AirMAX Internet – kompleksowa usługa na najwyższym poziomie

AirMAX Internet to nowoczesna, ciągle rozwijana i udoskonalana usługa, świadczona przez polskiego operatora, który działa na krajowym rynku komunikacyjnym od wielu lat.

airmax internet

Usługa AirMAX Internet skierowana jest głównie do Klientów biznesowych i instytucjonalnych. Zapewnia komfort i stabilność pracy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, dużych firm i korporacji, urzędów, placówek edukacyjnych, szpitali i wielu innych podmiotów. Elastyczność usługi pozwala na dostosowanie kluczowych parametrów do indywidulanych potrzeb komunikacyjnych Klienta. Airmax Opole internet to rozwiązanie komunikacyjne na najwyższym, światowym poziomie.

AirMAX Internet a bezpieczeństwo

Liczne, wdrożone procedury bezpieczeństwa oraz inteligentny system nadzoru, wspierany przez zespół wykwalifikowanych inżynierów i doświadczonych techników, gwarantują 100% bezpieczeństwo, stabilność i niezawodność działania usługi AirMAX Internet. W przypadku wystąpienia nagłych, niespodziewanych zdarzeń, centra danych są przygotowane na każdą okoliczność. Możemy reagować bezzwłocznie. Równocześnie podejmujemy działania profilaktyczne, mające skutecznie przeciwdziałać awariom.

AirMAX Internet – usługa rzeczywiście kompleksowa

Airmax Opole internet to nie tylko łącza i usługi internetowe. To całościowe rozwiązanie, obejmujące również dzierżawę łączy, usługi głosowe, usługi hostingowe oraz serwis techniczny. Na życzenie Klienta realizujemy kolokację serwerów. Usługa ta polega na wynajmie przestrzeni w serwerowni i udostępnieniu infrastruktury koniecznej do pracy serwerów. Rozwijamy własny dział techniczny. Dzięki temu Klient może zawsze liczyć na wsparcie specjalisty w rozwiązaniu swojego problemu – bez długiego oczekiwania na połączenie z konsultantem, bez irytujących automatów na infoliniach.

AirMAX Internet – atuty rozwiązania

  • Gwarancja zadowolenia – oferujemy 2-tygodniowy, niezobowiązujący okres testowy, po którego zakończeniu można podpisać umowę lub zrezygnować z usługi (przed podłączeniem Klient niczego nie podpisuje!).
  • Dostępność w każdym miejscu – deklarujemy pełne pokrycie zasięgiem usługi, jest ona dostępna nawet w najtrudniejszych lokalizacjach, z którymi nie poradzili sobie inni, znacznie więksi operatorzy.
  • Szybkość podłączenia - do prac podłączeniowych przystępujemy niezwłocznie i realizujemy je w najkrótszym, możliwym czasie, niezależnie od lokalizacji, budynku i pomieszczenia.
  • Wsparcie inżynierów - Klient może korzystać z doradztwa i pomocy technicznej od pierwszego kontaktu, przez etap podłączenia, po uruchomienie i korzystanie z usługi.
  • Rekordowe transfery - dzięki bezpośredniemu wpięciu w światowe magistrale światłowodowe, Klient może liczyć na transfery 10 Gb i większe oraz ultra niski ping w Polsce, Europie, USA i reszcie świata.
  • Wysokie standardy SLA - z Klientami podpisujemy umowę o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (Service Level Agreement - SLA), która zobowiązuje nas do zapewnienia najwyższej stabilności i dostępności usługi AirMAX Internet.

Kontakt

Nadal zastanawiasz się, czy AirMAX Internet to usługa dla Ciebie? Skontaktuj się z doradcą, który opowie Ci o szczegółach oraz przygotuje propozycję zoptymalizowaną pod Twoje wymagania i potrzeby. W ofercie posiadamy szybki, niezawodny i stabilny światłowód, dostępny we Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax
ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole
Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Airmax Internet Opinie

4.60/5.00 - ilość ocen: 650
5 / 5

Jacek

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i gotowe. Usługa działa bezproblemowo, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby wybrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pokoju.
5 / 5

Ryszard

Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest w 100% stabilny. Na ten moment nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
4 / 5

Sabina

Od pierwszego dnia współpracy firma zaskakuje nas zaangażowaną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach najbardziej znanych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Łącze działa idealnie i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracjami. Ja polecam .
5 / 5

Aneta

Z firmą Airmax jestem związany już od 5 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - równym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie popsuło, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli bez uwag. Polecam.
5 / 5

Pamela

Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano sprawnie - bez ton kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i stale dostępna obsługa. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Ilona

Do naszej firmy wybraliśmy łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wdrożono u nas super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak również firmę Airmax.
5 / 5

Bogusława

Godny zaufania operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax bardzo szybko sprawdził źródło awarii i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
3 / 5

Janusz

Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od 2 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Jarosław

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i i nic więcej. Łącze działa zgodnie z umową, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dokupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Maciej

Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest stabilny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają płynnie. Jesteśmy sporą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Berenika

Od chwili zawarcia umowy firma zaskakuje nas serdeczną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa tak, jak powinna i odpowiednio szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Nadia

Z usługami Airmax mam kontakt już od 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Brak awaryjności, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli ok. Naprawdę polecam.
5 / 5

Kleopatra

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w okresie epidemii. Światłowód wdrożono wyjątkowo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Bartłomiej

Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
2 / 5

Sebastian

Naprawdę godny polecenia operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Korzystam z taryfy 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax bezzwłocznie sprawdził przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Adam

Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Jan

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i to wystarczyło. Internet działa bez problemów, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dobrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
4 / 5

Rafał

Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest w 100% stabilny. Chyba nigdy nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Dariusz

Od początku współpracy spotykamy się z bezproblemową i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Internet działa bezproblemowo i zaskakująco szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Bogumił

Z Internetem Airmax mam kontakt już od niespełna 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Prędkość tranferu deklarowana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli bez uwag. Polecam.
5 / 5

Kleopatra

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano bardzo szybko - bez miliona kabli i robót ziemnych. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i sprawnie działająca obsługa klienta. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Jacek

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dzięki temu, teraz mamy mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
3 / 5

Roksana

Idealny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zidentyfikował źródło problemu i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Juliusz

Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Ja polecam usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Katarzyna

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od ponad 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Kamila

Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest stabilny. Nigdy nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają bezproblemowo. Jesteśmy dużą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez zastrzeżeń. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Franciszka

Od pierwszego dnia mam zawsze do czynienia z przyjazną i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Kornelia

Z usługami Airmax mam kontakt już od ponad 2 lat, więc raczej mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na dobrym i co ważne - stabilnym poziomie. Szybkość łączy określona w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Internet nigdy nie zawiódł, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości usługi, czyli bez zastrzeżeń. Oczywiście polecam.
5 / 5

Marianna

Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w covidowych czasach. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez ton kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i stale dostępna obsługa. Oczywiście polecam Airmax internet.
2 / 5

Eugeniusz

Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy super szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Wioletta

Godny zaufania operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax bardzo szybko sprawdził źródło awarii i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Adrian

Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia zdarzyły się może kilka razy i trwały chwilę. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
4 / 5

Marzena

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym dużym mieszkaniu.
5 / 5

Liliana

Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest szybki. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Rozalia

Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach dużych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z maszynami. Usługa działa bez zastrzeżeń i bardzo szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Witold

Z usługą Airmax mam styczność już od niespełna 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Niezawodność 100%, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli bez uwag. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Nikola

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w czasach epidemii. Światłowód wdrożono sprawnie - bez zbędnych przewodów i wjazdu ciężkiego sprzętu. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i rzetelna ekipa techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
3 / 5

Julita

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze współpracowaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy na polskim rynku w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno usługi, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Justyna

Sprawdzony operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście zespół wsparcia Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował łącza. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Sara

Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy zdarzyły się może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stała. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Karina

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wystarczyło. Usługa działa bez problemów, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dobrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Jacek

Minęło już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest w 100% stabilny. Chyba nigdy nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają idealnie. Jesteśmy korporacją, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez przerw. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają bardzo słabo na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Paweł

Od pierwszego dnia współpracy spotykam się z komunikatywną i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Łącze działa idealnie i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam .
5 / 5

Eryk

Z firmą Airmax jestem związany już od prawie 5 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie zerwało łączy, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli spoko. Polecam.
2 / 5

Małgorzata

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co jest bardzo potrzebne w czasie pandemicznych ograniczeń. Usługę wykonano ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5

Monika

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zapewniono nam super szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5

Norbert

Profesjonalny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – ok. Mam limit 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście serwis Airmax natychmiast sprawdził nieprawidłowości i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam każdemu Airmax internet.
4 / 5

Alfred

Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Alicja

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju.
5 / 5

Ignacy

To już 5 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest naprawdę szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Miłosz

Od początku współpracy firma Airmax zaskakuje bezproblemową i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii dużych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa bezproblemowo i bardzo szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Polecam każdemu .
5 / 5

Urszula

Z Internetem Airmax mam kontakt już od ponad 2 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Internet nigdy nie zawiódł, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli bez zastrzeżeń. Ja polecam.
3 / 5

Tatiana

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Usługę wykonano sprawnie - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna pomoc techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Joachim

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wielkie podziękowania za mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Bogdan

Sprawdzony dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – super. Płacę za taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax szybko zdiagnozował źródło usterki i ustabilizował transfer. Posiadając poprzednio internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Zbigniew

Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były bardzo rzadkie i trwały chwilę. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Nadia

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wszystko. Łącze działa płynnie, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi kupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Milena

To już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest bezkonkurencyjny. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Sylwia

Od samego początku spotykamy się z empatyczną i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach czołowych w Polsce dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Internet działa płynnie i zaskakująco szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie daje dobrą.
2 / 5

Blanka

Z usługami Airmax mam kontakt już od 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co ważne - identycznym poziomie. Szybkość łączy określona w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Brak awarii od początku, nie licząc awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli ok. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Patryk

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w okresie ograniczonego ruchu. Światłowód wdrożono ekspresowo - bez zbędnych przewodów i prac ziemnych. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i rzetelna ekipa techniczna. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5

Adela

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę.
4 / 5

Adolf

Rewelacyjny dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax błyskawicznie zidentyfikował problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Michalina

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax zakłócenia wystąpiły może kilka razy i trwały chwilę. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić usługi Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Sebastian

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym domu.
5 / 5

Cyryl

To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Edyta

Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach dużych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z maszynami. Łącze działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu .
3 / 5

Michał

Z usługami Airmax mam kontakt już od niespełna 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Zero awarii, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli jak najbardziej ok. Naprawdę polecam.
5 / 5

Arkadiusz

Dzięki waszemu Internetowi mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w okresie epidemii. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnych kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i znająca się na rzeczy pomoc techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Alfred

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci naszych rozwiązań. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że popularni operatorzy na polskim rynku w tym momencie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zapewniono nam super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę.
5 / 5

Janina

Sprawdzony dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax szybko zdiagnozował źródło usterki i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Jadwiga

Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Natalia

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5

Adrian

To już 5 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, automatyka, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy.
2 / 5

Maciej

Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam .
5 / 5

Emil

Z firmą Airmax mam kontakt już od 3 lat, więc myślę, że mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stabilnym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, nie wliczając prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do szybkości działania, czyli ok. Oczywiście polecam.
5 / 5

Janusz

Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Usługę wykonano szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
4 / 5

Celina

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej mieliśmy Play, ale niestety popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas super szybki Internet. Po 30 dniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno Internet, jak również firmę Airmax.
5 / 5

Błażej

Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Krzysztof

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Bogusława

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Marlena

Minęło już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest rewelacyjny. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają płynnie. Jesteśmy korporacją, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają bardzo słabo na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy.
3 / 5

Wiktoria

Od początku współpracy spotykamy się z bezproblemową i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa bezproblemowo i zaskakująco szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Remigiusz

Z usługą Airmax jestem związany już od prawie 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli bez uwag. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Teodor

Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w okresie epidemii. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Beniamin

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Artur

Sprawdzony operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, na szczęście zespół wsparcia Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Dorota

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Jakub

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
2 / 5

Czesław

To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają płynnie. Jesteśmy dużą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez problemu. Duzi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Edward

Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatami. Łącze działa idealnie i bardzo szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam .
5 / 5

Krystyna

Z Internetem Airmax mam kontakt już od prawie 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co bardzo ważne - równym poziomie. Prędkość tranferu deklarowana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie działo, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli naprawdę ok. Polecam.
4 / 5

Urszula

Dzięki Airmax zyskałem ciągłe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w dzisiejszych czasach. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna ekipa techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Wioletta

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Malwina

Sprawdzony dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale dział serwisu Airmax szybko zdiagnozował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Eryk

Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od ponad 3 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Andżelika

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.
3 / 5

Joanna

To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Adolf

Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa tak, jak powinna i naprawdę szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Dagmara

Z firmą Airmax jestem związany już od niemal 4 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, realizuje usługę na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Szybkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nie mam żadnych uwag, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Polecam.
5 / 5

Filip

Dzięki Internetowi Airmax posiadam niezawodne połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w trakcie pandemii COVID-19. Usługę wykonano szybciutko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna obsługa. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5

Roman

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dostarczono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Diana

Profesjonalny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Mam limit 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale dział serwisu Airmax szybko zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Henryk

Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
2 / 5

Maksymilian

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pomieszczeniu.
5 / 5

Bartosz

To już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest rewelacyjny. Ani razu nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają szybko. Jesteśmy sporą spółką, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez problemów. Popularni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to w 100% polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Józef

Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatami. Łącze działa idealnie i bardzo szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam .
4 / 5

Grzegorz

Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę spoko. Ja polecam.
5 / 5

Urszula

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie ograniczonego ruchu. Usługę wykonano błyskawicznie - bez ton kabli i przekopywania ziemi. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i stale dostępna obsługa klienta. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5

Miłosz

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na prędkość transmisji – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy super szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno łącze, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Nadia

Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak serwis Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Ludwik

Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
3 / 5

Fabian

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju.
5 / 5

Klaudiusz

To już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest bezkonkurencyjny. Nigdy nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają bezproblemowo. Jesteśmy korporacją, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, automatyka, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają dość mizernie na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy.
5 / 5

Gabriela

Od 1. dnia firma Airmax zaskakuje otwartą na potrzeby i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa bez problemu i bardzo szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić .
5 / 5

Edward

Z firmą Airmax jestem związany już od niemal 5 lat, więc uważam, że mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co istotne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, nie wliczając wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do działania Internetu, czyli rewelacja. Ja polecam.
5 / 5

Edyta

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w czasie pandemicznych ograniczeń. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Barbara

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Cyryl

Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – rewelacja. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam Airmax internet.
2 / 5

Elżbieta

Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia zdarzyły się może kilka razy i trwały chwilę. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Cyprian

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od ponad 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i gotowe. Wszystko działa bezproblemowo, nie ma zacięć. Super zalecono mi wybrać router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5

Tadeusz

Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest niezawodny. Na ten moment nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to ja polecam. Pozdrawiamy.
4 / 5

Rafał

Od momentu zawarcia umowy spotykamy się z zaangażowaną i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach najbardziej znanych operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam .
5 / 5

Izabela

Z usługami Airmax mam styczność już od prawie 5 lat, więc myślę, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na najwyższym i co ważne - stabilnym poziomie. Prędkość łączy deklarowana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie zerwało łączy, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do szybkości działania, czyli bez uwag. Polecam każdemu.
5 / 5

Otylia

Dzięki Internetowi Airmax mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w dzisiejszych czasach. Internet podłączono szybciutko - bez zbędnych przewodów i prac budowlanych. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i rzetelna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Antonina

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej mieliśmy Play, ale niestety popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam super szybki Internet. Po 30 dniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno Internet, jak również firmę Airmax.
5 / 5

Oskar

Idealny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – ok. Mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax praktycznie od razu sprawdził źródło problemu i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
3 / 5

Marian

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Tamara

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5

Alicja

Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest stabilny. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Igor

Od dnia zawarcia umowy spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Usługa działa ok i zaskakująco szybko – zgodnie z umową. Polecam każdemu Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Eryk

Z Internetem Airmax mam kontakt już od 2 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - równym poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie zerwało łączy, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli bez uwag. Ja polecam.
5 / 5

Bogumił

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co jest bardzo potrzebne w tej epidemicznej rzeczywistości. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i wyjątkowo niskie pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5

Zdzisław

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę.
2 / 5

Dawid

Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – super. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak dział techniczny Airmax bezzwłocznie zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Arkadiusz

Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Aleksandra

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
4 / 5

Weronika

Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest stabilny. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Adela

Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa tak, jak powinna i zaskakująco szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Franciszek

Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Szybkość tranferu zapisana w umowie jest w pełni osiągalna. Łącza stabilne, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli naprawdę spoko. Polecam każdemu.
5 / 5

Żaneta

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Damian

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy super szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Polecam – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
3 / 5

Marlena

Profesjonalny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – ok. Mam limit 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak serwis Airmax niezwłocznie zidentyfikował nieprawidłowości i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Mariola

Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Helena

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5

Marcelina

Minęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest super szybki. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez zacięcia. Duzi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Ada

Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa tak, jak powinna i zaskakująco szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Dominik

Z usługą Airmax mam styczność już od niemal 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nie mam żadnych uwag, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Lucjan

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w okresie ograniczonego ruchu. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
2 / 5

Joachim

Do naszej firmy wybraliśmy łącze symetryczne Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na prędkość transmisji – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy mega szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Urszula

Sprawdzony dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale dział serwisu Airmax bardzo szybko zdiagnozował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Juliusz

Bez wątpienia najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od kilku lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały krótko. Prędkość stabilna. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
4 / 5

Konrad

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu.
5 / 5

Gabriela

Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest niezawodny. Nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas rozwiązania IT działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą spółką, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to ja polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Maria

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatem. Łącze działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam .
5 / 5

Zyta

Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 4 lat, więc mogę śmiało wypowiedzieć się o używanych usługach. Firma jest konkretna, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nie mam żadnych uwag, nie licząc wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do prędkości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Ja polecam.
5 / 5

Cyryl

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono sprawnie - bez miliona kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i sprawnie działająca obsługa klienta. Oczywiście polecam Airmax internet.
3 / 5

Celina

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej mieliśmy Internet z Play, ale niestety znani operatorzy w Polsce na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dostarczono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Hubert

Sprawdzony dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax szybko zdiagnozował źródło usterki i ustabilizował transfer. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Józef

Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były bardzo rzadkie i trwały chwilę. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Grażyna

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5

Bolesław

Upłynęło już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest w 100% stabilny. Nigdy nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy.
5 / 5

Fryderyk

Od początku firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa bardzo dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Ja polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Regina

Z Internetem Airmax mam kontakt już od ponad 2 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Internet nigdy nie zawiódł, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli bez zastrzeżeń. Ja polecam.
2 / 5

Iga

Dzięki Airmax zyskałem ciągłe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w dzisiejszych czasach. Światłowód wdrożono wyjątkowo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna ekipa techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Izabela

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zapewniono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Luiza

Sprawdzony dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Płacę za taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak zespół wsparcia Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował łącza. Mając w przeszłości internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam każdemu Airmax internet.
4 / 5

Antoni

Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Karolina

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Oskar

Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest w 100% stabilny. Nigdy nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas rozwiązania IT działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą spółką, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez zastrzeżeń. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Urszula

Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach dużych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z maszynami. Usługa działa bez zastrzeżeń i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Kornelia

Z Internetem Airmax mam kontakt już od niespełna 4 lat, więc mogę śmiało wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na wysokim i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Szybkość tranferu podana w umowie jest w pełni osiągalna. Zero awarii, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do prędkości, czyli jak najbardziej ok. Polecam każdemu.
3 / 5

Monika

Dzięki Internetowi Airmax mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w okresie ograniczonego ruchu. Internet podłączono sprawnie - bez zbędnych przewodów i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i rzetelna pomoc techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Sławomir

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Paula

Godny zaufania dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zidentyfikował źródło awarii i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Daria

Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Adrianna

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju.
5 / 5

Kazimierz

To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Natalia

Od 1. dnia spotykam się z empatyczną i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach dużych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam jakby za karę, albo z maszynami. Usługa działa bez problemu i odpowiednio szybko – zgodnie z abonamentem. Polecam Airmax internet opinie najlepsze!
2 / 5

Józef

Z usługami Airmax mam styczność już od prawie 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie działo, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli naprawdę ok. Naprawdę polecam.
5 / 5

Fabian

Dzięki waszemu Internetowi mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w covidowych czasach. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnych kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i znająca się na rzeczy pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Anastazja

Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
4 / 5

Igor

Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował łącze. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Borys

Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Bogusława

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wszystko. Łącze działa płynnie, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi kupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu.
5 / 5

Remigiusz

Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest niezawodny. Na ten moment nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to ja polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Jerzy

Od początku współpracy mam zawsze do czynienia z bezproblemową i znającą się na rzeczy obsługą klienta. Nie to co na infolinii największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z konsultantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatami. Usługa działa bezproblemowo i naprawdę szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać Airmax internet opinie najlepsze!
3 / 5

Aleksy

Z firmą Airmax mam styczność już od 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - równym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli ok. Polecam.
5 / 5

Janusz

Dzięki Waszej firmie posiadam niezawodne połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w dzisiejszych czasach. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Norbert

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i Airmax jako firmę.
5 / 5

Pamela

Naprawdę godny polecenia operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Korzystam z taryfy 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax bezzwłocznie sprawdził przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Robert

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Julita

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Aleksander

To już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest super szybki. Do tej pory nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Duzi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
2 / 5

Otylia

Od pierwszego dnia współpracy Airmax zaskakuje mnie miłą i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa idealnie i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracjami. Polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Lucjan

Z Internetem Airmax mam kontakt już od prawie 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nic się nie działo, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę ok. Ja polecam.
5 / 5

Julian

Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w okresie pandemii. Usługę wykonano szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu Airmax internet.
Karłowiczki Gorzupia Kolanowice Komorniki Słoków Przedwojów Strzyżewice Bierutów Mirsk Biernatów Gruszczyce Jaworzyna Śląska Sulisławice Mątewki Rożenno Żórawina Wołczyn Ostrowąsy Wierzbie Lekartów Bratowice Mielnik Bogacica Wabienice Bukówka Strzegomiany Trzebiny Sowina Turawa Ścibórz Dąbrówka Dolna Prażmów Świebodzice Gierałtowice Jaroszówka Pustków Żurawski Solniki Małe Starków Fałkowice Mąkoszyce Kędzierzyn-Koźle Łobodno Bojanów Przecznica Sowin Święciany Długie Stare Henryków Suszka Kunów Otoki Czernikowice Krzywa Dobrzyków Krzeptów Duża Wólka Drożków Mrokocin Czachory Krobusz Nasiedle Niedźwiady Kamienica Mokronos Górny Tylewice Osusz Trzeboszowice Ptakowice Złoczew Miłkowice Malin Grochowa Kliny Dąbrowa Rychtal Kurów Skowronki Piaski Józefina Maszków Dalków Winna Góra Maków Domaniów Nadziejów Przesieka Dębowa Łęka Bobolice Strumiany Radoszowy Słone Janówka Konstantynów Kozłów Włóki Maryszewice Bolesławiec Wierzchowice Lasocice Panków Kadłubiec Topolice Sucha Górna Frydrychów Krajanów Olszowa Wrząca Ładza Olszowiec Oława Przywory Pakoszów Wola Kuźniewska Trzebieszowice Jeziory Domaszkowice Gołuszowice Grabik Słoćwina Smardzew Górka Prudnicka Olbrachcice Sieraków Śląski Ostroszowice Grodziszcze Grabie Michałowice Ziębice Klęka Krzydlina Mała Odrowąż Mała Kamienica Złotoryja Zwanowice Bruny Krzyżkowice Rojków Mściwojów Maniów Mały Popielarnia Lwowiany Źlinice Szczukocice Bolesławice Henryków Brzeziniec Wilczyniec Janiszewice Domanice Latkowa Prusice Oleśnica Polanowice Bernacice Wierzbice Krzanowice Szklarska Poręba Wilamowice Popowice Szydłowiec Wilków Sołtysy Legnickie Pole Patoka Wilkowyja Nadolice Wielkie Glinica Proszów Kępa Nowy Dzikowiec Kryniczno Kup Ziemiełowice Guzowice Ptaszków Stary Górnik Owczary Radomsko Sędzimirów Sieniawa Żarska Bolesław Dzierżysław Jasiona Batorów Borów Kochłowice Brzózki Gruszewnia Piotrówek Boguszyce Augustynów Sosnówka Zabardowice Strzebiń Ujazd Jakubowice Kały Browiniec Polski Nowe Gołuszowice Zacisze Radostów Średni Tułowice Małe Sulisławice Leszno Górne Otyń Żołędnica Marcinów Sławęcin Mikolin Grzybki Przybyszewo Januszkowice Karszów Pątnów Otmuchów Nowe Kamienice Drożów Krzekotów Jadwisin Kucharzowice Piskorzyna Podolany Kościelniki Średnie Biechów Uskorz Wielki Kościuszków Bąków Bogdanowice Starowice Wilczków Radzikowice Szukalice Włostowa Stary Zamek Kamień Ścinawa Mała Kostrzyca Jasiona Mienice Rzechta Rybnica Wierzbowiec Osiek Duży Budzów Jedlno Pierwsze Gracze Bielice Dobrogoszcz Łężce Wachów Zielonkowice Gozdnica Bukowna Samborowice Dobroszyce Żydów Popowice Surowina Jaśkowice Dzbańce Gaszyn Żary Piastowice Lewin Brzeski Siemysłów Ozimek Miłowice Nasławice Księży Las Bytkowice Głębinów Miejskie Pola Smarchowice Wielkie Kazimierz Strużnica Rakowice Bestwin Bukowiec Komprachcice Orzechówek Fabianów Byczyna Stęgosz Piecowice Niegoszów Słowik Krzepice Strzałki Bachorzew Kobyla Góra Grzebień Ogiernicze Sokola Góra Krężoły Oleśniczka Kolonia Bilew Zabornia Dzielawy Rogożany Ogorzelec Szalonka Stara Góra Jawornica Kamieniec Wrocławski Wierzbięcice Milikowice Jenkowice Krowiarki Pątnów Szymiszów Nowosiedlice Tomice Lubczyna Kliszkowice Małe Nowe Kotkowice Strzelce Bolków Gęsiniec Łagiewniki Turów Proszków Serby Ligota Toszecka Latowice Góra Radostów Górny Krępna Dzietrzniki Wierzbica Dolna Jankowice Wielkie Stare Siołkowice Lasowice Kietlice Granice Siedlce Jutrków Rzyce Ziemnice Jegłowa Lądek-Zdrój Szewce Folwark Siedliska Dolina Buków Myślibórz Szonów Baborów Bożejowice Twardogóra Skalice Sokolec Starczów Strachów Namysłów Kuniów Nowa Wieś Legnicka Łagoszów Mały Broniszowice Rozwadza Ostrówiec Górczyna Jerzmanowa Wągrodno Łukaszów Rokitnica Włodzienin-Kolonia Kotulin Wilkszyn Sędzisław Wojnarowice Radostynia Nowy Świętów Ratno Dolne Sarnowice Grabostów Karpniki Stary Wołów Igłowice Kopice Prószków Borzygniew Podgaj Toplin Osiek Pasterzowice Racibórz (Markowice) Goszowice Dębno Polskie Karpacz Krobanówek Chróstnik Łęka Opatowska Sucha Janów Gierczyn Kalsk Jarostów Branice Brzózki Stok Polski Kondratowice Wilkowice Skoroszów Mucków Bystrzyca Dolna Chwałów Folwark Śliwniki Ślizów Szczepanów Burzenin Topola Mała Stary Henryków Mokra Kromolin Nowy Piastów Wojnowiczki Ujeździec Starowice Dolne Skarżyce Kierpień Goszcz Konradów Żmigród Gierałcice Biskupice Ołoboczne Borki Radomina Wojsław Dębie Nielubia Solec Wróblin Głogowski Bogusławice Wojciechówka Wszemiłowice Malczyce Suchoczasy Brzezie k. Sulechowa Mnichowice Dziedzice Imbramowice Nowa Wieś Złotoryjska Żelazna Roszyce Zakrzów Cieplice Śląskie-Zdrój Rogów Legnicki Marczyce Dąbrowa Gola Skałągi Smardy Górne Czyżówek Kluczowa Samborz Pawłów Siedlec Kolonowskie Osiek Pągów Strzeleczki Stara Łomnica Luboszyce Piechocice Bukowie Duczów Wielki Wydrowice Wołów Snowidza Michałów Małusy Małe Dziećmarów Jutrzyna Stawiszcze Suszyna Ścigów Debrzyca Nowa Kuźnia Ciświca Kruszyn Nowa Jabłona Zagródki Skrzypiec Gaiki Przylesie Sarnówka Kościeliska Pogórze Żywocice Sękowice Lewkowiec Księżyce Kałużna Lisiec Annopole Nowe Gaj Oławski Otmice Cieszów Burgrabice Łukaszowice Więcki Nowa Wieś Kącka Mikołajewice Jodłów Tarce Lenartowice Trębaczew Lubiatów Gniechowice Mazurowice Babice Kamionna Kolonia Ligocka Amelin Winiary Lipowa Małujowice Rogów Sobócki Tarnów Bycki Kępnica Jugów Bytom Odrzański Przedmoście Kije Turów Ścinawa Polska Kuźnica Dąbrowska Kopacz Jeżów Sudecki Brzezie Józefów Michałowice Wolibórz Słupsko Leszczyniec Lipnica Piaszczyce Królikowice Przyczyna Górna Pieńki Stolarskie Nysa Wysoka Świerzyny Warta Bolesławiecka Natolin Glinica Gajków Cieszanowice Przechód Leziona Miłowice Trzebnik Przydroże Wielkie Chrząszczyce Posadówka Brzezina Ścinawka Górna Bodzanów Targowica Kolonia Strzałkowska Olszanka Wojkowice Niedamirów Janowiczki Woskowice Małe Trzebień Pakosławice Pytowice Wojszyn Chróścina Strzelce Opolskie Kępno Jeziorko Jastrzębia Pawłów Trzebnicki Mysłów Łuszczanów Ligota Tułowicka Radosław Wierzbnik Kobiele Małe Mańczyce Bolkowice Ściegny Taczalin Obórki Laskowice Jełowa Malerzowice Małe Objazda Kwiatów Witków Dzierżysławice Wisznia Mała Wężowice Ślęza Kłobuck Sokolica Łubnice Brochocin Radostów Dolny Kalisz Olbrachcice Tomaszów Bolesławiecki Klisino Strugi Wolany Dzierżoniów Kiełczyn Grądzik Wieruszów Janowice Duże Kotlina Bełsznica Komorno Orłowice Obora Proszyce Łambinowice Jagodnik Tłustoręby Górzna Bobrów Niwki Goszczowice Bierdzany Szczodre Stary Grodków Przygórze Kadłub Nowy Świat Konradowa Krzyworzeka Jasienie Sidzina Ząbkowice Śląskie Starościn Bryłów Mieszków Czarnolas Zabiele Annapol Śmicz Brzóski Zajączki Drugie Niwa Mionów Dziewkowice Wierzbna Bogdanów Kotowice Prusy Tworzyjanów Chrząstawa Mała Komorów Bolesławiec-Chróścin Mietków Kolonia Fryderyka Gostyń Starokrzepice Roszkowice Skomlin Dobieszowice Dryżyna Łyskornia Dąbie Tarnów Opolski Izabelów Mozów Kłoda Górowska Zimna Brzeźnica Łaszew Rządowy Pszeniczna Wrocław (Krzyki) Dobrosławice Konradowo Rysiowice Polków Grzybiany Ucieszków Złoty Potok Chociemyśl Borki Nowa Wieś Tarnica Kołątajew Blok Dobryszyce Bujnice Proślice Jaczów Pastuchów Szczyty Gołębice Kalina Iwanowice Duże Dobrzeń Mały Domaszczyn Nieradowice Janowo Bieńkowice Skrzypnik Katarzynów Równe Płoszów Brzeziny Łagiewniki Średzkie Niwki Garbarskie Wilczkowice Starygród Gadzowice Stanowice Chałupy Morów Biestrzyków Tarnowiec Górki Sady Dolne Skarbimierz-Osiedle Radzimowice Ponikwa Księginice Wielkie Grębanin Zbrojewsko Cisów Biskupice Duczów Mały Potworów Jaszkowa Górna Świątniki Zaręba Brynica Lutomierz Gola Grodkowska Bąkowice Miłoszyn Solna Młodawin Dolny Chełstówek Gębczyce Węgry Lubnów Leśnica Molestowice Iłowa Chrząstowice Kopanina Janiszów Suchowice Łąka Prudnicka Bagieniec Brudzew Mokry Dwór Milin Makowice Głubczyce-Sady Mroczkowa Gorzędów Krzyżowa Dolina Wierzchownia Trzebnica Warszówka Niesiebędowice Mościsko Głubczyce Dmenin Krzepielów Benice Wola Przedborska Wojciechów Chmieleń Krzyżowice Mochów Krościna Mała Lwowska Pielgrzymowice Jakubów Mieczków Karnice Ruszowice Kaczorów Dobra Kietlin Wojciechów Krogulec Dworki Ligota Czamborowa Kamieńczyk Gródczany Polska Nowa Wieś Dobijacz Kamień Śląski Wyszanów Antonin Opatów Kamyk Rychnów Kruszowice Ceber Kudowa-Zdrój Kalinów Owsianka Zborowice Kamieniec Ząbkowicki Nowy Miłków Kijów Reńska Wieś Bielawa Grębień Kęszyce Racibórz (Obora) Masłowo Winów Lutomia Górna Pęcław Świeligów Machnice Podbolesławiec Wierzbie Zabierzów Milejowice Głogów Klasak Tomkowa Szczepanów Grzeszyn Krośnica Ściborzyce Wielkie Świniary Wielkie Śmieciak Chrzelice Wójcice Wieża Tarnów Iława Nowizna Krzeczyn Wielki Czeska Wieś Zielina Wielowieś Szczedrzyk Biskupin Różyna Wawrzeńczyce Jerzmanice-Zdrój Niwiska Dolne Przyłęgów Wygwizdów Korytno Budziska Nowa Wieś Chotów Tyniec Legnicki Motyczyn Międzyrzecze Turkowy Magnice Jemielnica Ligota Wielka Kamionka Kopydłów Polanica-Zdrój Święty Marek Sady Skoroszyce Bucze Borszewice Kościelne Masłowice Dzigorzew Szczyglice Krzyżowa Łubniany Złoty Stok Prężynka Ciepłowody Jasienica Górna Dzierżkowice Lipin Jakubowice Mieszków Okmiany Marcinkowice Błażejowice Dolne Wrzosy Podkamień Zwierzyniec Pierwszy Czyżowice Cesarzowice Kozów Zalesie Bierzów Narok Dunino Łukowice Brzeskie Jaśkowice Legnickie Grzegorzów Leśnik Szprotawa Warmątowice Boguszyce Mrozów Miklesz Kąty Giebułtów Większyce Boguszyce Bożnów Spalona Lubnów Domasław Ujazd Dolny Sucha Psina Przedmoście Gogołów Rachów Kromolin Czaple Stare Paprotnia Garbów Kórnica Krzepice Szczedrzykowice-Stacja Trzebina Koźniewice Stolec Grodziec Nasale Duszniki Gościęcice Księginice Gryfów Śląski Dubidze-Kolonia Wojanów Sobczyce Zawiść Kujawy Borek Strzeliński Dylów Rządowy Świdnica Chociwel Raszów Kątna Nowe Skalmierzyce Przedbórz Jakuszów Pokój Poręby Węgrzynów Charłupia Wielka Jeszkowice Strzałków Krzczonów Grabia Trzecia Dębiniec Głębock Piotrkowiczki Gaworzyce Ligota Dolna Marcinowice Czarnków Psary Dziekaństwo Srebrna Góra Borkowice Brzeziny Niemysłowice Tułowice Kujakowice Dolne Dobrzeń Wielki Stare Jaroszowice Świerkle Walenczyzna Stany Franklinów Sadogóra Radwanice Obiszów Sobocisko Stara Kamienica Stefanów Gęsice Warta Ligota Bialska Dąbrowa Gniewomirowice Wódka Pociękarb Rogów Górowski Dobroszewice Stare Olesno Zopowy Wojtkowice Kolonia Plucice Ludów Śląski Chrzowice Reńska Wieś Sosnowa Siedliska Witostowice Stara Brzeźnica Bilew Kwiatoniów Dankowice Drugie Uchylsko Dankowice Ostrówek Książnica Lipiny Młodnik Wąsosz Dolny Biskupice Łowkowice Rosochata Jarnołtów Zajączki Pierwsze Brzezia Łąka Klucze Pawonków Rusinowice Wróblowice Szczepankowice Granica Pruszków Rogoż Karolina Wysoka Pisary Mokrsko Mleczna Koszęcin Gorzyce Wielkie Jeżowa Grzegorzów Brochocin Domaradzka Kuźnia Włodków Korczew Zimnice Małe Psary Roztoki Stare Budkowice Brzoza Lasowice Jaworów Raciborów Wiadrów Stary Jaworów Sławice Kocilew Kopalina Niemodlin Mokre Zduńska Wola Michałkowice Góra Nadolice Małe Wilków Budziaki Sternalice Stara Jamka Łagoszów Wielki Skorochów Michałów Olbrachcice Wielkie Różyniec Dolna Ligota Prószkowska Iwanowice Małe Przysiecz Siedlemin Kręczków Żmigródek Witów Polwica Łosieniec Modlikowice Sobótka Sadów Sądrożyce Kłaczyna Wichrów Wojcieszyce Kromolin Stary Warkocz Głogówek Przecza Szklarka Piława Górna Żelazno Dąbrowica Ścinawka Dolna Zubrzyce Biskupice Bartoszów Czepielowice Kaźmierzów Stara Obra Czyżowice Piława Kruplin-Parcela Marianka Rędzińska Węgrzce Kędzierzyn-Koźle (Rogi) Byków Mnichowice Danków Janków Węża Jałowiec Jerzmanowice Lubnów Biskupice Okrajszów Mostki Opatów Wydrzynów Gorzesław Zybiszów Sprzęcice Boguchwałów Przezdrowice Stary Waliszów Kamiona Osiny Salnia Dębowa Przyczyna Dolna Nowa Wioska Burkatów Ochocice Pożarzyce Łowkowice Pławnica Dzietrzkowice Komorowice Wrocław (Muchobór) Chomiąża Jakubów Poznowice Stary Węgliniec Wrzosowa Bednary Kubice Droglowice Czernica Sędraszyce Kanclerzowice Racibórz Kamienna Góra Dąbrówka Łubniańska Księże Pole Szum Cielcza Sokolniki Nowa Sól Walce Miechów Boczków Mańkowice Paryż Radziechów Czarnowąsy Raszowa Koziniec Lasocice Rakowice Podkrosno Konin Żagański Miłochów Zdzieszowice Wysocko Małe Młodawin Górny Mierzyce Lubiatów Kuklice Wrocław Bycz Ulianówka Jaczków Roszkówko Charbielin Gola Wólka Wojsławska Giebułtówek Bychowo Niemil Królowe Grobniki Ociąż Kuropatnik Gosławice Krobielowice Kochcice Boleścin Sierakowo Donaborów Piękne Kąty Brzezina Bystrzyca Kłodzka Lasowice Małe Tymienice Wojnowice Równa Kąty Bojanów Jaksonów Koconia Kruszyna Mrowiny Raciborowice Dolne Rzymkowice Dankowice Pierwsze Bielejewo Włocin-Wieś Bujniczki Lisięcice Pasterka Czarny Bór Lubrza Grzymaczew Golanka Górna Sarny Wielkie Gródczanki Płonina Mokrsko Rządowe Ubocze Biedrzychów Grodzisko Meszno Brzezinka Słupia pod Bralinem Wilczyce Charłupia Mała Polakowice Biała Białków Jasienica Dolna Włocin-Kolonia Grabów Puszyna Gościce Biedrzychowice Zagajew Siedlec Strupice Zajączków Otok Dąbrowa Nowa Wieś Pawłówek Romanów Budziszów Wielki Dębniki Kościelna Wieś Ogorzelec Ligota Wołczyńska Smogorzów Plucice Brzostów Jaszkotle Regulice Kępino Grądy Barczkowice Wąsice Nowy Rożnów Godków Mędłów Szymonków Jawor Radziejów Annolesie Roztocznik Karczyn Baranów Podgórzyn Karsy Pyszczyn Langowo Smolec Grobla Jabłonna Nowe Budkowice Karolew Lubecko Środa Śląska Cieszów Chościszowice Łowoszów Brzeźnica Gościejowice Myjomice Paruszowice Trkusów Radliniec Strzelin Wierzbno Bobrowniki Dworszowice Kościelne Ligota Strzeszów Komorniki Parzęczew Domasłów Błażejowice Joanka Pisarzowice Siedlisko Tworków Kobierno Wyszanów Wiązów Dalków Agnieszczyn Turze Dobieszów Ławica Pawłów Domecko Mikołajów Kobylno Jezierzany Janików Wińsko Biedrzychowice Białołęka Piersna Koźlice Gajówka Zgorzelec Szklarka Mielęcka Kokanin Mikoszowa Ptaszkowice Łowicz Wojsławice Goliszów Nowa Brzeźnica Wojnowice Lubsza Janowiec Glinica Brzęczkowice Opatowice Błotnica Strzelecka Twardów Kobierzyce Rzeczyca Niekazanice Nowica Czarnocin Kawęczyn Księginice Dzików Kruszyna Radomierz Szymanowo Wawelno Klępina Siemianów Krępice Piotrków Borowski Ochraniew Mikowice Żerniki Wrocławskie Galowice Wasiłowice Dalnie Kierzno Świeradów-Zdrój Dankowice Trzecie Lubieszów Żłobizna Gorzyczki Pierwoszów Łubna-Jakusy Łącznik Bykowice Kłodzko Szczepina Strzeganowice Tarnów Grodkowski Miłków Witaszyce Huta Stara Kamionek Nowy Dwór Ozorzyce Dąbrowa Księginice Damianowice Szymanów Gręboszów Witków Piechowice Dobrzykowice Mszaniec Leszno Olesno Kraszewice Osowa Sień Drożyna Załęcze Wąsosz Górny Paczków Chróścice Wysocko Wielkie Dobroszów Wielki Nowa Wieś Mała Groble Góra Biskupów Białowieża Rybno Prudnik Owiesno Siekierzyce Parzymiechy Napoleon Przedborowa Cieszęcin Gołogłowy Szczytniki Małe Wróżewy Wyszkowice Krasowa Pobiedna Przylesie Dolne Lubotyń Pieńki Dworszowskie Uników Magnuszowice Radwanice Roszkowice Zakrzów Turawski Zakrzówek Szlachecki Krotoszyn Chełmiec Wojków Bytnik Chałupki Konradów Radlin Turza Śląska Radków Kostrzyna Gorzyce Uszyce Racławiczki Bobrowa Zębowice Dębina Góry Dionizów Sobakówek Długomiłowice Lamki Raczkowa Raczyce Lubawka Nowa Wieś Wrocławska Chojnów Wawrzyńcowice Kolonia Gorzędów Baldwinowice Kulów Kalinowa Kwiatków Bryłówek Babin Dębska Kuźnia Kornice Kawice Grodziec Mały Święciechowa Zabłocie Piotrowice Janowa Henryków Osiek Bliszczyce Grudynia Wielka Tyniec Mały Olszynka Frącki Wójcin Maciowakrze Laskowiec Swędzieniejewice Wieściszów Bielany Wrocławskie Graniczna Stanowice Śliwice Grocholub Moszna Nosków Krapkowice Witaszyczki Modła Maciejowice Ludmierzyce Nowa Cerekwia Rędziny-Kolonia Szczawno Baszków Świny Libidza Komorniki Skarbiszowice Garbce Kadłub Turawski Szalejów Górny Żerzuszyce Piotrówek Granica Wolenice Pełczyce Rynarcice Żeliszów Dobrzejowice Bojanice Różaniec Sobieszów Cieszyce Kozuby Wielgomłyny Krasków Kozłówki Jelenin Wielka Wieś Ruszowice Pielaszkowice Jankowy Suchodaniec Przesieczna Kotórz Mały Modlęcin Czarna Muszyn Ligotka Duszniki-Zdrój Ligota Piękna Wilczyce Glinka Jędrzychów Stary Łom Strzegowa Kopaniec Grabina Błonie Kościerzyce Pucnik Rożniątów Kobylice Mokrzeszów Prężyna Biała-Kopiec Stoszowice Brynica Krosnowice Zapusta Cienkowice Huby Grabik Bukowa Śląska Stary Wiązów Kłoda Grabowiec Ligota Turawska Budzieszowice Łaszczyn Domaniowice Idzikowice Dzielów Raków Kalno Bielawki Ogrodzisko Brzeg Karsznice Ruja Sułków Pasieczna Holendry Borkowice Lizawice Wrocław (Psie Pole) Ruda Długopole Górne Muszkowice Lipie Biała Rządowa Wodników Górny Słupia pod Kępnem Chojęcin Zamienice Kartowice Tomnice Ryszardów Piotrowice Jędrzychowice Chróścina Gorzkowice Lubków Stare Kotkowice Boboszów Krasiejów Wolbromek Borek Waleńczów Karwiniec Wilkowice Radomierowice Bralin Bielice Częstochowa Bieniec Tomaszów Szczepanek Cienia Wilków Ożary Rzeczka Komorowo Mroczeń Żuchowice Borucin Goświnowice Smardy Dolne Andrzejów Tłustomosty Gniewomierz Szczedrzykowice Jurków Lędziny Cieszowa Nowe Żabno Gryzów Zabrodzie Stare Drzewce Guzice Ujazd Górny Święte Józefków Zielęcice Witoszyce Żuków Ogrodnica Grodziszcze Maciejów Maniów Bernacice Górne Kamieniec Nowy Dwór Prudnicki Bodzów Jordanów Śląski Bolechów Szymanów Wielkie Łąki Tuły Niewodniki Brzezinki Strzegom Toporów Żukowice Kijowice Okup Wielki Lubań Małuszów Piotrowice Świdnickie Wilamowa Witowice Prusice Myszowice Majaczewice Brzeziny Nowe Brzezinki Budy Nosalewickie Niedźwiedzice Studnica Wielmierzowice Wilkanów Smardzów Rudnik Krzywiczyny Kromnów Kiełczówek Dzikowiec Wolimierz Dzierlin Tokarów Zabłoto Chudoba Kąty Męcinka Doboszowice Wałbrzych Czerna Pietna Chobanin Wschowa Rawicz Bolesławice Wymysłów Pustków Wilczkowski Cesarzowice Osiek Rudniki Konarzew Kościelec Kurów Mały Kwiatków Landzmierz Sadowiec-Wrzosy Krzydlina Wielka Strzelce Jaskółki Konradówka Wesoła Bukowina Brzoza Bytków Laski Grodziec Cielce Wtórek Wszemirów Kujakowice Górne Golanka Dolna Złotno Pilszcz Mechnice Mnichów Wyszki Niwnica Pokrzywnica Lichynia Twardawa Krzyżanowice Zagwiździe Stara Bystrzyca Pisaczów Brzezie Korytów Balcarzowice Krzyżowice Bożanów Nowe Drzewce Zmyślona Otok Długołęka Wysoka Węgliniec Krzyżanowice Amandów Rostkowice Lutogniew Kiełczów Gajewniki Steblów Kruków Bartoszowa Rzeczyca Chocieszów Markotów Duży Nędzerzew Wichernik Opiesin Sieroszewice Sudół Kadłubia Bądzów Gola Pawłowice Nowice Lisowice Czekanów Bożacin Dzikowa Nowogród Bobrzański Proszkowice Mroczkowice Mirosławice Kowalów Jelitów Darnowiec Siedlnica Kłady Kurzawka Olszowa Łaziska Szczytnica Bielawa Moskorzyn Stary Otok Młodoszowice Stara Rzeka Głuchołazy Nowy Dwór Kwielice Gułów Lutomia Dolna Sadowie Huta Drewniana Szarocin Bujnów Sułoszyn Smereczyna Ścinawa Piława Dolna Rzepcze Okopy Lubiąż Uciechowice Kolejka Sieradz Miękinia Wybłyszczów Korzekwice Szczodrowice Zawada Górka Sobocka Niedoradz Ogonów Przydatki Przybyszowskie Domaszowice Chrzanów Włodowice Rozkochów Piotrowice Nyskie Rochy Uniegoszcz Kamień Kalinowice Kietrz Dolnik Wilczy Las Strumienna Krotoszyn Pieńki Jodłownik Raków Raszowa Kleśniska Zduny Częstocice Sułoszów Borków Nowy Zimnice Wielkie Wierzbie Makowice Jakubów Węgry Piotrowa Chwalimierz Jaworek Radłów Grochowiska Zimnowoda Wrocław (Klecina) Syców Maniów Wielki Szklana Huta Braszowice Komarno Marszowice Sarny Murów Lubcz Łazy Mirków Kowalowice Piaski Pieczyska Sulikowice Potarzyca Jakubowice Topola Kobyla Głowa Olszany Ulanowice Jaszkowa Dolna Dębianka Pustków Turów Kozice Paździorno Sarny Małe Stok Nowy Szosa Turecka Koza Wielka Kraszkowice Karski Krajków Chrósty Borzęckie Bukwica Proszówek Buków Domaszków Laskowice Lisie Kąty Oleszka Wygiełzów Ostrówek Lipna Biała Nyska Staniszów Wietszyce Ostrów Wielkopolski Wrzesiny Staniszcze Małe Biskupice Smolice Czerńczyce Wróblew Wrzoski Sławniowice Pomianów Górny Jelenia Góra Łomnica Lipowa Brzezina Moszowice Wolny Dziepółć Racibórz (Brzezie) Chotów Siedlimowice Marżynek Drogomil Rusko Wadochowice Małków Gorzanowice Międzylesie Nagodzice Dobra Karłowice Świba Bzinica Stara Jarocin Kowalskie Długie Nowe Brukalice Żurawiniec Jastrzygowice Słoszów Chwalibożyce Borzęcice Górzec Ozorowice Jaczkowice Rokitki Potoczek Żerniki Wielkie Pieszyce Widok Wierzch Dobroszów Urbanowice Szklarnia Rataje Parzewnia Pawłowice Gorzanów Kunice Żarskie Koperniki Zakrzów Józefów Ścinawa Nyska Krzewie Wielkie Marianów Wąwolnica Dziwiszów Krzelków Więcmierzyce Ujów Rożnów Brzezimierz Golina Pożarzysko Nowa Świdnica Pszenno Siecieborowice Radogoszcz Dubidze Oleśnica Mała Krasna Góra Sławęcice Siestrzechowice Bieniowice Gorzkowiczki Gliniany Olbrachtów Pietraszyn Osiny Czesławice Opoczka Marcelów Żerniki Małe Jarosław Godziszowa Sieraków Wierzbica Górna Niwnik Chorula Boreczek Opole Borek Ligota Górna Wygoda Śmiałowice Żelisław-Kolonia Żagań Wrocław (Fabryczna) Kłobuczyn Koiszków Świnobród Iwiny Jenkowice Leszno Dolne Zacharzyce Dziećmiarowice Małuszyn Wałbrzych (góra Chełmiec) Rozmierka Prusinowice Morawa Pęgów Wojnowice Pogalewo Małe Godzikowice Dobrocin Osła Durzyn Gostomia Dobrodzień Dzbanów Dobrzenice Rzędzina Strąkowa Pólko Ratowice Budziszów Mały Jugowiec Kotla Brzyszów Wrocław (Leśnica) Bierzyn Olszyna Dolna Goraszowice Sępów Pisarzowice Biały Kościół Świerki Beniaminów Wilków Pęcz Zbica Czerwonków Przybyszów Barcinek Różana Zacisze Mąkolice Rochowice Cyprzanów Potoczek Nakło Kaniów Kraśnik Górny Korfantów Dzierzków Przyborów Wierzbnica Góreczno Lutrowskie Góra Św. Anny Legnica Antoniów Krzywizna Roszków Kuźnica Ligocka Zwrócona Raszków Boboluszki Świercowskie Izbice Składowice Gajnik Stramnice Brzeźnica Uraz Ochodze Borowice Brzeźce Kazanów Henryków Krążkowy Biała Drogoszów Wyskok Świniary Małe Kowary Brodziszów Świerczów Zakrzew Malnia Wola Książęca Dzielice Bystrzyca Brzeziny-Kolonia Rędziny Nosalewice Odrowąż Gierałcice Małe Łączkowice Wysoka Skorogoszcz Smolnik Zawadzkie Pleśnica Wieluń Strobice Piotroniowice Wesołówka Brzoza Małuszów Stary Paczków Wielołęka Witanowice Pogalewo Wielkie Kamieńsk Wolica Pusta Nowa Kopernia Borszyn Mały Szczytna Markowice Świerczów Kokorzyce Izabelów Mały Radochów Wyszków Śląski Jezierzyce Wielkie Szczawin Pisarzowice Dąbrówka Górna Kraskowiec Dobiercice Godzinowice Kuźnia Raciborska Wilczyn Szymanów Sadowiec-Niwy Jedlice Kunice Iwiny Mysłakowice Ścinawka Średnia Biadacz Głogówko Retków Zrąbiec Pisarzowice Mokronos Dolny Rogów Opolski Osetnica Krotoszyce Żelisław Nowy Las Kozie Doły Kostomłoty Kolonia Jaśkowice Strzegów Nowa Łomnica Łaszew Trzebień Pietrowice Wielkie Ligota Mała Stare Serby Sosnówka Szczepanowice Kłosów Szymocin Górka Wieruszowska Rudno Michów Ożarów Golczowice Dębie Karłowice Olszanica Stawiska Rozumice Poborszów Czechy Stobiecko Szlacheckie Gniewków Paniowice Grębocice Łażany Zawiszów Borek Węglewo Grochotów Zieleniec Kaczów Kobiele Wielkie Marianówka Jaźwina Babi Las Głuszyna Gola Górowska Kłocko Zmyślona Słupska Hajduki Szczawno-Zdrój Wróblin Grodków Nowy Jaworów Ratnowice Komorowice Kosorowice Przyłęk Gnojna Unikowice Bożków Borzęcin Gierałcice Kościelniki Dolne Żyrowa Miechowice Oławskie Chocianowice Michałówek Piotrowice Długopole-Zdrój Buława Krzyżowa Ulesie Świercze Grabary Żelowice Wysogotówek Zabłocie Pichorowice Kolnowice Kojęcin Smolarnia Lipce Kurznie Magnuszewice Kuźnica Skakawska Maniów Radoszowice Karczowice Tabor Wielki Nowa Ruda - Słupiec Gotartów Zamysłów Kurczów Śrem Raciborowice Górne Szadurczyce Grodowiec Kuropas Szlichtyngowa Jankowice Miejsce Będkowo Chmielowice Golczowice Bystrzyca Górna Rączka Nowy Folwark Antopol Żabice Osiek Żarów Popielów Szydłowice Krobanów Grochowice Lubin Mesznary Podzamcze Molna Budziwojów Pyskowice Lubliniec Dobra Perzów Suszkowice Dobieszów Obłotne Ciechów Lubomyśl Zakrzów Kwiatkowice Dębnica Krzyżowniki Posucice Krzekotówek Kolnica Proszówka Pakosławsko Stary Wielisław Zielona Góra Prusy Mączniki Kilianów Nowaki Brzeg Głogowski Złotniki Lipowa Wiatraczyn Kałków Panoszów Przywóz Mojków Młynarka Chróścielów Schodnia Zaborów Goszczyna Łąka Suchy Dwór Jankowice Małe Dobrzyń Zagrodno Księginice Małe Kurowice Gogolin Dylaki Stanki Muchowiec Łąki Kozielskie Paszowice Przyborów Trzebce Chrząstawa Wielka Pniewie Hanuszów Rzeplin Ołdrzychowice Kłodzkie Kluczbork Moszyce Gajewniki-Kolonia Racławice Śląskie Kąty Wrocławskie Poręba Jakubikowice Radocin Uciechów Czechy Kolonia Kołłątaja Wojciechów Szybowice Janówek Ostrożnica Zachełmie Perzyce Dworzyszcze Bardo Krzyków Zapolice Wilków Sulechów Ręków Kadziak Zielenice Gębice Kuny Pietrowice Małe Domaradz Brochocin Przygorzele Skidniów Taczów Mały Biały Ług Stróża Hilarów Izbicko Grabowno Wielkie Brodno Stobrawa Tomkowice Opatowiec Łosiów Michałowice Pełcznica Wierzbno
Copyright © bootstrapdash.com 2020