Internet AirMAX – kompleksowa usługa na najwyższym poziomie

AirMAX Internet to nowoczesna, ciągle rozwijana i udoskonalana usługa, świadczona przez polskiego operatora, który działa na krajowym rynku komunikacyjnym od wielu lat.

airmax internet

Usługa AirMAX Internet skierowana jest głównie do Klientów biznesowych i instytucjonalnych. Zapewnia komfort i stabilność pracy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, dużych firm i korporacji, urzędów, placówek edukacyjnych, szpitali i wielu innych podmiotów. Elastyczność usługi pozwala na dostosowanie kluczowych parametrów do indywidulanych potrzeb komunikacyjnych Klienta. Airmax Opole internet to rozwiązanie komunikacyjne na najwyższym, światowym poziomie.

AirMAX Internet, a bezpieczeństwo

Liczne, wdrożone procedury bezpieczeństwa oraz inteligentny system nadzoru, wspierany przez zespół wykwalifikowanych inżynierów i doświadczonych techników, gwarantują 100% bezpieczeństwo, stabilność i niezawodność działania usługi AirMAX Internet. W przypadku wystąpienia nagłych, niespodziewanych zdarzeń, centra danych są przygotowane na każdą okoliczność. Możemy reagować bezzwłocznie. Równocześnie podejmujemy działania profilaktyczne, mające skutecznie przeciwdziałać awariom.

AirMAX Internet – usługa rzeczywiście kompleksowa

Airmax Opole internet to nie tylko łącza i usługi internetowe. To całościowe rozwiązanie, obejmujące również dzierżawę łączy, usługi głosowe, usługi hostingowe oraz serwis techniczny. Na życzenie Klienta realizujemy kolokację serwerów. Usługa ta polega na wynajmie przestrzeni w serwerowni i udostępnieniu infrastruktury koniecznej do pracy serwerów. Rozwijamy własny dział techniczny. Dzięki temu Klient może zawsze liczyć na wsparcie specjalisty w rozwiązaniu swojego problemu – bez długiego oczekiwania na połączenie z konsultantem, bez irytujących automatów na infoliniach.

operator Airmax.pl

AirMAX Internet – atuty rozwiązania

 • Gwarancja zadowolenia – oferujemy 2-tygodniowy, niezobowiązujący okres testowy, po którego zakończeniu można podpisać umowę lub zrezygnować z usługi (przed podłączeniem Klient niczego nie podpisuje!).
 • Dostępność w każdym miejscu – deklarujemy pełne pokrycie zasięgiem usługi, jest ona dostępna nawet w najtrudniejszych lokalizacjach, z którymi nie poradzili sobie inni, znacznie więksi operatorzy.
 • Szybkość podłączenia - do prac podłączeniowych przystępujemy niezwłocznie i realizujemy je w najkrótszym, możliwym czasie, niezależnie od lokalizacji, budynku i pomieszczenia.
 • Wsparcie inżynierów - Klient może korzystać z doradztwa i pomocy technicznej od pierwszego kontaktu, przez etap podłączenia, po uruchomienie i korzystanie z usługi.
 • Rekordowe transfery - dzięki bezpośredniemu wpięciu w światowe magistrale światłowodowe, Klient może liczyć na transfery 10 Gb i większe oraz ultra niski ping w Polsce, Europie, USA i reszcie świata.
 • Wysokie standardy SLA - z Klientami podpisujemy umowę o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (Service Level Agreement - SLA), która zobowiązuje nas do zapewnienia najwyższej stabilności i dostępności usługi AirMAX Internet.

Kontakt

Nadal zastanawiasz się, czy AirMAX Internet to usługa dla Ciebie? Skontaktuj się z doradcą, który opowie Ci o szczegółach oraz przygotuje propozycję zoptymalizowaną pod Twoje wymagania i potrzeby. W ofercie posiadamy szybki, niezawodny i stabilny światłowód, dostępny we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax
ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole
Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Airmax Internet Opinie

4.86/5.00 - ilość ocen: 12020
5 / 5

Filip

Od momentu podpisania umowy z Airmaxem, doświadczam przyjemnej i profesjonalnej obsługi. Jest to zupełnie inna jakość w porównaniu do infolinii największych dostawców internetowych, gdzie albo rozmawia się z niechętnym pracownikiem, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa rewelacyjnie i naprawdę szybko - zgodnie z ustaleniami. Zdecydowanie polecam Airmax, opinie na temat ich usług są pozytywne.
5 / 5

Norbert

Kilka miesięcy temu nie miałem nawet pojęcia o istnieniu Airmax. Wszystko zmieniło się, gdy postanowiłem przeczytać opinie na ich temat. Teraz, będąc klientem Airmax, muszę przyznać, że te opinie były w pełni zasłużone. Oferta, którą mi przedstawili, obiecywała pełne pokrycie zasięgiem, i muszę powiedzieć, że dotrzymali słowa. Co więcej, warto dodać, że mieszkam w niewielkim mieście, a konkretnie w Bolesławcu. Airmax Internet działa tutaj bez żadnych problemów przez całą dobę. Prędkość połączenia spełnia również wszystkie warunki, o których była mowa. Regularnie to sprawdzam. Proces podłączenia internetu od Airmaxa był błyskawiczny. Szczerze polecam Airmax Internet, ponieważ dzięki nim Bolesławiec w końcu ma pełny zasięg!
4 / 5

Marcin

Analizując recenzje dotyczące Airmax Internet w 2023, firma ta nieustannie plasuje się na wysokich miejscach wśród przodujących polskich operatorów internetowych. Natknąłem się też na krytyczne oceny dotyczące airmax.pl, lecz moim zdaniem, przeważnie są one wynikiem działań konkurencji. Osobiście korzystam od kilku miesięcy z światłowodowego AirFiber od Airmax w moim domu, a jeżeli miałbym zasugerować komuś we Wrocławiu światłowód, Airmax byłby moim naczelnym rekomendowanym. Prędkość przesyłania informacji jest stabilna na poziomie około 15 Gb, a to bez potrzeby instalowania kabli.
5 / 5

Teresa

Jeżeli weźmiemy pod uwagę jakość usług oferowanych przez Airmax Wrocław, aktualnie (wg mojej oceny) nie znajduje się lepsza propozycja dla konsumentów. Airmax dostarcza swoim użytkownikom rzetelnie atrakcyjne warunki. Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego recenzje dotyczące Airmax.pl w sieci są tak zróżnicowane. Jeżeli kogoś intryguje kwestia kosztów za Internet Airmax, cennik można odnaleźć na stronie www operatora. W tym miejscu można także zobaczyć mapę stacji bazowych Airmax - wyraźnie ilustruje, że zasięg internetu Airmax ma znaczący charakter. Jest on systematycznie poszerzany. Nie jestem pewien, czy to ma znaczenie, ale ja postanowiłem zaopatrzyć się w pakiet Internetu wraz z anteną zewnętrzną, gdyż priorytetem dla mnie było zwiększenie mocy sygnału. Serdecznie namawiam do sprawdzenia samemu, jak ekonomiczny, niezmiernie szybki i stabilny jest Airmax Internet. Test prędkości połączenia jedynie potwierdził te odczucia!
5 / 5

Ireneusz

Moja saga z firmą Airmax Opole zaczęła się nieco ponad rok temu. Uprzednio przeglądałem określone forum dotyczące tego usługodawcy sieciowego. Szczególnie zależało mi na informacji, gdzie jest dostępny Airmax Internet, ponieważ mój blok usytuowany jest w dość niełatwej lokalizacji pod kątem zasięgu. Niestety, nie natknąłem się tam na rzetelne dane dotyczące zasięgu internetu Airmax, dlatego podjąłem decyzję o podjęciu ryzyka... W praktyce, to nie było żadne ryzyko, gdyż na wstępie zaopatrzyłem się w Airmax Internet na telefon w formule prepaid, to jest bez żadnych obowiązków, na okres 4 miesięcy. Aktywowałem Airmax Internet na smartfonie i okazało się, że mogę rozpocząć bezpłatny okres próbny trwający 1 dzień, o ile dobrze sobie przypominam. To było naprawdę genialne! Obecnie korzystam z Airmax Internetu na telefonie oraz z internetu światłowodowego w moim przedsiębiorstwie. Jeśli chodzi o koszty usługi, stawki Internetu Airmax są rzeczywiście przystępne. Zdecydowanie zalecam od razu zamówić zestaw Airmax Internet z routerem. Firma proponuje różnorodne typy zestawów. Ja mam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, gdyż jest on dedykowany dla klientów z Opola.
5 / 5

Bernard

Posiadając i rekomendując zestaw: AIRMAX internetowy router WIFI o prędkości 300 Mbit/s / ETHERNET 1 Gbit/s. Gwarantuję, że nigdy wcześniej nie miałem tak doskonałego dostępu do internetu! Polecam tego operatora również ze względu na doskonałą komunikację z klientem. Dział AIRMAX w Opolu składa się z prawdziwych ludzi, a nie automatów. Można dzwonić i pytać o cokolwiek. Nie przepadam za automatycznymi sekretarkami... A jeśli ktoś woli pisać, można zalogować się do e-BOK. Wyjątkowy login do Airmax Internet jest podany w umowie.
5 / 5

Alicja

Mam światłowód od Airmaxa. Cała nasza liczna, sześcioosobowa rodzina korzysta z tej usługi. W dni bez obowiązków zawodowych, praktycznie wszyscy łączymy się z siecią jednocześnie. Oczywiście, niemal codziennie konsumujemy filmy i seriale na platformach jak Netflix czy Disney+. Stąd mieliśmy dość wygórowane oczekiwania względem usługodawcy internetowego. Airmax spełnił wszystkie, nawet te niecodzienne, nasze oczekiwania. Zostaliśmy obdarowani propozycją, która rzeczywiście nie pozostawia nam przestrzeni do skarg. Warto podkreślić znakomitą komunikację z załogą Airmaxa. Interakcja z firmą Airmax Internet to czysty komfort! Zawsze można porozmawiać z wyjątkową ekspertką. Jeżeli kogoś nurtują koszty za światłowód od Airmaxa, cennik jest dostępny na oficjalnym serwisie internetowym firmy. Ceny są znacznie bardziej korzystne niż u rywali, a w obecnych czasach możliwości oszczędzania pojawiają się w różnych dziedzinach życia. Nawet u największych operatorów nie udało nam się odnaleźć tańszego światłowodu. Z całego serca rekomendujemy! Rodzina z Bolesławca.
3 / 5

Małgorzata

Kiedyś skorzystałem z usługi Airmax Internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie sugerujcie się tylko tym, co piszą niezalogowani użytkownicy w internecie. Uważam, że większość z tego to brednie wypisywane przez osoby, które na pewno nigdy nie korzystały z Airmax Internetu. Jeśli zależy wam na opinii o Airmax Internet, szczególnie na niezalogowanym forum, to NIE jest wiarygodne źródło informacji.
5 / 5

Mirosław

Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Airmax Internet! Rezultaty sprawdzianów prędkości mówią same za siebie. Jeżeli mogę zasugerować coś, to warto przed inicjacją współpracy zasięgnąć informacji o bezpłatnym okresie próbnym Airmax Internet, aby bez opłat przetestować to rozwiązanie, oczywiście bez jakiegokolwiek obowiązku. Ja osobiście nie napotkałem żadnych przeciwności - testowałem łącze gratis przez mniej więcej pół miesiąca, zanim zdecydowałem się na podpisanie umowy. Posiadam Airmax Internet w moim domu, ale jestem przekonany, że sprawdziłby się równie dobrze w przedsiębiorstwie.
5 / 5

Eryk

Korzystam z usług Airmax Internetu światłowodowego. Jako freelancer pracujący w trybie home office, potrzebuję wielu urządzeń do wykonywania mojej pracy, i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Airmax zapewnia mi wszystko, czego potrzebuję, bez żadnych niedogodności. Nie ma sensu porównywać tego dostawcy z innymi popularnymi dostawcami światłowodowymi w kraju. Jeśli jesteście ciekawi, jak działa internet Airmax, serdecznie zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony marki, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. A jeśli szukacie prawdziwych opinii o Airmax, to zdecydowanie polecam szukać ich wyłącznie tam. Dodatkowo, warto zwrócić się do nich z prośbą o możliwość darmowego i niezobowiązującego testowania ich usług przed podpisaniem umowy. Ja sam miałem okazję skorzystać z darmowego okresu próbnego przez 2 tygodnie, co pozwoliło mi ocenić, czy spełnia moje oczekiwania.
5 / 5

Magdalena

Opinie dotyczące Airmax Internetu są wyjątkowe, a sam fakt, jak się sprawdza w praktyce, przekonam się już w tym miesiącu. Aktualnie korzystam z darmowego okresu próbnego i muszę przyznać, że nie mam absolutnie żadnych uwag. Co więcej, cenowo jest to również bardzo atrakcyjna opcja. Mam zamiar w przyszłości zainwestować w Airmax światłowód, gdyż słyszałem same świetne opinie na jego temat.
5 / 5

Edward

Korzystam z usług Airmax od trzech lat, więc śmiało mogę wystawić ocenę dla tego dostawcy internetu. Airmax to godna polecenia marka, która utrzymuje usługi na wysokim i, co ważne, stałym poziomie. Obiecaną prędkość łącza można osiągnąć. Jest mało awaryjności, z wyjątkiem awarii związanej z tauronem. Cena jest adekwatna do prędkości, czyli ok. Naprawdę polecam.
5 / 5

Bogusław

Dzięki Airmax mam bezproblemowe połączenie z całym biznesowym otoczeniem, co jest niezwykle istotne w okresie epidemii. Światłowód został wdrożony bardzo szybko - bez żadnych prac budowlanych i uciążliwości związanych z kablami. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Jestem także mile zaskoczony przyjazną i zawsze dostępną obsługą klienta. Polecam Airmax Internet każdemu.
5 / 5

Tadeusz

W naszym przedsiębiorstwie zdecydowaliśmy się na internetowe usługi Airmax z racji naszych rosnących potrzeb związanych z przepustowością łącza - przede wszystkim szybkością transmisji danych, gdyż często realizujemy prezentacje online naszych ofert. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że renomowani operatorzy mobilni nie są w stanie sprostać naszym oczekiwaniom. Natomiast firma Airmax była w stanie odpowiedzieć na nasze zapotrzebowanie. Uzyskaliśmy ultra szybki Internet. Po 30 dniach otrzymaliśmy wiadomość e-mail, że dostajemy jeszcze sprawniejszy Internet jako prezent. To określa się jako dbałość o klienta. Polecam - zarówno Internet, jak i samą firmę.
2 / 5

Marta

Naprawdę jest to godny polecenia operator. Podczas podpisywania umowy istniała możliwość negocjacji warunków. Sama jakość połączenia jest świetna. Korzystam z taryfy 300, ale tak naprawdę mam znacznie więcej. Dodatkowo, pozytywem jest stabilność połączenia. Miałem niewielkie trudności na początku, ale dział techniczny Airmax natychmiastowo rozwiązał problem i ustabilizował połączenie. Porównując do mojego poprzedniego dostawcy internet u Play, widzę ogromną różnicę. Szczerze polecam każdemu Airmax Internet.
5 / 5

Sławomir

Według mego zdania Airmax to najbardziej godny rekomendacji dostawca usług sieciowych w Opolu oraz zapewne w innych miejscach także. Wykorzystuję połączenie Airmax od około 3 lat. Ostatnio podpisałem kolejną umowę. Odkąd rozpocząłem korzystać z Internetu Airmax, awarie występowały wyjątkowo rzadko i były bardzo krótkotrwałe. Przesył danych utrzymuje stabilność. Usługa funkcjonuje bez jakichkolwiek zacięć, nawet podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, zdalnej edukacji czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Jasne, zdecydowanie polecam połączenie Airmax. Przydzielam najwyższą notę usłudze Airmax Internet.
5 / 5

Zofia

Używam usług dostawcy Airmax Internet przez ponad 4 miesiące. Posiadają naprawdę sprawiedliwe podejście do konsumenta. Zdecydowałem się przeprowadzić instalację Internetu na własną rękę. W ten sposób ominąłem konieczność zostania w domu i oczekiwania na zespół, czy też nawiązywania kontaktu i ustalania terminów. Zamówiłem pakiet do Internetu, zamontowałem go zgodnie z wytycznymi i to wystarczyło. Internet działa bez problemów, nie doświadczam żadnych zacięć. W sposób doskonały doradzono mi w kwestii wyboru routera Wi-Fi. Dzięki temu mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu.
4 / 5

Ludwik

Minęło już 9 miesięcy od momentu zawarcia umowy, dlatego mogę z całkowitą pewnością stwierdzić, że Airmax Internet posiada wybitne oceny i charakteryzuje się doskonałą stabilnością. Wydaje mi się, że nigdy nie napotkaliśmy na jakikolwiek problem. Wszystkie systemy, z którymi pracujemy, działają doskonale. Jesteśmy dużą firmą, a nasza kadra składa się z licznej grupy ludzi. Urządzenia komputerowe, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko to działa bez najmniejszych zakłóceń. W porównaniu do usług Airmax, najważniejsi dostawcy internetu na polskim rynku wypadają raczej skromnie. Jeśli szukasz Internetu dla swojej firmy, to bezwzględnie polecam. Gorąco pozdrawiam.
5 / 5

Włodzimierz

Od samego początku naszej kooperacji spotykamy się z bezproblemową i sprawną obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inny sposób podejścia niż na infoliniach największych dostawców sieci internetowej, gdzie komunikacja odbywa się albo z technikiem, który tam jest jakby pod przymusem, albo z automatycznym asystentem. Internet działa bezawaryjnie i zaskakująco prędko – zgodnie z zawartymi w umowie zapisami. Nic innego nie pozostaje, jak tylko polecić Airmax Internet, bowiem opinie o nim są bardzo pozytywne.
5 / 5

Witold

Chciałbym zaznaczyć na początku, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia o istnieniu firmy o nazwie "Airmax". Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim dostawcą usług internetowych. Postanowiłem jednak zapoznać się z opiniami na temat Airmax Internet i teraz, będąc ich klientem, muszę przyznać, że te opinie były w pełni zgodne z rzeczywistością. W umowie obiecano mi pełne pokrycie zasięgiem, i faktycznie tak jest. Warto podkreślić, że mieszkam w Bolesławcu, który nie jest dużym miastem. Mimo to, Airmax Internet działa tutaj doskonale przez całą dobę. Prędkość połączenia również spełnia wszystkie postawione warunki, co zostało potwierdzone wynikami testów prędkości. Podłączenie usługi internetowej od Airmaxa odbyło się już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Z całego serca polecam Airmax Internet w Bolesławcu - po długim czasie można na niego liczyć bez żadnych przeszkód.
5 / 5

Emil

Analizując opinie dotyczące Airmax Internetu w roku 2023, zauważalne jest, że firma ta wciąż utrzymuje swoją pozycję jako jeden z najlepszych dostawców w Polsce. Chociaż natknąłem się również na negatywne recenzje dotyczące airmax.pl, osobiście sądzę, że większość z nich została napisana przez konkurencję w celu szkodzenia reputacji firmy. Osobiście jestem użytkownikiem Airmax światłowodowego internetu AirFiber od wielu lat w moim domu, i jeśli ktoś z Wrocławia lub okolic zapytałby mnie o polecenie światłowodu, Airmax byłby moim pierwszym wyborem. Prędkość przesyłania danych utrzymuje się na stałym poziomie około 15 Gb, a co najważniejsze, nie wymaga to uciążliwej instalacji kabli.
5 / 5

Andrzej

Jeśli chodzi o ceny pakietów internetowych oferowanych przez Airmax Wrocław, moim zdaniem nie widzę żadnej bardziej atrakcyjnej oferty dla mieszkańców (oczywiście, jest to subiektywna ocena). Airmax zapewnia naprawdę doskonałe warunki. Zastanawiam się jednak, dlaczego opinie na różnych forach na temat Airmax.pl są tak zróżnicowane. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet w Airmax, cennik można łatwo znaleźć na oficjalnej stronie firmy. Tam można również znaleźć mapę nadajników Airmax, która pokazuje, że zasięg Airmax Internet jest kluczowy i stale się rozszerza. PS. Osobiście mam zestaw internetowy wraz z anteną zewnętrzną, ponieważ zależało mi na wzmocnieniu sygnału. Polecam samodzielnie przekonać się, jak tanie, szybkie i niezawodne są połączenia z Airmax - test prędkości internetu tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
3 / 5

Maciej

Rozpocząłem korzystanie z usług dostawcy Airmax Opole około roku temu. Przed podjęciem tej decyzji, aktywnie poszukiwałem informacji na forach internetowych dotyczących Airmax Internet. Szczególnie zależało mi na opinii na temat zasięgu, ponieważ mój dom znajduje się w obszarze, gdzie dostęp do sieci bywał problematyczny. Niestety, nie znalazłem zbyt wiele przydatnych informacji na temat zasięgu Airmax Internet, więc musiałem zaryzykować. Jednakże, po rozważeniu różnych czynników, zdecydowałem się spróbować. Na początku zamówiłem usługę Airmax Internet na telefon w ofercie na kartę, co oznaczało brak długoterminowych zobowiązań. Po włączeniu usługi Airmax Internet na telefonie, otrzymałem również możliwość skorzystania z darmowego okresu testowego trwającego 24 godziny. Było to niesamowicie wygodne! Aktualnie korzystam zarówno z Airmax Internet na telefonie, jak i z usługi światłowodowej w moim domu i miejscu pracy. Jeśli chodzi o ceny, Airmax Internet oferuje atrakcyjne stawki w porównaniu do innych dostawców. Szczerze polecam wybór pełnego zestawu Airmax Internet, który zawiera również router. W ofercie dostępne są różne zestawy, a ja osobiście wybrałem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, który idealnie sprawdza się dla indywidualnych klientów mieszkających w większych miastach.
5 / 5

Bogumił

Mam i śmiało mogę polecić zestaw: AIRMAX Internet Router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę wcześniej nigdy nie korzystałem z tak stabilnego internetu! Doceniam również doskonałą komunikację z klientem, którą zapewnia ten dostawca. Oddział AIRMAX Opole składa się z prawdziwych ludzi, a nie tylko maszyn. Można dzwonić i zadawać pytania na wszelkie tematy. Bardzo nie przepadam za wirtualnymi asystentami... Jeśli ktoś woli komunikację pisemną, można skorzystać z e-BOK. Unikalne dane logowania do AIRMAX Internet są zapisane w umowie.
5 / 5

Dominik

W naszej rodzinie wszyscy korzystamy z Airmax światłowodu. Zwłaszcza w weekendy i wieczorami, gdy wszyscy jesteśmy online, potrzebujemy niezawodnego połączenia. Codziennie oglądamy filmy i seriale na platformach takich jak Netflix i inne usługi VOD. Dlatego nasze oczekiwania wobec jakości internetu były bardzo wysokie. Na szczęście Airmax spełnił wszystkie, nawet najbardziej nietypowe, nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy ofertę dostosowaną do naszych potrzeb i naprawdę nie mamy żadnych zastrzeżeń. Chcielibyśmy podkreślić również doskonały kontakt z zespołem Airmax. Komunikacja z działem obsługi klienta Airmax Internet to czysta przyjemność! Zawsze trafiamy na życzliwe osoby, które są gotowe nam pomóc. Jeśli chodzi o rachunki za światłowód Airmax, cennik jest dostępny na stronie internetowej operatora. Ceny są naprawdę konkurencyjne w porównaniu do innych dostawców, a w obecnej sytuacji gospodarczej wszyscy musimy szukać oszczędności w różnych obszarach naszego życia. Nie widzieliśmy nigdzie indziej światłowodu o takich samych parametrach w tak atrakcyjnej cenie. Dlatego dajemy Airmax ocenę 5! Pozdrawiamy z Bolesławca, zadowolona rodzina.
5 / 5

Ludwik

Ok, prawda jest taka, że około rok temu miałem okazję skorzystać z usługi Airmax Internet bez zawierania umowy (na kartę) i byłem niezwykle zadowolony z tego doświadczenia. Nie sugerujcie się jedynie tym, co anonimowi użytkownicy piszą w internecie. Uważam, że zdecydowana większość tych opinii to po prostu nonsensy wypisywane przez osoby, które na pewno nigdy nie miały styczności z usługą Airmax Internet. Jeśli naprawdę interesuje was Airmax Internet forum (zwłaszcza dla niezarejestrowanych użytkowników), to NIE jest najlepszym miejscem do poszukiwania informacji.
5 / 5

Arkadiusz

Bez wahania polecam Airmax Internet! Nawet wyniki testów szybkości są dowodem na to. Jeśli mogę dodać coś od siebie, to myślę, że przed zawarciem umowy warto zapytać o możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu testowego Airmax Internet, aby mieć możliwość oceny usługi bez jakichkolwiek zobowiązań. W moim przypadku nie napotkałem żadnych problemów - miałem możliwość sprawdzenia połączenia bez opłat przez około dwa tygodnie, zanim zdecydowałem się na formalne zobowiązanie. Przy okazji, używam Airmax Internet w domu, ale jestem przekonany, że równie dobrze sprawdziłby się w sferze korporacyjnej.
5 / 5

Olgierd

Zdecydowanie polecam usługi Airmax Internet! Jako back-end developer pracujący zdalnie, na co dzień korzystam z wielu urządzeń podłączonych do sieci i nie odczuwam żadnego negatywnego wpływu na wydajność mojego połączenia internetowego. Jakość usług jest znacznie lepsza w porównaniu do najpopularniejszych dostawców światłowodowych na polskim rynku. Zachęcam do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej Airmax, gdzie można dowiedzieć się więcej o działaniu ich usług internetowych. Jeżeli macie czas i chęci, polecam szukać rzetelnych opinii o Airmax właśnie tam. Na koniec, warto zapytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi - ja miałem okazję przetestować ich usługi przez 2 tygodnie.
5 / 5

Igor

Opinie na temat internetu Airmax są znakomite, a jak jest naprawdę, przekonam się niedługo, ponieważ obecnie korzystam z bezpłatnego okresu próbnego, ale internet działa świetnie. Pod względem finansowym również wydaje się świetny. Rozważam Airmax światłowód, opinie o nim są rewelacyjne...
2 / 5

Konrad

Zdecydowanie polecam usługi Airmax! Korzystam z nich od dwóch lat, więc jestem w stanie podzielić się moją opinią na temat jakości świadczonych usług. Firma jest sprawdzona i konsekwentnie utrzymuje wysoki poziom usług. Prędkość uploadu i downloadu, która jest określona w umowie, jest rzeczywiście możliwa do osiągnięcia, co było dla mnie bardzo zaskakujące. Połączenia są stabilne, z wyjątkiem jednej sytuacji, kiedy mieliśmy awarię prądu. Koszt usługi jest adekwatny do jakości, dlatego bez wahania polecam Airmax.
5 / 5

Donald

Dzięki Airmax Internetowi zyskałem stałe połączenie z całym moim biznesowym otoczeniem, co jest niezbędne w tych trudnych czasach. Światłowód został wdrożony szybko - bez uciążliwych prac budowlanych i ton kabli. Największe zalety to doskonała prędkość przesyłu danych i bardzo niskie pingi. Byłem również mile zaskoczony przez zawsze przyjazny i dostępny zespół techniczny. Polecam każdemu Airmax Internet.
5 / 5

Robert

W naszej organizacji zdecydowaliśmy się skorzystać z usług internetowych firmy Airmax, ze względu na rosnące zapotrzebowanie na większą przepustowość łącza, zwłaszcza w zakresie szybkości przesyłania danych, które umożliwiają nam prezentowanie naszych rozwiązań online. Przedtem współpracowaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy na polskim rynku nie sprostali naszym wymaganiom. Dopiero oferta Airmax spełniła nasze oczekiwania. Zainstalowano u nas super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu otrzymaliśmy wiadomość e-mail, informującą nas, że otrzymujemy jeszcze szybsze łącze jako prezent. To dowodzi, że firma dba o swoich klientów. Z całego serca polecam zarówno usługi, jak i firmę Airmax.
4 / 5

Jarosław

Airmax to rzetelny operator. Podczas podpisywania umowy istniała możliwość negocjacji warunków. Samo połączenie jest dla mnie świetne. Zgodnie z umową mam taryfę 300, ale tak naprawdę otrzymuję znacznie większą prędkość. Dużym plusem jest także stabilne połączenie. Na początku miałem pewne trudności, ale obsługa Airmaxa niemal natychmiast sprawdziła błędy i ustabilizowała transfer. Porównując do mojego poprzedniego dostawcy internetu UPC, różnica jest ogromna. Śmiało mogę polecić Airmax Internet.
5 / 5

Leszek

To zdecydowanie godny polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat i jestem już przy kolejnej umowie. Od samego początku użytkowania Airmax Internet napotkałem tylko kilka drobnych problemów, które zostały szybko rozwiązane. Prędkość jest stabilna, usługa działa płynnie - nawet podczas przeglądania wymagających stron internetowych, zdalnej nauki czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Szczerze polecam usługę Airmax. Uważam, że Airmax Internet ma najlepsze opinie.
5 / 5

Marceli

Od ponad 4 miesięcy korzystam z usług operatora Airmax Internet i muszę powiedzieć, że mają naprawdę uczciwe podejście do klienta. Zdecydowałem się na samodzielną instalację internetu, co okazało się świetnym rozwiązaniem. Dzięki temu uniknąłem konieczności czekania w domu na przyjazd ekipy instalacyjnej oraz umawiania się telefonicznie. Po prostu zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem go zgodnie z instrukcją i to wystarczyło. Od tamtej pory internet działa bez żadnych problemów, nie ma żadnych przestojów. Dodatkowo otrzymałem świetne porady dotyczące wyboru odpowiedniego routera Wi-Fi, dzięki czemu teraz mogę korzystać z internetu we wszystkich pomieszczeniach domu. Jestem bardzo zadowolony z usług Airmax Internet.
5 / 5

Cyprian

Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, dlatego mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet ma doskonałe opinie i jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Wszystkie nasze potrzebne systemy IT działają zgodnie z oczekiwaniami. Jesteśmy korporacją z wieloma pracownikami, a komputery, systemy automatyki i telewizja CCTV funkcjonują bez żadnych przestojów. Popularni operatorzy wypadają bardzo słabo w porównaniu do Airmax. Jeśli potrzebujesz internetu dla swojego biznesu, gorąco polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Kazimierz

Już od pierwszego dnia współpracy zauważyłem, że obsługa klienta w firmie Airmax jest komunikatywna i rzetelna. To zupełnie inne doświadczenie niż na infolinii popularnych firm internetowych, gdzie często rozmawia się z niechętnymi serwisantami, którzy zdają się pracować tam pod przymusem, albo z automatycznymi systemami. Usługa działa idealnie i jest odpowiednio szybka, zgodnie z tym, co deklarowano. Bez wątpienia gorąco polecam Airmax Internet, ponieważ mają najlepsze opinie!
3 / 5

Witold

Chciałbym zaznaczyć, że jeszcze kilka tygodni temu nie miałem pojęcia o istnieniu firmy Airmax. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z ich usługami. Zdecydowałem się więc przejrzeć opinie na temat Airmax i teraz, jako klient, mogę potwierdzić, że nie były one przesadzone. W moim przypadku, gwarantowano mi pełne pokrycie zasięgiem i rzeczywiście otrzymałem to, co obiecano. Co ciekawe, mieszkam w miejscowości, która nie jest dużym miastem, takim jak Bolesławiec. Airmax Internet działa u mnie znakomicie przez całą dobę. Prędkość połączenia również spełnia określone warunki - regularnie sprawdzam ją na stronie testowej. Proces instalacji Airmax Internetu był błyskawiczny. Szczerze polecam Airmax Internet Bolesławiec, ponieważ teraz w końcu mam pełny dostęp do niezawodnego połączenia.
5 / 5

Daniel

Analizując recenzje dotyczące Airmax Internetu w 2023 roku, można zauważyć, że ta firma nadal zajmuje czołową pozycję wśród renomowanych polskich dostawców usług telekomunikacyjnych. Chociaż zdarzają się również nieprzychylne opinie na temat airmax.pl, mam przekonanie, że większość z nich pochodzi od konkurencji. Jestem w stanie to ocenić, ponieważ od kilku miesięcy jestem zadowolonym użytkownikiem światłowodowego Airmax Internetu AirFiber w moim bloku mieszkalnym. Jeśli miałbym polecić komuś z Wrocławia światłowód, bez wahania wskazałbym Airmax jako moją pierwszą opcję. Prędkość przesyłu danych utrzymuje się na imponującym poziomie około 15 Gb - i co najważniejsze, nie ma potrzeby dodatkowego okablowania, co jest naprawdę wygodne.
5 / 5

Marian

Jeśli chodzi o relację między jakością internetu a cenami w Airmax Wrocław, moim zdaniem obecnie nie ma lepszych propozycji na rynku. Airmax oferuje klientom naprawdę doskonałe warunki. Jestem zaskoczony, dlaczego opinie na temat Airmax.pl w internecie są tak różnorodne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet, można sprawdzić cennik Airmax na stronie dostawcy. Na tej stronie można również znaleźć mapę Airmax nadajników, która jasno pokazuje, że dla Airmax Internet zasięg jest absolutnie kluczowy. Zasięg jest stale rozwijany. Przy okazji, ja wybrałem zestaw internetu z anteną zewnętrzną, ponieważ chciałem zwiększyć siłę sygnału. Zachęcam do osobistego doświadczenia, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax Internet. Test prędkości Airmax internetu (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził szybkość połączenia!
5 / 5

Dawid

Moja przygoda z operatorem Airmax Opole rozpoczęła się nieco ponad rok temu. Przedtem przeglądałem różne fora internetowe, starając się znaleźć informacje dotyczące Airmax Internetu, zwłaszcza zasięgu sieci w mojej okolicy. Niestety, nie natrafiłem tam na wiele konkretnych opinii na ten temat, co skłoniło mnie do podjęcia pewnego ryzyka... Postanowiłem jednak dać szansę Airmax Internetowi i zamówiłem usługę na telefon w ramach oferty prepaid, bez zbędnych formalności, na okres 30 dni. Aktywowałem Airmax Internet na swoim telefonie i otrzymałem możliwość skorzystania z darmowego okresu testowego trwającego 24 godziny, o ile dobrze pamiętam. To był naprawdę świetny sposób na przekonanie się o jakości usługi! Teraz korzystam zarówno z Airmax Internetu na telefonie, jak i z połączenia światłowodowego w mojej firmie. Co do kosztów, usługa Airmax Internet oferuje bardzo konkurencyjne ceny. Gorąco polecam zakup pełnego zestawu Airmax Internet, który zawiera również router. W ofercie można znaleźć różne zestawy, a ja wybrałem Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, który doskonale spełnia moje potrzeby jako mieszkańca większego miasta.
5 / 5

Ferdynand

Posiadam i gorąco polecam zestaw: AIRMAX Internet Router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Mogę śmiało powiedzieć, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak niezawodnym internetem! Doceniam również doskonałą obsługę klienta, którą zapewnia Airmax. Zespół w Airmax Opole składa się z prawdziwych ludzi, a nie maszyn. Można do nich dzwonić i pytać o wszystko. Nie przepadam za wirtualnymi asystentami... A jeśli ktoś woli pisać niż rozmawiać, można skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikalny login do Airmax Internetu bez problemu znalazłem w umowie.
5 / 5

Beniamin

Korzystamy z usługi światłowodu dostarczanego przez Airmax, a wszyscy członkowie naszej licznej rodziny są z niej bardzo zadowoleni. Zwłaszcza w weekendy i wieczorami, gdy wszyscy jesteśmy online, korzystając z internetu jednocześnie. Regularnie oglądamy filmy na różnych platformach VOD, więc oczekiwania co do jakości naszego połączenia były bardzo wysokie. Na szczęście Airmax spełnił wszystkie nasze oczekiwania, nawet te niecodzienne. Otrzymaliśmy dedykowaną ofertę, która doskonale sprawdza się w praktyce, bez żadnych problemów czy skarg. Chcielibyśmy także podkreślić, jak świetny jest kontakt z zespołem Airmax. Zawsze możemy liczyć na pomoc i życzliwość. Komunikacja z nimi to prawdziwa przyjemność! Jeśli chodzi o rachunki za usługę światłowodu od Airmax, cennik jest dostępny na stronie internetowej firmy. Ceny, w porównaniu do innych dostawców, są naprawdę konkurencyjne, a w obecnej sytuacji gospodarczej oszczędności mają duże znaczenie. Nie udało nam się znaleźć nigdzie indziej tańszego i równie jakościowego internetu światłowodowego. Dajemy Airmax pełną piątkę! Pozdrawiamy całą naszą rodzinę z Wrocławia.
5 / 5

Aleksy

Jakiś rok temu korzystałem z Airmax internetu bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie warto zbytnio zwracać uwagi na to, co anonimowi użytkownicy wypisują w internecie. Uważam, że większość opinii to nonsensy wypowiadane przez osoby, które nigdy nie korzystały z internetu Airmax. Jeśli naprawdę interesuje was internet Airmax, to forum (zwłaszcza anonimowe) nie jest najlepszym miejscem do poszukiwania informacji.
2 / 5

Julian

Z całego serca polecam usługę internetową Airmax! Wyniki testów szybkości mówią same za siebie i potwierdzają, że to świetna opcja. Co więcej, warto zauważyć, że istnieje możliwość przetestowania usługi Airmax Internet zupełnie za darmo, zanim podejmiesz decyzję o podpisaniu umowy. W moim przypadku nie było żadnych problemów - mogłem korzystać z internetu Airmax przez około 2 tygodnie bez żadnych zobowiązań, aby przekonać się o jego jakości. Jestem bardzo zadowolony z tej możliwości. Dodatkowo, chciałbym podkreślić, że korzystam z Airmax Internetu w domu, ale uważam, że jest to również doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców.
5 / 5

Kacper

Korzystam z światłowodu Airmax i jako web developer pracujący w domu, używam dużej liczby urządzeń, ale to nie ma żadnego negatywnego wpływu na jakość mojego połączenia internetowego. Usługi świadczone przez Airmax są absolutnie niezrównane w porównaniu do innych dostawców światłowodu na rynku. Zachęcam do odwiedzenia oficjalnej strony operatora, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje na temat działania internetu Airmax. Jeśli szukacie wiarygodnych opinii na temat Airmax, warto sprawdzić rekomendacje tam zamieszczone. Dodatkowo, zalecam dowiedzieć się o możliwości przetestowania usługi za darmo i bez zobowiązań. Ja osobiście miałem przyjemność przetestować Airmax bez żadnych opłat.
5 / 5

Agnieszka

Opinie o Airmax Internet są znakomite, a jak to wszystko wygląda w praktyce, przekonam się wkrótce, ponieważ obecnie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale wydaje mi się, że zdecyduję się na kontynuację. Pod względem kosztów usługi również jest przyzwoicie. Moim celem jest skorzystanie z Airmax światłowodu, którego opinie są doskonałe...
4 / 5

Sebastian

Jestem klientem Airmax Internet od prawie 3 lat, więc uważam, że mogę się wypowiedzieć na temat tej firmy. Airmax to uczciwa firma, świadcząca usługi na wysokim poziomie. Prędkość transferu danych, określona w umowie, jest w pełni osiągalna. Przez ten czas nie było potrzeby żadnych interwencji, oprócz sytuacji z pracami firmy Tauron. Ceny usługi są adekwatne do jej jakości, czyli naprawdę przyzwoite. Zdecydowanie polecam.
5 / 5

Elżbieta

Dzięki Airmax mam nieprzerwane połączenie z resztą świata, co jest szczególnie istotne w czasach ograniczeń spowodowanych pandemią. Instalacja internetu przebiegła szybko i bez uciążliwego okablowania czy prac ziemnych. Duża prędkość transmisji danych i niskie opóźnienia (pingi) są kluczowymi zaletami. Warto również wspomnieć o pomocnym i profesjonalnym zespole technicznym. Gorąco polecam Airmax internet.
5 / 5

Teresa

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi Airmax ze względu na wzrost zapotrzebowania na przepustowość, zwłaszcza w zakresie wysyłania danych, aby prezentować nasze usługi przez Internet. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale popularni operatorzy telekomunikacyjni nie spełnili naszych wymagań. Na szczęście oferta firmy Airmax okazała się odpowiedzią na nasze potrzeby. Teraz korzystamy z ultra szybkiego łącza symetrycznego. Po miesiącu otrzymaliśmy nawet jeszcze szybsze łącze jako dodatek. To jest właśnie podejście do klienta. Szczerze polecam zarówno technologiczne rozwiązania, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Alfred

Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas podpisywania umowy istniała możliwość dostosowania warunków. Sam Internet działa dobrze. Umowa zakłada taryfę 300, ale w praktyce otrzymuję znacznie wyższe prędkości. Ważną zaletą jest stabilne połączenie. Na początku miałem pewne trudności, ale obsługa techniczna Airmax szybko rozwiązała problem i ustabilizowała transfer. W porównaniu z moim wcześniejszym dostawcą internetu, Plus, jest to ogromna różnica. Gorąco polecam Airmax internet.
5 / 5

Norbert

To zdecydowanie godny polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z usług Airmax Internet od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od samego początku użytkowania Internetu Airmax zdarzyły się tylko kilka drobnych problemów, które szybko zostały rozwiązane. Prędkość jest stabilna, a usługa działa bez zakłóceń, nawet podczas korzystania z zaawansowanych stron internetowych, zdalnej nauki czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Gorąco polecam usługę Airmax. Moje doświadczenia przekonują mnie, że to najlepszy dostawca internetu.
3 / 5

Teodor

Korzystam z Internetu Airmax od ponad 10 miesięcy i muszę powiedzieć, że mają niespotykane podejście do klienta. Mogłem samodzielnie zainstalować Internet, dzięki czemu nie musiałem czekać na ekipę ani umawiać się z nikim. Zamówiłem zestaw internetowy, zainstalowałem go zgodnie z instrukcją i działa. Internet działa bezproblemowo, nie ma żadnych zakłóceń. Otrzymałem również doskonałe doradztwo przy wyborze routera Wi-Fi. Teraz mam Internet we wszystkich pomieszczeniach. Polecam Airmax Internet.
5 / 5

Andrzej

Upłynęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, dlatego mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet cieszy się doskonałymi opiniami i jest bezkonkurencyjny. Nie mieliśmy żadnych problemów do tej pory. Wszystkie nasze systemy IT działają sprawnie, zarówno komputery, systemy automatyki, jak i telewizja CCTV. W porównaniu do innych operatorów, Airmax wypada znacznie lepiej. Jeśli potrzebujesz Internetu dla swojego biznesu, gorąco polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Władysław

Od pierwszego dnia naszej współpracy, firma Airmax zaskoczyła nas komunikatywną i kompetentną obsługą. To zupełnie coś innego niż na infolinii innych popularnych dostawców internetu, gdzie często rozmawiamy z niechętnymi konsultantami lub automatycznymi systemami. Nasz Internet działa idealnie i jest naprawdę szybki, zgodnie z deklaracjami. Bez wątpienia polecam Airmax Internet, opinie na ten temat są pozytywne.
5 / 5

Ryszard

Muszę przyznać, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem świadomości istnienia firmy Airmax. Nie miałem wcześniej żadnego kontaktu z ich usługami. Postanowiłem zaznajomić się z opiniami na temat firmy Airmax i teraz, jako klient, mogę potwierdzić, że te opinie są w pełni zgodne z rzeczywistością. W ramach mojej umowy otrzymałem pełny zasięg, co zostało spełnione. Co ważne, mieszkam w miejscowości o niewielkiej liczbie mieszkańców, a mimo to Airmax Internet działa u mnie bez żadnych problemów przez całą dobę. Szybkość łącza również odpowiada warunkom przedstawionym w umowie, regularnie sprawdzam to za pomocą testu prędkości. Podłączenie internetu Airmax było prawie tak szybkie jak sam Internet 😉. Zdecydowanie polecam Airmax Internet mieszkańcom Bolesławca, ponieważ teraz mają pełen dostęp do wysokiej jakości usług.
5 / 5

Kajetan

Biorąc pod uwagę oceny dotyczące Airmax Internet w roku 2023, z radością stwierdzam, że firma ta nadal zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród polskich dostawców usług telekomunikacyjnych. Wśród różnorodnych opinii, które pojawiły się na temat Airmax.pl, zauważyłem niewielką liczbę negatywnych komentarzy. Jednakże, osobiście uważam, że większość z tych recenzji została napisana przez konkurencję, a nie odzwierciedla rzeczywistej jakości usług świadczonych przez Airmax. Mam podstawy do takiego przekonania, ponieważ korzystam z usług światłowodowego AirFiber od Airmax przez wiele lat i jestem zadowolony z ich jakości. Gdyby ktoś z Dolnego Śląska zapytał mnie o rekomendację usługi internetowej, nie wahając się, poleciłbym Airmax jako pierwszy wybór. Prędkość łącza utrzymuje się na imponującym poziomie około 15 Gb, bez konieczności dodatkowego okablowania.
5 / 5

Julian

Jeśli mówimy o stosunku jakości do ceny usług internetowych świadczonych przez Airmax Wrocław, to obecnie (według mojej oceny) nie ma niczego, co mogłoby przewyższyć ofertę tej firmy. Airmax zapewnia warunki, które są naprawdę godne uwagi. Jestem zdziwiony, że opinie na temat Airmax.pl w internecie są tak skrajne i często niezgodne z moim doświadczeniem. Jeśli ktoś chce poznać opłaty za usługi internetowe w Airmax, wystarczy zajrzeć na stronę internetową tego dostawcy, gdzie można znaleźć szczegółowy cennik. Dodatkowo, na stronie można zobaczyć mapę nadajników Airmax, co jednoznacznie pokazuje, że firma ta skupia się na zapewnieniu szerokiego zasięgu internetu. System ten jest stale rozwijany i doskonalony. Na koniec chciałbym podkreślić, że ja osobiście korzystam z zestawu Airmax, który zawiera antenę zewnętrzną, co umożliwia mi osiągnięcie jeszcze większej siły sygnału. Z całą pewnością polecam każdemu, aby samemu przekonał się, jak atrakcyjne pod względem ceny, niesamowicie szybkie i stabilne są usługi Airmax. Test prędkości łącza Airmax (i nie tylko ten) tylko potwierdza, że połączenie jest naprawdę szybkie!
5 / 5

Mikołaj

Moje pierwsze doświadczenia z Airmax Opole datują się na około rok temu. Przedtem byłem aktywnym użytkownikiem jednego z forów poświęconych dostawcom internetowym, gdzie szczególnie interesowałem się informacjami dotyczącymi dostępności usługi Airmax Internet w mojej lokalizacji. Mój dom znajduje się w obszarze, który jest dość wymagający pod względem zasięgu internetowego. Niestety, nie znalazłem tam konkretnych informacji na temat zasięgu internetu Airmax, więc postanowiłem podjąć ryzyko... Jednakże, okazało się, że to ryzyko było zbyteczne, ponieważ zdecydowałem się na zamówienie usługi Airmax Internet na telefon w opcji prepaid, na okres 30 dni i bez jakichkolwiek zobowiązań. Po aktywacji Airmax Internet na moim telefonie, otrzymałem możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu testowego trwającego 24 godziny, jeśli dobrze pamiętam. To było niesamowite! Obecnie korzystam z Airmax Internet zarówno na telefonie, jak i z połączenia światłowodowego w domu oraz w firmie. Jeśli chodzi o koszty, usługa Airmax Internet jest naprawdę atrakcyjnie wyceniona. Chciałbym gorąco polecić zakup pełnego zestawu Airmax Internet, w którym zawarty jest również router. Dostępne są różne zestawy, a ja wybrałem ten pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, który idealnie pasuje dla klientów indywidualnych z większych miast.
2 / 5

Halina

Mogę śmiało polecić zestaw AIRMAX Internet Router WiFi 6Gbit / Ethernet 1Gbit. Przysięgam, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak niezawodnym internetem! Również doceniam profesjonalną obsługę klienta świadczoną przez Airmax. Oddział w Opolu to grupa prawdziwych ludzi, a nie tylko komputery. Można do nich dzwonić i pytać o cokolwiek. Osobiście nie przepadam za automatycznymi sekretarkami... A jeśli ktoś woli pisać niż rozmawiać, istnieje możliwość zalogowania się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. W mojej umowie otrzymałem indywidualny login do AIRMAX Internetu.
5 / 5

Alfred

Posiadam światłowód od Airmax. Cała nasza gromadka korzysta z tej usługi. W soboty i niedziele praktycznie nie schodzimy z sieci. Oczywiście, prawie codziennie oglądamy filmy i seriale na platformach VOD, takich jak Netflix. Dlatego mieliśmy bardzo wysokie wymagania dotyczące jakości internetu. I muszę powiedzieć, że Airmax spełnił wszystkie nasze, nawet nietypowe, oczekiwania. Otrzymaliśmy ofertę, która w sposób obiektywny nie daje nam żadnych powodów do narzekań. Warto zwrócić uwagę na komunikację z zespołem Airmaxa. Kontakt z infolinią Airmax Internet to prawdziwa przyjemność! Zawsze spotyka się tam miła dusza. Jeśli chodzi o opłaty za światłowód Airmax, cennik można znaleźć na stronie internetowej firmy. Ceny znacząco odbiegają od ofert konkurencji, a w dzisiejszych czasach musimy szukać oszczędności w różnych obszarach naszego codziennego życia. Żaden inny duży dostawca nie zaproponował nam lepszej ceny. Piątka z plusem od naszej rodzinki z Bolesławca!
5 / 5

Karol

Kiedyś miałem okazję korzystać z usługi Airmax Internet w opcji bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług. Warto jednak pamiętać, że opinie niepodpisanych użytkowników w internecie nie zawsze są wiarygodne. Wiele z tych opinii może być nieprawdziwych lub wygłaszanych przez osoby, które nigdy nie miały doświadczenia z internetem Airmax. Jeśli szukasz informacji na temat internetu Airmax, zalecam nie sugerować się anonimowymi forami jako głównym źródłem wiedzy. Istnieje wiele bardziej wiarygodnych i oficjalnych źródeł informacji, takich jak strona internetowa Airmax, gdzie można znaleźć aktualne informacje dotyczące oferty i działania tego dostawcy.
4 / 5

Remigiusz

Z całą pewnością mogę polecić usługę internetową Airmax! Wyniki testów prędkości mówią same za siebie. A jeśli chciałbym dodać coś z własnego doświadczenia, zdecydowanie warto skonsultować się z konsultantem i dowiedzieć się o możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego Airmax Internet, który pozwoli przetestować usługę bez żadnych zobowiązań. Osobiście miałem okazję skorzystać z tej opcji przez kilkanaście dni, zanim zdecydowałem się na podpisanie umowy, i byłem w pełni zadowolony. Należy również podkreślić, że korzystam z Airmax Internet w domu, ale jestem przekonany, że równie dobrze sprawdziłby się w biurze.
5 / 5

Józef

Zamówiłem usługę światłowodowego internetu Airmax. Jako web developer pracujący w trybie home office, mam podłączone do sieci wiele urządzeń i nie zauważam żadnego negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Poziom usług Airmax jest niezrównany w porównaniu do dużych dostawców internetu światłowodowego na naszym rynku. Zachęcam do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie internetowej tego dostawcy, aby dowiedzieć się, jak działa internet Airmax. Jeśli chodzi o opinie na temat Airmax Internet, warto szukać wiarygodnych rekomendacji właśnie tutaj. Dodatkowo, zanim zdecydujesz się na współpracę, warto zapytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja skorzystałem z tej możliwości i byłem zadowolony.
5 / 5

Danuta

Airmax Internet ma bardzo pozytywne opinie, a jak będzie w rzeczywistości, dowiem się jeszcze w tym miesiącu, ponieważ aktualnie korzystam z darmowego okresu próbnego. Będę rozważał, co dalej. Pod względem cen również jest bardzo przystępny. Chciałbym mieć Airmax światłowód - opinie na jego temat są naprawdę zachwycające...
5 / 5

Zygmunt

Jestem klientem Airmax od trzech lat, więc śmiało mogę wystawić firmie tę ocenę. Airmax to godna polecenia firma, która utrzymuje wysoki i, co ważne, stały poziom usług. Prędkość łączy, podana w umowie, jest rzeczywiście osiągalna. Łącza są stabilne, z wyjątkiem sporadycznych awarii po stronie dostawcy energii, jak tauron. Cena jest adekwatna do prędkości, więc wszystko w porządku. Naprawdę polecam.
5 / 5

Błażej

Dzięki Airmax mam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest niezbędne w dzisiejszych czasach. Podłączenie internetu było błyskawiczne - bez żadnego zamieszania z kablami czy pracami budowlanymi. Najważniejsze atuty to doskonała prędkość przesyłania danych i bardzo niskie opóźnienia (ping). Zaskoczyła mnie również przyjazna i zawsze dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu Airmax Internet.
3 / 5

Małgorzata

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi Airmax w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na przepustowość, zwłaszcza w zakresie wysyłania danych w celu prezentacji naszych produktów przez Internet. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety najwięksi operatorzy sieci GSM nie byli w stanie sprostać naszym wymaganiom. Dopiero oferta Airmax odpowiedziała na nasze potrzeby. Bardzo dziękujemy za mega szybkie, symetryczne łącze. Po miesiącu otrzymaliśmy nawet informację drogą mailową, że nasza prędkość została zwiększona za darmo. To jest właśnie dbałość o klientów. Naprawdę polecam - zarówno pod względem technologicznym, jak i jakości obsługi, Airmax.

Wystaw ocenę:


dodaj opinię

Szybowice Wrocław (Krzyki) Tabor Wielki Lenartowice Duszniki Krobanówek Suchodaniec Brukalice Brzostów Ujeździec Śliwniki Kopydłów Morów Górka Sobocka Wolenice Smarchowice Wielkie Góreczno Cieplice Śląskie-Zdrój Dębska Kuźnia Biernatów Sieradz Międzylesie Janiszów Radostów Górny Ziemnice Żydów Długie Stare Mikolin Proszów Szymanów Karnice Sobczyce Ligotka Chrzelice Chwałów Szczepanów Przygórze Uciechów Wichrów Grądy Sławniowice Stare Drzewce Sadowie Bobrów Pawłów Smardy Dolne Borszewice Kościelne Jenkowice Prusinowice Ulesie Chrzanów Domaszowice Tyniec Mały Mrozów Kruszyna Przylesie Dolne Długopole-Zdrój Paniowice Siedliska Uniegoszcz Reńska Wieś Obiszów Zakrzów Turawski Górczyna Chociemyśl Szczodre Chałupy Borkowice Poręba Polanica-Zdrój Waleńczów Nowosiedlice Brzęczkowice Jakubowice Rachów Sucha Kliszkowice Małe Gaiki Piława Pisarzowice

Sulisławice Górzec Kowalskie Gołuszowice Wesołówka Wadochowice Bryłówek Tarnowiec Radliniec Spalona Pszeniczna Kamionna Krobusz Krotoszyn Samborowice Ścibórz Namysłów Pęgów Tomkowice Stara Bystrzyca Wilczyce Kamienna Góra Dobrzeń Mały Wachów Szymanów Nowa Wieś Mała Dobrzykowice Kolonia Jaśkowice Kubice Grębanin Rożenno Szczyty Laskowice Ostrówek Stare Siołkowice Węża Babi Las Smolec Pożarzyce Kobierzyce Sadowiec-Wrzosy Bogacica Wierzbie Grabik Lubartów Kobyla Góra Krzydlina Wielka Odrowąż Stobiecko Szlacheckie Klęka Bieniec Nowa Ruda - Słupiec Stęgosz Budziska Księginice Sarny Długomiłowice Pielgrzymowice Biały Kościół Wojciechów Lutomierz Bożków Skarbimierz-Osiedle Nowe Budkowice Kuźnica Dąbrowska Szonów Mańkowice Boleścin Lubnów Budziszów Mały Mikoszowa Bielejewo Dunino Olszowa Stok Nowy Szydłowice Rączka Przedmoście Sudół Godzinowice

Krzczonów Sternalice Smardzew Nowe Drzewce Wysoka Piotrówek Trzebina Roztocznik Radochów Kwiatoniów Grzybki Wołów Jerzmanice-Zdrój Sławęcin Borek Galowice Piastowice Strumienna Natolin Chorula Święte Folwark Janowice Duże Ligota Piękna Bardo Braszowice Strzeleczki Szosa Turecka Dziewkowice Radosław Wojszyn Łuszczanów Dziepółć Krzyżowa Kalsk Grodowiec Krobanów Grabia Trzecia Sadowiec-Niwy Otok Rozmierka Dąbrówka Dolna Kondratowice Świerzyny Jakubikowice Długopole Górne Bycz Cisów Przyborów Danków Lubiąż Dmenin Szymocin Wszemiłowice Perzów Wróblin Głogowski Popielów Raszowa Kuny Raciborów Wojciechówka Czekanów Bożacin Krzywizna Obórki Piotrowice Nowy Folwark Mroczkowice Kąty Mazurowice Skoroszyce Pietraszyn Jełowa Strzegom Ząbkowice Śląskie Raczkowa Gajewniki Jaskółki Bogusławice Jugowiec

Zielęcice Radomierowice Dziwiszów Winów Szalejów Górny Smolnik Krasków Rogów Legnicki Posadówka Maniów Mały Chocieszów Owiesno Gierałtowice Radlin Nysa Krzepielów Wojciechów Mierzyce Nowe Gołuszowice Miłowice Wygoda Słowik Kozłówki Borzęcice Dębnica Wielowieś Słoćwina Twardawa Grodziec Nowy Las Złotoryja Makowice Wilamowice Dobrogoszcz Ochodze Mucków Kolonia Gorzędów Dziedzice Sucha Psina Grzeszyn Niwa Wrocław (Leśnica) Miechowice Oławskie Dolnik Młodawin Dolny Wolimierz Olszyna Jelenin Świniary Małe Kamienica Wymiarki Marczyce Konin Żagański Kępa Wróżewy Śmieciak Trzebień Chotów Jakuszów Borki Błażejowice Mnichowice Machnice Targowica Skalice Kobylno Lisie Kąty Lubcz Złoty Stok Kościerzyce Obora Krośnica Radwanice Bystrzyca Górna Karpniki Otok Małuszów Milin Marcinów Kochcice

Stary Węgliniec Izbicko Nowy Rożnów Broniszowice Drożków Księginice Małe Sarnówka Widok Szlichtyngowa Mikołajewice Niewodniki Wierzbno Rożniątów Dobrocin Stanowice Gniewomierz Tomkowa Błażejowice Dolne Barczkowice Iwiny Golanka Dolna Zwrócona Zimnice Małe Żmigród Turów Zabornia Krzekotówek Drogoszów Frącki Miłochów Kluczbork Malczyce Kiełczówek Dubidze-Kolonia Kowalowice Rudnik Zielona Góra Pawonków Wierzbica Dolna Chotów Staniszcze Małe Mikowice Kolonia Strzałkowska Szczytna Garbów Winna Góra Obłotne Młodoszowice Molna Grochowice Pokrzywnica Janowo Wieluń Dąbrówka Górna Zielenice Kwiatów Poznowice Raszków Joanka Sulikowice Karszów Miłowice Dzierlin Latowice Dzierżysław Szarocin Trkusów Dąbrowa Grabostów Świeradów-Zdrój Kuniów Opoczka Kotulin Brzoza Grabary Pieszyce Nowaki Siestrzechowice Wiązów Brzózki

Orłowice Chomiąża Witków Wilczyn Boczków Janowiec Maryszewice Brzeźce Grzymaczew Brzeziny Raczyce Zaborów Kijów Koza Wielka Węgry Granice Lubecko Mokronos Dolny Jodłów Łubniany Janówka Niemil Beniaminów Sobakówek Strzebiń Ciechów Kolonia Fryderyka Piecowice Dylaki Kuropatnik Wojnowice Oleszka Ostrów Wielkopolski Więcmierzyce Wyszki Steblów Dobrodzień Kamieniec Wrocławski Szczepanowice Suchoczasy Bolków Łąki Kozielskie Łomnica Amelin Lipie Kozów Chocianowice Śliwice Iwanowice Duże Magnuszowice Zduny Chrzowice Mochów Olszynka Równa Słupia pod Kępnem Dzierżkowice Pyskowice Dzigorzew Kietlin Boreczek Suchowice Dzierżysławice Cienkowice Radoszowy Snowidza Kobierno Karwiniec Piotrkowiczki Jezierzany Wysogotówek Legnickie Pole Zacharzyce Łowkowice Lubań Myślibórz Przybyszewo Nowe Kotkowice Dzietrzniki Bełsznica

Gostomia Kotowice Wierzbnik Węglewo Domaniowice Wichernik Wilczków Ptaszków Budzieszowice Wrzosowa Kuklice Siemysłów Jeszkowice Jaszkowa Górna Jordanów Śląski Nadziejów Strzegomiany Żeliszów Pierwoszów Rostkowice Zagródki Brzoza Bratowice Grabik Langowo Konradów Lipce Kromolin Nowy Oborniki Śląskie Kryniczno Potoczek Zapolice Tarnów Grodkowski Szklarnia Ligota Prószkowska Bielawa Dębowa Łęka Markowice Starczów Jarosław Kłoda Górowska Burgrabice Pątnów Mściwojów Wilków Częstocice Ożarów Zgorzelec Dębina Olszowa Amandów Radziejów Nowy Dwór Prudnicki Niesiebędowice Rynarcice Kępno Kadłubia Pieńki Dworszowskie Pawłów Trzebnicki Jasienica Górna Czarna Dzbanów Babice Brzoza Białowieża Płoszów Kwiatkowice Dębniki Przyczyna Dolna Kucharzowice Kurzawka Gaworzyce Jasienie Księży Las Balcarzowice Włochy Tuły Pielaszkowice Tułowice Laskowice

Proszówka Radostów Dolny Wilkanów Jarnołtów Zrąbiec Pęcław Dworszowice Kościelne Bukowie Brynica Krzyków Strużnica Prusy Pilszcz Dobrzejowice Uchylsko Kopanina Rzeczyca Stary Henryków Karolew Ponikwa Oleśniczka Stramnice Jerzmanowice Komorniki Ulianówka Witoszyn Bytom Odrzański Gniewków Zajączki Pierwsze Lipin Skarbiszowice Gajków Barcinek Niedamirów Paprotnia Kup Bierutów Psary Żerzuszyce Trzebnik Sarny Wielkie Budziszów Wielki Wierzbno Paruszowice Wawrzyńcowice Perzyce Wałbrzych Mieczków Trzebiny Kamyk Borowe Nowe Kamienice Krzywa Dąbie Pszenno Jasiona Wygwizdów Rzeczka Nowa Świdnica Leszno Górne Bogdanów Buków Siedlemin Brzyszów Wałbrzych (góra Chełmiec) Sławęcice Chwalimierz Solec Domanice Radoszowice Ligota Bialska Potaśnia Iwanowice Małe Ligota Turawska Tworzyjanów Kolonowskie Piława Górna Fałkowice Bielice Kozuby

Przecznica Domecko Wasiłowice Glinica Księginice Gierczyn Brochocin Grabów Dylów Rządowy Okrajszów Michałowice Potarzyca Masłowice Przecza Mątewki Stok Polski Brzeziny Mechnice Kolonia Ligocka Guzowice Osetnica Witków Janków Kalinów Pietrowice Małe Kuźniki Łowicz Prażmów Turawa Wąwolnica Panków Jeziorko Biskupice Kościelniki Dolne Korytów Kamień Kujakowice Górne Czarnowąsy Osiny Duczów Wielki Żelisław-Kolonia Leziona Modła Brzóski Boboszów Wierzchosławice Siedlimowice Goświnowice Komorowice Sędraszyce Wyszków Śląski Kruków Stary Górnik Niedoradz Stara Kamienica Ślęza Bożejowice Lubnów Bartoszów Krzyżowa Dolina Granica Jelitów Opatowice Brzezia Łąka Rojków Kiełczyn Jawor Ogrodzisko Panoszów Warmątowice Karłowice Franklinów Wrocław (Fabryczna) Bagieniec Stanki Golanka Górna Henryków Sławice Gajówka Zieleniec

Kraskowiec Zakrzew Tłustomosty Chościszowice Cyprzanów Wydrzynów Domaszków Głogówek Lwowiany Zwanowice Piotroniowice Duczów Mały Krasowa Osiek Łukaszów Biskupice Wodników Górny Przygorzele Kleśniska Bierzyn Pyszczyn Gorzanowice Ozimek Świnobród Jaczków Wesoła Ozorzyce Osiek Jastrzygowice Godziszowa Cieszowa Burzenin Łambinowice Grodziec Mały Wróblowice Zapusta Motyczyn Raciborowice Dolne Rogożany Pniewie Białków Strugi Wysocko Małe Wróblew Ruda Borszyn Mały Miejskie Pola Wojcieszyce Idzikowice Otyń Góra Łażany Skidniów Radków Ochocice Kopacz Zalesie Witostowice Glinica Strąkowa Stara Jamka Józefów Grębień Tułowice Małe Stare Kotkowice Brzezinki Marszowice Piaszczyce Kraśnik Górny Rzyce Nosalewice Dalków Białołęka Suchy Dwór Brochocin Wieża Borucin Mokry Dwór Szydłowiec Ujazd

Gola Ludów Śląski Branice Bychowo Sidzina Lewin Brzeski Budziaki Nowy Świat Czechy Kobylice Zamysłów Brochocin Łąka Prudnicka Maniów Wielki Jerzmanowa Bednary Łącznik Wysoka Koziniec Pogalewo Małe Gierałcice Siedlce Nowa Cerekwia Szalonka Czernikowice Turze Grębocice Kujawy Jadwisin Miękinia Piechowice Księżyce Stara Góra Sędzimirów Krzelków Karpacz Kały Ogorzelec Sierakowo Wilków Sokola Góra Gorzkowiczki Wąsosz Górny Marcelów Prusice Stary Paczków Szum Dębiniec Jaczów Dzierżoniów Chrząszczyce Mieszków Modlikowice Jeżowa Pucnik Lasocice Dzielawy Mielnik Pobiedna Krzeptów Kątna Księginice Wielkie Klisino Radomina Bukwica Kozice Pasterka Kłobuczyn Grabina Byków Sobocisko Nowa Wieś Kącka Czarnocin Chmielowice Zbrojewsko Brzeziniec Siecieborowice Dębianka Pławnica Sieroszewice

Proszówek Borkowice Czechy Jędrzychów Sowin Woskowice Małe Gołębice Bielany Wrocławskie Szczepanek Henryków Międzyrzecze Niekazanice Grodzisko Krzekotów Jaworów Grodziec Malnia Domaradz Łężce Górki Budzów Kierzno Miłoszyn Przesieka Wólka Wojsławska Kotla Gorzędów Jaksonów Gaj Oławski Chrząstawa Mała Kamieniec Ząbkowicki Ubocze Cieszów Sulechów Turów Kamionka Bukowina Kamieńsk Nagodzice Mieszków Prusice Grodziszcze Wysoka Rybnica Pólko Ciświca Kąty Czachory Radogoszcz Krajków Pieczyska Mościsko Trębaczew Śrem Zakrzówek Szlachecki Kłosów Miechów Żmigródek Trzebień Przyłęk Gnojna Jakubów Stary Wołów Gręboszów Szczyglice Mała Kamienica Kaźmierzów Stanowice Włocin-Kolonia Pytowice Kąty Głuszyna Podzamcze Tarnica Holendry Szukalice Grobniki Łosiów Pogórze Piotrowice

Grabowno Wielkie Ulanowice Pastuchów Strzelin Jugów Miklesz Kościelna Wieś Jezierzyce Wielkie Nowy Dwór Stara Obra Ruszowice Góra Św. Anny Jaczkowice Kalina Zybiszów Stare Jaroszowice Pieńki Kościuszków Smolice Tłustoręby Ładza Huby Olszanka Żórawina Sułków Strzelce Ścinawka Dolna Domanów Burkatów Ścinawa Otoki Kulów Baranów Dolina Biała Węgrzynów Rakowice Stary Wiązów Kopice Większyce Radostów Średni Łowoszów Kamionek Ostroszowice Szczepankowice Smardy Górne Więcki Stary Grodków Maniów Goraszowice Klasak Dąbrowica Kluczowa Gęsice Kijowice Graniczna Okup Wielki Pisaczów Grabowiec Dębie Osła Solna Pawłówek Nowogród Bobrzański Lubieszów Kazimierz Mesznary Pątnów Twardów Muszkowice Lubiatów Sadów Stare Serby Ucieszków Zabłocie Józefków Kilianów Bądzów Borek Łaziska

Legnica Solniki Małe Kochłowice Raków Szczedrzykowice Gruszewnia Lizawice Młynarka Doboszowice Nosków Gadzowice Libidza Wyszkowice Lubiatów Ligota Sokolniki Stawiszcze Annapol Grzybiany Zabłoto Dobieszów Kobiele Małe Przedwojów Chobanin Bąkowice Piechocice Głubczyce Zakrzów Boboluszki Szklarka Mielęcka Jawornica Kłodzko Niemysłowice Klucze Moszna Majaczewice Roszkowice Skarżyce Dąbrowa Zielina Benice Browiniec Polski Kozie Doły Pociękarb Rusinowice Kruplin-Parcela Krobielowice Kolanowice Raków Długie Nowe Brzezina Dobra Świercze Bliszczyce Godków Stary Wielisław Bukowa Śląska Chwalibożyce Łagiewniki Średzkie Bystrzyca Kłodzka Walce Wojnarowice Jakubowice Kuźnica Ligocka Brzezimierz Składowice Olszowiec Zielonkowice Nowa Brzeźnica Chróścielów Pakoszów Szczukocice Kudowa-Zdrój Szklarska Poręba Gorzesław Głogów Bernacice Górne Łubna-Jakusy Michałów Michałkowice

Zachełmie Owsianka Węgry Kamiona Czernica Mnichowice Izabelów Roztoki Strzałków Ratno Dolne Kromnów Nowice Mnichów Brzezie k. Sulechowa Nowy Świętów Lutynka Szymanów Piotrków Borowski Puszyna Orzechówek Jaworzyna Śląska Goliszów Zawada Przedbórz Bilew Goszczowice Małków Grochowiska Włodowice Nowy Jaworów Chociwel Rudniki Opatów Rochowice Wrocław (Psie Pole) Magnice Szczawno Jędrzychowice Lubawka Włostowa Chełstówek Kłady Mokronos Górny Okopy Okmiany Roszków Wrzesiny Milikowice Piotrówek Bobrowniki Zabardowice Domaszczyn Wrzoski Zabiele Domaszkowice Marżynek Dobrzyków Biskupin Kuropas Kurznie Jasiona Żuków Kartowice Jaszkotle Świdnica Biedrzychów Radwanice Suszyna Łęka Opatowska Przyczyna Górna Radzikowice Przyłęgów Żelazno Szymonków Dalnie Skomlin Wilamowa Agnieszczyn Rogów Sobócki Kurczów

Bzinica Stara Konradowo Koźniewice Skorochów Makowice Gniechowice Krajanów Bykowice Księże Pole Komorno Wilkowice Sobótka Szewce Lipowa Trzeboszowice Bruny Topola Mała Lutogniew Dobrosławice Starowice Dolna Bolesławiec Kobiele Wielkie Świerczów Gola Grodkowska Salnia Proszków Łubnice Bartoszowa Żelowice Prusy Glinica Popielarnia Golczowice Brzezinki Góra Luboszyce Nowa Wieś Wrocławska Miłków Jodłownik Gorzkowice Łagoszów Wielki Brzeźnica Wierzchownia Pakosławsko Parzymiechy Chudoba Wojsław Rychnów Poborszów Ziemiełowice Lipiny Gościejowice Ozorowice Kuźnica Skakawska Srebrna Góra Półwsie Dziećmiarowice Stolec Chróścina Lubomyśl Tymienice Wiatraczyn Nowa Kopernia Jankowice Małe Kołątajew Góra Ostrowąsy Gierałcice Kolonia Plucice Jarostów Błonie Pełcznica Wilczyniec Strupice Zacisze Polakowice Mionów Lisięcice Czerwonków

Marcinowice Mokra Strzelce Kruszyn Łagiewniki Łaszew Suszkowice Trzebce Czeska Wieś Jagodnik Witów Nowe Żabno Uników Zmyślona Słupska Myszowice Żerniki Małe Bukówka Wierzbowiec Zdzieszowice Chojnów Ogrodnica Koperniki Pieńki Stolarskie Janowa Biechów Urbanowice Ołdrzychowice Kłodzkie Kwielice Warta Bolesławiecka Nowica Gajnik Wygiełzów Kokanin Unikowice Pietna Pisarzowice Imbramowice Kunice Żarskie Gliniany Rzędzina Mojków Kórnica Iłowa Pogalewo Wielkie Małuszów Wilczkowice Dzikowiec Świniary Wielkie Jurków Bojanów Borzęcin Wietszyce Racławiczki Batorów Zagajew Ludmierzyce Patoka Rogów Górowski Racławice Śląskie Bystrzyca Dolna Kalisz Bąków Andrzejów Bielice Głębock Rataje Lubczyna Magnuszewice Droglowice Kopaniec Jutrzyna Pawłów Kobyla Głowa Folwark Bieniowice Niwnica Krępice Objazda Bożnów Jakubów

Przydatki Przybyszowskie Rosochata Gościęcice Lubnów Kałków Uszyce Krzyworzeka Włodków Kotlina Goszcz Wola Książęca Turza Śląska Stary Łom Goszczyna Święciechowa Rzeczyca Hajduki Bobrowa Józefina Piaski Jankowy Świba Otmuchów Kolnica Łyskornia Wawrzeńczyce Ciepłowody Romanów Wilkszyn Mroczkowa Bieńkowice Cesarzowice Sępów Rzymkowice Karsznice Łukaszowice Czepielowice Jakubów Starościn Dalków Michałowice Miejsce Pawłowice Tworków Mąkoszyce Ryszardów Krotoszyn Zamienice Gosławice Domaradzka Kuźnia Rojów Rysiowice Żłobizna Wielgomłyny Mleczna Krzanowice Dąbrowa Boguszyce Maszków Mirsk Rychtal Pisary Wszemirów Lubotyń Męcinka Krzepice Lędziny Karski Racibórz (Markowice) Stary Waliszów Skrzypnik Stara Łomnica Igłowice Lamki Groble Wińsko Szczodrowice Rawicz Bystrzyca Potoczek

Leszczyniec Stany Straszów Grochotów Hanuszów Słoszów Żurawiniec Kłobuck Chojęcin Wierzbica Górna Szklana Huta Szklarka Tylewice Trzebieszowice Koiszków Borowice Brzezie Nowa Kuźnia Strumiany Bolesławice Posucice Winiary Brzeg Ostrówiec Wierzbie Kościelniki Średnie Sobieszów Toporów Jegłowa Złoty Potok Gajewniki-Kolonia Biała Rudno Zakrzów Gołogłowy Lasowice Małe Zmyślona Tokarów Nadolice Wielkie Łobodno Zborowice Dankowice Trzecie Ręków Równe Miłkowice Wrocław (Muchobór) Domaniów Nowa Wieś Złotoryjska Wojnowice Lutrowskie Mędłów Nowa Wieś Landzmierz Biała-Kopiec Olbrachcice Nowa Wieś Legnicka Maciowakrze Paryż Szczepanów Dryżyna Kamień Turkowy Mikołajów Osiek Duży Jaszkowa Dolna Zabrodzie Kadłubiec Krzewie Wielkie Chmieleń Lichynia Gryfów Śląski Osowa Sień Zagrodno Krzydlina Mała Czyżowice Rozwadza Wierzbie Janowiczki Krotoszyce Pietrowice Wielkie

Kąty Wrocławskie Załęcze Jeziory Ruszowice Sądrożyce Stara Brzeźnica Dobra Duszniki-Zdrój Zajączki Drugie Gorzyce Wielkie Gościce Prószków Kierpień Wojtkowice Pożarzysko Różyna Nowa Wieś Czyżowice Gryzów Czerna Gracze Dworki Cienia Ostrzeszów Stary Jaworów Chróścice Nędzerzew Ochraniew Podkamień Rogów Opolski Komorowo Popowice Brzeg Głogowski Lewkowiec Wschowa Uraz Mączniki Bolechów Grzegorzów Biedrzychowice Kałużna Smereczyna Kotórz Mały Olbrachcice Młodnik Ścinawa Nyska Nowizna Głębinów Oleśnica Mała Bielawa Śmicz Karłowice Kije Lubsza Kadziak Brzezina Racibórz (Obora) Huta Drewniana Dzbańce Ligota Wołczyńska Wielkie Łąki Boguszyce Żelazna Wołczyn Wola Kuźniewska Jasienica Dolna Borków Nowy Ligota Mała Łowkowice Charłupia Wielka Rzeplin Antonin Gostyń Wydrowice Książnica Kaczorów Wierzbna Różana Sokolica Kruszyna

Lekartów Ligota Czamborowa Starokrzepice Cielce Proszyce Dębie Zębowice Kowary Brzeziny-Kolonia Maków Olszany Nowy Dwór Garbce Lasocice Przysiecz Wielołęka Gogołów Kokorzyce Mokrsko Przylesie Markotów Duży Strzałki Kamieniec Rusko Koconia Szymanowo Bolesław Raciborowice Górne Witanowice Kolonia Bilew Zimnice Wielkie Królowe Kujakowice Dolne Dankowice Królikowice Serby Dąbrowa Bogdanowice Kalinowa Skałągi Racibórz Wyszanów Przezdrowice Tomice Biskupice Nakło Olbrachcice Wielkie Fabianów Ligota Toszecka Maniów Sarnowice Dobijacz Wolibórz Jankowice Wielkie Tarnów Radziechów Małujowice Błotnica Strzelecka Zajączki Sucha Górna Wojków Grądzik Ściborzyce Wielkie Tarnów Opolski Łąka Wilczy Las Grabie Jaroszówka Durzyn Maciejów Ścigów Sosnówka Nasławice Stoszowice Konradowa Charbielin Wojanów Bujniczki Prudnik Krzyżowice

Strzelce Opolskie Józefów Gębice Strachów Kocilew Janiszewice Grzegorzów Księginice Roszyce Świeligów Odrowąż Będkowo Raszów Olszanica Tarnów Bycki Bierdzany Dworzyszcze Karczyn Bobolice Wilków Chełmiec Niedźwiady Glinka Golina Gaszyn Wojciechów Słupia pod Bralinem Jeżów Sudecki Nowa Sól Marianówka Pisarzowice Rokitki Dziekaństwo Kędzierzyn-Koźle Olbrachtów Strzegów Annopole Nowe Wrocław (Klecina) Ścinawka Średnia Krążkowy Antoniów Kępnica Witowice Skowronki Uskorz Wielki Świerczów Kadłub Żukowice Mozów Węgrzce Baszków Włocin-Wieś Jakubowice Boguszyce Sieniawa Żarska Taczalin Sowina Huta Stara Różyniec Kraszewice Grodków Morawa Pasieczna Paczków Dobieszów Nieradowice Szczawin Siedlików Przywóz Kępino Starowice Dolne Lubrza Kunice Rochy Piotrowice Nyskie Radłów Rożnów Wilkowyja Henryków Opiesin

Wilków Tomaszów Bujnów Pichorowice Polska Nowa Wieś Dankowice Drugie Podkrosno Świebodzice Kawęczyn Gródczany Kietlice Gródczanki Stróża Kamieńczyk Gębczyce Nasale Krzyżowa Ligota Wielka Retków Michałówek Wisznia Mała Konradówka Bucze Guzice Jaśkowice Legnickie Malin Kromolin Stary Jelenia Góra Jarocin Nowa Wieś Leszno Dolne Kojęcin Wrzosy Kolnowice Pokój Augustynów Żelisław Latkowa Mszaniec Ptaszkowice Dobroszewice Wieruszów Kurów Kanclerzowice Przedmoście Wymysłów Januszkowice Świątniki Wojkowice Mienice Bytkowice Drogomil Radomierz Chałupki Piotrowa Święty Marek Sosnówka Żary Grochowa Proszkowice Słone Murów Racibórz (Brzezie) Sędzisław Krzywiczyny Gola Chrząstawa Wielka Krasiejów Raszowa Wieściszów Kraszkowice Źlinice Lipnica Wilczyce Niwiska Dolne Kopalina Kliny Podgórzyn Radomsko Kostrzyca

Wysocko Wielkie Ścinawa Polska Brzeźnica Żywocice Głuchołazy Borek Żagań Zabłocie Piękne Kąty Lądek-Zdrój Podolany Gola Górowska Lubliniec Zwierzyniec Pierwszy Gruszczyce Biały Ług Leszno Marcinkowice Dobroszów Wielki Łączkowice Szymiszów Myje Turów Ujów Strzyżewice Witaszyczki Dubidze Lutomia Dolna Krzyżowice Bestwin Grzebień Izbice Łazy Strzeganowice Osiny Biadacz Jastrzębia Godzikowice Niwki Myjomice Komorniki Górzna Pasterzowice Śmiałowice Czarnków Świercowskie Borki Młodawin Górny Budziwojów Gorzyce Staniszów Dobieszowice Blok Dobryszyce Tomaszów Bolesławiecki Ożary Góry Złotniki Chrósty Gogolin Biestrzyków Biskupice Krzeczyn Wielki Stobrawa Opole Bierzów Masłowo Pruszków Michów Stare Olesno Nowe Skalmierzyce Gęsiniec Samborz Krasna Góra Skorogoszcz Wabienice Warta Modlęcin Smolarnia Zawadzkie Bolkowice

Dobrzeń Wielki Krosnowice Konstantynów Budy Nosalewickie Wtórek Donaborów Stare Budkowice Głubczyce-Sady Wierzbice Jałowiec Borów Kozłów Wielka Wieś Antopol Krępna Dębowa Dzików Siedlisko Jabłonna Buków Pisarzowice Wójcin Henryków Moszowice Zduńska Wola Wawelno Kosorowice Warszówka Wolany Płonina Izabelów Mały Krzepice Mirosławice Żerniki Wielkie Jenkowice Rakowice Kawice Kowalów Koźlice Jaworek Kruszowice Kamień Śląski Komarno Sokolec Karsy Bytków Piaski Bolesławiec-Chróścin Kornice Smogorzów Łosieniec Wróblin Domasław Korytno Małusy Małe Złoczew Kłaczyna Kędzierzyn-Koźle (Rogi) Borzęckie Wielmierzowice Klępina Mostki Krężoły Pągów Swędzieniejewice Gułów Długołęka Osusz Cieszów Dobrzyń Przyborów Sieraków Uciechowice Piskorzyna Lipowa Katarzynów Karłowiczki Nadolice Małe Maciejowice Piastów

Potworów Janików Sułoszów Charłupia Mała Sadogóra Leśnica Brzózki Ceber Kiełczów Sieraków Śląski Nowa Łomnica Dobroszów Komorów Trzebnica Tyniec Legnicki Kościeliska Siedlnica Kwiatków Siemianów Giebułtów Jedlno Pierwsze Mokre Pustków Czaple Stare Dzielów Słoków Kaczów Smardzów Niedźwiedzice Bernacice Kwiatków Cielcza Czesławice Ligota Górna Lasowice Rozumice Nagórnik Zabierzów Włodzienin-Kolonia Zubrzyce Małuszyn Regulice Piotrowice Świdnickie Kietrz Michałowice Otmice Wysoka Wyszanów Cieszanowice Giebułtówek Goszowice Pakosławice Nasiedle Suszka Janów Kunów Węgliniec Bryłów Pustków Żurawski Sosnowa Iwiny Wierzbięcice Dobiercice Sułoszyn Złotno Kolejka Sady Siedlec Prężynka Tomnice Jutrków Rogaszyce Środa Śląska Wojnowiczki Zawiszów Owczary Gierałcice Małe Kromolin Bujnice Brzezie

Ogiernicze Krogulec Wyskok Damianowice Kadłub Turawski Brzezina Przechód Żuchowice Rędziny-Kolonia Mirków Karczowice Polków Komorniki Dziećmarów Wola Przedborska Żołędnica Szadurczyce Sady Dolne Ujazd Górny Zopowy Ostrzeszów-Pustkowie Strzeszów Konradów Baborów Kłoda Karolina Biedrzychowice Kościelec Malerzowice Małe Podbolesławiec Byczyna Rogoż Wojsławice Ruja Rybno Dzietrzkowice Kostomłoty Mańczyce Wrząca Jaśkowice Kaniów Ostrożnica Wolica Pusta Grobla Brudzew Niegoszów Frydrychów Wierzchowice Piława Dolna Gola Olesno Osiek Grocholub Debrzyca Ratnowice Żarów Ogonów Walenczyzna Ptakowice Moszyce Przybyszów Czerńczyce Syców Dzierzków Szczedrzyk Dionizów Silno Małe Leśnik Świerki Głogówko Sprzęcice Sękowice Dobra Przydroże Wielkie Annolesie Polkowskie Biała Nyska Skoroszów Niwki Garbarskie Ostrówek

Zimnowoda Krzyżkowice Stara Rzeka Brzeziny Nowe Rozkochów Ociąż Roszkowice Piersna Dzikowa Poręby Ligota Tułowicka Meszno Łagoszów Mały Parzęczew Opatów Brodziszów Warkocz Chrząstowice Gozdnica Toplin Korczew Ratowice Zagwiździe Krzyżanowice Wiadrów Kręczków Granica Witaszyce Korzekwice Ściegny Paszowice Zaręba Schodnia Bojanice Kostrzyna Gotartów Ścinawa Mała Sołtysy Gorzyczki Boguchwałów Psary Michałów Wilkowice Mysłów Proślice Dąbrówka Łubniańska Zbica Bukowiec Piotrowice Pawłowice Kazanów Bodzów Wrocław Szprotawa Polwica Chróścina Stawiska Krzyżowniki Częstochowa Topolice Molestowice Czyżówek Buława Mokrsko Rządowe Mrowiny Pełczyce Dębno Polskie Włóki Gorzanów Jedlice Pleśnica Dobrzenice Paździorno Lubków Słupsko Drożów Zacisze Nowy Dzikowiec Kurowice Opatowiec

Wybłyszczów Zajączków Bukowna Laski Twardogóra Starków Krzyżanowice Biskupice Niemodlin Kłocko Chróstnik Laskowiec Siedlec Żerniki Wrocławskie Marianów Moskorzyn Bożanów Grodziszcze Domasłów Nowa Jabłona Strobice Radostynia Ujazd Dolny Iława Pęcz Świerkle Prężyna Wierzbnica Marianka Rędzińska Olszyna Dolna Skrzypiec Żabice Stary Zamek Rzechta Krowiarki Biskupice Ołoboczne Rędziny Kalno Lipowa Kolonia Kołłątaja Pustków Wilczkowski Wójcice Mokrzeszów Łaszew Rządowy Cesarzowice Sarny Małe Konarzew Gorzupia Stefanów Nowa Wioska Komprachcice Bodzanów Lisiec Łukowice Brzeskie Lisowice Darnowiec Wąsice Lasowice Golczowice Czarnolas Szczawno-Zdrój Wągrodno Jankowice Wierzch Wolbromek Ogorzelec Bolesławice Nielubia Wilków Osiek Napoleon Górka Wieruszowska Drożyna Mąkolice Ligota Dolna Komorowice Milejowice Kuźnia Raciborska Baldwinowice Przywory

Szczepina Parzewnia Oława Przesieczna Wódka Korfantów Szczytnica Przedborowa Muchowiec Szczytniki Małe Bielawki Witoszyce Zakrzów Lipna Radzimowice Różaniec Brzezinka Mroczeń Krapkowice Kurów Mały Bojanów Wąsosz Dolny Jemielnica Cieszyce Wężowice Niwnik Dobroszyce Siekierzyce Strzegowa Ziębice Ławica Reńska Wieś Borek Strzeliński Jaźwina Oleśnica Brodno Ścinawka Górna Czarny Bór Koszęcin Szczedrzykowice-Stacja Roszkówko Ślizów Łaszczyn Mysłakowice Hilarów Biała Rządowa Rzepcze Świny Duża Wólka Cieszęcin Mrokocin Żyrowa Pomianów Górny Borzygniew Mietków Biskupów Grudynia Wielka Dąbrowa Dzielice Zimna Brzeźnica Wolny Polanowice Podgaj Gniewomirowice Siedliska Taczów Mały Lubin Kalinowice Sulisławice Zawiść Tarce Nowy Miłków Stary Otok Bytnik Bachorzew Krościna Mała Popowice Święciany Lutomia Górna Osiek

Plucice Babin Starygród Rokitnica Bralin Wojnowice Kęszyce Narok Surowina Brynica Lwowska Topola Studnica Górka Prudnicka Radocin Janówek Muszyn Dankowice Pierwsze

Co wyróżnia operatora Airmax na tle innych usługodawców na rynku?

 1. Internet Airmax oferuje szeroki zakres usług, dzięki czemu można go dostosować do indywidualnych potrzeb.
 2. Airmax oferuje wysokiej jakości usługi, które są stabilne i niezawodne.
 3. Airmax oferuje atrakcyjne ceny usług, które są dostosowane do budżetu.
 4. Airmax ma wsparcie techniczne, które jest dostępne 24/7.
 5. Wszystkie usługi Airmax są objęte gwarancją
Copyright © bootstrapdash.com 2020