airmax internet opinie

Airmax Internet Opinie

4.60/5.00 - ilość ocen: 283
5 / 5

Nikola

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w całym dużym mieszkaniu.
5 / 5

Radosław

To już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów. Najwięksi operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiamy.
4 / 5

Kinga

Od 1. dnia spotykam się z zaangażowaną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa bez problemu i naprawdę szybko – zgodnie z abonamentem. Ja polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Tomasz

Z Internetem Airmax mam kontakt już od ponad 2 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - równym poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Internet nigdy nie zawiódł, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli bez zastrzeżeń. Ja polecam.
5 / 5

Adrian

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w czasach epidemii. Usługę wykonano bardzo szybko - bez miliona kabli i robót ziemnych. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i sprawnie działająca obsługa klienta. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Bartłomiej

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5

Rafał

Rzetelny dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast zidentyfikował błędy i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy UPC to różnica jest ogromna. Polecam każdemu Airmax internet.
3 / 5

Gabriel

Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Marceli

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i tyle. Internet działa doskonale, nie zacina się. Idealnie doradzono mi zamówić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Fryderyk

To już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest w 100% stabilny. Na ten moment nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, automatyka, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Kajetan

Od 1. dnia firma Airmax zaskakuje otwartą na potrzeby i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z maszyną. Internet działa bez problemu i naprawdę szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Bartosz

Z usługą Airmax jestem związany już od niemal 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli naprawdę spoko. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Joanna

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w tej pandemicznej rzeczywistości. Internet podłączono szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5

Aleksandra

Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam super szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
2 / 5

Stella

Rzetelny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – ok. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu UPC to zmiana na plus nie do opisania. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Diana

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Przemysław

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
4 / 5

Bogusława

To już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest w 100% stabilny. Chyba nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Komputery, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Wiktor

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatem. Łącze działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam .
5 / 5

Daria

Z firmą Airmax jestem związany już od ponad 2 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co istotne - równym poziomie. Szybkość Internetu podana w umowie jest oczywiście osiągalna. Łącza stabilne, nie wliczając awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli bez zastrzeżeń. Naprawdę polecam.
5 / 5

Bogusław

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie pandemii. Światłowód wdrożono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5

Ada

Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy mega szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
3 / 5

Amelia

Zaufany dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – super. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale dział techniczny Airmax praktycznie od razu zdiagnozował błąd i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Jerzy

Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od 5 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Celina

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w całym domu.
5 / 5

Marzena

To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Komputery, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to ja polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Krzysztof

Od momentu podpisania umowy spotykamy się z miłą i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach czołowych w Polsce dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Internet działa super i zaskakująco szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Milena

Z firmą Airmax jestem związany już od niespełna 3 lat, więc myślę, że mogę już się wypowiedzieć o tej firmie. Airmax to firma uczciwa, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, nie wliczając prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do szybkości działania, czyli bez uwag. Oczywiście polecam.
5 / 5

Pamela

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w okresie epidemii. Internet podłączono sprawnie - bez zbędnego okablowania i prac ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i profesjonalna pomoc techniczna. Naprawdę polecam Airmax internet.
2 / 5

Włodzimierz

Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5

Nikola

Zaufany dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak zespół wsparcia Airmax natychmiast zidentyfikował błąd i ustabilizował łącza. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy Netia to różnica jest ogromna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Hubert

Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
4 / 5

Nikola

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu.
5 / 5

Daniel

To już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest bezkonkurencyjny. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają dość mizernie na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Judyta

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa super i zaskakująco szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Edward

Z firmą Airmax jestem związany już od prawie 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co istotne - równym poziomie. Szybkość Internetu podana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nigdy nic się nie działo, nie wliczając awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli uczciwie uważam. Naprawdę polecam.
5 / 5

Cyryl

Dzięki waszemu Internetowi mogę mieć stałe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasie pandemicznych ograniczeń. Internet podłączono ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy pomoc techniczna. Naprawdę polecam Airmax internet.
3 / 5

Gustaw

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas mega szybki Internet. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno łącze, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5

Julia

Zaufany dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax bezzwłocznie zdiagnozował błąd i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Sara

Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Mirosława

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Aneta

To już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Komputery, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Adolf

Od początku spotykamy się z miłą i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Internet działa bardzo dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Sabina

Z usługą Airmax mam kontakt już od 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Awaryjność zerowa, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli super. Śmiało mogę polecić.
2 / 5

Mirosława

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono ekspresowo - bez ton kabli i prac ziemnych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i stale dostępna obsługa klienta. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5

Kazimiera

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5

Hilary

Profesjonalny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Mam limit 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale zespół wsparcia Airmax szybko zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował łącza. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam Airmax internet.
4 / 5

Eliza

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Dariusz

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
5 / 5

Daria

Minęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Aneta

Od momentu zawarcia umowy spotykam się z zaangażowaną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Polecam każdemu Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Eryk

Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 3 lat, więc chyba mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - stałym poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do jakości, czyli bez zastrzeżeń. Polecam.
3 / 5

Marlena

Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w dzisiejszych czasach. Internet podłączono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Rafał

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci naszych rozwiązań. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że popularni operatorzy na polskim rynku w tym momencie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę.
5 / 5

Marzena

Sprawdzony operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by dograć warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował łącza. Mając w przeszłości internet domowy z T-Mobile to zmiana na plus nie do opisania. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Rudolf

Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Zawarłem już następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były bardzo rzadkie i trwały chwilę. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Adela

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło roku. Mają naprawdę rewelacyjne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju.
5 / 5

Jolanta

Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to ja polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Wioletta

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa super i zaskakująco szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam Airmax internet opinie najlepsze!
2 / 5

Dominik

Z usługą Airmax mam styczność już od prawie 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nic się nie popsuło, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Adrianna

Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w dzisiejszych czasach. Usługę wykonano szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Beata

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci naszych rozwiązań. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dostarczono nam super szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak i Airmax jako firmę.
4 / 5

Jowita

Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy od operatora komórkowego to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Bogdan

Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki występowały sporadycznie i trwały bardzo krótko. Łącze stabilne. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam łącze Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Gabriela

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu.
5 / 5

Czesław

Upłynęło już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Józef

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa super i odpowiednio szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam Airmax internet opinie najlepsze!
3 / 5

Adolf

Z usługami Airmax mam styczność już od niespełna 3 lat, więc chyba mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, realizuje usługę na oczekiwanym i co ważne - równym poziomie. Szybkość łączy wskazana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Niezawodność 100%, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do jakości, czyli bez uwag. Polecam każdemu.
5 / 5

Ignacy

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tej epidemicznej rzeczywistości. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Gustaw

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze za darmo. To się nazywa troska o klienta. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Tatiana

Naprawdę godny polecenia operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Korzystam z taryfy 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax bezzwłocznie sprawdził przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Ilona

Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od kilku lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Bronisław

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Beata

To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest szybki. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów. Najwięksi operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiamy.
2 / 5

Norbert

Od samego początku spotykamy się z empatyczną i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach czołowych w Polsce operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa płynnie i odpowiednio szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Śmiało mogę polecić .
5 / 5

Elwira

Z usługami Airmax mam styczność już od niespełna 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - równym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli bez uwag. Naprawdę polecam.
5 / 5

Adela

Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w dzisiejszych czasach. Światłowód wdrożono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
4 / 5

Bogdan

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej mieliśmy Internet z Play, ale niestety najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dostarczono nam mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Bolesław

Godny zaufania dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział pomocy technicznej Airmax bardzo szybko zdiagnozował źródło awarii i ustabilizował łącze. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Roksana

Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od 5 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Aleksander

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5

Natalia

Minęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest bezkonkurencyjny. Nigdy nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko działa bez zastrzeżeń. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
3 / 5

Łukasz

Od pierwszego dnia firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą klienta. Nie to co na infolinii konkurencyjnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z konsultantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Naprawdę polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Helena

Z usługą Airmax mam kontakt już od ponad 2 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Awaryjność zerowa, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli bez zastrzeżeń. Polecam każdemu.
5 / 5

Bartosz

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w okresie pandemii. Internet podłączono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Julia

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dostarczono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak i samą firmę.
5 / 5

Kamila

Idealny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zidentyfikował źródło problemu i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Adela

Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Iwona

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pokojach.
2 / 5

Kacper

To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest rewelacyjny. Ani razu nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają szybko. Jesteśmy sporą spółką, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez problemów. Popularni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to w 100% polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Hanna

Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Janusz

Z Internetem Airmax mam kontakt już od 4 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Awaryjność zerowa, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli super. Ja polecam.
4 / 5

Lena

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tej pandemicznej rzeczywistości. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Adela

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wielkie podziękowania za mega szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę.
5 / 5

Róża

Zaufany operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował Internet. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy Netia to niebo a ziemia. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Amelia

Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Jolanta

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
3 / 5

Jowita

Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest stabilny. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą firmą, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Grzegorz

Od 1. dnia mam zawsze do czynienia z otwartą na potrzeby i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatami. Łącze działa bez problemu i odpowiednio szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić .
5 / 5

Sylwester

Z usługą Airmax mam kontakt już od niemal 5 lat, więc uważam, że mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, poza jedną sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do działania Internetu, czyli rewelacja. Oczywiście polecam.
5 / 5

Iwona

Dzięki Waszej firmie posiadam niezawodne połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w dzisiejszych czasach. Światłowód wdrożono szybciutko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Andżelika

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na szybkość transmisji – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Oczywiście polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Leokadia

Naprawdę godny polecenia operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Korzystam z taryfy 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax bezzwłocznie sprawdził przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Janusz

Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były incydentalne i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
2 / 5

Celina

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu.
5 / 5

Edward

To już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest szybki. Ani razu nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Jacek

Od 1. dnia firma zaskakuje nas otwartą na potrzeby i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa bez problemu i odpowiednio szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
4 / 5

Zyta

Z Internetem Airmax mam kontakt już od niespełna 4 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Zero awarii, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli jak najbardziej ok. Ja polecam.
5 / 5

Żaneta

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w covidowych czasach. Internet podłączono ekspresowo - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna pomoc techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Julia

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci naszych rozwiązań. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że popularni operatorzy na polskim rynku w tym momencie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę.
5 / 5

Marceli

Idealny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – ok. Mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax niezwłocznie sprawdził źródło problemu i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Feliks

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
3 / 5

Cyryl

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od ponad 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i gotowe. Wszystko działa bezproblemowo, nie ma zacięć. Super zalecono mi wybrać router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Józef

Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Hilary

Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Paulina

Z usługą Airmax mam styczność już od prawie 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie zerwało łączy, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu.
5 / 5

Grzegorz

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie epidemii. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5

Gabriela

Do naszej firmy wybraliśmy łącze symetryczne Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na prędkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno łącze, jak również samą firmę.
5 / 5

Olga

Sprawdzony operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście serwis Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z T-Mobile to jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
2 / 5

Sabina

Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Krystian

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i to wystarczyło. Wszystko działa bez problemów, nie ma zacięć. Super zalecono mi dobrać router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Jowita

Minęło już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to ja polecam. Pozdrawiamy.
4 / 5

Hubert

Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Janusz

Z usługą Airmax mam kontakt już od niemal 5 lat, więc raczej mogę wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, poza jedną sytuacją awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do jakości usługi, czyli rewelacja. Naprawdę polecam.
5 / 5

Nina

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w czasach epidemii. Usługę wykonano szybko - bez zbędnego okablowania i przekopów. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i zaskakująco niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i profesjonalna pomoc techniczna. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Fryderyk

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy super szybki Internet. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax.
5 / 5

Joachim

Sprawdzony dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Płacę za taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax praktycznie od razu zdiagnozował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Polecam Airmax internet.
3 / 5

Kleopatra

Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Seweryn

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wszystko. Łącze działa płynnie, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi kupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu.
5 / 5

Aldona

To już 5 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest naprawdę szybki. Nigdy nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają dość mizernie na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy.
5 / 5

Karolina

Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa idealnie i bardzo szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Lucjan

Z Internetem Airmax mam kontakt już od kilku lat, więc mogę śmiało wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na wysokim i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Szybkość tranferu podana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nie miałem awarii, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do prędkości, czyli rewelacja. Polecam każdemu.
5 / 5

Nina

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w czasach epidemii. Usługę wykonano sprawnie - bez zbędnych kabli i robót ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niezwykle niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i znająca się na rzeczy obsługa. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Wiesław

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
2 / 5

Kacper

Rzetelny dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast zidentyfikował błędy i ustabilizował łącza. Mając w przeszłości internet domowy UPC to różnica jest ogromna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Donald

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Beata

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym domu.
4 / 5

Gustaw

Minęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest super szybki. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Zenon

Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Łącze działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu .
5 / 5

Ewa

Z usługami Airmax mam styczność już od 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Awaryjność zerowa, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli super. Naprawdę polecam.
5 / 5

Katarzyna

Dzięki Airmax posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w czasach epidemii. Usługę wykonano szybciutko - bez zbędnego okablowania i prac budowlanych. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i profesjonalna obsługa. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Hubert

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak również Airmax jako firmę.
3 / 5

Szymon

Rzetelny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy UPC to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Eliza

Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Aneta

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i gotowe. Usługa działa bezproblemowo, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby wybrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pokoju.
5 / 5

Borys

To już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Jerzy

Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa tak, jak powinna i zaskakująco szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Filip

Z firmą Airmax mam kontakt już od niemal 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co istotne - identycznym poziomie. Prędkość Internetu określona w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, nie wliczając awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli naprawdę spoko. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Jadwiga

Dzięki Airmax posiadam niezawodne połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w trakcie pandemii COVID-19. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna obsługa. Polecam Airmax internet.
2 / 5

Amadeusz

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na prędkość transmisji – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Czesława

Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zdiagnozował problem i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Adela

Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
4 / 5

Leokadia

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Wiesław

Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Karina

Od 1. dnia spotykam się z otwartą na potrzeby i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Łącze działa bez problemu i bardzo szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić .
5 / 5

Wioletta

Z usługą Airmax mam styczność już od ponad 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Łącza stabilne, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu.
5 / 5

Dominika

Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w tej epidemicznej rzeczywistości. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu Airmax internet.
3 / 5

Lucjan

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Mamy teraz ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i samą firmę.
5 / 5

Aldona

Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Julita

Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia występowały sporadycznie i trwały chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Halina

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Arkadiusz

Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest w 100% stabilny. Chyba nigdy nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Marlena

Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z automatami. Internet działa idealnie i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Alina

Z usługami Airmax mam styczność już od niespełna 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Zero awarii, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli jak najbardziej ok. Naprawdę polecam.
2 / 5

Daria

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w okresie ograniczonego ruchu. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez zbędnego okablowania i przekopów. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i zaskakująco niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i profesjonalna pomoc techniczna. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Dagmara

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dostarczono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i samą firmę.
5 / 5

Przemysław

Zaufany dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak dział pomocy technicznej Airmax natychmiast zidentyfikował błąd i ustabilizował łącze. Mając jeszcze niedawno internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam każdemu Airmax internet.
4 / 5

Piotr

Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały bardzo krótko. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Karolina

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
5 / 5

Czesław

Upłynęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest super szybki. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą spółką, personel składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Duzi operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Maja

Od pierwszego dnia współpracy spotykamy się z komunikatywną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Internet działa idealnie i bardzo szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Ferdynand

Z firmą Airmax mam styczność już od niemal 5 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - identycznym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli bez uwag. Polecam.
3 / 5

Zdzisław

Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano zaskakująco szybko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Krystian

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory współpracowaliśmy z T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz ultra szybki Internet. Po około miesiącu przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno usługi, jak również samą firmę.
5 / 5

Artur

Profesjonalny dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – super. Mam limit 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak dział techniczny Airmax praktycznie od razu zidentyfikował nieprawidłowości i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Żaneta

Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od 3 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez zacięć – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Tomasz

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
5 / 5

Iwona

To już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Blanka

Od momentu podpisania umowy spotykamy się z miłą i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa super i zaskakująco szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam Airmax internet opinie najlepsze!
2 / 5

Marian

Z usługą Airmax mam kontakt już od niespełna 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Zero awarii, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli w porządku. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Marianna

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w okresie epidemii. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnego okablowania i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niewiarygodnie niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i profesjonalna pomoc techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Danuta

Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno łącze, jak również samą firmę.
4 / 5

Paulina

Idealny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zdiagnozował źródło problemu i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Stella

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy wystąpiły może kilka razy i trwały krótko. Prędkość stała. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić usługę Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Tatiana

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i gotowe. Wszystko działa bezproblemowo, nie ma zacięć. Super zalecono mi wybrać router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Rozalia

To już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest rewelacyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, kamery CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Nikodem

Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i znającą się na rzeczy obsługą klienta. Nie to co na infolinii czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z konsultantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa tak, jak powinna i naprawdę szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
3 / 5

Dionizy

Z usługą Airmax jestem związany już od 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - równym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Awaryjność zerowa, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli super. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Benedykt

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w okresie ograniczonego ruchu. Usługę wykonano bardzo szybko - bez miliona kabli i robót ziemnych. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i sprawnie działająca obsługa klienta. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Anna

Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory współpracowaliśmy z T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam ultra szybki Internet. Po około miesiącu przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno usługi, jak również samą firmę.
5 / 5

Krystyna

Sprawdzony operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Oskar

Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były incydentalne i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Natasza

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu.
5 / 5

Zofia

To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to ja polecam. Pozdrawiam.
2 / 5

Ignacy

Od pierwszego dnia Airmax zaskakuje mnie przyjazną i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Edyta

Z usługami Airmax mam kontakt już od 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co ważne - identycznym poziomie. Szybkość łączy określona w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Brak awaryjności, nie licząc awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli ok. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Małgorzata

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w czasach epidemii. Usługę wykonano sprawnie - bez zbędnych kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to wysoka przepustowość i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i znająca się na rzeczy obsługa. Oczywiście polecam Airmax internet.
4 / 5

Stella

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej korzystaliśmy z usług Play, ale niestety znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zapewniono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno łącze, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Jacek

Rzetelny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował łącza. Posiadając w przeszłości internet w domu UPC to nie ma co nawet porównywać. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Alicja

Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Olga

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pokoju.
5 / 5

Albert

Upłynęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają płynnie. Jesteśmy dużą firmą, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemu. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to polecam. Pozdrawiam.
3 / 5

Katarzyna

Od początku mam zawsze do czynienia z komunikatywną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatami. Internet działa bardzo dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Oczywiście polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Paula

Z usługą Airmax jestem związany już od niemal 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli naprawdę spoko. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Edyta

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tej pandemicznej rzeczywistości. Światłowód wdrożono szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i zaskakująco niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Marianna

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na prędkość transmisji – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Teresa

Profesjonalny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – ok. Mam limit 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax niemal natychmiast sprawdził nieprawidłowości i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu UPC to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Monika

Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy zdarzyły się może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stała. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Nadia

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
2 / 5

Błażej

Minęło już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to ja polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Oliwia

Od początku spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Internet działa bardzo dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Lena

Z firmą Airmax mam kontakt już od kilku lat, więc raczej mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, świadczy usługi na dobrym i co istotne - takim samym poziomie. Prędkość Internetu określona w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, nie wliczając problemu z prądem. Koszty adekwatne do jakości usługi, czyli rewelacja. Polecam każdemu.
4 / 5

Adam

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie pandemii. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5

Adrianna

Do naszej firmy wybraliśmy łącze symetryczne Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na prędkość transmisji – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wielkie podziękowania za super szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze za darmo. To się nazywa troska o klienta. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5

Zenon

Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Nikodem

Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były incydentalne i trwały chwilę. Szybkość stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Hanna

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na instalatora ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i i nic więcej. Łącze działa zgodnie z umową, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dokupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
3 / 5

Żaneta

Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Daniel

Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa tak, jak powinna i bardzo szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Aleksandra

Z usługami Airmax mam kontakt już od niemal 5 lat, więc mogę śmiało co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, realizuje usługę na wysokim i co ważne - identycznym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, nie licząc awarii prądu. Koszt adekwatny do prędkości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Bożena

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Jacek

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Ireneusz

Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował łącza. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Ryszard

Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
2 / 5

Arnold

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju.
5 / 5

Aleksander

Upłynęło już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest naprawdę szybki. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, system automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Beniamin

Od pierwszego dnia współpracy spotykamy się z komunikatywną i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa idealnie i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam .
4 / 5

Lucjan

Z firmą Airmax jestem związany już od kilku lat, więc uważam, że mogę wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na bardzo dobrym i co istotne - niezmiennym poziomie. Szybkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście osiągalna. Nigdy nie miałem awarii, nie wliczając awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do działania Internetu, czyli rewelacja. Naprawdę polecam.
5 / 5

Donald

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w okresie pandemii. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Kornelia

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zapewniono nam super szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze za darmo. To się nazywa troska o klienta. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak również samą firmę.
5 / 5

Daria

Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy UPC to zmiana na plus nie do opisania. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Bogusława

Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od 4 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały bardzo krótko. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
3 / 5

Konrad

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Bogusław

Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Sonia

Od początku mam zawsze do czynienia z komunikatywną i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa działa bardzo dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Oczywiście polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Marcin

Z Internetem Airmax mam kontakt już od prawie 5 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli spoko. Ja polecam.
5 / 5

Jerzy

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Artur

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na prędkość transmisji – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej mieliśmy Internet z Play, ale niestety znani operatorzy w Polsce na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Agnieszka

Godny zaufania dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak dział pomocy technicznej Airmax bardzo szybko zidentyfikował źródło awarii i ustabilizował łącze. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
2 / 5

Aldona

Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od kilku lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały dosłownie chwilę. Prędkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Elwira

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od ponad 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
5 / 5

Zdzisław

Minęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
4 / 5

Stefan

Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Łącze działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu .
5 / 5

Justyna

Z usługami Airmax mam styczność już od niespełna 3 lat, więc mogę śmiało już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, realizuje usługę na wysokim i co ważne - równym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nic się nie popsuło, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do prędkości, czyli bez uwag. Oczywiście polecam.
5 / 5

Marian

Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w dzisiejszych czasach. Usługę wykonano szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna ekipa techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Aleksy

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość łącza – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Karolina

Zaufany dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak zespół wsparcia Airmax natychmiast zidentyfikował błąd i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam Airmax internet.
3 / 5

Jacek

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Kazimiera

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju.
5 / 5

Franciszek

Upłynęło już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas aplikacje działają płynnie. Jesteśmy sporą firmą, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez problemu. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Sebastian

Od początku współpracy mam zawsze do czynienia z bezproblemową i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach najbardziej znanych operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatami. Łącze działa bezproblemowo i zaskakująco szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Ja polecam .
5 / 5

Ferdynand

Z Internetem Airmax jestem związany już od 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli ok. Ja polecam.
5 / 5

Agnieszka

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w covidowych czasach. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez zbędnych przewodów i robót ziemnych. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i rzetelna ekipa techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Marceli

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
2 / 5

Kajetan

Fantastyczny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax niezwłocznie zdiagnozował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Stella

Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od 4 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Władysław

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach.
4 / 5

Julita

Minęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest bezkonkurencyjny. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Bogusława

Od samego początku spotykamy się z empatyczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa płynnie i zaskakująco szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Śmiało mogę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Wacław

Z usługami Airmax mam styczność już od 5 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nic się nie popsuło, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli spoko. Naprawdę polecam.
5 / 5

Marzena

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Antoni

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy super szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno łącze, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
3 / 5

Jacek

Fantastyczny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax niezwłocznie zidentyfikował przyczynę awarii i ustabilizował transmisję. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Bolesław

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od 5 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Czesław

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
5 / 5

Gerard

To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest szybki. Ani razu nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Sabina

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatem. Łącze działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam .
5 / 5

Herbert

Z usługami Airmax mam styczność już od 5 lat, więc mogę śmiało już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, realizuje usługę na wysokim i co ważne - stabilnym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nic się nie popsuło, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do prędkości, czyli rewelacja. Oczywiście polecam.
5 / 5

Eryk

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach pandemii. Światłowód wdrożono ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Największe zalety to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
2 / 5

Marlena

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5

Bartosz

Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Aleksander

Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od prawie 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
4 / 5

Karol

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pomieszczeniu.
5 / 5

Ludmiła

To już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest rewelacyjny. Do tej pory nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają płynnie. Jesteśmy sporą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, kamery CCTV - wszystko działa bez problemu. Popularni dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Katarzyna

Od momentu zawarcia umowy spotykam się z zaangażowaną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Polecam każdemu Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Agnieszka

Z usługami Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc raczej mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy określona w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Łącza stabilne, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do jakości usługi, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu.
5 / 5

Borys

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w okresie epidemii. Światłowód wdrożono wyjątkowo szybko - bez zbędnego okablowania i przekopów. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i profesjonalna pomoc techniczna. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
3 / 5

Regina

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem mieliśmy Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam mega szybki Internet. Po 30 dniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno Internet, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5

Katarzyna

Zaufany operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Stefan

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy wystąpiły może kilka razy i trwały krótko. Prędkość stała. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić usługę Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Nikola

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na instalatora ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i gotowe. Łącze działa bezproblemowo, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi wybrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5

Ignacy

Upłynęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest stabilny. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Diana

Od samego początku firma Airmax zaskakuje zaangażowaną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa płynnie i naprawdę szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Naprawdę polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Bogdan

Z usługami Airmax mam styczność już od niemal 5 lat, więc myślę, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na najwyższym i co ważne - takim samym poziomie. Prędkość łączy deklarowana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do szybkości działania, czyli naprawdę spoko. Polecam każdemu.
2 / 5

Elżbieta

Dzięki Waszej firmie mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w trakcie pandemii COVID-19. Światłowód wdrożono sprawnie - bez miliona kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i sprawnie działająca pomoc techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Błażej

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam super szybki Internet. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Rozalia

Profesjonalny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Mam limit 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam Airmax internet.
4 / 5

Amanda

Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Karina

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
5 / 5

Sandra

Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Ewelina

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa super i naprawdę szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Felicja

Z usługą Airmax mam kontakt już od prawie 3 lat, więc raczej mogę wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nic się nie działo, poza jedną sytuacją awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do jakości usługi, czyli naprawdę ok. Naprawdę polecam.
3 / 5

Marzena

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w czasach epidemii. Usługę wykonano bardzo szybko - bez zbędnych kabli i robót ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i znająca się na rzeczy obsługa. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Żaneta

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Amelia

Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak zespół wsparcia Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Adrianna

Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax przerwy były incydentalne i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu Internet Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Natasza

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Justyna

Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest niezawodny. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy.
5 / 5

Gabriel

Od początku firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa bardzo dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Ja polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
2 / 5

Oskar

Z usługą Airmax mam kontakt już od niemal 3 lat, więc mogę śmiało wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na wysokim i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu podana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nie mam żadnych uwag, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do prędkości, czyli naprawdę spoko. Polecam każdemu.
5 / 5

Jolanta

Dzięki Internetowi Airmax mogę mieć stałe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie ograniczonego ruchu. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna pomoc techniczna. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5

Adrian

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem mieliśmy Internet z Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz ultra szybki Internet. Po kilku tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno usługę, jak również Airmax jako firmę.
Copyright © bootstrapdash.com 2020