P.S. Warto przed podpisaniem umowy poprosić o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja testowałem przez jakieś 14 dni.
5 / 5

Miłosz

Airmax internet opinie ma bardzo pozytywne, a jak jest rzeczywiście, przekonam się za kilka dni, bo na ten moment korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale internet jest naprawdę szybki. Ekonomicznie też wydaje się w porządku. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma bardzo pozytywne...
2 / 5

Teodor

Z firmą Airmax jestem związany już od niemal 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co istotne - niezmiennym poziomie. Szybkość Internetu podana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nigdy nie musiałem interweniować, nie wliczając awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Naprawdę polecam.
5 / 5

Olaf

Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez ton kabli i robót ziemnych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Konrad

Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
4 / 5

Sławomir

Fantastyczny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak zespół wsparcia Airmax niezwłocznie zidentyfikował przyczynę awarii i ustabilizował łącza. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Tomasz

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Roman

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
5 / 5

Arkadiusz

To już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Remigiusz

Od momentu zawarcia umowy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatami. Łącze działa dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Oczywiście polecam .
3 / 5

Arkadiusz

Powiem wam, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Postanowiłem więc poczytać opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako klient) myślę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W przedstawionej ofercie miałem obiecany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w jakimś wielkim mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku bez zarzutu przez cały czas. Szybkość łącza też się zgadza, testuję co jakiś czas na tej stronie. Podłączenie internetu airmax było ekstra szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie ma do niego nieograniczony dostęp.
5 / 5

Agnieszka

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się wśród najlepszych polskich dostawców internetu. Natrafiłem też na niezbyt dobre komentarze o internecie Airmax, jednak mogę się założyć, że w większości wstawia je konkurencja. Sam od ponad roku posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Wrocławia lub okolic polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszym wyborem. Szybkość łącza wynosi minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia kabli.
5 / 5

Marta

Jeśli chodzi o stosunek jakość-cena internetu w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie godne uwagi warunki. Nie mam pojęcia czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie internetowej dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest najważniejszy. Jest stale rozwijany. P.S. Ja posiadam zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (niezależny) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Małgorzata

Moja współpraca z dostawcą internetu Airmax Opole rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Przedtem czytałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mieszkam w dość trudnej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych rzetelnych opinii, więc ośmieliłem się podjąć ryzyko... A właściwie to nie można tego nazwać ryzykiem, ponieważ na początek wybrałem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez umowy, na 7 dni. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że przysługuje mi nieodpłatny okres testowy wynoszący jedną dobę, o ile dobrze pamiętam. Wielki plus za to! Teraz posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet stacjonarny w firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Radzę zakupić kompletny Airmax Internet Zestaw zawierający router. Do wyboru pozostają rozmaite typy zestawów. Mój wybór to zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, ponieważ jest rekomendowany dla klientów z większych miast.
5 / 5

Zdzisław

Używam i mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Przysięgam, że nigdy wcześniej nie widziałem tak niezawodnego internetu! Cenię firmę AIRMAX również ze względu na profesjonalną komunikację z klientem. Filię AIRMAX Opole tworzą prawdziwi ludzie, a nie maszyny. Można dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jeśli ktoś woli załatwić sprawę online, to można skorzystać z e-BOK. Indywidualny AIRMAX internet login miałem w umowie.
5 / 5

Sebastian

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 6-tka. W soboty i niedziele praktycznie cały czas siedzimy w necie. No i każdego wieczoru oglądamy filmy na VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę wysokie wymagania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe potrzeby. Dostaliśmy ofertę dostosowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy powodów do narzekań. Na pochwałę zasługuje komunikacja z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś empatyczna doradczyni. Z kolei co do rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie firmy. Ceny mocno odstają od ofert konkurencyjnych firm, a przy obecnej drożyźnie oszczędności są priorytetem. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Oceniamy usługę na 5+! Rodzinka z Dolnego Śląska.
5 / 5

Stefan

Kilka miesięcy temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie anonimowo piszą w sieci. Uważam, że zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto zapewne w życiu nie miał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych osób) NIE jest najlepszym źródłem informacji.
2 / 5

Halina

Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testerów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to sądzę, że warto przed podpisaniem umowy zawnioskować o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania rozwiązania, wiadomo bez zobowiązań. U mnie nie było problemu – testowałem internet od airmax za 0 zł przez jakieś 2 tygodnie zanim związałem się umową. P.S. Jakby kogoś to interesowało, to mam Airmax internet w domu, jednak uważam, że w działalności gospodarczej też się dobrze sprawdzi.
5 / 5

Ewa

Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem architektem i pracuję w mieszkaniu, używam w pracy wielu różnych sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Jakość usług bez porównania z dominującymi operatorami internetu światłowodowego na polskim rynku. Radzę poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli chcecie poczytać o Airmax opinie, tych wartościowych polecam szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja dostałem taką szansę bez problemu.
5 / 5

Rafał

Airmax internet opinie ma świetne, a jak jest w praktyce, dowiem się wkrótce, bo teraz korzystam z darmowego okresu próbnego, ale internecik śmiga jak nigdy wcześniej. Ekonomicznie też jest ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma obiecujące...
4 / 5

Kazimierz

Z Internetem Airmax mam kontakt już od kilku lat, więc chyba mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - stałym poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do jakości, czyli rewelacja. Polecam.
5 / 5

Kamil

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie ograniczonego ruchu. Światłowód wdrożono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5

Cyryl

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dzięki temu, teraz mamy mega szybki Internet. Po 30 dniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno Internet, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Zofia

Idealny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale dział techniczny Airmax natychmiast zdiagnozował źródło problemu i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Leszek

Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax zakłócenia były bardzo rzadkie i trwały chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługi Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
3 / 5

Anna

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Krystyna

To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Janusz

Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach dużych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z maszynami. Łącze działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu .
5 / 5

Ewa

Przyznaję się bez bicia, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Dlatego odnalazłem opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako użytkownik) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W umowie miałem zagwarantowany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Zaznaczam, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku super przez 24h/7. Prędkość internetu też odpowiada przedstawionym warunkom, co potwierdzają wyniki speed testu. Wdrożenie internetu airmax odbyło się na następny dzień po złożeniu zamówienia. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie zyskał do niego nieograniczony dostęp.
5 / 5

Donald

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się w czołówce polskich dostawców internetu. Czytałem też nieprzychylne komentarze o internecie Airmax, jednak moim zdaniem w większości opublikowała je konkurencja. Sam od miesięcy posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Wrocławia lub okolic polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszym wyborem. Szybkość łącza wynosi około 15 Gb – i to bez poprowadzenia kabli.
5 / 5

Rafał

Jeżeli chodzi o stosunek cen do jakości internetu w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaoferować ludziom niczego lepszego. Airmax posiada rzeczywiście doskonałe warunki. Tym bardziej dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak niespójne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie internetowej marki. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest kwestią priorytetową. Jest ciągle rozszerzany. A i ja kupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie jeden) tylko potwierdził prędkość łącza!
5 / 5

Amadeusz

Moja współpraca z dostawcą internetu Airmax Opole rozpoczęła się kilkanaście miesięcy temu. Przedtem szukałem informacji na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój blok mieści się w dość trudnej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych rzetelnych opinii, więc ośmieliłem się podjąć ryzyko... A właściwie to nie można tego nazwać ryzykiem, ponieważ na początek kupiłem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez umowy, na 7 dni. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że przed podłączeniem usługi mogę zdecydować się na nieodpłatny okres testowy wynoszący jedną dobę, o ile dobrze pamiętam. Brawo za to! Teraz posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet światłowodowy w biurze. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Radzę zakupić kompletny Airmax Internet Zestaw zawierający router. Firma oferuje rozmaite typy zestawów. Mój wybór to zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, ponieważ jest przeznaczony dla osób z Opola.
2 / 5

Henryk

Mam i gorąco polecam wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Mogę przysiąc, że nigdy wcześniej nie spotkałem tak szybkiego internetu! Rekomenduję tego dostawcę też ze względu na doskonałą komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą autentyczne osoby, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jak klient woli pisać niż rozmawiać, to można wejść do e-BOK. Unikalny AIRMAX internet login znalazłem w umowie.
5 / 5

Lucjan

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza 6-osobowa rodzina. W dni wolne od pracy w sumie cały czas jesteśmy w sieci. I wiadomo codziennie oglądamy filmy i seriale na VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę ogromne oczekiwania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymogi. Otrzymaliśmy propozycję opracowaną tak, że naprawdę nie mamy się do czego przyczepić. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to po prostu bajka! Zawsze czeka tam jakaś fantastyczna doradczyni. Jeśli kogoś interesują opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle cenników innych operatorów, a w obecnych czasach oszczędności trzeba szukać gdzie tylko się da. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Dajemy 5 z plusem! Rodzina z Opola.
5 / 5

Antoni

Raz miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie nie podpisując się wypisują w sieci. W mojej ocenie niemal wszystko to brednie opowiadane przez kogoś, kto na pewno nigdy nie miał dostępu do internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych użytkowników) NIE jest wiarygodnym miejscem na poszukiwanie informacji.
4 / 5

Zenon

W 100% polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testów szybkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi zwrócić się do konsultanta o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania rozwiązania, oczywiście bez zobowiązań. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem usługę zupełnie bezpłatnie przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. P.S. Ja akurat użytkuję Airmax internet w domu, jednak uważam, że w firmach też się okej sprawdzi.
5 / 5

Jan

Mam z Airmax internet światłowodowy. Jestem grafikiem i pracuję w trybie hybrydowym, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie wpływa to na komfort korzystania z internetu. Usługa bez porównania z największymi operatorami internetu światłowodowego w woj. dolnośląskim. Polecam poczytać na firmowej witrynie operatora, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas poznać o Airmax opinie, tych rzetelnych radzę szukać tylko na tej stronie. P.S. Warto przed dopełnieniem formalności zawnioskować o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja zapytałem.
5 / 5

Adam

Airmax internet opinie ma znakomite, a jak jest rzeczywiście, przekonam się za jakiś tydzień, bo na razie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale dla gamerów – MEGA. Pod względem warunków cenowych też wydaje się super. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma doskonałe...
5 / 5

Ireneusz

Z usługami Airmax mam kontakt już od prawie 3 lat, więc mogę śmiało już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na wysokim i co ważne - identycznym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nic się nie działo, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do prędkości, czyli naprawdę ok. Oczywiście polecam.
5 / 5

Karolina

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Światłowód wdrożono ekspresowo - bez ton kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i stale dostępna obsługa klienta. Oczywiście polecam Airmax internet.
3 / 5

Marcin

Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wielkie podziękowania za super szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Karolina

Naprawdę godny polecenia operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Korzystam z taryfy 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax bezzwłocznie sprawdził przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Stefan

Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały dosłownie chwilę. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Amadeusz

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Gerard

Minęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest super szybki. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Duzi operatorzy wypadają bardzo słabo na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Andrzej

Od samego początku firma Airmax zaskakuje zaangażowaną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa płynnie i naprawdę szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Naprawdę polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Antoni

Od razu zaznaczam, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Dlatego przejrzałem opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako klient) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W przedstawionej ofercie miałem obiecany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku bez zarzutu przez 24h/7. Szybkość łącza też jest zgodna z ofertą, co potwierdzają wyniki speed testu. Podłączenie internetu airmax zabrało może dobę. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie ma do niego nieograniczony dostęp.
2 / 5

Halina

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się w ścisłej czołówce polskich marek telekomunikacyjnych. Spotkałem też niepochlebne opinie o airmax.pl, ale mogę się założyć, że w większości wstawia je konkurencja. Wiem, bo sam od kilkunastu miesięcy mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z Wrocławia polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszy. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie średnio 15 Gb – i to bez zastosowania okablowania.
5 / 5

Krzysztof

Jeśli chodzi o poziom usług w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaproponować klientom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie atrakcyjne warunki. Dziwi mnie dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak niejednoznaczne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie www firmy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest na liście priorytetów. Jest z roku na roku większy. Jak coś to ja zamówiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (oczywiście nie jeden) tylko potwierdził jakość łącza!
5 / 5

Konrad

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się przeszło rok temu. Wcześniej uczestniczyłem w jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość niefajnej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych budzących zaufanie informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A jeśli mam być szczery to nie było ryzyko, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 4 miesiące. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że najpierw mogę rozpocząć bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile pamięć mnie nie myli. Wielki plus za to! Obecnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Asortyment tworzą różne rodzaje zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla klientów z większych miejscowości.
4 / 5

Alicja

Używam i gorąco polecam wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Słowo daję, że nigdy w życiu nie spotkałem tak dobrego internetu! Cenię firmę AIRMAX również ze względu na doskonałą obsługę klienta. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie z krwi i kości, a nie maszyny. Możesz dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jeśli ktoś woli załatwić sprawę online, to można skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikalny AIRMAX internet login jest podany w umowie.
5 / 5

Bogumił

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza 5-osobowa rodzina. W weekendy właściwie na okrągło jesteśmy w necie. No i prawie codziennie oglądamy filmy na Netflixie i innych platformach VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę duże oczekiwania wobec jakości internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe oczekiwania. Otrzymaliśmy propozycję dobraną tak, że naprawdę nie mamy co narzekać. Na pochwałę zasługuje kontakt z pracownikami Airmaxa. Z BOK-iem Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś przeuprzejma dusza. Jeśli zaś chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle ofert konkurencji, a obecnie oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. U żadnego dużego dostawcy nie otrzymaliśmy lepszej oferty na światłowód. Oceniamy usługę na 5+! Rodzina z Bolesławca.
5 / 5

Bartłomiej

Kiedyś skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i super mi się pracowało. Nie bierzcie pod uwagę tylko tego, co ludzie bez podawania swoich danych wypisują w sieci. W mojej ocenie większość to bzdury pisane przez kogoś, kto na pewno nigdy nie miał dostępu do internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest dobrym źródłem informacji.
5 / 5

Marcin

W 100% polecam internet Airmax! Zresztą wyniki speed testów mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to uważam, że warto przed rozpoczęciem współpracy zapytać obsługę o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania rozwiązania, rzecz jasna bez zobowiązań. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem łącze zupełnie bezpłatnie przez około pół miesiąca zanim podpisałem umowę. P.S. Posiadam Airmax internet w domu, jednak myślę, że w biurach też się świetnie sprawdzi.
5 / 5

Krystian

Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem programistą i pracuję na home office, potrzebuję do pracy wielu sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z najpopularniejszymi operatorami internetu światłowodowego w Opolu. Zalecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie ochotę poznać o Airmax opinie, tych przydatnych zalecam szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed podpisaniem umowy poprosić o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
3 / 5

Małgorzata

Airmax internet opinie ma ponadprzeciętne, a jak jest w praktyce, dowiem się już wkrótce, bo teraz korzystam z darmowego okresu próbnego, ale nie narzekam. Pod względem finansowym też jest ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma rewelacyjne...
5 / 5

Arkadiusz

Z firmą Airmax mam styczność już od niespełna 4 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Zero awarii, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli jak najbardziej ok. Polecam.
5 / 5

Elżbieta

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tej pandemicznej rzeczywistości. Usługę wykonano bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Wacław

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Mamy teraz ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i samą firmę.
5 / 5

Aleksander

Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział serwisu Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Ludwik

Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy występowały sporadycznie i trwały krótko. Łącze stabilne. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Amadeusz

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
2 / 5

Paweł

Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Marian

Od początku współpracy mam zawsze do czynienia z bezproblemową i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatami. Usługa działa bezproblemowo i odpowiednio szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Monika

Aż mi głupio, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Odnalazłem więc opinie o firmie airmax i obecnie (już jako użytkownik) uważam, że nie są one ani trochę przesadzone. W ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie fantastycznie przez całą dobę. Prędkość internetu też odpowiada ustaleniom, speed testy to potwierdzają. Wdrożenie internetu airmax jest błyskawiczne. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu zyskał do niego pełny dostęp.
4 / 5

Cezary

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się w gronie najlepszych polskich marek telekomunikacyjnych. Spotkałem też mało przychylne opinie o airmax.pl, ale dam sobie rękę uciąć, że w większości zamieszcza je konkurencja. Wiem, bo sam od paru lat mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z woj. dolnośląskiego polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszą rekomendacją. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie średnio 15 Gb – i to bez zastosowania okablowania.
5 / 5

Krystyna

Jeśli chodzi o stosunek jakości internetu do cen w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie świetne warunki. Zastanawia mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak niejednoznaczne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie internetowej firmy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest główną misją. Jest z roku na roku większy. Tak na marginesie ja wybrałem zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził jakość łącza!
5 / 5

Karolina

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się jakiś rok temu. Wcześniej szukałem informacji na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość niefajnej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych budzących zaufanie informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A jeśli mam być szczery to nie było ryzyko, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 4 miesiące. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że mogę rozpocząć bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! Obecnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w domu. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Firma oferuje różne rodzaje zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla mieszkańców większych miejscowości.
5 / 5

Julia

Używam i rekomenduję wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Serio nigdy wcześniej nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na znakomitą komunikację z klientem. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie maszyny. Można dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do e-BOK. Dedykowany AIRMAX internet login znajduje się w umowie.
5 / 5

Donald

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 5-tka. W soboty i niedziele praktycznie cały czas siedzimy w necie. No i każdego wieczoru oglądamy filmy na VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę wysokie wymagania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe potrzeby. Dostaliśmy ofertę dostosowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy powodów do narzekań. Na pochwałę zasługuje komunikacja z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś empatyczna doradczyni. Z kolei co do rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie firmy. Ceny mocno odstają od ofert konkurencyjnych firm, a przy obecnej drożyźnie oszczędności są priorytetem. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Dajemy 5 z plusem! Rodzinka z Dolnego Śląska.
3 / 5

Cyprian

Nie tak dawno temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie wierzcie ślepo w to, co ludzie nie podpisując się wypisują w sieci. Moim skromnym zdaniem niemal wszystko to wypociny kogoś, kto na bank nigdy nie testował internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest odpowiednim źródłem informacji.
5 / 5

Małgorzata

Z czystym sumieniem polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testerów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to uważam, że warto przed podłączeniem usługi spytać o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania rozwiązania, rzecz jasna bez zobowiązań. Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu – testowałem usługę za darmo przez około 14 dni zanim podpisałem umowę. Jak coś, to posiadam Airmax internet w domu, jednak jestem pewien, że dla przedsiębiorcy też się bardzo dobrze sprawdzi.
5 / 5

Monika

Mam z Airmax internet światłowodowy. Jestem projektantem wnętrz i pracuję na home office, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie wpływa to na komfort korzystania z internetu. Usługa bez porównania z największymi operatorami internetu światłowodowego w woj. dolnośląskim. Polecam poczytać na firmowej witrynie operatora, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie ochotę sprawdzić o Airmax opinie, tych rzetelnych zalecam szukać tylko na tej stronie. P.S. Warto przed podpisaniem umowy poprosić o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja zapytałem.
5 / 5

Herbert

Airmax internet opinie ma rewelacyjne, a jak jest w rzeczywistości, przekonam się na dniach, bo teraz korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale naprawdę jest sztosik. Ekonomicznie też wydaje się ok. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma super...
5 / 5

Eugeniusz

Z Internetem Airmax jestem związany już od ponad 2 lat, więc chyba mogę już się wypowiedzieć o tej firmie. Airmax to firma uczciwa, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - stabilnym poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Łącza stabilne, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości, czyli ok. Oczywiście polecam.
5 / 5

Wojciech

Dzięki Airmax mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w czasach epidemii. Światłowód wdrożono sprawnie - bez zbędnego okablowania i prac budowlanych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i profesjonalna obsługa klienta. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Zbigniew

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze współpracowaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy na polskim rynku w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno usługi, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
2 / 5

Fabian

Zaufany operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu UPC to naprawdę jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Małgorzata

Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Danuta

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu.
4 / 5

Grzegorz

Minęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest bezkonkurencyjny. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko działa bez zastrzeżeń. Konkurencyjni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Bartosz

Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach najbardziej znanych operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Łącze działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam .
5 / 5

Bogusław

Przyznaję się, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego przeczytałem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako klient) sądzę, że nie są one ani trochę przesadzone. W przygotowanej propozycji miałem obiecany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Chciałbym dodać, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie bezawaryjnie przez 24h/7. Szybkość łącza też się zgadza, co potwierdzają wyniki speed testu. Podłączenie internetu airmax przebiegło w ekspresowym tempie. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu ma do niego pełny dostęp.
5 / 5

Eryk

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się w gronie najlepszych polskich dostawców internetu. Czytałem też nieprzychylne komentarze o internecie Airmax, jednak moim zdaniem w większości tworzy je konkurencja. Sam od kilkunastu miesięcy posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Dolnego Śląska polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby na pierwszym miejscu. Szybkość łącza wynosi co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
5 / 5

Jolanta

Jeśli chodzi o jakość usług w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaproponować mieszkańcom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie korzystne warunki. Jestem bardzo ciekawy z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak niejednoznaczne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie firmy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest numerem jeden na liście priorytetów. Jest z roku na roku większy. Nie wiem, czy to ważne, ale ja zdecydowałem się na zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (nie tylko z tej strony) tylko potwierdził jakość łącza!
3 / 5

Dawid

Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się jakiś rok temu. Wcześniej szukałem jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie zwłaszcza o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom mieści się w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych pomocnych informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A w gruncie rzeczy to nie ryzykowałem, bo na początek zamówiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 30 dni. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że mogę rozpocząć darmowy okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Sztos! W chwili pisania opinii mam Airmax internet w telefonie plus światłowód w domu i firmie. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam wykupić od razu Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Oferta obejmuje różne zestawy. Ja zamówiłem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, bo świetnie nadaje się dla klientów indywidualnych z dużych miejscowości.
5 / 5

Donald

Posiadam i rekomenduję każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Serio nigdy wcześniej nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Cenię tego operatora także ze względu na znakomitą komunikację z klientem. Dział AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie roboty. Można dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jeżeli ktoś woli napisać, to można skorzystać z e-BOK. Dedykowany AIRMAX internet login znajduje się w umowie.
5 / 5

Adam

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza piątka. W weekendy praktycznie wszyscy jednocześnie jesteśmy w necie. No i każdego wieczoru oglądamy filmy na Netflixie lub Disney+. W związku z tym mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania wobec firmy od internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe potrzeby. Otrzymaliśmy propozycję stworzoną tak, że naprawdę nie mamy powodów do narzekań. Na pochwałę zasługuje kontakt z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś uprzejma specjalistka. Z kolei co do opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle ofert konkurencyjnych firm, a aktualnie oszczędności są priorytetem. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. Wszyscy polecamy! Rodzina z Dolnego Śląska.
5 / 5

Gustaw

Jakiś rok temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i wszystko działało bez zarzutu. Nie kierujcie się tylko tym, co ludzie bez imienia i nazwiska wypisują w sieci. Według mnie prawie wszystko to czarny PR kogoś, kto najpewniej nigdy nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych użytkowników) NIE jest wiarygodnym miejscem na poszukiwanie informacji.
5 / 5

Juliusz

Z czystym sumieniem polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testerów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to sądzę, że warto wcześniej spytać o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania rozwiązania, wiadomo bez zobowiązań. Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu – testowałem airmax internet za darmo przez jakieś kilkanaście dni zanim związałem się umową. Jak coś, to posiadam Airmax internet w domu, jednak jestem pewien, że w siedzibach firm też się bardzo dobrze sprawdzi.
5 / 5

Mariusz

Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem dziennikarzem i pracuję w trybie hybrydowym, korzystam z dużej ilości sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Bez porównania z dominującymi operatorami internetu światłowodowego w Polsce. Koniecznie poczytajcie na firmowej witrynie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas przejrzeć o Airmax opinie, tych autentycznych radzę szukać tylko tutaj. P.S. Warto przed dopełnieniem formalności zawnioskować o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja dostałem taką szansę bez problemu.
5 / 5

Igor

Airmax internet opinie ma fenomenalne, a jak jest naprawdę, dowiem się w niedalekiej przyszłości, bo aktualnie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale nie mogę narzekać. Finansowo też jest przyzwoicie. Rozważam z Airmax światłowód opinie ma super...
2 / 5

Magdalena

Z firmą Airmax mam kontakt już od niemal 5 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli ok. Polecam.
5 / 5

Władysław

Dzięki Internetowi Airmax posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w dzisiejszych czasach. Usługę wykonano szybciutko - bez zbędnych przewodów i prac budowlanych. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i rzetelna obsługa. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Lucjan

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze korzystaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
4 / 5

Dariusz

Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował Internet. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Kazimierz

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Jolanta

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach.

Wystaw ocenę:


dodaj opinię

Gręboszów Grabary Pleśnica Brzezimierz Suchy Dwór Pasterzowice Nowa Wieś Złotoryjska Kozłówki Uciechów Kliny Niwki Zopowy Dębska Kuźnia Radzikowice Załęcze Suchodaniec Duszniki Ogorzelec Grabostów Boguszyce Borkowice Dąbrowa Tarnowiec Tomice Świerczów Wielmierzowice Gębice Komorniki Kowalowice Giebułtów Brzeziny-Kolonia Śmiałowice Kłaczyna Jeżowa Nowa Cerekwia Zielęcice Węgliniec Rogów Górowski Cieszęcin Raszków Kamień Śląski Tworzyjanów Nowa Łomnica Mąkolice Kruszyn Donaborów Krotoszyce Dzietrzniki Zębowice Bystrzyca Dolna Spalona Kolonia Plucice Krobusz Ulianówka Racibórz (Obora) Zielona Góra Lipowa Tokarów Międzylesie Mroczeń Sękowice Chmielowice Wilków Siecieborowice Wrocław (Krzyki) Gola Godków Wabienice Babi Las Stoszowice Wojnarowice Fałkowice Piotrków Borowski Kaźmierzów Kościeliska Ochraniew Wrocław (Leśnica) Kątna Lasowice Koszęcin Jarosław Maszków Widok Mała Kamienica Maciowakrze Duszniki-Zdrój Gierałcice Chomiąża Prudnik Wygoda Szczukocice Zaborów Goszczyna Kiełczyn Piotrowice Nyskie Marczyce Sosnówka Wilkowice Szczyglice Krasna Góra Piaszczyce Wysocko Wielkie Damianowice Bestwin Kudowa-Zdrój Krajanów Borki Kalinowa Rzeczka Ludów Śląski Ścinawa Nyska Zmyślona Słupska Żelisław-Kolonia Bielawa Pawłowice Piotrowice Świdnickie Węglewo Owczary Stawiszcze Domasław Solniki Małe Kobierno Lutrowskie Jenkowice Siestrzechowice Wilczyn Wołczyn Bartoszów Miejsce Duża Wólka Krzepice Koperniki Starczów Krosnowice Olszowa Kurowice Osowa Sień Kalina Oleśnica Brzoza Otok Biskupin Kolanowice Głuszyna Małuszyn Bukowa Śląska Pasterka Gniewków Szczepankowice Wąsosz Górny Domaszkowice Łąka Zakrzów Turawski Sowina Michałowice Markotów Duży Szczyty Budzieszowice Biały Kościół Goraszowice Dalków Czyżowice Przyborów Izabelów Przygorzele Dębnica Tomaszów Bolesławiecki Zwrócona Gorzyce Wielkie Karszów Ozimek Wrocław (Muchobór) Kostrzyca Strugi Wróblin Majaczewice Kotulin Stok Nowy Rudniki Dębina Kały Brzezina Podbolesławiec Górka Sobocka Bujnice Wieściszów Bożnów Dolnik Serby Opoczka Lubrza Grodziec Mały Jeszkowice Łagiewniki Średzkie Kwiatów Lisiec Białowieża Snowidza Karsznice Brzyszów Świeradów-Zdrój Magnuszewice Małków Opatów Konarzew Trkusów Retków Przygórze Radochów Sławęcice Krzyżowniki Sadów Stobrawa Ligota Wilkszyn Staniszcze Małe Mirsk Dobra Brzeg Głogowski Brzeźce Księże Pole Brodziszów Chrzelice Guzice Gołębice Mokrzeszów Chościszowice Granica Gaiki Większyce Miękinia Sulikowice Prażmów Błażejowice Dolne Józefów Perzyce Malin Jakubowice Nowa Wieś Kącka Bobrowniki Łaszew Mątewki Zabłocie Pątnów Bożejowice Szczedrzyk Drożyna Łagoszów Wielki Stefanów Mysłów Brzeg Olszowa Gorzyce Jodłów Stara Obra Rakowice Dobra Wolimierz Śmicz Gozdnica Gołogłowy Modlęcin Sokola Góra Rozumice Stary Waliszów Warkocz Ligota Wołczyńska Piotrówek Skrzypiec Raszów Bożanów Dworzyszcze Ogrodzisko Radoszowy Szklana Huta Kilianów Siekierzyce Maryszewice Dzierżysław Kazanów Kamień Lasocice Ręków Gościejowice Bernacice Jasiona Grochowiska Jakubowice Korzekwice Miklesz Smolarnia Kiełczów Barcinek Nadolice Wielkie Świeligów Kunów Krzyżanowice Janków Witostowice Żyrowa Piersna Janowiec Sprzęcice Krasków Kuźnia Raciborska Żelazna Nakło Słone Luboszyce Pierwoszów Potoczek Komarno Kopydłów Gniewomierz Motyczyn Zakrzów Ścinawa Mała Długomiłowice Koziniec Kalisz Młodnik Wierzbie Księży Las Lipna Pielgrzymowice Czekanów Nagodzice Dzielawy Zakrzów Żarów Samborz Rataje Moszowice Tomkowice Smolec Szczepanek Bednary Muszkowice Kraskowiec Ślizów Żelowice Duczów Mały Garbów Góry Koiszków Marcinkowice Wasiłowice Rychnów Burzenin Miechowice Oławskie Krasiejów Kwiatkowice Franklinów Bystrzyca Skorogoszcz Biedrzychowice Radziejów Holendry Moszyce Stare Jaroszowice Topola Mała Pietrowice Małe Jędrzychowice Szum Trzebień Krzywizna Ligota Tułowicka Raków Śmieciak Smarchowice Wielkie Kalsk Wyszkowice Pisaczów Sobótka Szymanów Kozów Świny Głuchołazy Lisowice Kamieńsk Paruszowice Tłustoręby Jakubów Iłowa Bartoszowa Antopol Przedwojów Przedborowa Lizawice Nadziejów Otyń Popowice Kościelniki Dolne Zajączki Drugie Wierzbie Odrowąż Stare Serby Ostrówek Krotoszyn Brzezina Turów Biskupice Złoczew Skarbimierz-Osiedle Szczepanów Nysa Dolna Nowa Sól Dankowice Racibórz Tomkowa Mokrsko Rządowe Jasiona Szonów Kwiatoniów Miłoszyn Dzbanów Potarzyca Panoszów Gajewniki Rybno Gołuszowice Witaszyce Tułowice Małe Księginice Mańczyce Kalno Kłoda Myślibórz Mędłów Kadziak Dąbrówka Dolna Prężyna Kościerzyce Mojków Dobrosławice Sokolniki Łowkowice Raszowa Kwielice Konradów Muszyn Wymysłów Ligota Górna Jaroszówka Narok Źlinice Dzierżoniów Witaszyczki Taczów Mały Radłów Schodnia Sarny Suchoczasy Roszkowice Grzymaczew Makowice Proszyce Brzóski Czernica Panków Orłowice Rokitnica Januszkowice Nowaki Witków Kłodzko Łącznik Żary Kolonia Strzałkowska Szklarka Ligota Turawska Węgrzce Rożniątów Świątniki Sułoszyn Mroczkowa Gajnik Kuźnica Dąbrowska Dobrzeń Mały Paniowice Więcmierzyce Zielenice Turkowy Chrząszczyce Szlichtyngowa Długopole-Zdrój Przyczyna Górna Gniewomirowice Czerwonków Bykowice Książnica Kąty Ołdrzychowice Kłodzkie Babice Żłobizna Siemysłów Nowe Gołuszowice Chojęcin Budzów Gródczany Brzezinka Jakuszów Łowkowice Śrem Karpniki Dankowice Pierwsze Żerzuszyce Cieszyce Roszków Trzebień Szymanów Antoniów Sarnówka Lenartowice Łukowice Brzeskie Olesno Laskowice Biała Nyska Szymanowo Kujakowice Dolne Zubrzyce Borzęckie Krzyżowice Ścinawka Średnia Wąsosz Dolny Ściborzyce Wielkie Boczków Kromolin Stary Nowy Folwark Czarny Bór Dąbrowa Braszowice Kowary Pustków Wilczkowski Smolnik Roztoki Kanclerzowice Bardo Mikolin Kulów Dąbrowa Stary Paczków Lubomyśl Bychowo Zapolice Zabrodzie Kozice Jezierzany Kąty Wrocławskie Uników Karsy Bujniczki Okrajszów Kąty Rozmierka Klasak Kartowice Tułowice Radwanice Gajków Stary Łom Wadochowice Kadłub Olbrachcice Sarny Wielkie Leśnik Osła Ozorzyce Bojanów Bukowiec Sady Malerzowice Małe Pszenno Byków Romanów Markowice Gródczanki Kromolin Pieńki Żmigródek Dzierzków Wiadrów Kurznie Konradów Sucha Piastów Dobiercice Winiary Szczodrowice Świercowskie Janików Uchylsko Grzybiany Rędziny-Kolonia Grzegorzów Jutrków Skalice Złotoryja Ruszowice Marżynek Biernatów Pichorowice Piastowice Goszcz Bieniowice Dobra Owiesno Płonina Kuźnica Skakawska Radomierz Grocholub Jaśkowice Parzewnia Henryków Janówka Szadurczyce Wszemiłowice Lwowska Gryfów Śląski Bieńkowice Skarżyce Owsianka Osiek Rudnik Koźlice Pniewie Wrocław (Klecina) Giebułtówek Świniary Wielkie Krzepice Marcinowice Stary Otok Krzyżowice Mokre Wałbrzych (góra Chełmiec) Bruny Kłobuczyn Duczów Wielki Jastrzębia Wierzbnik Rochowice Witoszyce Dziwiszów Zielonkowice Janowa Charłupia Wielka Sierakowo Sulechów Kaniów Namysłów Łaziska Wałbrzych Brzezina Piękne Kąty Annapol Bukowina Surowina Kamyk Przysiecz Zamienice Michałów Równe Krzewie Wielkie Miłowice Nasale Janowice Duże Bukowie Waleńczów Borek Proszówek Uraz Krzyżkowice Klisino Wieża Gorzanowice Przedmoście Kamieniec Ząbkowicki Rzechta Dąbrowa Ślęza Czechy Kunice Żarskie Gosławice Bycz Chróścice Siedlisko Wierzbowiec Bielawki Staniszów Urbanowice Osiny Godzikowice Pełcznica Ładza Pisarzowice Brochocin Broniszowice Pakosławsko Gorzkowiczki Czachory Andrzejów Szydłowiec Składowice Kuropatnik Dworki Żywocice Lubczyna Lipce Karolew Bojanice Bierzyn Kocilew Piotrówek Wilczy Las Pawłów Smardy Górne Toplin Krzepielów Szymonków Oleśnica Mała Strzegomiany Wawelno Zybiszów Grzybki Czarnków Wójcice Landzmierz Kwiatków Górki Podzamcze Henryków Michałowice Ligota Toszecka Solec Jankowice Wola Kuźniewska Górka Prudnicka Pisary Jaworek Węgrzynów Małusy Małe Szczawin Włodowice Prószków Małujowice Mączniki Jadwisin Dębowa Łęka Wojnowiczki Pakosławice Ociąż Wojkowice Nowa Wieś Topola Krapkowice Ziemnice Sokolica Niekazanice Krzyżowa Chorula Łaszczyn Golanka Górna Kołątajew Piaski Krężoły Kalinów Raciborów Magnuszowice Polska Nowa Wieś Maniów Brodno Krowiarki Parzymiechy Dunino Borszewice Kościelne Kędzierzyn-Koźle Kozuby Krępna Sieniawa Żarska Bielice Skałągi Starościn Sudół Łąka Prudnicka Świniary Małe Galowice Lipowa Boguchwałów Tylewice Natolin Chudoba Walce Jenkowice Witków Konstantynów Rynarcice Kujakowice Górne Szydłowice Turawa Kierpień Słupia pod Kępnem Bagieniec Ścinawa Cieplice Śląskie-Zdrój Żurawiniec Stara Góra Warta Bolesławiecka Potoczek Smereczyna Przyborów Wierzbna Wilczyniec Mokronos Dolny Żuchowice Ostrówiec Blok Dobryszyce Lubiatów Grabia Trzecia Lądek-Zdrój Gościce Biskupice Zimnowoda Niedźwiedzice Bratowice Radliniec Pogalewo Małe Brzezinki Latkowa Bolkowice Włocin-Kolonia Strobice Wilamowa Buków Ceber Proszów Mazurowice Strzeleczki Biskupice Henryków Śliwice Kujawy Stary Wielisław Pruszków Ujów Szczepanów Popowice Księżyce Leszno Górne Milin Racławiczki Zamysłów Ryszardów Pawonków Gościęcice Częstochowa Starygród Domaniowice Kowalskie Jaksonów Łażany Miłowice Włóki Mechnice Kuźnica Ligocka Czyżówek Pisarzowice Osiek Wrocław (Fabryczna) Słupsko Boboluszki Brzęczkowice Obórki Proszków Branice Nowy Dwór Wódka Zwanowice Otoki Wojnowice Wolica Pusta Grzegorzów Kruszyna Jarostów Nowy Świat Jawor Bystrzyca Górna Jaszkotle Maciejowice Piotrkowiczki Szprotawa Kucharzowice Wróżewy Wąwolnica Rusinowice Kotlina Warmątowice Mroczkowice Michałowice Radostów Dolny Kraszkowice Chrząstowice Modła Jaskółki Antonin Marianka Rędzińska Sarny Małe Kotowice Ligotka Kłosów Morawa Nowa Świdnica Cienia Zajączki Pierwsze Kromnów Maniów Browiniec Polski Laskowice Gliniany Dobrzejowice Dziepółć Trzebiny Perzów Przechód Sady Dolne Brzeziny Świerzyny Wrzoski Sieroszewice Otmice Brzezie Bogdanów Gorzesław Goliszów Meszno Mikołajów Jugowiec Sowin Nowa Wioska Mierzyce Nowy Jaworów Cieszów Osetnica Goświnowice Parzęczew Szklarska Poręba Koźniewice Czepielowice Koza Wielka Dobijacz Biskupice Ołoboczne Olszany Lubsza Cesarzowice Dryżyna Skrzypnik Bytnik Rzeczyca Wólka Wojsławska Długie Nowe Jaśkowice Legnickie Jankowy Dobrzykowice Budziaki Drogomil Ochodze Chrząstawa Mała Konin Żagański Bogdanowice Lwowiany Różyniec Molestowice Wrząca Bąkowice Dobrzeń Wielki Nasiedle Lutogniew Lewin Brzeski Rzeplin Radomsko Cieszów Stęgosz Przecznica Kopice Kosorowice Przyłęgów Pietna Wieluń Dalnie Dębno Polskie Przezdrowice Lubiąż Ludmierzyce Potworów Burkatów Zalesie Chrzanów Łowicz Rachów Nowa Wieś Mała Młodawin Dolny Objazda Krościna Mała Klucze Sarnowice Kamiona Psary Strupice Golczowice Przyczyna Dolna Lasowice Olszanica Otmuchów Jedlno Pierwsze Skomlin Różaniec Jegłowa Kryniczno Janowiczki Kolnowice Roztocznik Ostrów Wielkopolski Ligota Czamborowa Żeliszów Zagwiździe Bobrowa Steblów Godzinowice Mieszków Myjomice Maniów Mały Prusy Janowo Posucice Rogów Sobócki Lutomia Dolna Mańkowice Żerniki Wrocławskie Wołów Grodziszcze Włostowa Kamionna Krzelków Smolice Ligota Mała Krzyworzeka Kruków Krzywiczyny Wyszanów Chojnów Niemodlin Molna Chotów Unikowice Piotroniowice Rosochata Guzowice Iwiny Zabłoto Brzeziny Nowe Zimna Brzeźnica Budziszów Wielki Zawadzkie Mokra Grochotów Morów Borki Leszno Dolne Klępina Bralin Mokrsko Polanica-Zdrój Pielaszkowice Tomaszów Sułków Witowice Dębowa Szczawno-Zdrój Głębinów Góra Św. Anny Langowo Nowy Miłków Groble Suszkowice Kamienna Góra Domaszczyn Bierutów Sucha Psina Raciborowice Górne Kamionka Wrzosy Batorów Stanki Jerzmanowice Łuszczanów Grochowa Michałówek Ulanowice Ożary Radków Nowa Kuźnia Chróścielów Tarce Rożnów Baszków Izbice Szalonka Przylesie Dolne Zrąbiec Józefków Opatów Pietraszyn Iwanowice Małe Reńska Wieś Ligota Bialska Mozów Nowe Żabno Libidza Brukalice Młodawin Górny Słoćwina Baborów Ciepłowody Lubków Prusice Jaworów Kotórz Mały Ziębice Piotrowa Stary Grodków Ściegny Święciany Strzegów Orzechówek Stawiska Idzikowice Polakowice Garbce Łagoszów Mały Grabów Żelazno Jemielnica Stara Brzeźnica Polwica Rychtal Budy Nosalewickie Ratno Dolne Kałków Malczyce Bolesławice Popielów Borek Katarzynów Miłkowice Świerki Biestrzyków Gajówka Obora Lubań Nowice Prusy Smardzew Strużnica Szybowice Ruszowice Jarnołtów Bytkowice Komorno Łężce Rzeczyca Dobieszów Obłotne Folwark Pisarzowice Stara Jamka Marianówka Karpacz Jaworzyna Śląska Świnobród Granice Łąki Kozielskie Nowa Wieś Wrocławska Dąbie Tarnica Więcki Krzczonów Turze Wójcin Jurków Legnickie Pole Dobrzenice Małuszów Starokrzepice Wierzbnica Siedlce Wojsław Izabelów Mały Siedliska Mnichowice Zbrojewsko Kopanina Gostomia Bojanów Wilamowice Charłupia Mała Krzyżanowice Wierzbica Dolna Piaski Wydrzynów Ostroszowice Koconia Jezierzyce Wielkie Gadzowice Roszkówko Tarnów Opolski Jaszkowa Górna Radzimowice Biały Ług Złoty Stok Goszowice Karłowice Kozie Doły Chobanin Maniów Wielki Żukowice Karski Wierzbięcice Pawłowice Łyskornia Konradówka Ptaszków Huta Stara Bryłówek Krzeptów Stare Siołkowice Sulisławice Gruszewnia Kowalów Nowizna Brochocin Nowa Jabłona Przedbórz Poręba Kobiele Wielkie Pilszcz Masłowo Kamień Nowa Wieś Kolonia Gorzędów Szczepina Lędziny Agnieszczyn Piława Górna Kopacz Gorzędów Podgórzyn Wilkowice Zabierzów Kadłubiec Bucze Głogówek Darnowiec Pisarzowice Gryzów Biedrzychowice Pyskowice Gułów Regulice Swędzieniejewice Lipiny Wężowice Jagodnik Kornice Ubocze Słowik Pełczyce Bogusławice Dobroszów Stare Drzewce Żelisław Wyszków Śląski Chocieszów Rączka Rokitki Gniechowice Barczkowice Wojciechówka Mieszków Raczkowa Krzyżowa Dolina Popielarnia Zacharzyce Stanowice Strzegowa Dębie Pęcław Kuniów Milikowice Bryłów Ptaszkowice Łosiów Złotno Wilczyce Siedlec Zawiszów Konradowa Chwalibożyce Iwanowice Duże Olbrachcice Wielkie Rogoż Grzeszyn Świerczów Stare Olesno Wierzchownia Lipowa Turów Długie Stare Mienice Grochowice Krępice Lipin Lubnów Krzyżowa Zakrzów Okup Wielki Michów Niwa Wachów Zabornia Strąkowa Syców Wybłyszczów Jakubowice Siemianów Pawłów Skowronki Wilków Dobrodzień Grabik Bielany Wrocławskie Kietlice Dzierżysławice Żuków Zacisze Osiny Małuszów Folwark Sułoszów Piotrowice Bukowna Piotrowice Proślice Świerkle Wilkanów Nowa Ruda - Słupiec Wyszanów Nowa Kopernia Kępa Dębianka Kopalina Dzikowiec Pawłówek Borszyn Mały Dąbrówka Górna Podolany Michałów Chróścina Prusice Wojków Wawrzyńcowice Borowice Dziećmarów Pawłów Trzebnicki Czyżowice Wielka Wieś Osusz Lasocice Nowosiedlice Kurów Mały Gorzyczki Moszna Stary Henryków Starków Kruplin-Parcela Lubawka Gnojna Strzałków Budziska Zborowice Pytowice Domaniów Kliszkowice Małe Racibórz (Brzezie) Sołtysy Kamieńczyk Brzostów Szczedrzykowice Gęsice Raciborowice Dolne Sędzimirów Jastrzygowice Starowice Krzydlina Wielka Radoszowice Czarnowąsy Rostkowice Długopole Górne Wygiełzów Sokolec Augustynów Niemil Okopy Pieszyce Oleśniczka Różana Głębock Mikoszowa Biała Wielkie Łąki Góreczno Pomianów Górny Michałkowice Klęka Wolenice Myszowice Wilczyce Brzezinki Imbramowice Machnice Sławice Kup Pustków Kęszyce Jaszkowa Dolna Gogołów Kije Napoleon Puszyna Polków Bielejewo Brzeziniec Kokorzyce Krzywa Grodzisko Jedlice Młynarka Różyna Radosław Piecowice Szczawno Chrzowice Chałupy Pęgów Doboszowice Boguszyce Dobieszowice Amandów Dziedzice Moskorzyn Budziszów Mały Wodników Górny Brudzew Ligota Dolna Jankowice Małe Borzęcice Piława Krzyków Ligota Prószkowska Dolina Nosków Wolny Ujazd Górny Marcelów Strzyżewice Baranów Łęka Opatowska Chwalimierz Durzyn Pągów Tymienice Strumiany Wola Przedborska Świercze Janówek Trzebina Drogoszów Okmiany Borucin Przybyszów Kluczbork Szczytna Smardy Dolne Lekartów Poznowice Niwnica Dzikowa Grudynia Wielka Plucice Proszówka Smardzów Frydrychów Amelin Wysoka Kraśnik Górny Krotoszyn Przyłęk Nowy Rożnów Jasienica Górna Grabie Księginice Małe Jasienie Zachełmie Kościelec Golczowice Mucków Kraszewice Wesołówka Sieraków Śląski Tarnów Bycki Gorzanów Wygwizdów Ostrowąsy Buława Przecza Tarnów Grodkowski Sidzina Winów Kurczów Krzeczyn Wielki Równa Grębanin Wichernik Sępów Stara Kamienica Stara Łomnica Nędzerzew Paprotnia Pieczyska Pogalewo Wielkie Chociemyśl Wschowa Wyskok Jeziory Dankowice Trzecie Józefina Chocianowice Wola Książęca Kórnica Borów Dzbańce Siedlimowice Dworszowice Kościelne Kolonia Jaśkowice Olszowiec Kruszyna Kościuszków Grodków Fabianów Kolejka Komorowo Ogonów Goszczowice Złotniki Sądrożyce Szymanów Lubecko Głogówko Młodoszowice Podgaj Pławnica Budziwojów Trzebnik Pakoszów Jakubikowice Sobakówek Dobrogoszcz Wróblowice Szczytnica Sadowiec-Niwy Kadłub Turawski Kochcice Stolec Kondratowice Kaczów Biechów Karwiniec Rogów Opolski Zajączków Słupia pod Bralinem Paczków Ogiernicze Sędzisław Gęsiniec Brzeźnica Rybnica Sosnowa Kobierzyce Biskupice Opiesin Bożacin Czaple Stare Pobiedna Wtórek Tarnów Żydów Krzekotówek Zduny Rozkochów Święty Marek Nowy Dwór Prudnicki Łambinowice Zduńska Wola Przydatki Przybyszowskie Łazy Dionizów Sławęcin Kochłowice Nielubia Święte Stok Polski Trzebieszowice Zabiele Otok Wierzbica Górna Mostki Dmenin Twardów Raków Grabina Tłustomosty Księginice Wielkie Kostrzyna Tyniec Legnicki Hajduki Świba Jankowice Wielkie Osiek Duży Szklarka Mielęcka Twardogóra Wąsice Nasławice Gola Grodkowska Ścinawka Dolna Żmigród Głogów Rawicz Słoszów Siedlnica Witanowice Szczytniki Małe Golina Błażejowice Podkrosno Zabardowice Krobielowice Bliszczyce Obiszów Dębniki Janów Radocin Rusko Pasieczna Dzierżkowice Szczepanowice Marianów Świdnica Drożów Dzielów Mnichowice Mietków Żórawina Biskupów Wilczkowice Gorzupia Komorniki Ruda Nowe Skalmierzyce Podkamień Oława Sobieszów Kamieniec Wrocławski Radogoszcz Sieraków Kobiele Małe Lewkowiec Szymocin Domecko Wietszyce Krzydlina Mała Nowa Wieś Błonie Zawiść Sławniowice Bukwica Czarna Węża Gębczyce Wawrzeńczyce Wolany Jarocin Bierdzany Łomnica Borzęcin Stara Rzeka Jaczków Proszkowice Zaręba Zwierzyniec Pierwszy Ochocice Pokrzywnica Pustków Żurawski Frącki Żołędnica Lubotyń Brzezie Warszówka Krzanowice Bąków Poborszów Kromolin Nowy Łubniany Rojków Krasowa Bobolice Laskowiec Hilarów Malnia Strzegom Zielina Wojszyn Jerzmanowa Górzec Marszowice Górzna Biała-Kopiec Miłków Zmyślona Czerna Brzeźnica Krążkowy Zagródki Łączkowice Skarbiszowice Miejskie Pola Brynica Gajewniki-Kolonia Głubczyce-Sady Kuklice Borek Kijowice Jelitów Zdzieszowice Opatowiec Rysiowice Woskowice Małe Bolechów Tuły Siedlemin Białołęka Suszyna Cieszanowice Bolesławiec Jakubów Chotów Annolesie Dobieszów Korytno Dziekaństwo Jugów Jaźwina Zbica Ząbkowice Śląskie Lubin Grabowno Wielkie Wyszki Borkowice Oleszka Raczyce Dzigorzew Stary Węgliniec Kręczków Komorowice Kępino Mnichów Ratnowice Królikowice Psary Lubiatów Piława Dolna Przywóz Osiek Latowice Janiszów Gogolin Wierzch Hanuszów Dylów Rządowy Uskorz Wielki Huby Przesieka Srebrna Góra Radwanice Wróblin Głogowski Szczedrzykowice-Stacja Kurów Bielawa Krobanów Babin Jabłonna Nowe Kotkowice Szarocin Piotrowice Płoszów Roszkowice Cesarzowice Karłowiczki Bolków Glinica Kłoda Górowska Cyprzanów Piskorzyna Sadowie Siedlec Włodków Wilczków Posadówka Stany Kierzno Ozorowice Poręby Stobiecko Szlacheckie Chwałów Iwiny Czesławice Brzeziny Olszynka Niedamirów Uciechowice Pieńki Dworszowskie Milejowice Gorzkowice Niewodniki Bądzów Rozwadza Stare Kotkowice Nowogród Bobrzański Kietlin Lubnów Czernikowice Głubczyce Drożków Przybyszewo Stary Wiązów Chociwel Jełowa Zapusta Przedmoście Grodziec Mesznary Zawada Skidniów Bodzów Wiązów Ogrodnica Brochocin Wysoka Wysoka Wysogotówek Krajków Miechów Suchowice Pożarzyce Ziemiełowice Skoroszyce Annopole Nowe Gruszczyce Jerzmanice-Zdrój Strumienna Zagajew Góra Kazimierz Siedliska Leśnica Huta Drewniana Nowy Dwór Dąbrowica Twardawa Długołęka Ligota Piękna Domanice Kietrz Kościelniki Średnie Toporów Włocin-Wieś Mirosławice Turza Śląska Ciechów Kadłubia Sternalice Bożków Wielgomłyny Dąbrówka Łubniańska Chróścina Brynica Kamienica Kozłów Mochów Rogów Legnicki Gaworzyce Radlin Szosa Turecka Szklarnia Kępno Strzebiń Pietrowice Wielkie Stary Górnik Mikołajewice Niesiebędowice Roszyce Dąbrowa Żagań Miłochów Grabik Bystrzyca Kłodzka Uniegoszcz Burgrabice Stróża Ujazd Radziechów Gola Salnia Dubidze-Kolonia Borków Nowy Leszno Kojęcin Brzoza Łagiewniki Pieńki Stolarskie Wilków Kleśniska Krośnica Ścigów Zieleniec Mokronos Górny Będkowo Żerniki Wielkie Piechocice Środa Śląska Maciejów Dębie Nosalewice Lutomia Górna Mszaniec Kobylno Strzelce Opolskie Bilew Borek Strzeliński Brzoza Wojnowice Modlikowice Gotartów Czechy Kolonia Fryderyka Kolonia Kołłątaja Wierzbice Ostrówek Rochy Dubidze Niemysłowice Sosnówka Bachorzew Brzózki Szymiszów Dobroszyce Jakubów Gierczyn Baldwinowice Rzymkowice Mirków Wągrodno Grobniki Wesoła Dobrocin Ławica Polanowice Strzeszów Biedrzychów Stramnice Sobocisko Wydrowice Żerniki Małe Tworków Zacisze Wilków Jutrzyna Pociękarb Olbrachtów Domasłów Ulesie Maków Kopaniec Boreczek Niwki Garbarskie Sucha Górna Mściwojów Chełstówek Gierałcice Stary Jaworów Bełsznica Błotnica Strzelecka Nowy Świętów Szukalice Pszeniczna Radomierowice Czeska Wieś Ścinawa Polska Ogorzelec Dzietrzkowice Łowoszów Przesieczna Wojciechów Wojnowice Łaszew Rządowy Pólko Bzinica Stara Granica Krzekotów Pokój Kalinowice Dankowice Drugie Grębocice Henryków Góra Konradowo Zgorzelec Kostomłoty Gierałcice Małe Komorowice Jelenin Murów Wrzesiny Dylaki Kolonia Bilew Wisznia Mała Biadacz Sadowiec-Wrzosy Buków Targowica Górczyna Strachów Leszczyniec Tabor Wielki Karczowice Rakowice Jeżów Sudecki Piechowice Kawęczyn Łosieniec Gola Górowska Łukaszów Radostów Średni Biała Rządowa Lasowice Małe Kłocko Glinica Lisie Kąty Rogożany Rożenno Grobla Beniaminów Byczyna Witów Laski Włodzienin-Kolonia Kuropas Benice Chrząstawa Wielka Godziszowa Dziećmiarowice Kłobuck Ucieszków Golanka Dolna Prężynka Łubna-Jakusy Wojciechów Dobroszewice Rudno Zimnice Małe Skoroszów Kluczowa Patoka Dzielice Mionów Trębaczew Grądzik Bytków Rzepcze Grzebień Jaczów Turów Wierzbno Niwiska Dolne Kurzawka Kłady Nowy Las Domaradz Dębiniec Pożarzysko Jodłownik Dzików Przydroże Wielkie Kąty Cielcza Cisów Kawice Wielołęka Karczyn Racławice Śląskie Grębień Mościsko Jasienica Dolna Niwnik Strzeganowice Gostyń Olbrachcice Lichynia Ostrożnica Wrocław Pucnik Kunice Wysocko Małe Jordanów Śląski Stanowice Glinka Ujazd Dolny Ścibórz Nowe Drzewce Bolesławiec-Chróścin Królowe Smogorzów Bobrów Wolbromek Kościelna Wieś Boleścin Jaczkowice Węgry Wiatraczyn Ścinawka Górna Bukówka Pątnów Rędziny Międzyrzecze Węgry Wysoka Komprachcice Śliwniki Grodziec Lipie Lipnica Trzeboszowice Ptakowice Opole Tyniec Mały Osiek Domaszków Chróstnik Radostów Górny Biskupice Balcarzowice Jawornica Paździorno Reńska Wieś Bytom Odrzański Uszyce Suszka Stare Budkowice Nowy Dzikowiec Boguszyce Mąkoszyce Kubice Bielice Pyszczyn Makowice Sulisławice Niedoradz Topolice Mrowiny Kijów Pastuchów Szewce Łubnice Jeziorko Masłowice Skorochów Janiszewice Kałużna Mielnik Wichrów Żabice Kobyla Góra Ożarów Warta Złoty Potok Lamki Czarnocin Cielce Chałupki Szalejów Górny Iława Mikowice Bolesław Częstocice Grądy Legnica Korfantów Korytów Paryż Wojcieszyce Kamionek Chrósty Zakrzew Magnice Lubnów Wierzbno Pogórze Szczodre Tomnice Ligota Wielka Droglowice Kępnica Studnica Kokanin Karnice Karłowice Ruja Wszemirów Nowe Budkowice Debrzyca Święciechowa Stara Bystrzyca Sadogóra Opatowice Karolina Ratowice Mrozów Męcinka Starowice Dolne Niedźwiady Nowica Jałowiec Grodowiec Kobyla Głowa Wielowieś Wrocław (Psie Pole) Taczalin Bieniec Radomina Solna Wilków Kruszowice Prusinowice Cienkowice Biała Radostynia Bujnów Białków Kiełczówek Nieradowice Dobrzyków Chmieleń Jędrzychów Paszowice Zabłocie Racibórz (Markowice) Samborowice Charbielin Komorniki Kolonia Ligocka Boboszów Ponikwa Łukaszowice Korczew Dobroszów Wielki Wróblew Glinica Walenczyzna Lubieszów Rzędzina Dalków Przywory Danków Lubcz Dziewkowice Krobanówek Mleczna Kotla Sobczyce Góra Józefów Borzygniew Bierzów Jelenia Góra Gierałtowice Bolesławice Przylesie Brzezie k. Sulechowa Grodziszcze Domaradzka Kuźnia Brzezia Łąka Osiek Domaszowice Kolnica Czarnolas Mrokocin Izbicko Strzelce Trzebce Zimnice Wielkie Zakrzówek Szlachecki Chełmiec Niegoszów Nowa Brzeźnica Sieradz Górka Wieruszowska Gaszyn Gracze Odrowąż Księginice Kamieniec Księginice Komorów Kuny Raszowa Bogacica Trzebnica Mokry Dwór Kolonowskie Świebodzice Stary Zamek Łobodno Strzałki Rzyce Wojanów Czerńczyce Nowe Kamienice Winna Góra Stary Wołów Kobylice Igłowice Słoków Strzelin Nowa Wieś Legnicka Kwiatków Mysłakowice Wrzosowa Olszanka Bodzanów Bernacice Górne Sędraszyce Ciświca Mieczków Brzózki Leziona Wińsko Wierzbie Marcinów Strzelce Grabowiec Joanka Dobrzyń Lubliniec Ujeździec Zagrodno Cieszowa Kaczorów Pęcz Gola Lutomierz Wojsławice Wilkowyja Kędzierzyn-Koźle (Rogi) Wierzchowice Graniczna Nadolice Małe Krogulec Wolibórz Wieruszów Lisięcice Wojtkowice Muchowiec Wojciechów Olszyna Dolna Dzierlin Gaj Oławski
Copyright © bootstrapdash.com 2020