airmax internet opinie

Airmax Internet Opinie

4.60/5.00 - ilość ocen: 287
5 / 5

Jan

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się kilkanaście miesięcy temu. Wcześniej dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych pomocnych informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A w gruncie rzeczy to nie było ryzyko, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 30 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że przed podłączeniem usługi mogę zdecydować się na bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! W chwili pisania opinii mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w domu. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Operator oferuje różne rodzaje zestawów. Ja zamówiłem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla mieszkańców większych miejscowości.
5 / 5

Szymon

Używam i rekomenduję wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Serio nigdy w życiu nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na znakomitą obsługę klienta. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie maszyny. Możesz dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Dedykowany AIRMAX internet login znajduje się w umowie.
4 / 5

Seweryn

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 4-ka. W weekendy w zasadzie wszyscy naraz siedzimy w internecie. Do tego często oglądamy seriale na Netflixie lub Disney+. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec firmy od internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę dostosowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na uznanie zasługuje komunikacja z kadrą Airmaxa. Z firmą Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś empatyczna specjalistka. Z kolei co do opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej firmy. Ceny mocno odstają od propozycji innych dostawców internetu, a aktualnie oszczędności są bardzo ważne. Nawet u największych operatorów nie udało się nam znaleźć TAKIEGO internetu światłowodowego taniej. Od nas macie 5 gwiazdek! Rodzinka z Wrocławia.
5 / 5

Olaf

Kilka miesięcy temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i było ok. Nie ufajcie tylko temu, co ludzie bez imion i nazwisk wypisują w sieci. W mojej ocenie co najmniej połowa to bajki opowiadane przez kogoś, kto na pewno nigdy nie miał dostępu do internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest dobrym źródłem informacji.
5 / 5

Robert

Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed rozpoczęciem współpracy dopytać konsultanta o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem łącze zupełnie za darmo przez około pół miesiąca zanim podpisałem umowę. P.S. Mam Airmax internet w domu, ale sądzę, że w firmach też się znakomicie sprawdzi.
5 / 5

Jerzy

Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem programistą i pracuję w domu, korzystam z dużej ilości urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z najpopularniejszymi dostawcami światłowodu w Opolu. Koniecznie poczytajcie na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli zależy wam, by sprawdzić o Airmax opinie, tych przydatnych najlepiej szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przy okazji dowiedzieć się o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
5 / 5

Gustaw

Airmax internet opinie ma ponadprzeciętne, a jak jest w praktyce, przekonam się już wkrótce, bo na razie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale nie mogę narzekać. Pod względem warunków cenowych też wydaje się super. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma rewelacyjne...
3 / 5

Jarosław

Z usługą Airmax jestem związany już od niemal 2 lat, więc mogę śmiało już się wypowiedzieć o tej firmie. Airmax to firma uczciwa, realizuje usługę na wysokim i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu podana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Zero reklamacji, poza jedną sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do prędkości, czyli nie znalazłem nic lepszego. Oczywiście polecam.
5 / 5

Remigiusz

Dzięki Internetowi Airmax mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w okresie ograniczonego ruchu. Internet podłączono szybciutko - bez zbędnych przewodów i prac budowlanych. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i bardzo niskie pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i rzetelna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Błażej

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na prędkość transmisji – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Anna

Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy UPC to zmiana na plus nie do opisania. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Mateusz

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Bronisław

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu.
5 / 5

Magdalena

Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest stabilny. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam.
2 / 5

Mieczysław

Od 1. dnia firma Airmax zaskakuje otwartą na potrzeby i znającą się na rzeczy obsługą klienta. Nie to co na infolinii największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z konsultantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa działa bez problemu i naprawdę szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Przemysław

Aż mi głupio, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Odnalazłem więc opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W przygotowanej propozycji miałem zagwarantowany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Chciałbym dodać, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku bezawaryjnie przez cały dzień. Prędkość internetu też jest zgodna z umową, sprawdzam czasem tutaj. Wdrożenie internetu airmax było ekstra szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie zyskał do niego nieograniczony dostęp.
5 / 5

Sylwester

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się w ścisłej czołówce polskich dostawców internetu. Widziałem też mało przychylne opinie o airmax.pl, ale mogę się założyć, że w większości wstawia je konkurencja. Sam od przeszło roku mam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komukolwiek z Wrocławia polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszy. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
4 / 5

Patryk

Jeżeli chodzi o jakość usług w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaoferować ludziom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie korzystne warunki. Tym bardziej dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak niespójne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie internetowej marki. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest bardzo ważny. Jest ciągle rozszerzany. Na koniec dodam tylko, że mam zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie jeden) tylko potwierdził jakość łącza!
5 / 5

Amadeusz

Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się już jakiś czas temu. Wcześniej przeglądałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość wymagającej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych przydatnych informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A w zasadzie to nie ryzykowałem, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 1 dzień. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że dostałem w prezencie darmowy okres testowy wynoszący 24h, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! Aktualnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w domu. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam wykupić od razu Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Asortyment firmy obejmuje różne zestawy. Ja wybrałem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla mieszkańców większych miejscowości.
5 / 5

Irena

Używam i polecam wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Daję słowo, że nigdy w życiu nie miałem tak dobrego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na rewelacyjną obsługę klienta. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie z krwi i kości, a nie maszyny. Możesz dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Niepowtarzalny AIRMAX internet login bez problemu odnalazłem w umowie.
5 / 5

Władysław

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza rodzinka. W weekendy właściwie na okrągło jesteśmy w sieci. I wiadomo prawie codziennie oglądamy filmy i seriale na Netflixie i innych platformach VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę duże oczekiwania wobec jakości internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe oczekiwania. Otrzymaliśmy propozycję stworzoną tak, że naprawdę nie mamy co narzekać. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z pracownikami Airmaxa. Z BOK-iem Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś uprzejma dusza. Z kolei co do opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle cenników konkurencji, a aktualnie oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. U żadnego dużego dostawcy nie otrzymaliśmy lepszej oferty na światłowód. W 100% polecamy! Rodzina z Bolesławca.
5 / 5

Anna

Kilka miesięcy temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i wszystko działało bez zarzutu. Nie kierujcie się tylko tym, co ludzie bez imienia i nazwiska wypisują w sieci. Według mnie prawie wszystko to czarny PR kogoś, kto najpewniej nigdy nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest wiarygodnym źródłem informacji.
3 / 5

Jerzy

W 100% polecam internet Airmax! Zresztą wyniki mierników szybkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to uważam, że warto przed podłączeniem usługi zawnioskować o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania rozwiązania, rzecz jasna bez zobowiązań. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem usługę zupełnie bezpłatnie przez około 14 dni zanim podpisałem umowę. P.S. Jakby kogoś to interesowało, to mam Airmax internet w domu, jednak myślę, że w MŚP też się dobrze sprawdzi.
5 / 5

Jerzy

Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem specjalistą IT i pracuję w trybie home office, używam w pracy wielu różnych urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z najpopularniejszymi dostawcami światłowodu w naszym kraju. Radzę poczytać na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli macie czas i ochotę poznać o Airmax opinie, tych przydatnych rekomenduję szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
5 / 5

Zofia

Airmax internet opinie ma znakomite, a jak jest rzeczywiście, przekonam się za kilka dni, bo na razie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale chyba się zdecyduję. Ekonomicznie też wydaje się super. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma doskonałe...
5 / 5

Jarosław

Z usługą Airmax jestem związany już od ponad 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co dla mnie ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość uploadu i downloadu wskazana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Brak awarii od początku, poza jedną sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli uczciwie uważam. Ja polecam.
5 / 5

Dominik

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano bardzo szybko - bez miliona kabli i przekopów. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Julian

Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5

Lech

Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – ok. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Posiadając do tej pory internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam Airmax internet.
2 / 5

Albert

Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od kilku lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy zdarzyły się może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stała. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Kazimierz

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym dużym mieszkaniu.
5 / 5

Sylwester

Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest szybki. Do tej pory nie mieliśmy problemów. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Konkurencyjni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
4 / 5

Kazimierz

Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Zbigniew

Aż mi głupio, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Odnalazłem więc opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako użytkownik) uważam, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku fantastycznie przez całą dobę. Prędkość internetu też się zgadza, speed testy to potwierdzają. Wdrożenie internetu airmax było ultraszybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie zyskał do niego nieograniczony dostęp.
5 / 5

Bronisław

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się w gronie najlepszych polskich marek telekomunikacyjnych. Spotkałem też niepochlebne opinie o airmax.pl, ale według mnie w większości napisała je konkurencja. Wiem, bo sam od kilku miesięcy mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z Wrocławia lub okolic polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszym wyborem. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia okablowania.
5 / 5

Iwona

Jeżeli chodzi o jakość usług w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaoferować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie korzystne warunki. Nie wiem czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak skrajne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można znaleźć na stronie internetowej operatora. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest kwestią priorytetową. Jest cały czas rozwijany. Nie wiem, czy to ważne, ale ja zdecydowałem się na zestaw internet plus antena zewnętrzna, bo zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Janina

Moja współpraca z operatorem Airmax Opole rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Przedtem czytałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mieszkam w dość trudnej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych rzetelnych opinii, dlatego pozostało mi podjąć ryzyko... A właściwie to nie ryzykowałem, ponieważ na początek wybrałem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez formalności, na 7 dni. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że przysługuje mi darmowy okres testowy wynoszący jedną dobę, o ile dobrze pamiętam. Super sprawa! Teraz posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet stacjonarny w domu. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Radzę wykupić kompletny Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Do wyboru pozostają rozmaite zestawy. Mój wybór to zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest rekomendowany dla mieszkańców większych miast.
3 / 5

Benedykt

Mam i gorąco polecam wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Dam sobie rękę uciąć, że nigdy wcześniej nie spotkałem tak rewelacyjnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na doskonałą komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą ”żywi” ludzie, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do e-BOK. Unikalny AIRMAX internet login znajduje się w umowie.
5 / 5

Czesław

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 5-osobowa rodzina. W weekendy w zasadzie wszyscy jednocześnie siedzimy w internecie. Do tego często oglądamy seriale na platformach typu Netflix. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę dopasowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na uznanie zasługuje komunikacja z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś zaangażowana konsultantka. Jeśli chodzi o rachunki za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej firmy. Ceny mocno odstają od propozycji innych dostawców internetu, a przy obecnej inflacji oszczędności są bardzo ważne. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. Od nas 5*, bo nie da się dać 6 😉! Rodzinka z Wrocławia.
5 / 5

Marian

Nie tak dawno temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (PrePaid) i było ok. Nie wierzcie ślepo w to, co ludzie bez imion i nazwisk piszą w sieci. Moim skromnym zdaniem co najmniej połowa to wypociny kogoś, kto na bank w życiu nie testował internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych osób) NIE jest dobrym miejscem na poszukiwanie informacji.
5 / 5

Jan

Z czystym sumieniem polecam internet Airmax! Zresztą wyniki speed testów mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy spytać o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania rozwiązania, rzecz jasna bez zobowiązań. Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu – testowałem internet od airmax za darmo przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. Jak coś, to posiadam Airmax internet w domu, jednak jestem pewien, że dla przedsiębiorcy też się bardzo dobrze sprawdzi.
5 / 5

Wacław

Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem specjalistą IT i pracuję w trybie hybrydowym, używam w pracy wielu różnych urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Jakość usług bez porównania z dominującymi dostawcami światłowodu na polskim rynku. Radzę poczytać na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli macie czas przejrzeć o Airmax opinie, tych wartościowych radzę szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przed dopełnieniem formalności zawnioskować o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja dostałem taką szansę bez problemu.
5 / 5

Marceli

Airmax internet opinie ma fenomenalne, a jak jest w rzeczywistości, przekonam się w niedalekiej przyszłości, bo właśnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale internet jest mega szybki. Pod względem cen też wydaje się jak najbardziej ok. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma mega...
5 / 5

Marcin

Z usługą Airmax mam kontakt już od 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Awaryjność zerowa, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli super. Śmiało mogę polecić.
2 / 5

Juliusz

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w trakcie pandemii COVID-19. Internet podłączono ekspresowo - bez ton kabli i prac ziemnych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i stale dostępna obsługa klienta. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5

Donald

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5

Piotr

Profesjonalny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Mam limit 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale zespół wsparcia Airmax szybko zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował łącza. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam Airmax internet.
4 / 5

Mirosław

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Paulina

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
5 / 5

Irena

Minęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Teresa

Od momentu zawarcia umowy spotykam się z zaangażowaną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Polecam każdemu Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Patryk

Od razu zaznaczam, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Dlatego przejrzałem opinie o airmax internet i teraz (już jako klient) myślę, że nie są one wcale wyolbrzymione. W umowie miałem obiecany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Zaznaczam, że nie mieszkam w jakimś wielkim mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu super przez cały czas. Szybkość łącza też jest taka jak obiecano, testuję co jakiś czas na tej stronie. Podłączenie internetu airmax jest mega szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie ma do niego swobodny dostęp.
3 / 5

Marcin

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się w ścisłej czołówce polskich dostawców internetu. Widziałem też nieciekawe komentarze o internecie Airmax, jednak wydaje mi się, że w większości publikuje je konkurencja. Sam od kilku lat posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Wrocławia polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszy. Szybkość łącza wynosi co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
5 / 5

Emil

Jeżeli chodzi o stosunek jakości internetu do cen w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaoferować klientom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę świetne warunki. Zastanawia mnie dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak różne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie www przedsiębiorstwa. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest najważniejszy. Jest coraz większy. Tak na marginesie ja wybrałem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
5 / 5

Maciej

Moja przygoda z dostawcą internetu Airmax Opole zaczęła się przeszło rok temu. Wcześniej uczestniczyłem w jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok mieści się w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych pomocnych informacji, więc ośmieliłem się zaryzykować... A w gruncie rzeczy to nie można tego nazwać ryzykiem, bo na początek kupiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez umowy, na 30 dni. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że najpierw mogę rozpocząć nieodpłatny okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! W chwili pisania opinii mam Airmax internet w telefonie plus internet światłowodowy w domu. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Polecam zakupić od razu Airmax Internet Zestaw zawierający router. Asortyment tworzą różne typy zestawów. Ja akurat mam zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, bo jest przeznaczony dla mieszkańców Opola.
5 / 5

Kamil

Posiadam i polecam każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Jestem pewny, że nigdy wcześniej nie miałem tak rewelacyjnego internetu! Polecam tego operatora także ze względu na rewelacyjną komunikację z klientem. Dział AIRMAX Opole tworzą ”żywi” ludzie, a nie roboty. Można dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jeżeli użytkownik woli napisać, to można zalogować się do e-BOK. Niepowtarzalny AIRMAX internet login sprawdziłem w umowie.
5 / 5

Katarzyna

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza gromadka. W wolne dni w sumie non stop siedzimy w necie. No i codziennie oglądamy filmy na platformach streamingowych. Dlatego mieliśmy naprawdę ogromne wymagania wobec dostawcy internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymogi. Dostaliśmy ofertę skonfigurowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy się do czego przyczepić. Na pochwałę zasługuje komunikacja z zespołem Airmaxa. Z biurem obsługi klienta Airmax Internet kontakt to po prostu bajka! Zawsze czeka tam jakaś miła osoba. W kwestii opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie firmy. Ceny mocno odstają od ofert innych operatorów, a w dzisiejszych czasach oszczędności trzeba szukać gdzie tylko się da. W innych miejscach nie otrzymaliśmy lepszych warunków światłowodu. W 100% polecamy! Rodzinka z Opola.
5 / 5

Cezary

Kilka tygodni temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (PrePaid) i było ok. Nie ufajcie tylko temu, co ludzie bez imion i nazwisk piszą w sieci. Moim zdaniem co najmniej połowa to bajki opowiadane przez kogoś, kto prawdopodobnie w życiu nie posiadał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych osób) NIE jest najlepszym miejscem na poszukiwanie informacji.
5 / 5

Łukasz

Z czystym sumieniem polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to myślę, że warto przed rozpoczęciem współpracy dopytać konsultanta o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania usługi, oczywiście niezobowiązującego. Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu – testowałem łącze za darmo przez ok. pół miesiąca zanim zawarłem umowę. P.S. Mam Airmax internet w domu, ale sądzę, że w siedzibach firm też się znakomicie sprawdzi.
2 / 5

Danuta

Mam z Airmax internet światłowodowy. Jestem projektantem wnętrz i pracuję w trybie home office, używam w pracy wielu różnych sprzętów i nie wpływa to na komfort korzystania z internetu. Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dużymi operatorami internetu światłowodowego na naszym rynku. Radzę poczytać na firmowej witrynie operatora, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas i ochotę poprzeglądać o Airmax opinie, tych miarodajnych rekomenduję szukać tylko na tej stronie. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja poprosiłem.
5 / 5

Edward

Airmax internet opinie ma fantastyczne, a jak jest rzeczywiście, przekonam się nieco później, bo na razie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale chyba się zdecyduję. Pod względem warunków cenowych też wydaje się super. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma bardzo dobre...
5 / 5

Marta

Z Internetem Airmax mam styczność już od prawie 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Szybkość tranferu zapisana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nie zerwało łączy, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu.
4 / 5

Wiesław

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co jest bardzo potrzebne w trakcie pandemii COVID-19. Usługę wykonano bardzo szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5

Wiktor

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy mega szybki Internet. Po 30 dniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno Internet, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Arnold

Profesjonalny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Mam limit 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zidentyfikował nieprawidłowości i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Borys

Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Michał

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w każdym pokoju.
3 / 5

Remigiusz

Minęło już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest w 100% stabilny. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają płynnie. Jesteśmy dużą spółką, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Natalia

Od 1. dnia Airmax zaskakuje mnie otwartą na potrzeby i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa bez problemu i bardzo szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Eryk

Powiem wam, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Postanowiłem więc poczytać opinie o firmie airmax i obecnie (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są one ani trochę przesadzone. W warunkach umowy miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Podkreślam, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie na najwyższym poziomie przez cały dzień. Prędkość internetu też się zgadza z umową, sprawdzam czasem tutaj. Wdrożenie internetu airmax było mega szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu zyskał do niego pełny dostęp.
5 / 5

Katarzyna

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się wśród czołowych polskich marek telekomunikacyjnych. Trafiłem też na negatywne komentarze o internecie Airmax, jednak uważam, że w większości zamieściła je konkurencja. Wiem, bo sam od dłuższego czasu posiadam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym jakiejkolwiek osobie z woj. dolnośląskiego polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszą rekomendacją. Szybkość łącza wynosi średnio 15 Gb – i to bez zastosowania okablowania.
5 / 5

Bernard

Jeśli chodzi o poziom usług w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie atrakcyjne warunki. Dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak różne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest absolutnie najważniejszy. Jest coraz większy. Jak coś to ja zamówiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (oczywiście nie jeden) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Zbigniew

Moja współpraca z firmą Airmax Opole rozpoczęła się przeszło rok temu. Przedtem uczestniczyłem w jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie zwłaszcza o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój dom mieści się w dość nietypowej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych wartościowych opinii, w związku z tym postanowiłem podjąć ryzyko... A w sumie to nie było ryzyko, ponieważ na początek zamówiłem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez zobowiązań, na 14 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że najpierw mogę rozpocząć bezpłatny okres testowy wynoszący chyba dobę, o ile dobrze pamiętam. Sztos! Na ten moment posiadam Airmax internet w telefonie oraz światłowód w domu i firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Radzę zamówić kompletny Airmax Internet Zestaw z routerem. Asortyment tworzą rozmaite rodzaje zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, ponieważ świetnie nadaje się dla klientów indywidualnych z dużych miejscowości.
5 / 5

Marta

Używam i rekomenduję wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Słowo daję, że nigdy w życiu nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na znakomitą obsługę klienta. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie maszyny. Możesz dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Dedykowany AIRMAX internet login znajduje się w umowie.
2 / 5

Leon

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza 6-tka. W dni wolne właściwie cały czas jesteśmy w necie. No i prawie codziennie oglądamy filmy na Netflixie i innych platformach VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę duże oczekiwania wobec jakości internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe oczekiwania. Otrzymaliśmy propozycję skomponowaną tak, że naprawdę nie mamy co narzekać. Na pochwałę zasługuje kontakt z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś kompetentna dusza. Jeśli zaś chodzi o rachunki za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle ofert konkurencji, a w kryzysie gospodarczym oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Oceniamy usługę na 5+! Rodzina z Bolesławca.
5 / 5

Teodor

Kilka lat temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie anonimowo wypisują w sieci. W mojej ocenie zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto na pewno nigdy nie miał dostępu do internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych użytkowników) NIE jest najlepszym miejscem na poszukiwanie informacji.
5 / 5

Marceli

Z czystym sumieniem polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testerów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi spytać o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania rozwiązania, oczywiście bez zobowiązań. Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu – testowałem usługę za darmo przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. Jak coś, to posiadam Airmax internet w domu, jednak jestem pewien, że w biurach też się bardzo dobrze sprawdzi.
4 / 5

Stefan

Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem devem i pracuję w trybie home office, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dużymi operatorami internetu światłowodowego na naszym rynku. Polecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas i ochotę poprzeglądać o Airmax opinie, tych miarodajnych rekomenduję szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja poprosiłem.
5 / 5

Włodzimierz

Airmax internet opinie ma bardzo dobre, a jak jest rzeczywiście, przekonam się za parę dni, bo właśnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale póki co usługa spełnia wszelkie moje wymagania. Pod względem finansowym też wydaje się jak najbardziej ok. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma bardzo dobre...
5 / 5

Maciej

Z usługami Airmax mam styczność już od 5 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Żadnych problemów z Internetem, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Naprawdę polecam.
5 / 5

Gerard

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w okresie epidemii. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5

Dariusz

Do naszej firmy wybraliśmy łącze symetryczne Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na prędkość transmisji – w szczególności szybkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie sprostać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy super szybki Internet. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak również firmę Airmax.
3 / 5

Dariusz

Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, na szczęście serwis Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Benedykt

Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 2 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Bogusław

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i i nic więcej. Łącze działa zgodnie z umową, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dokupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Bernard

To już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Dariusz

Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa tak, jak powinna i naprawdę szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić .
5 / 5

Katarzyna

Aż mi głupio, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Odnalazłem więc opinie o airmax internet i teraz (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są one wcale wyolbrzymione. W ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu fantastycznie przez cały dzień. Prędkość internetu też jest taka jak obiecano, speed testy to potwierdzają. Wdrożenie internetu airmax było mega szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie zyskał do niego swobodny dostęp.
5 / 5

Bogumił

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się w gronie najlepszych polskich operatorów. W oczy rzuciły mi się też mało przychylne opinie o airmax.pl, ale dam sobie rękę uciąć, że w większości wypluwa je konkurencja. Ja od niemal roku mam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komuś z dolnośląskiego polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszą propozycją. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia infrastruktury kablowej.
2 / 5

Hubert

Jeżeli chodzi o poziom usług w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaoferować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie atrakcyjne warunki. Dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak ambiwalentne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie internetowej dostawcy. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest numerem jeden na liście priorytetów. Jest stale rozwijany. Jak coś to ja zamówiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (oczywiście nie jeden) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Bartosz

Moja przygoda z dostawcą internetu Airmax Opole zaczęła się parę miesięcy temu. Wcześniej śledziłem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie szczególnie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok położony jest w dość nietypowej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych wartościowych informacji, więc ośmieliłem się zaryzykować... A w sumie to nie można tego nazwać ryzykiem, bo na początek postawiłem na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez umowy, na 14 dni. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że przyznano mi nieodpłatny okres testowy wynoszący chyba dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Brawo za to! Na ten moment mam Airmax internet w telefonie plus stacjonarny w biurze. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Polecam zakupić od razu Airmax Internet Zestaw zawierający router. W ofercie operatora znajdują się różne typy zestawów. Ja zdecydowałem się na zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, bo jesr polecany dla osób z dużych miast.
5 / 5

Janina

Mam i mogę śmiało polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Daję słowo, że nigdy w życiu nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na świetną obsługę klienta. Oddział AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie tylko komputery. Możesz dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikatowy AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
4 / 5

Feliks

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza rodzina 2+3. W dni wolne praktycznie cały czas jesteśmy w sieci. I wiadomo każdego wieczoru oglądamy filmy i seriale na VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe potrzeby. Otrzymaliśmy propozycję dobraną tak, że naprawdę nie mamy powodów do narzekań. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś przeuprzejma doradczyni. Jeśli zaś chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle cenników konkurencyjnych firm, a obecnie oszczędności są priorytetem. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Z czystym sumieniem polecamy! Rodzina z Dolnego Śląska.
5 / 5

Katarzyna

Parę miesięcy temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (PrePaid) i było ok. Nie ufajcie tylko temu, co ludzie bez imion i nazwisk piszą w sieci. Moim zdaniem co najmniej połowa to bajki opowiadane przez kogoś, kto prawdopodobnie w życiu nie posiadał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych osób) NIE jest dobrym źródłem informacji.
5 / 5

Maksymilian

W 100% polecam internet Airmax! Zresztą raporty z mierników szybkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi zapytać o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania usługi, oczywiście niezobowiązującego. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem usługę zupełnie bezpłatnie przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. Kończąc już, dodam tylko, że użytkuję Airmax internet w domu, ale na 100%, że w biznesie też się nieźle sprawdzi.
5 / 5

Aleksandra

Mam z Airmax internet światłowodowy. Jestem projektantem wnętrz i pracuję w mieszkaniu, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie wpływa to na komfort korzystania z internetu. Usługa bez porównania z największymi operatorami internetu światłowodowego w naszym kraju. Polecam poczytać na firmowej witrynie operatora, jak działa internet Airmax, a jeżeli chcecie poczytać o Airmax opinie, tych rzetelnych polecam szukać tylko na tej stronie. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja zapytałem.
5 / 5

Cezary

Airmax internet opinie ma w większości bardzo pozytywne, a jak jest w praktyce, dowiem się w przyszłości, bo teraz korzystam z darmowego okresu próbnego, ale mogę polecić. Pod względem cen też jest ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma rewelacyjne...
3 / 5

Cyprian

Z usługą Airmax mam styczność już od kilku lat, więc raczej mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - stałym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, poza jedną sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do jakości usługi, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Polecam.
5 / 5

Piotr

Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w tej epidemicznej rzeczywistości. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez ton kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i stale dostępna ekipa techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Lucjan

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Mamy teraz mega szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Bogumił

Godny zaufania operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. Wykupiłem taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax bardzo szybko sprawdził źródło awarii i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Plusa to jest przepaść. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Julian

Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niespełna 4 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia zdarzyły się może kilka razy i trwały chwilę. Szybkość stała. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Kazimierz

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
5 / 5

Marceli

To już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
2 / 5

Janina

Od 1. dnia spotykamy się z otwartą na potrzeby i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach czołowych w Polsce dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Internet działa bez problemu i zaskakująco szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Patryk

Przyznam, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Przejrzałem więc opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako użytkownik) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W umowie miałem zagwarantowany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Zaznaczam, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku super przez 24h/7. Prędkość internetu też odpowiada ustaleniom, co potwierdzają wyniki speed testu. Wdrożenie internetu airmax jest błyskawiczne. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie zyskał do niego nieograniczony dostęp.
5 / 5

Olgierd

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się wśród czołowych polskich marek telekomunikacyjnych. Spotkałem też mało przychylne opinie o airmax.pl, ale dam sobie rękę uciąć, że w większości zamieszcza je konkurencja. Wiem, bo sam od kilkunastu miesięcy mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z woj. dolnośląskiego polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszą rekomendacją. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie średnio 15 Gb – i to bez zastosowania okablowania.
4 / 5

Radosław

Jeżeli chodzi o ceny internetu w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaoferować mieszkańcom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Zastanawia mnie z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak różne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie przedsiębiorstwa. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest na liście priorytetów. Jest coraz większy. Tak na marginesie ja wybrałem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
5 / 5

Rudolf

Moja współpraca z operatorem Airmax Opole rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Przedtem dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój dom znajduje się w dość niefajnej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych budzących zaufanie opinii, dlatego pozostało mi podjąć ryzyko... A jeśli mam być szczery to nie ryzykowałem, ponieważ na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez formalności, na 4 miesiące. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że przysługuje mi darmowy okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile dobrze pamiętam. Super sprawa! Obecnie posiadam Airmax internet w telefonie oraz łącze stacjonarne w domu. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Radzę wykupić kompletny Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Operator oferuje rozmaite zestawy. Ja posiadam zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest zalecany dla mieszkańców większych miejscowości.
5 / 5

Czesław

Posiadam i mogę śmiało polecić każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy w życiu nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego operatora także ze względu na świetną obsługę klienta. Dział AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie roboty. Możesz dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jeżeli usługobiorca woli napisać, to można przejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikatowy AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
5 / 5

Daniel

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 5-osobowa rodzina. W soboty i niedziele w zasadzie bez przerwy siedzimy w sieci. I wiadomo często oglądamy filmy i seriale na platformach typu Netflix. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę dobraną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z załogą Airmaxa. Z infolinią Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś przeuprzejma konsultantka. Jeśli zaś chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników innych dostawców internetu, a obecnie oszczędności są bardzo ważne. U żadnego dużego operatora nie otrzymaliśmy lepszej ceny. Polecamy! Rodzinka z Wrocławia.
5 / 5

Antoni

Jakiś rok temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (PrePaid) i wszystko działało bez zarzutu. Nie kierujcie się tylko tym, co ludzie bez imienia i nazwiska piszą w sieci. Według mnie prawie wszystko to czarny PR kogoś, kto najpewniej w życiu nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych osób) NIE jest wiarygodnym miejscem na poszukiwanie informacji.
3 / 5

Janusz

Zdecydowanie polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testerów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi spytać o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania usługi, oczywiście niezobowiązującego. W moim przypadku nie było problemu – testowałem usługę za free przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. Jak coś, to posiadam Airmax internet w domu, ale na 100%, że dla przedsiębiorcy też się bardzo dobrze sprawdzi.
5 / 5

Irena

Mam od Airmax internet światłowodowy. Jestem freelancerem i pracuję w domu, korzystam z dużej ilości urządzeń i nie wpływa to na komfort korzystania ze światłowodu. Nie ma co porównywać tego dostawcy z pozostałymi dostawcami światłowodu w kraju. Koniecznie poczytajcie na oficjalnej stronie operatora, jak działa internet Airmax, a jeśli zależy wam, by przeczytać o Airmax opinie, tych prawdziwych najlepiej szukać wyłącznie na tej stronie. P.S. Warto przy okazji dowiedzieć się o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja testowałem za free.
5 / 5

Krystian

Airmax internet opinie ma rewelacyjne, a jak jest w praktyce, dowiem się na dniach, bo teraz korzystam z darmowego okresu próbnego, ale póki co usługa spełnia wszelkie moje wymagania. Ekonomicznie też jest ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma super...
5 / 5

Lucjan

Z usługą Airmax mam styczność już od prawie 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie zerwało łączy, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu.
5 / 5

Stefan

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie epidemii. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Główne plusy to bardzo wysoka przepustowość łącza i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5

Arnold

Do naszej firmy wybraliśmy łącze symetryczne Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na prędkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno łącze, jak również samą firmę.
5 / 5

Konrad

Sprawdzony operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście serwis Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z T-Mobile to jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
2 / 5

Krystian

Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam Internet Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Ignacy

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i to wystarczyło. Wszystko działa bez problemów, nie ma zacięć. Super zalecono mi dobrać router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach.
5 / 5

Cyprian

Minęło już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to ja polecam. Pozdrawiamy.
4 / 5

Kacper

Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Stanisław

Przyznam, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Przejrzałem więc opinie o airmax internet i teraz (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są one wcale wyolbrzymione. Według ustaleń miałem zagwarantowany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Dodam, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu płynnie przez cały dzień. Prędkość internetu też jest ok, sprawdzam czasem tutaj. Wdrożenie internetu airmax nastąpiło na następny dzień. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie zyskał do niego swobodny dostęp.
5 / 5

Krystyna

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się wśród najlepszych polskich operatorów. Natrafiłem też na niezbyt dobre opinie o airmax.pl, ale mogę się założyć, że w większości pisze je konkurencja. Ja od kilku miesięcy mam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komuś z Dolnego Śląska polecić jakiś światłowód, Airmax byłby na pierwszym miejscu. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia infrastruktury kablowej.
5 / 5

Aleksy

Jeśli chodzi o ceny pakietów internetu w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaproponować klientom niczego lepszego. Airmax posiada rzeczywiście znakomite warunki. Tym bardziej dziwi mnie dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak niespójne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie www marki. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest numerem jeden na liście priorytetów. Jest ciągle rozszerzany. A i ja kupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie jeden) tylko potwierdził prędkość łącza!
5 / 5

Arkadiusz

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się jakiś rok temu. Wcześniej uczestniczyłem w jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość problematycznej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych pomocnych informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A w gruncie rzeczy to nie było ryzyko, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 30 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że mogę rozpocząć bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! W chwili pisania opinii mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w domu. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Asortyment tworzą różne rodzaje zestawów. Ja zamówiłem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla mieszkańców większych miejscowości.
3 / 5

Halina

Posiadam i mogę śmiało polecić każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy w życiu nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego operatora także ze względu na świetną obsługę klienta. Dział AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie roboty. Możesz dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jeżeli usługobiorca woli napisać, to można przejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikatowy AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
5 / 5

Magdalena

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 6-osobowa rodzina. W dni wolne od pracy praktycznie bez przerwy siedzimy w necie. No i każdego wieczoru oglądamy filmy na platformach typu Netflix. Dlatego mieliśmy naprawdę wysokie wymagania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe potrzeby. Dostaliśmy ofertę opracowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy powodów do narzekań. Na pochwałę zasługuje komunikacja z załogą Airmaxa. Z infolinią Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś wspaniała konsultantka. Jeśli kogoś interesują opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie firmy. Ceny mocno odstają od ofert konkurencyjnych firm, a w obecnych czasach oszczędności są priorytetem. U żadnego dużego operatora nie otrzymaliśmy lepszej ceny. Polecamy! Rodzinka z Dolnego Śląska.
5 / 5

Jan

Jakiś rok temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie anonimowo piszą w sieci. Według mnie zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto najpewniej w życiu nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych osób) NIE jest najlepszym źródłem wiedzy.
5 / 5

Dionizy

Zdecydowanie polecam internet Airmax! Zresztą wyniki mierników prędkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto wcześniej złożyć wniosek o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. W moim przypadku nie było problemu – testowałem airmax internet za free przez około kilkanaście dni zanim podpisałem umowę. P.S. Ja akurat mam Airmax internet w domu, ale na 100%, że dla przedsiębiorców też się fajnie sprawdzi.
5 / 5

Cyprian

Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem programistą i pracuję w mieszkaniu, potrzebuję do pracy wielu sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Jakość usług bez porównania z dominującymi operatorami internetu światłowodowego na polskim rynku. Zalecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli chcecie przejrzeć o Airmax opinie, tych wartościowych polecam szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja dostałem taką szansę bez problemu.
5 / 5

Wiesław

Airmax internet opinie ma bardzo pozytywne, a jak jest naprawdę, przekonam się za kilka dni, bo aktualnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale internet jest naprawdę szybki. Cenowo też wydaje się przyzwoicie. Rozważam z Airmax światłowód opinie ma bardzo pozytywne...
5 / 5

Joanna

Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc chyba mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - stabilnym poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości, czyli nie znalazłem nic lepszego. Oczywiście polecam.
2 / 5

Alicja

Dzięki Wam zyskałem ciągłe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w czasach epidemii. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez ton kabli i przekopów. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i zaskakująco niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i stale dostępna ekipa techniczna. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Rudolf

Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zapewniono nam super szybki Internet. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Marta

Sprawdzony dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – super. Płacę za taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax bezzwłocznie zdiagnozował źródło usterki i ustabilizował łącze. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Oczywiście polecam Airmax internet.
4 / 5

Bartosz

Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia występowały sporadycznie i trwały chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Gerard

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Amadeusz

Minęło już kilkanaście miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko działa bez zastrzeżeń. Konkurencyjni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Dominik

Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Internet działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Lech

Przyznaję się, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Dlatego przeczytałem opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako klient) myślę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W warunkach umowy miałem obiecany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Podkreślam, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku na najwyższym poziomie przez cały czas. Szybkość łącza też jest zgodna z ofertą, speed testy to potwierdzają. Podłączenie internetu airmax było mega szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie ma do niego nieograniczony dostęp.
3 / 5

Danuta

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się wśród czołowych polskich marek telekomunikacyjnych. Trafiłem też na mało przychylne opinie o airmax.pl, ale dam sobie rękę uciąć, że w większości zamieszcza je konkurencja. Wiem, bo sam od paru lat mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z woj. dolnośląskiego polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszą rekomendacją. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie średnio 15 Gb – i to bez zastosowania okablowania.
5 / 5

Adrian

Jeśli chodzi o ceny pakietów internetu w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie znakomite warunki. Nie mam pojęcia czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie internetowej dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest nadrzędnym celem. Jest stale rozwijany. P.S. Ja posiadam zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (niezależny) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Teresa

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się już jakiś czas temu. Wcześniej przeglądałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość wymagającej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych przydatnych informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A w zasadzie to nie było ryzyko, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 1 dzień. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że dostałem w prezencie bezpłatny okres testowy wynoszący 24h, o ile pamięć mnie nie myli. Wielki plus za to! Aktualnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w firmie. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Asortyment firmy obejmuje różne rodzaje zestawów. Ja wybrałem zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla klientów z większych miejscowości.
5 / 5

Wojciech

Używam i rekomenduję wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Serio nigdy wcześniej nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na znakomitą komunikację z klientem. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie maszyny. Można dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do e-BOK. Dedykowany AIRMAX internet login znajduje się w umowie.
5 / 5

Sławomir

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza rodzina 2+3. W dni wolne praktycznie cały czas jesteśmy w sieci. I wiadomo każdego wieczoru oglądamy filmy i seriale na VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe potrzeby. Otrzymaliśmy propozycję dobraną tak, że naprawdę nie mamy powodów do narzekań. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś przeuprzejma doradczyni. Jeśli zaś chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle cenników konkurencyjnych firm, a obecnie oszczędności są priorytetem. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Z czystym sumieniem polecamy! Rodzina z Dolnego Śląska.
5 / 5

Adrian

Jakiś rok temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i wszystko działało bez zarzutu. Nie kierujcie się tylko tym, co ludzie bez imienia i nazwiska wypisują w sieci. Według mnie prawie wszystko to czarny PR kogoś, kto najpewniej nigdy nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest odpowiednim źródłem informacji.
5 / 5

Bolesław

Zdecydowanie polecam internet Airmax! Zresztą wyniki mierników szybkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy zapytać o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. W moim przypadku nie było problemu – testowałem internet od airmax za free przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. Kończąc już, dodam tylko, że użytkuję Airmax internet w domu, ale sądzę, że dla przedsiębiorców też się nieźle sprawdzi.
2 / 5

Seweryn

Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem architektem i pracuję w mieszkaniu, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Parametry bez porównania z wielkimi operatorami internetu światłowodowego we Wrocławiu. Polecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli chcecie poczytać o Airmax opinie, tych pisanych przez autentycznych klientów polecam szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja testowałem przez jakieś 14 dni.
5 / 5

Iwona

Airmax internet opinie ma fenomenalne, a jak jest w rzeczywistości, przekonam się w niedalekiej przyszłości, bo na razie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale internet działa super. Pod względem warunków cenowych też wydaje się super. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma mega...
5 / 5

Katarzyna

Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 4 lat, więc chyba mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - stabilnym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Nie mam żadnych uwag, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Oczywiście polecam.
4 / 5

Benedykt

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w czasach pandemii. Światłowód wdrożono zaskakująco szybko - bez zbędnych przewodów i wjazdu ciężkiego sprzętu. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i rzetelna ekipa techniczna. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Marta

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5

Teodor

Rzetelny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak serwis Airmax niemal natychmiast zidentyfikował błędy i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu UPC to nie ma co nawet porównywać. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Patryk

Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 3 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Karolina

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach.
3 / 5

Agnieszka

To już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest rewelacyjny. Nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą spółką, zatrudniamy wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Popularni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to w 100% polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Ryszard

Od momentu podpisania umowy spotykam się z miłą i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam jakby za karę, albo z maszynami. Usługa działa super i odpowiednio szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Aleksandra

Od razu zaznaczam, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego przejrzałem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako klient) uważam, że nie są one ani trochę przesadzone. W umowie miałem obiecany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Zaznaczam, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie super przez całą dobę. Szybkość łącza też odpowiada przedstawionym warunkom, speed testy to potwierdzają. Podłączenie internetu airmax odbyło się na następny dzień po złożeniu zamówienia. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu ma do niego pełny dostęp.
5 / 5

Bartłomiej

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta ewidentnie pozycjonuje się w ścisłej czołówce polskich dostawców internetu. Widziałem też nieciekawe komentarze o internecie Airmax, jednak wydaje mi się, że w większości publikuje je konkurencja. Sam od kilku lat posiadam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komukolwiek z Wrocławia polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszy. Szybkość łącza wynosi co najmniej 15 Gb – i to bez prowadzenia kabli.
5 / 5

Stefan

Jeśli chodzi o jakość usług w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaproponować klientom niczego lepszego. Airmax posiada rzeczywiście korzystne warunki. Tym bardziej dziwi mnie dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak niespójne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie www marki. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest na liście priorytetów. Jest ciągle rozszerzany. Nie wiem, czy to ważne, ale ja zdecydowałem się na zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie jeden) tylko potwierdził prędkość łącza!
5 / 5

Bartosz

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się przeszło rok temu. Wcześniej uczestniczyłem w jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, bo mieszkam w dość niefajnej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych budzących zaufanie informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A jeśli mam być szczery to nie było ryzyko, bo na początek wybrałem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 4 miesiące. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że najpierw mogę rozpocząć bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile pamięć mnie nie myli. Wielki plus za to! Obecnie mam Airmax internet w telefonie plus internet stacjonarny w firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Asortyment tworzą różne rodzaje zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest rekomendowany dla klientów z większych miast.
5 / 5

Stefan

Posiadam i polecam każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Serio nigdy wcześniej nie miałem tak dobrego internetu! Polecam tego operatora także ze względu na rewelacyjną komunikację z klientem. Dział AIRMAX Opole tworzą ludzie z krwi i kości, a nie roboty. Można dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jeżeli użytkownik woli napisać, to można zalogować się do e-BOK. Niepowtarzalny AIRMAX internet login jest podany w umowie.
2 / 5

Irena

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza 4-osobowa rodzina. W wolnym czasie w sumie cały czas jesteśmy w internecie. Do tego codziennie oglądamy seriale na platformach streamingowych. W związku z tym mieliśmy naprawdę ogromne oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymogi. Otrzymaliśmy propozycję skomponowaną tak, że naprawdę nie mamy się do czego przyczepić. Na uznanie zasługuje kontakt z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to po prostu bajka! Zawsze czeka tam jakaś kompetentna osoba. Jeśli zaś chodzi o rachunki za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle propozycji innych operatorów, a w kryzysie gospodarczym oszczędności trzeba szukać gdzie tylko się da. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Od nas piątka z plusem! Rodzina z Opola.
5 / 5

Alicja

Raz korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie anonimowo piszą w sieci. Uważam, że zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto zapewne w życiu nie miał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych osób) NIE jest odpowiednim źródłem wiedzy.
5 / 5

Marek

Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty mierników szybkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to sądzę, że warto przed podłączeniem usługi zapytać o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania usługi, wiadomo niezobowiązującego. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem usługę zupełnie za darmo przez jakieś 14 dni zanim związałem się umową. Kończąc już, dodam tylko, że użytkuję Airmax internet w domu, ale jestem pewien, że w firmach też się nieźle sprawdzi.
4 / 5

Magdalena

Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem backendowcem i pracuję w mieszkaniu, używam w pracy wielu różnych sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Parametry bez porównania z dominującymi operatorami internetu światłowodowego we Wrocławiu. Radzę poczytać na firmowej witrynie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeżeli chcecie poczytać o Airmax opinie, tych pisanych przez autentycznych klientów polecam szukać tylko tutaj. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja dostałem taką szansę bez problemu.
5 / 5

Dionizy

Airmax internet opinie ma rewelacyjne, a jak jest w praktyce, dowiem się nieco później, bo teraz korzystam z darmowego okresu próbnego, ale internet jest naprawdę szybki. Ekonomicznie też jest ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma super...
5 / 5

Bartosz

Z usługami Airmax mam kontakt już od ponad 3 lat, więc raczej mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, realizuje usługę na dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy określona w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Brak awarii od początku, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do jakości usługi, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu.
5 / 5

Henryk

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w czasach epidemii. Usługę wykonano sprawnie - bez zbędnego okablowania i przekopów. Główne plusy to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i profesjonalna pomoc techniczna. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Natalia

Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na przepustowość internetu – w szczególności szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online naszych rozwiązań. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że popularni operatorzy komórkowi w tym momencie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dzięki temu, teraz mamy super szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w tej samej cenie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno Internet, jak również samą firmę.
3 / 5

Władysław

Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy UPC to jest przepaść. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Janina

Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Tadeusz

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym dużym mieszkaniu.
5 / 5

Paweł

Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Julia

Od dnia zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa ok i odpowiednio szybko – zgodnie z umową. Ja polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Bogumił

Od razu mówię, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Dlatego poczytałem opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako użytkownik) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku fantastycznie przez 24h/7. Prędkość internetu też jest taka, jak miała być, speed testy to potwierdzają. Wdrożenie internetu airmax nastąpiło ekspresowo. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie zyskał do niego nieograniczony dostęp.
5 / 5

Halina

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród najlepszych polskich marek telekomunikacyjnych. Spotkałem też niepochlebne opinie o airmax.pl, ale według mnie w większości napisała je konkurencja. Wiem, bo sam od lat mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z Wrocławia lub okolic polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszym wyborem. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia okablowania.
2 / 5

Halina

Jeśli chodzi o stosunek parametrów internetu do cen w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaproponować mieszkańcom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie bezkonkurencyjne warunki. Jestem bardzo ciekawy z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak niejednoznaczne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie firmy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest sprawą priorytetową. Jest z roku na roku większy. P.S. Gdyby kogoś to interesowało, to zakupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (nie tylko z tej strony) tylko potwierdził jakość łącza!
5 / 5

Justyna

Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się parę miesięcy temu. Wcześniej śledziłem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość niefajnej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych budzących zaufanie informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A jeśli mam być szczery to nie ryzykowałem, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 4 miesiące. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że przyznano mi darmowy okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! Obecnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w domu. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam wykupić od razu Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. W ofercie operatora znajdują się różne zestawy. Ja zdecydowałem się na zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla mieszkańców większych miejscowości.
5 / 5

Paulina

Używam i gorąco polecam wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Naprawdę nigdy wcześniej nie spotkałem tak stabilnego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na doskonałą komunikację z klientem. Filię AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie maszyny. Można dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do e-BOK. Unikalny AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
4 / 5

Lucjan

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza czwórka. W dni wolne praktycznie cały czas jesteśmy w internecie. Do tego każdego wieczoru oglądamy seriale na VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe potrzeby. Otrzymaliśmy propozycję dobraną tak, że naprawdę nie mamy powodów do narzekań. Na uznanie zasługuje kontakt z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś przeuprzejma doradczyni. Jeśli zaś chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle propozycji konkurencyjnych firm, a obecnie oszczędności są priorytetem. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Zgodnie dajemy 5*! Rodzina z Dolnego Śląska.
5 / 5

Danuta

Parę lat temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (na kartę) i było ok. Nie kierujcie się tylko tym, co ludzie bez imion i nazwisk wypisują w sieci. Według mnie co najmniej połowa to czarny PR kogoś, kto najpewniej nigdy nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych użytkowników) NIE jest dobrym źródłem wiedzy.
5 / 5

Mirosław

Zdecydowanie polecam internet Airmax! Zresztą raporty z mierników prędkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi złożyć wniosek o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania usługi, oczywiście niezobowiązującego. W moim przypadku nie było problemu – testowałem usługę za free przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. P.S. Ja akurat mam Airmax internet w domu, ale na 100%, że w siedzibach firm też się fajnie sprawdzi.
5 / 5

Marceli

Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem programistą i pracuję w trybie home office, potrzebuję do pracy wielu urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z najpopularniejszymi dostawcami światłowodu w Opolu. Zalecam poczytać na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli macie czas i ochotę poznać o Airmax opinie, tych przydatnych rekomenduję szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
5 / 5

Adam

Airmax internet opinie ma doskonałe, a jak jest naprawdę, dowiem się jeszcze w tym miesiącu, bo aktualnie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale nie mam co narzekać. Pod względem cen też jest przyzwoicie. Rozważam z Airmax światłowód opinie ma ekstra...
3 / 5

Józef

Z usługą Airmax jestem związany już od 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - równym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Awaryjność zerowa, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli super. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Barbara

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w okresie ograniczonego ruchu. Usługę wykonano bardzo szybko - bez miliona kabli i robót ziemnych. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i sprawnie działająca obsługa klienta. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Natalia

Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory współpracowaliśmy z T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam ultra szybki Internet. Po około miesiącu przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno usługi, jak również samą firmę.
5 / 5

Eugeniusz

Sprawdzony operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Norbert

Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były incydentalne i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Karol

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w każdym pomieszczeniu.
5 / 5

Piotr

To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest bezkonkurencyjny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to ja polecam. Pozdrawiam.
2 / 5

Jarosław

Od pierwszego dnia Airmax zaskakuje mnie przyjazną i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa bez zastrzeżeń i zaskakująco szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Adolf

Przyznaję się, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Dlatego przeczytałem opinie o airmax internet i teraz (już jako użytkownik) uważam, że nie są one wcale wyolbrzymione. W przygotowanej propozycji miałem zagwarantowany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Chciałbym dodać, że nie mieszkam w jakimś ogromnym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu bezawaryjnie przez całą dobę. Prędkość internetu też się zgadza, sprawdzam czasem tutaj. Wdrożenie internetu airmax przebiegło w ekspresowym tempie. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie zyskał do niego swobodny dostęp.
5 / 5

Hilary

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się wśród topowych polskich operatorów. W oczy rzuciły mi się też mało pozytywne komentarze o internecie Airmax, jednak mam wrażenie, że w większości pisze je konkurencja. Ja od kilku miesięcy posiadam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komuś z dolnośląskiego polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszą propozycją. Szybkość łącza wynosi minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia infrastruktury kablowej.
4 / 5

Mieczysław

Jeżeli chodzi o stosunek parametrów internetu do cen w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaoferować ludziom niczego lepszego. Airmax posiada rzeczywiście bezkonkurencyjne warunki. Jestem bardzo ciekawy czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak niespójne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie internetowej marki. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest priorytetem. Jest ciągle rozszerzany. P.S. Gdyby kogoś to interesowało, to zakupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie tylko z tej strony) tylko potwierdził prędkość łącza!
5 / 5

Kamil

Moja współpraca z firmą Airmax Opole rozpoczęła się kilkanaście miesięcy temu. Przedtem szukałem informacji na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój blok mieści się w dość problematycznej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych pomocnych opinii, w związku z tym postanowiłem podjąć ryzyko... A w gruncie rzeczy to nie było ryzyko, ponieważ na początek kupiłem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez zobowiązań, na 30 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że przed podłączeniem usługi mogę zdecydować się na bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile dobrze pamiętam. Brawo za to! W chwili pisania opinii posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet światłowodowy w biurze. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Radzę zamówić kompletny Airmax Internet Zestaw z routerem. Firma oferuje rozmaite rodzaje zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest przeznaczony dla osób z Opola.
5 / 5

Elżbieta

Posiadam i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Jestem pewny, że nigdy w życiu nie widziałem tak rewelacyjnego internetu! Cenię tego operatora także ze względu na profesjonalną obsługę klienta. Dział AIRMAX Opole tworzą ”żywi” ludzie, a nie roboty. Możesz dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jeżeli ktoś woli napisać, to można skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Indywidualny AIRMAX internet login sprawdziłem w umowie.
5 / 5

Waldemar

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza familia. W wolne dni praktycznie non stop jesteśmy w internecie. Do tego każdego wieczoru oglądamy seriale na VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę wysokie oczekiwania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe potrzeby. Otrzymaliśmy propozycję skonfigurowaną tak, że naprawdę nie mamy powodów do narzekań. Na uznanie zasługuje kontakt z zespołem Airmaxa. Z biurem obsługi klienta Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś miła doradczyni. W kwestii opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle propozycji konkurencyjnych firm, a w dzisiejszych czasach oszczędności są priorytetem. W innych miejscach nie otrzymaliśmy lepszych warunków światłowodu. W 100% polecamy! Rodzina z Dolnego Śląska.
5 / 5

Roman

Kilka miesięcy temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i było ok. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie bez imion i nazwisk wypisują w sieci. Sądzę, że co najmniej połowa to brednie opowiadane przez kogoś, kto z pewnością nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest dobrym źródłem informacji.
3 / 5

Gerard

W 100% polecam internet Airmax! Zresztą wyniki mierników prędkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to uważam, że warto przed podłączeniem usługi złożyć wniosek o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania rozwiązania, rzecz jasna bez zobowiązań. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem usługę zupełnie bezpłatnie przez około 14 dni zanim podpisałem umowę. P.S. Ja akurat mam Airmax internet w domu, jednak na 100%, że w zakładach pracy też się fajnie sprawdzi.
5 / 5

Leszek

Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem dziennikarzem i pracuję w trybie home office, używam w pracy wielu różnych sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dużymi operatorami internetu światłowodowego na naszym rynku. Radzę poczytać na firmowej witrynie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas i ochotę poprzeglądać o Airmax opinie, tych miarodajnych rekomenduję szukać tylko tutaj. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja poprosiłem.
5 / 5

Ewa

Airmax internet opinie ma doskonałe, a jak jest rzeczywiście, przekonam się za jakiś tydzień, bo na ten moment korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale nie mogę narzekać. Cenowo też wydaje się w porządku. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma ekstra...
5 / 5

Igor

Z usługą Airmax jestem związany już od niemal 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - równym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nie mam żadnych uwag, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Śmiało mogę polecić.
5 / 5

Nikodem

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasie pandemicznych ograniczeń. Światłowód wdrożono zaskakująco szybko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Największe zalety to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5

Kacper

Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5

Kajetan

Idealny dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – super. Mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak dział techniczny Airmax praktycznie od razu zidentyfikował źródło problemu i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu Airmax internet.
2 / 5

Wiesław

Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Nikodem

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem czekać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu.
5 / 5

Feliks

Upłynęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest super szybki. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Urządzenia IT, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez zacięcia. Duzi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
4 / 5

Rafał

Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach najbardziej znanych operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Łącze działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam .
5 / 5

Małgorzata

Aż mi głupio, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Odnalazłem więc opinie o firmie airmax i obecnie (już jako klient) sądzę, że nie są one ani trochę przesadzone. W warunkach umowy miałem obiecany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Podkreślam, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie na najwyższym poziomie przez 24h/7. Szybkość łącza też odpowiada ustaleniom, co potwierdzają wyniki speed testu. Podłączenie internetu airmax jest błyskawiczne. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu ma do niego pełny dostęp.
5 / 5

Tomasz

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się wśród topowych polskich marek telekomunikacyjnych. Czytałem też nieprzychylne komentarze o internecie Airmax, jednak moim zdaniem w większości tworzy je konkurencja. Wiem, bo sam od kilkunastu miesięcy posiadam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym jakiejkolwiek osobie z woj. dolnośląskiego polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszą rekomendacją. Szybkość łącza wynosi średnio 15 Gb – i to bez zastosowania okablowania.
5 / 5

Marceli

Jeżeli chodzi o stosunek cen do jakości internetu w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaoferować klientom niczego lepszego. Airmax posiada rzeczywiście doskonałe warunki. Tym bardziej dziwi mnie dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak niespójne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie www marki. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest najważniejszy. Jest ciągle rozszerzany. A i ja kupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie jeden) tylko potwierdził prędkość łącza!
5 / 5

Zenon

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się już jakiś czas temu. Wcześniej dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok mieści się w dość niefajnej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych budzących zaufanie informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A jeśli mam być szczery to nie było ryzyko, bo na początek kupiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 4 miesiące. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że dostałem w prezencie bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile pamięć mnie nie myli. Sztos! Obecnie mam Airmax internet w telefonie plus internet światłowodowy w domu i firmie. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Operator oferuje różne rodzaje zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest przeznaczony dla klientów indywidualnych z Opola.
3 / 5

Paweł

Posiadam i rekomenduję każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Dam sobie rękę uciąć, że nigdy wcześniej nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Rekomenduję tego operatora także ze względu na znakomitą komunikację z klientem. Dział AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie roboty. Można dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeżeli klient woli napisać, to można wejść do e-BOK. Dedykowany AIRMAX internet login bez problemu odnalazłem w umowie.
5 / 5

Alfred

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza familia. W dni wolne w sumie cały czas jesteśmy w sieci. I wiadomo codziennie oglądamy filmy i seriale na platformach streamingowych. W związku z tym mieliśmy naprawdę ogromne oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymogi. Otrzymaliśmy propozycję dobraną tak, że naprawdę nie mamy się do czego przyczepić. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to po prostu bajka! Zawsze czeka tam jakaś życzliwa osoba. Jeśli zaś chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle cenników innych operatorów, a obecnie oszczędności trzeba szukać gdzie tylko się da. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Wystawiamy 5-tkę! Rodzina z Opola.
5 / 5

Andrzej

Parę lat temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony. Nie kierujcie się tylko tym, co ludzie anonimowo piszą w sieci. Według mnie zdecydowana większość to czarny PR kogoś, kto najpewniej w życiu nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych osób) NIE jest najlepszym źródłem informacji.
5 / 5

Jadwiga

Zdecydowanie polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to myślę, że warto wcześniej dopytać konsultanta o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania usługi, oczywiście niezobowiązującego. W moim przypadku nie było problemu – testowałem airmax internet za free przez ok. kilkanaście dni zanim zawarłem umowę. P.S. Mam Airmax internet w domu, ale sądzę, że w biurze też się znakomicie sprawdzi.
5 / 5

Bronisław

Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem informatykiem i pracuję w mieszkaniu, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Bez porównania z innymi operatorami internetu światłowodowego w Polsce. Polecam poczytać na firmowej witrynie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeżeli chcecie poczytać o Airmax opinie, tych autentycznych polecam szukać tylko tutaj. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja tak zrobiłem.
5 / 5

Barbara

Airmax internet opinie ma świetne, a jak jest w praktyce, dowiem się za jakiś czas, bo na razie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale internecik śmiga jak nigdy wcześniej. Finansowo też jest super. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma obiecujące...
5 / 5

Ryszard

Z usługą Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - takim samym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, poza jedną sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam każdemu.
2 / 5

Herbert

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w okresie ograniczonego ruchu. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Rudolf

Do naszej firmy wybraliśmy łącze symetryczne Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na prędkość transmisji – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zyskaliśmy mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5

Fabian

Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak serwis Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował transfer. Posiadając w przeszłości internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
4 / 5

Waldemar

Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Internetu Airmax już od kilku lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały dosłownie chwilę. Prędkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam Internet Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Rafał

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju.
5 / 5

Eryk

Minęło już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest naprawdę szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie potrzebne przez nas rozwiązania IT działają idealnie. Jesteśmy sporą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez przerw. Popularni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Irena

Od 1. dnia spotykam się z otwartą na potrzeby i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Internet działa bez problemu i bardzo szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Alicja

Przyznam, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Przejrzałem więc opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są one w ogóle przejaskrawione. Według ustaleń miałem zagwarantowany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Dodam, że nie mieszkam w kilkusettysięcznym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku płynnie przez cały dzień. Prędkość internetu też jest zgodna z umową, sprawdzam regularnie speed testem. Wdrożenie internetu airmax nastąpiło ekspresowo. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie zyskał do niego nieograniczony dostęp.
3 / 5

Jacek

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród topowych polskich operatorów. W oczy rzuciły mi się też mało pozytywne opinie o airmax.pl, ale mam wrażenie, że w większości pisze je konkurencja. Ja od kilku miesięcy mam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komuś z Wrocławia lub okolic polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszym wyborem. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia infrastruktury kablowej.
5 / 5

Włodzimierz

Jeśli chodzi o ceny pakietów internetu w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaproponować klientom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie znakomite warunki. Nie mam pojęcia dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak ambiwalentne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie www dostawcy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest sprawą priorytetową. Jest stale rozwijany. P.S. Ja posiadam zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (niezależny) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Danuta

Moja przygoda z dostawcą internetu Airmax Opole zaczęła się przeszło rok temu. Wcześniej uczestniczyłem w jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość niefajnej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych budzących zaufanie informacji, więc ośmieliłem się zaryzykować... A jeśli mam być szczery to nie można tego nazwać ryzykiem, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez umowy, na 4 miesiące. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że najpierw mogę rozpocząć nieodpłatny okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile pamięć mnie nie myli. Sztos! Obecnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w domu i firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Polecam zakupić od razu Airmax Internet Zestaw zawierający router. Asortyment tworzą różne typy zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, bo jest zalecany dla klientów indywidualnych z większych miejscowości.
5 / 5

Borys

Mam i mogę śmiało polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy w życiu nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na świetną obsługę klienta. Oddział AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie tylko komputery. Możesz dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Unikatowy AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
5 / 5

Klaudiusz

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza 6-osobowa rodzina. W wolne dni w sumie non stop jesteśmy w necie. No i codziennie oglądamy filmy na platformach streamingowych. W związku z tym mieliśmy naprawdę ogromne oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymogi. Otrzymaliśmy propozycję skonfigurowaną tak, że naprawdę nie mamy się do czego przyczepić. Na pochwałę zasługuje kontakt z zespołem Airmaxa. Z biurem obsługi klienta Airmax Internet kontakt to po prostu bajka! Zawsze czeka tam jakaś miła osoba. W kwestii opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle ofert innych operatorów, a w dzisiejszych czasach oszczędności trzeba szukać gdzie tylko się da. W innych miejscach nie otrzymaliśmy lepszych warunków światłowodu. Polecamy! Rodzina z Opola.
5 / 5

Szymon

Kilka miesięcy temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (PrePaid) i wszystko działało bez zarzutu. Nie kierujcie się tylko tym, co ludzie bez imienia i nazwiska piszą w sieci. W mojej ocenie prawie wszystko to czarny PR kogoś, kto na pewno w życiu nie miał dostępu do internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych osób) NIE jest najlepszym źródłem wiedzy.
5 / 5

Barbara

Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testerów prędkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to sądzę, że warto przed podłączeniem usługi spytać o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania usługi, wiadomo niezobowiązującego. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem usługę zupełnie za darmo przez jakieś 14 dni zanim związałem się umową. Jak coś, to posiadam Airmax internet w domu, ale jestem pewien, że dla przedsiębiorców też się bardzo dobrze sprawdzi.
2 / 5

Ewa

Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem programistą i pracuję w trybie hybrydowym, korzystam z dużej ilości sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z najpopularniejszymi operatorami internetu światłowodowego w Opolu. Koniecznie poczytajcie na firmowej witrynie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas poczytać o Airmax opinie, tych przydatnych radzę szukać tylko tutaj. P.S. Warto przed dopełnieniem formalności zawnioskować o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
5 / 5

Albert

Airmax internet opinie ma rewelacyjne, a jak jest w praktyce, przekonam się na dniach, bo teraz korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale jestem bardziej niż zadowolony. Ekonomicznie też wydaje się ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma super...
5 / 5

Rudolf

Z usługami Airmax mam styczność już od ponad 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Prędkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Brak awarii od początku, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu.
4 / 5

Zofia

Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w czasach pandemii. Internet podłączono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Daniel

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na prędkość transmisji – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze za darmo. To się nazywa troska o klienta. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Łukasz

Godny zaufania dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zdiagnozował źródło awarii i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Ryszard

Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Dionizy

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach.
3 / 5

Elżbieta

Upłynęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest stabilny. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Donald

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną obsługą. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z pracownikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatem. Internet działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Kacper

Aż mi głupio, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Odnalazłem więc opinie o airmax internet i teraz (już jako użytkownik) myślę, że nie są one wcale wyolbrzymione. Według ustaleń miałem zagwarantowany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Dodam, że nie mieszkam w jakimś wielkim mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu płynnie przez cały czas. Prędkość internetu też jest zgodna z ofertą, testuję co jakiś czas na tej stronie. Wdrożenie internetu airmax było prawie tak szybkie jak sam internet😉. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie zyskał do niego swobodny dostęp.
5 / 5

Ireneusz

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród topowych polskich dostawców internetu. Trafiłem też na negatywne opinie o airmax.pl, ale jestem niemal pewny, że w większości tworzy je konkurencja. Sam od kilkunastu miesięcy mam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komukolwiek z Wrocławia lub okolic polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszym wyborem. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia kabli.
5 / 5

Zdzisław

Jeśli chodzi o stosunek jakości internetu do cen w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę świetne warunki. Zastanawia mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak różne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest priorytetem. Jest coraz większy. Tak na marginesie ja wybrałem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten tutaj) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
5 / 5

Barbara

Moja przygoda z dostawcą internetu Airmax Opole zaczęła się już jakiś czas temu. Wcześniej dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie szczególnie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok położony jest w dość wymagającej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych przydatnych informacji, więc ośmieliłem się zaryzykować... A w zasadzie to nie można tego nazwać ryzykiem, bo na początek postawiłem na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez umowy, na 1 dzień. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że dostałem w prezencie nieodpłatny okres testowy wynoszący 24h, o ile pamięć mnie nie myli. Brawo za to! Aktualnie mam Airmax internet w telefonie plus stacjonarny w biurze. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Polecam zakupić od razu Airmax Internet Zestaw zawierający router. Operator oferuje różne typy zestawów. Ja wybrałem zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, bo jesr polecany dla osób z dużych miast.
5 / 5

Wiktor

Posiadam i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Daję słowo, że nigdy w życiu nie widziałem tak niezawodnego internetu! Cenię tego operatora także ze względu na profesjonalną obsługę klienta. Dział AIRMAX Opole tworzą prawdziwi ludzie, a nie roboty. Możesz dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jeżeli ktoś woli napisać, to można skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Indywidualny AIRMAX internet login miałem w umowie.
2 / 5

Teresa

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza (duża) rodzina. W soboty i niedziele w zasadzie bez przerwy siedzimy w internecie. Do tego często oglądamy seriale na platformach typu Netflix. Dlatego mieliśmy naprawdę spore wymagania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymaganiami. Dostaliśmy ofertę przygotowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na uznanie zasługuje komunikacja z załogą Airmaxa. Z infolinią Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś uprzejma konsultantka. Jeśli chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej firmy. Ceny mocno odstają od propozycji innych dostawców internetu, a dzisiaj oszczędności są bardzo ważne. U żadnego dużego operatora nie otrzymaliśmy lepszej ceny. Od nas komplet gwiazdek! Rodzinka z Wrocławia.
5 / 5

Mieczysław

W przeszłości skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (PrePaid) i super mi się pracowało. Nie bierzcie pod uwagę tylko tego, co ludzie bez podawania swoich danych piszą w sieci. W mojej opinii większość to bzdury pisane przez kogoś, kto pewnie w życiu nie miał okazji korzystać z internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych osób) NIE jest dobrym źródłem informacji.
5 / 5

Gustaw

Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą wyniki mierników prędkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to uważam, że warto przed rozpoczęciem współpracy złożyć wniosek o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania rozwiązania, rzecz jasna bez zobowiązań. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem łącze zupełnie za darmo przez około pół miesiąca zanim podpisałem umowę. P.S. Ja akurat mam Airmax internet w domu, jednak na 100%, że dla przedsiębiorców też się fajnie sprawdzi.
4 / 5

Damian

Mam od Airmax internet światłowodowy. Jestem back-end developerem i pracuję w trybie hybrydowym, używam w pracy wielu różnych urządzeń i nie wpływa to na komfort korzystania ze światłowodu. Nawet nie ma co porównywać Airmax z dominującymi dostawcami światłowodu na Dolnym Śląsku. Radzę poczytać na oficjalnej stronie operatora, jak działa internet Airmax, a jeśli macie czas przejrzeć o Airmax opinie, tych napisanych przez autentycznych użytkowników radzę szukać wyłącznie na tej stronie. P.S. Warto przed dopełnieniem formalności zawnioskować o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja dostałem taką szansę bez problemu.
5 / 5

Grażyna

Airmax internet opinie ma znakomite, a jak jest w rzeczywistości, przekonam się już niebawem, bo właśnie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale net pędzi jak szalony. Pod względem cen też wydaje się jak najbardziej ok. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma doskonałe...
5 / 5

Albert

Z usługami Airmax mam styczność już od 5 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nic się nie popsuło, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli spoko. Naprawdę polecam.
5 / 5

Leszek

Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Stanisław

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w naszym kraju w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy super szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno łącze, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
3 / 5

Zenon

Fantastyczny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax niezwłocznie zidentyfikował przyczynę awarii i ustabilizował transmisję. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Włodzimierz

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od 5 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Cezary

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu.
5 / 5

Leon

To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest szybki. Ani razu nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Krzysztof

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatem. Łącze działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam .
5 / 5

Roman

Od razu zaznaczam, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego przejrzałem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako użytkownik) uważam, że nie są one ani trochę przesadzone. W warunkach umowy miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Podkreślam, że nie mieszkam w kilkusettysięcznym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie na najwyższym poziomie przez całą dobę. Prędkość internetu też jest ok, sprawdzam regularnie speed testem. Wdrożenie internetu airmax było błyskawiczne. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu zyskał do niego pełny dostęp.
5 / 5

Zdzisław

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się w czołówce polskich marek telekomunikacyjnych. Czytałem też nieprzychylne komentarze o internecie Airmax, jednak moim zdaniem w większości opublikowała je konkurencja. Wiem, bo sam od miesięcy posiadam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym jakiejkolwiek osobie z dolnośląskiego polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszą propozycją. Szybkość łącza wynosi minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia okablowania.
2 / 5

Bartosz

Jeśli chodzi o poziom usług w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaproponować mieszkańcom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę atrakcyjne warunki. Dziwi mnie z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak różne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można sprawdzić na stronie przedsiębiorstwa. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest sprawą priorytetową. Jest coraz większy. Jak coś to ja zamówiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ponieważ zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (oczywiście nie jeden) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
5 / 5

Ryszard

Moja współpraca z dostawcą internetu Airmax Opole rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Przedtem czytałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mieszkam w dość trudnej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych rzetelnych opinii, więc ośmieliłem się podjąć ryzyko... A właściwie to nie można tego nazwać ryzykiem, ponieważ na początek wybrałem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez umowy, na 7 dni. Aktywowałem Airmax internet z telefonu i dowiedziałem się wtedy, że przysługuje mi nieodpłatny okres testowy wynoszący jedną dobę, o ile dobrze pamiętam. Wielki plus za to! Teraz posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet stacjonarny w firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są więcej niż przystępne. Radzę zakupić kompletny Airmax Internet Zestaw zawierający router. Do wyboru pozostają rozmaite typy zestawów. Mój wybór to zestaw pracujący w pasmie 5 GHz, ponieważ jest rekomendowany dla klientów z większych miast.
5 / 5

Rudolf

Używam i rekomenduję wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Serio nigdy wcześniej nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na znakomitą komunikację z klientem. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie maszyny. Można dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do e-BOK. Dedykowany AIRMAX internet login znajduje się w umowie.
4 / 5

Antoni

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza rodzina 2+3. W soboty i niedziele w sumie bez przerwy siedzimy w necie. No i codziennie oglądamy filmy na platformach streamingowych. Dlatego mieliśmy naprawdę ogromne wymagania wobec dostawcy internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe wymogi. Dostaliśmy ofertę pozmienianą w taki sposób, że obiektywnie nie mamy się do czego przyczepić. Na pochwałę zasługuje komunikacja z załogą Airmaxa. Z infolinią Airmax Internet kontakt to po prostu bajka! Zawsze czeka tam jakaś życzliwa osoba. W kwestii rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie firmy. Ceny mocno odstają od ofert innych operatorów, a przy obecnej sytuacji gospodarczej oszczędności trzeba szukać gdzie tylko się da. U żadnego dużego operatora nie otrzymaliśmy lepszej ceny. Z czystym sumieniem polecamy! Rodzinka z Opola.
5 / 5

Gabriel

Raz korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (na kartę) i było ok. Nie wierzcie ślepo w to, co ludzie bez imion i nazwisk wypisują w sieci. Moim skromnym zdaniem co najmniej połowa to wypociny kogoś, kto na bank nigdy nie testował internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych użytkowników) NIE jest odpowiednim źródłem wiedzy.
5 / 5

Dominik

Z czystym sumieniem polecam internet Airmax! Zresztą wyniki speed testów mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy spytać o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania rozwiązania, rzecz jasna bez zobowiązań. Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu – testowałem internet od airmax za darmo przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. Jak coś, to posiadam Airmax internet w domu, jednak jestem pewien, że w pracy też się bardzo dobrze sprawdzi.
5 / 5

Barbara

Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem inżynierem i pracuję w trybie home office, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Nawet nie ma co porównywać Airmax z dominującymi operatorami internetu światłowodowego na Dolnym Śląsku. Polecam poczytać na firmowej witrynie marki, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas i ochotę przejrzeć o Airmax opinie, tych napisanych przez autentycznych użytkowników rekomenduję szukać tylko w tym miejscu. P.S. Warto przed nawiązaniem współpracy zapytać o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja dostałem taką szansę bez problemu.
5 / 5

Wojciech

Airmax internet opinie ma bardzo dobre, a jak jest rzeczywiście, przekonam się za parę dni, bo na ten moment korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale dla gamerów – MEGA. Pod względem cen też wydaje się w porządku. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma zaskakująco dobre...
3 / 5

Cezary

Z Internetem Airmax mam kontakt już od kilku lat, więc myślę, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, świadczy usługi na najwyższym i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Prędkość tranferu deklarowana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do szybkości działania, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu.
5 / 5

Dominik

Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w trakcie pandemii COVID-19. Światłowód wdrożono wyjątkowo szybko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i bezkonkurencyjnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5

Sebastian

Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz ultra szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę.
5 / 5

Kazimierz

Rzetelny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – rewelacja. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale dział serwisu Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy UPC to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Maksymilian

Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Krystyna

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu.
5 / 5

Alfred

Minęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest super szybki. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają szybko. Jesteśmy dużą spółką, pracuje u nas wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez problemów. Duzi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
2 / 5

Aleksander

Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa działa idealnie i bardzo szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Wiesław

Od razu mówię, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego poczytałem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako klient) jestem zdania, że nie są one ani trochę przesadzone. W ofercie miałem obiecany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie fantastycznie przez cały dzień. Szybkość łącza też jest taka, jak miała być, speed testy to potwierdzają. Podłączenie internetu airmax nastąpiło ekspresowo. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu ma do niego pełny dostęp.
5 / 5

Marceli

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród najlepszych polskich operatorów. Natrafiłem też na niezbyt dobre opinie o airmax.pl, ale mogę się założyć, że w większości wstawia je konkurencja. Ja od ponad roku mam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komuś z Wrocławia lub okolic polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszym wyborem. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia infrastruktury kablowej.
4 / 5

Joanna

Jeżeli chodzi o ceny pakietów internetu w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaoferować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie znakomite warunki. Nie mam pojęcia czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak ambiwalentne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik znajduje się na stronie internetowej dostawcy. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest główną misją. Jest stale rozwijany. P.S. Ja posiadam zestaw internet plus antena zewnętrzna, gdyż zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (niezależny) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Dawid

Moja współpraca z firmą Airmax Opole rozpoczęła się jakieś dwa lata temu. Przedtem byłem na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój blok mieści się w dość problematycznej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych pomocnych opinii, w związku z tym postanowiłem podjąć ryzyko... A w gruncie rzeczy to nie było ryzyko, ponieważ na początek kupiłem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez zobowiązań, na 30 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że przed podpisaniem umowy mogę zdecydować się na bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dobę, o ile dobrze pamiętam. Brawo za to! W chwili pisania opinii posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet światłowodowy w biurze. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Radzę zamówić kompletny Airmax Internet Zestaw z routerem. Ofertę tworzą rozmaite rodzaje zestawów. Ja akurat mam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest przeznaczony dla osób z Opola.
5 / 5

Roman

Posiadam i rekomenduję każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Dam sobie rękę uciąć, że nigdy wcześniej nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Cenię tego operatora także ze względu na znakomitą komunikację z klientem. Dział AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie roboty. Można dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jeżeli ktoś woli napisać, to można skorzystać z e-BOK. Dedykowany AIRMAX internet login bez problemu odnalazłem w umowie.
5 / 5

Andrzej

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza rodzinka. W wolne dni w zasadzie non stop jesteśmy w internecie. Do tego często oglądamy seriale na platformach streamingowych. W związku z tym mieliśmy naprawdę spore oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymaganiami. Otrzymaliśmy propozycję skonfigurowaną tak, że naprawdę nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na uznanie zasługuje kontakt z zespołem Airmaxa. Z biurem obsługi klienta Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś miła osoba. W kwestii opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle propozycji innych dostawców internetu, a w dzisiejszych czasach oszczędności są bardzo ważne. W innych miejscach nie otrzymaliśmy lepszych warunków światłowodu. W 100% polecamy! Rodzina z Wrocławia.
5 / 5

Antoni

Kilka tygodni temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (PrePaid) i wszystko działało bez zarzutu. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie bez imienia i nazwiska piszą w sieci. Moim skromnym zdaniem prawie wszystko to kłamstwa kogoś, kto na bank w życiu nie testował internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych osób) NIE jest wiarygodnym źródłem informacji.
3 / 5

Antoni

Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą wyniki mierników prędkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy dopytać konsultanta o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. U mnie nie było problemu – testowałem internet od airmax za 0 zł przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. P.S. Mam Airmax internet w domu, ale sądzę, że w firmach też się znakomicie sprawdzi.
5 / 5

Paweł

Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem architektem i pracuję w mieszkaniu, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Bez porównania z innymi operatorami internetu światłowodowego w Polsce. Polecam poczytać na firmowej witrynie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeżeli chcecie poczytać o Airmax opinie, tych autentycznych polecam szukać tylko tutaj. P.S. Warto przed zamówieniem usługi dopytać o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja tak zrobiłem.
5 / 5

Aleksandra

Airmax internet opinie ma bardzo pozytywne, a jak jest w rzeczywistości, dowiem się za jakiś czas, bo na razie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale myślę, że warto. Pod względem finansowym też jest super. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma bardzo pozytywne...
5 / 5

Małgorzata

Z firmą Airmax mam styczność już od niemal 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co istotne - takim samym poziomie. Prędkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, nie wliczając problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu.
5 / 5

Karol

Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w czasach pandemii. Internet podłączono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Bartłomiej

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze całkowicie bezpłatnie. To się nazywa troska o klienta. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Hubert

Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – super. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, ale dział techniczny Airmax bezzwłocznie zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Oczywiście polecam Airmax internet.
2 / 5

Janina

Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Internetu Airmax już od niemal 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax. Oceniam Airmax Internet opinie najlepszą.
5 / 5

Władysław

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i tyle. Internet działa doskonale, nie zacina się. Idealnie doradzono mi zamówić router W-Fi. W efekcie mam Internet w całym domu.
5 / 5

Marta

To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma doskonałe i jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą spółką, personel składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez zacięcia. Duzi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
4 / 5

Jolanta

Od momentu podpisania umowy spotykam się z miłą i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Internet działa super i zaskakująco szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Aleksy

Muszę przyznać, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Przeczytałem więc opinie o airmax internet i teraz (już jako klient) myślę, że nie są one wcale wyolbrzymione. W przedstawionej ofercie miałem obiecany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Chciałbym zaznaczyć, że nie mieszkam w jakimś wielkim mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu bez zarzutu przez cały czas. Szybkość łącza też odpowiada umowie, testuję co jakiś czas na tej stronie. Podłączenie internetu airmax odbyło się na następny dzień po złożeniu zamówienia. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie ma do niego swobodny dostęp.
5 / 5

Robert

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się wśród najlepszych polskich operatorów. Natrafiłem też na niezbyt dobre opinie o airmax.pl, ale sądzę, że w większości pisze je konkurencja. Ja od jakiegoś czasu mam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komuś z Wrocławia lub okolic polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszym wyborem. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie około 15 Gb – i to bez poprowadzenia infrastruktury kablowej.
5 / 5

Bartłomiej

Jeśli chodzi o stosunek cen do jakości internetu w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaproponować mieszkańcom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę doskonałe warunki. Tym bardziej dziwi mnie z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak niespójne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie marki. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest kwestią priorytetową. Jest ciągle rozszerzany. A i ja kupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (nie jeden) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
5 / 5

Teresa

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się kilkanaście miesięcy temu. Wcześniej szukałem informacji na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok mieści się w dość kłopotliwej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych wiarygodnych informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A prawdę mówiąc to nie było ryzyko, bo na początek kupiłem Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 1 miesiąc. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że przed podłączeniem usługi mogę zdecydować się na bezpłatny okres testowy wynoszący jakąś dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Wielki plus za to! Dzisiaj mam Airmax internet w telefonie plus internet światłowodowy w firmie. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Firma oferuje różne rodzaje zestawów. Ja akurat mam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest przeznaczony dla klientów z Opola.
3 / 5

Marcin

Posiadam i rekomenduję każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Serio nigdy wcześniej nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Cenię tego operatora także ze względu na znakomitą komunikację z klientem. Dział AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie roboty. Można dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jeżeli ktoś woli napisać, to można skorzystać z e-BOK. Dedykowany AIRMAX internet login znajduje się w umowie.
5 / 5

Bolesław

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza 5-tka. W wolne dni w zasadzie bez przerwy jesteśmy w internecie. Do tego często oglądamy seriale na platformach typu Netflix. W związku z tym mieliśmy naprawdę spore oczekiwania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymaganiami. Otrzymaliśmy propozycję dostosowaną tak, że naprawdę nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na uznanie zasługuje kontakt z załogą Airmaxa. Z infolinią Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś empatyczna konsultantka. Z kolei co do rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle propozycji innych dostawców internetu, a przy obecnej drożyźnie oszczędności są bardzo ważne. U żadnego dużego operatora nie otrzymaliśmy lepszej ceny. Dajemy 5 z plusem! Rodzina z Wrocławia.
5 / 5

Maksymilian

Nie tak dawno temu korzystałem z rozwiązania Airmax internet bez umowy (PrePaid) i wszystko działało bez zarzutu. Nie kierujcie się tylko tym, co ludzie bez imienia i nazwiska piszą w sieci. Według mnie prawie wszystko to czarny PR kogoś, kto najpewniej w życiu nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (szczególnie forum dla anonimowych osób) NIE jest wiarygodnym źródłem wiedzy.
5 / 5

Krystyna

Z czystym sumieniem polecam internet Airmax! Zresztą raporty z mierników prędkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi złożyć wniosek o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania usługi, oczywiście niezobowiązującego. Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu – testowałem usługę za darmo przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. P.S. Ja akurat mam Airmax internet w domu, ale na 100%, że w biurze też się fajnie sprawdzi.
5 / 5

Herbert

Posiadam od Airmax internet światłowodowy. Jestem backendowcem i pracuję w trybie hybrydowym, korzystam z dużej ilości urządzeń i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania ze światłowodu. Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dużymi dostawcami światłowodu we Wrocławiu. Koniecznie poczytajcie na oficjalnej stronie marki, jak działa internet Airmax, a jeśli macie czas przejrzeć o Airmax opinie, tych miarodajnych radzę szukać wyłącznie w tym miejscu. P.S. Warto przed dopełnieniem formalności zawnioskować o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja poprosiłem.
5 / 5

Cyprian

Airmax internet opinie ma w większości bardzo pozytywne, a jak jest rzeczywiście, przekonam się w przyszłości, bo na razie korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale jest sztos petarda. Pod względem finansowym też wydaje się super. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma bardzo pozytywne...
5 / 5

Beata

Z usługami Airmax mam styczność już od niespełna 4 lat, więc myślę, że mogę już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, świadczy usługi na najwyższym i co ważne - stabilnym poziomie. Prędkość łączy deklarowana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Zero awarii, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do szybkości działania, czyli naprawdę spoko. Oczywiście polecam.
2 / 5

Igor

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez zbędnych kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to wysoka przepustowość i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Spodobała mi się także komunikatywna i znająca się na rzeczy obsługa. Oczywiście polecam Airmax internet.
5 / 5

Cezary

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na przepustowość – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy ultra szybkie łącze symetryczne. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Naprawdę polecam – zarówno łącze, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Ireneusz

Profesjonalny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Mam limit 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale dział pomocy technicznej Airmax bardzo szybko zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu Airmax internet.
4 / 5

Robert

Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Internetu Airmax już od niemal 2 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia występowały sporadycznie i trwały chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam usługi Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Zenon

Korzystam z usług operatora Airmax Internet już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym dużym mieszkaniu.
5 / 5

Fabian

Upłynęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest w 100% stabilny. Chyba nigdy nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają idealnie. Jesteśmy sporą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez przerw. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Ryszard

Od pierwszego dnia współpracy firma zaskakuje nas zaangażowaną i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach najbardziej znanych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Łącze działa idealnie i bardzo szybko – zgodnie z deklaracjami. Ja polecam .
5 / 5

Paweł

Od razu mówię, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim dostawcy internetu. Dlatego poczytałem opinie o airmax internet i teraz (już jako użytkownik) myślę, że nie są one wcale wyolbrzymione. W ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i naprawdę taki jest. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w Bolesławcu fantastycznie przez cały czas. Prędkość internetu też jest zgodna z deklaracjami, speed testy to potwierdzają. Wdrożenie internetu airmax było ekstra szybkie. Polecam Airmax internet Bolesławiec po długim czasie zyskał do niego swobodny dostęp.
3 / 5

Bolesław

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się w ścisłej czołówce polskich operatorów. Widziałem też nieciekawe opinie o airmax.pl, ale mogę się założyć, że w większości wstawia je konkurencja. Ja od ponad roku mam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komuś z Wrocławia polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszy. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia infrastruktury kablowej.
5 / 5

Janusz

Jeśli chodzi o stosunek parametrów internetu do cen w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie bezkonkurencyjne warunki. Jestem bardzo ciekawy czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak niejednoznaczne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie internetowej firmy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest najważniejszy. Jest z roku na roku większy. P.S. Gdyby kogoś to interesowało, to zakupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie tylko z tej strony) tylko potwierdził jakość łącza!
5 / 5

Maksymilian

Moja współpraca z firmą Airmax Opole rozpoczęła się parę miesięcy temu. Przedtem dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mieszkam w dość trudnej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych rzetelnych opinii, w związku z tym postanowiłem podjąć ryzyko... A właściwie to nie było ryzyko, ponieważ na początek wybrałem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez zobowiązań, na 7 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że przyznano mi bezpłatny okres testowy wynoszący jedną dobę, o ile dobrze pamiętam. Wielki plus za to! Teraz posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet stacjonarny w firmie. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Radzę zamówić kompletny Airmax Internet Zestaw z routerem. Operator oferuje rozmaite rodzaje zestawów. Ja zdecydowałem się na zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest rekomendowany dla klientów z większych miast.
5 / 5

Eryk

Używam i mogę śmiało polecić wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Naprawdę nigdy wcześniej nie używałem tak stabilnego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na świetną komunikację z klientem. Filię AIRMAX Opole tworzą autentyczni ludzie, a nie maszyny. Można dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do e-BOK. Unikatowy AIRMAX internet login jest zapisany w umowie.
5 / 5

Zbigniew

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 4-osobowa rodzina. W dni wolne praktycznie cały czas siedzimy w sieci. I wiadomo każdego wieczoru oglądamy filmy i seriale na VOD. Dlatego mieliśmy naprawdę wysokie wymagania wobec parametrów internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe potrzeby. Dostaliśmy ofertę dobraną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy powodów do narzekań. Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś przeuprzejma doradczyni. Jeśli zaś chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników konkurencyjnych firm, a obecnie oszczędności są priorytetem. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Od nas piątka z plusem! Rodzinka z Dolnego Śląska.
5 / 5

Natalia

Nie tak dawno temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie anonimowo piszą w sieci. Według mnie zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto najpewniej w życiu nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych osób) NIE jest najlepszym źródłem informacji.
5 / 5

Borys

Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed podpisaniem umowy poprosić doradcę o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. U mnie nie było problemu – testowałem internet od airmax za 0 zł przez około 2 tygodnie zanim podpisałem umowę. Tak na marginesie jeszcze, mam Airmax internet w domu, ale uważam, że w firmie też się doskonale sprawdzi.
2 / 5

Marian

Mam od Airmax internet światłowodowy. Jestem freelancerem i pracuję w domu, używam w pracy wielu różnych urządzeń i nie wpływa to na komfort korzystania ze światłowodu. Nie ma co porównywać tego dostawcy z pozostałymi dostawcami światłowodu w kraju. Radzę poczytać na oficjalnej stronie operatora, jak działa internet Airmax, a jeśli zależy wam, by przeczytać o Airmax opinie, tych prawdziwych najlepiej szukać wyłącznie na tej stronie. P.S. Warto przy okazji dowiedzieć się o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania światłowodu. Ja testowałem za free.
5 / 5

Sebastian

Airmax internet opinie ma bardzo pozytywne, a jak jest w rzeczywistości, dowiem się już wkrótce, bo teraz korzystam z darmowego okresu próbnego, ale mój internet to jakiś demon prędkości 😉. Pod względem warunków cenowych też jest ok. Chciałbym kiedyś mieć z Airmax światłowód opinie ma bardzo pozytywne...
5 / 5

Magdalena

Z firmą Airmax jestem związany już od ponad 2 lat, więc myślę, że mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stabilnym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Internet nigdy nie zawiódł, nie wliczając wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do szybkości działania, czyli bez zastrzeżeń. Ja polecam.
4 / 5

Dionizy

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tej epidemicznej rzeczywistości. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez miliona kabli i przekopów. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Ludwik

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy mega szybki Internet. Po 30 dniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno Internet, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Sławomir

Naprawdę godny polecenia operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Korzystam z taryfy 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax bezzwłocznie sprawdził przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Mając poprzednio internet domowy z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu Airmax internet.
5 / 5

Zofia

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od niemal 4 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy wystąpiły może kilka razy i trwały krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić usługę Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Maksymilian

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i tyle. Internet działa doskonale, nie zacina się. Idealnie doradzono mi zamówić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
3 / 5

Olaf

To już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma najlepsze i jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy.
5 / 5

Amadeusz

Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatem. Łącze działa super i bardzo szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam .
5 / 5

Franciszek

Od razu mówię, że jeszcze kilka miesięcy temu nie miałem pojęcia co to jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Dlatego poczytałem opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako klient) jestem zdania, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W ofercie miałem obiecany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku fantastycznie przez cały dzień. Szybkość łącza też jest taka, jak miała być, speed testy to potwierdzają. Podłączenie internetu airmax zabrało może dobę. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie ma do niego nieograniczony dostęp.
5 / 5

Bernard

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się w ścisłej czołówce polskich operatorów. Widziałem też nieciekawe opinie o airmax.pl, ale wydaje mi się, że w większości publikuje je konkurencja. Ja od kilku lat mam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komuś z Dolnego Śląska polecić jakiś światłowód, Airmax byłby na pierwszym miejscu. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia infrastruktury kablowej.
5 / 5

Gerard

Jeśli chodzi o stosunek parametrów internetu do cen w Airmax Wrocław nie może obecnie (wiadomo według mnie) zaproponować klientom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie bezkonkurencyjne warunki. Jestem bardzo ciekawy dlaczego o Airmax.pl opinie w sieci są tak niejednoznaczne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie www firmy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa ewidentnie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest kwestią priorytetową. Jest z roku na roku większy. P.S. Gdyby kogoś to interesowało, to zakupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na maksymalizacji siły sygnału. Zalecam przekonać się samemu, jak opłacalny, mega szybki i niezawodny jest Airmax internet speed test (nie tylko z tej strony) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Natalia

Moja współpraca z firmą Airmax Opole rozpoczęła się przeszło rok temu. Przedtem uczestniczyłem w jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój blok mieści się w dość niefajnej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych budzących zaufanie opinii, w związku z tym postanowiłem podjąć ryzyko... A jeśli mam być szczery to nie było ryzyko, ponieważ na początek kupiłem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez zobowiązań, na 4 miesiące. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że najpierw mogę rozpocząć bezpłatny okres testowy wynoszący 1 dzień, o ile dobrze pamiętam. Wielki plus za to! Obecnie posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet światłowodowy w firmie. Jeśli chodzi zaś o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Radzę zamówić kompletny Airmax Internet Zestaw z routerem. Asortyment tworzą rozmaite rodzaje zestawów. Ja posiadam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest przeznaczony dla klientów z Opola.
5 / 5

Katarzyna

Mam i mogę z czystym sumieniem polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Przysięgam, że nigdy w życiu nie widziałem tak niezawodnego internetu! Cenię tego dostawcę też ze względu na profesjonalną obsługę klienta. Oddział AIRMAX Opole tworzą prawdziwi ludzie, a nie tylko komputery. Możesz dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jak ktoś woli pisać niż rozmawiać, to można skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Indywidualny AIRMAX internet login miałem w umowie.
2 / 5

Henryk

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza rodzinka. W wolne dni w sumie non stop jesteśmy w internecie. Do tego codziennie oglądamy seriale na platformach streamingowych. W związku z tym mieliśmy naprawdę ogromne oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymogi. Otrzymaliśmy propozycję skonfigurowaną tak, że naprawdę nie mamy się do czego przyczepić. Na uznanie zasługuje kontakt z zespołem Airmaxa. Z biurem obsługi klienta Airmax Internet kontakt to po prostu bajka! Zawsze czeka tam jakaś miła osoba. W kwestii opłat za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle propozycji innych operatorów, a w dzisiejszych czasach oszczędności trzeba szukać gdzie tylko się da. W innych miejscach nie otrzymaliśmy lepszych warunków światłowodu. W 100% polecamy! Rodzina z Opola.
5 / 5

Kajetan

Dawno temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (PrePaid) i było ok. Nie ufajcie tylko temu, co ludzie bez imion i nazwisk piszą w sieci. Moim zdaniem co najmniej połowa to bajki opowiadane przez kogoś, kto prawdopodobnie w życiu nie posiadał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych osób) NIE jest dobrym miejscem na poszukiwanie informacji.
5 / 5

Robert

Z czystym sumieniem polecam internet Airmax! Zresztą rezultaty testów szybkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to sądzę, że warto przed podłączeniem usługi zwrócić się do konsultanta o airmax internet za free w celu bezpłatnego przetestowania usługi, wiadomo niezobowiązującego. Ja nie miałem z tym najmniejszego problemu – testowałem usługę za darmo przez jakieś 14 dni zanim związałem się umową. P.S. Ja akurat użytkuję Airmax internet w domu, ale jestem pewny, że w siedzibach firm też się okej sprawdzi.
4 / 5

Krystian

Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem freelancerem i pracuję w domu, korzystam z dużej ilości sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Nie ma co porównywać tego dostawcy z pozostałymi operatorami internetu światłowodowego w kraju. Koniecznie poczytajcie na firmowej witrynie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeżeli zależy wam, by przeczytać o Airmax opinie, tych prawdziwych najlepiej szukać tylko tutaj. P.S. Warto przy okazji dowiedzieć się o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja testowałem za free.
5 / 5

Henryk

Airmax internet opinie ma fantastyczne, a jak jest naprawdę, dowiem się za niecałe dwa tygodnie, bo na razie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale net pędzi jak szalony. Pod względem warunków cenowych też jest super. Rozważam z Airmax światłowód opinie ma bardzo dobre...
5 / 5

Jakub

Z Internetem Airmax mam kontakt już od 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co bardzo ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość tranferu podana w umowie jest w pełni osiągalna. Awaryjność zerowa, no może poza sytuacją awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli super. Naprawdę polecam.
5 / 5

Borys

Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach pandemii. Internet podłączono ekspresowo - bez ton kabli i prac ziemnych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i stale dostępna pomoc techniczna. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5

Grzegorz

Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam mega szybki Internet. Po 30 dniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno Internet, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego.
3 / 5

Feliks

Profesjonalny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Mam limit 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zidentyfikował nieprawidłowości i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Olaf

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od 3 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Andrzej

Korzystam z usług Airmax Internet już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani z nikim umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju.
5 / 5

Maria

To już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest w 100% stabilny. Chyba nigdy nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Juliusz

Od pierwszego dnia Airmax zaskakuje mnie przyjazną i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa bez zastrzeżeń i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Dorota

Przyznam, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Przejrzałem więc opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako użytkownik) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. Według ustaleń miałem zagwarantowany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Dodam, że nie mieszkam w kilkusettysięcznym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku płynnie przez 24h/7. Prędkość internetu też zgadza się z deklaracjami, sprawdzam regularnie speed testem. Wdrożenie internetu airmax nastąpiło ekspresowo. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie zyskał do niego nieograniczony dostęp.
5 / 5

Adam

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się w gronie najlepszych polskich operatorów. Spotkałem też niepochlebne opinie o airmax.pl, ale według mnie w większości pisze je konkurencja. Ja od kilku miesięcy mam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komuś z dolnośląskiego polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszą propozycją. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia infrastruktury kablowej.
2 / 5

Katarzyna

Jeżeli chodzi o jakość usług w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaoferować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie korzystne warunki. Tym bardziej dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak niespójne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie internetowej marki. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest absolutnie kluczowy. Jest ciągle rozszerzany. Nie wiem, czy to ważne, ale ja zdecydowałem się na zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie jeden) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Karol

Moja współpraca z firmą Airmax Opole rozpoczęła się jakieś dwa lata temu. Przedtem byłem na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie przede wszystkim o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mieszkam w dość nietypowej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych wartościowych opinii, w związku z tym postanowiłem podjąć ryzyko... A w sumie to nie było ryzyko, ponieważ na początek wybrałem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez zobowiązań, na 14 dni. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że przed podpisaniem umowy mogę zdecydować się na bezpłatny okres testowy wynoszący chyba dobę, o ile dobrze pamiętam. Wielki plus za to! Na ten moment posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet stacjonarny w firmie. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Radzę zamówić kompletny Airmax Internet Zestaw z routerem. Ofertę tworzą rozmaite rodzaje zestawów. Ja akurat mam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest rekomendowany dla klientów z większych miast.
5 / 5

Marian

Używam i polecam wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Słowo daję, że nigdy w życiu nie miałem tak dobrego internetu! Polecam firmę AIRMAX również ze względu na rewelacyjną obsługę klienta. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie z krwi i kości, a nie maszyny. Możesz dzwonić i pytać o każdą kwestię. Strasznie nie lubię automatycznych sekretarek... A jeśli użytkownik woli załatwić sprawę online, to można zalogować się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Niepowtarzalny AIRMAX internet login jest podany w umowie.
4 / 5

Julia

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza rodzina 2+3. W weekendy i wieczorami właściwie cały czas jesteśmy w necie. No i prawie codziennie oglądamy filmy na Netflixie i innych platformach VOD. W związku z tym mieliśmy naprawdę duże oczekiwania wobec jakości internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe oczekiwania. Otrzymaliśmy propozycję pozmienianą tak, że naprawdę nie mamy co narzekać. Na pochwałę zasługuje kontakt z personelem Airmaxa. Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś życzliwa dusza. W kwestii rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle ofert konkurencji, a przy obecnej sytuacji gospodarczej oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Z czystym sumieniem polecamy! Rodzina z Bolesławca.
5 / 5

Grażyna

Parę miesięcy temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (PrePaid) i byłem bardzo zadowolony. Nie wierzcie tylko w to, co ludzie anonimowo piszą w sieci. Moim zdaniem zdecydowana większość to kłamstwa kogoś, kto prawdopodobnie w życiu nie posiadał internetu Airmax. Jeżeli naprawdę interesuje cię internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych osób) NIE jest najlepszym miejscem na poszukiwanie informacji.
5 / 5

Czesław

Gorąco polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testów prędkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś dodać, to uważam, że warto przed rozpoczęciem współpracy dopytać konsultanta o airmax internet za free w celu darmowego przetestowania usługi, rzecz jasna niezobowiązującego. W moim przypadku nie było z tym większego problemu – testowałem łącze zupełnie za darmo przez około pół miesiąca zanim podpisałem umowę. P.S. Mam Airmax internet w domu, ale sądzę, że w MŚP też się znakomicie sprawdzi.
5 / 5

Józef

Posiadam od Airmax internet światłowodowy. Jestem architektem i pracuję na home office, potrzebuję do pracy wielu urządzeń i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania ze światłowodu. Nie ma co porównywać tego dostawcy z wielkimi dostawcami światłowodu w kraju. Zalecam poczytać na oficjalnej stronie marki, jak działa internet Airmax, a jeśli macie ochotę sprawdzić o Airmax opinie, tych prawdziwych zalecam szukać wyłącznie w tym miejscu. P.S. Warto przed podpisaniem umowy poprosić o możliwość nieodpłatnego i niezobowiązującego przetestowania internetu. Ja testowałem przez jakieś 14 dni.
5 / 5

Karolina

Airmax internet opinie ma ponadprzeciętne, a jak jest rzeczywiście, przekonam się już wkrótce, bo na ten moment korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale póki co internet perfekcyjnie pasuje do mojego biznesu. Cenowo też wydaje się w porządku. Docelowo chcę z Airmax światłowód opinie ma rewelacyjne...
3 / 5

Fryderyk

Z firmą Airmax jestem związany już od 5 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co istotne - równym poziomie. Prędkość Internetu zapisana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie popsuło, nie wliczając problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli spoko. Polecam każdemu.
5 / 5

Roman

Dzięki waszemu Internetowi mogę mieć stałe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach. Internet podłączono szybciutko - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy pomoc techniczna. Naprawdę polecam Airmax internet.
5 / 5

Julian

Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam mega szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę.
5 / 5

Mariusz

Zaufany operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by dograć warunki. Samo łącze – rewelacja. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, na szczęście dział serwisu Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam Airmax internet.
5 / 5

Rudolf

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Antoni

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Włodzimierz

Minęło już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma najbardziej pozytywne i jest rewelacyjny. Nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają bezproblemowo. Jesteśmy dużą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez zastrzeżeń. Popularni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to w 100% polecam. Pozdrawiam.
2 / 5

Mariusz

Od 1. dnia firma Airmax zaskakuje otwartą na potrzeby i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z maszyną. Internet działa bez problemu i naprawdę szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić Airmax internet opinie daje dobrą.
5 / 5

Lucjan

Od razu zaznaczam, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Dlatego przejrzałem opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako użytkownik) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. Według ustaleń miałem zagwarantowany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Dodam, że nie mieszkam w dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku płynnie przez 24h/7. Prędkość internetu też odpowiada przedstawionym warunkom, co potwierdzają wyniki speed testu. Wdrożenie internetu airmax jest ekspresowe. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie zyskał do niego nieograniczony dostęp.
5 / 5

Władysław

Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się wśród czołowych polskich marek telekomunikacyjnych. Trafiłem też na negatywne opinie o airmax.pl, ale według mnie w większości napisała je konkurencja. Wiem, bo sam od lat mam w bloku Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym jakiejkolwiek osobie z woj. dolnośląskiego polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszą rekomendacją. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie średnio 15 Gb – i to bez zastosowania okablowania.
4 / 5

Wiesław

Jeżeli chodzi o ceny internetu w Airmax Wrocław nie może na ten moment (rzecz jasna w mojej ocenie) zaoferować mieszkańcom niczego bardziej opłacalnego. Airmax zapewnia faktycznie rewelacyjne warunki. Nie wiem z jakiego powodu o Airmax.pl opinie na forach są tak niejednoznaczne. Jeżeli ktoś chciałby poznać opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie firmy. Można tam zobaczyć również Airmax nadajniki - mapa wprost pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest nadrzędnym celem. Jest z roku na roku większy. Na koniec dodam tylko, że mam zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na wzmocnieniu siły sygnału. Warto przekonać się na własnej skórze, jak tani, szybki i bezawaryjny jest Airmax internet speed test (nie tylko ten) tylko potwierdził jakość łącza!
5 / 5

Aleksy

Moja przygoda z firmą Airmax Opole zaczęła się jakieś dwa lata temu. Wcześniej byłem na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość wymagającej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych przydatnych informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A w zasadzie to nie było ryzyko, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez zobowiązań, na 1 dzień. Włączyłem Airmax internet z telefonu i okazało się, że przed podpisaniem umowy mogę zdecydować się na bezpłatny okres testowy wynoszący 24h, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! Aktualnie mam Airmax internet w telefonie plus łącze stacjonarne w domu. Jeżeli chodzi o koszty usługi Internet Airmax ceny są rzeczywiście atrakcyjne. Polecam zamówić od razu Airmax Internet Zestaw z routerem. Ofertę tworzą różne rodzaje zestawów. Ja akurat mam zestaw pracujący w standardzie 802.11a - 5 GHz, bo jest zalecany dla mieszkańców większych miejscowości.
5 / 5

Krystian

Używam i polecam wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Daję słowo, że nigdy w życiu nie miałem tak dobrego internetu! Cenię firmę AIRMAX również ze względu na rewelacyjną obsługę klienta. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie z krwi i kości, a nie maszyny. Możesz dzwonić i pytać o co się chce. Nie cierpię wirtualnych doradców... A jeśli ktoś woli załatwić sprawę online, to można skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Niepowtarzalny AIRMAX internet login jest podany w umowie.
5 / 5

Błażej

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza 6-tka. W weekendy i święta właściwie non stop jesteśmy w sieci. I wiadomo prawie codziennie oglądamy filmy i seriale na platformach streamingowych. W związku z tym mieliśmy naprawdę duże oczekiwania wobec dostawcy internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe oczekiwania. Otrzymaliśmy propozycję opracowaną tak, że naprawdę nie mamy co narzekać. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z zespołem Airmaxa. Z biurem obsługi klienta Airmax Internet kontakt to czysta przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś fantastyczna osoba. Jeśli kogoś interesują opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle cenników konkurencji, a w obecnych czasach oszczędności musimy szukać w różnych obszarach codziennego życia. W innych miejscach nie otrzymaliśmy lepszych warunków światłowodu. Oceniamy usługę na 5+! Rodzina z Bolesławca.
5 / 5

Leon

Parę lat temu miałem okazję korzystać z usługi Airmax internet bez umowy (na kartę) i wszystko działało bez zarzutu. Nie bierzcie pod uwagę tylko tego, co ludzie bez imienia i nazwiska wypisują w sieci. W mojej opinii prawie wszystko to bzdury pisane przez kogoś, kto pewnie nigdy nie miał okazji korzystać z internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (zwłaszcza forum dla niezarejestrowanych użytkowników) NIE jest odpowiednim miejscem na poszukiwanie informacji.
3 / 5

Dionizy

Bardzo polecam internet Airmax! Zresztą raporty z testerów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to myślę, że warto przed podpisaniem umowy poprosić doradcę o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania rozwiązania, oczywiście bez zobowiązań. U mnie nie było problemu – testowałem internet od airmax za 0 zł przez ok. 2 tygodnie zanim zawarłem umowę. Tak na marginesie jeszcze, mam Airmax internet w domu, jednak uważam, że w siedzibach firm też się doskonale sprawdzi.
5 / 5

Cyryl

Zamówiłem od Airmax internet światłowodowy. Jestem back-end developerem i pracuję na home office, korzystam z dużej ilości urządzeń i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania ze światłowodu. Nawet nie ma co porównywać Airmax z najpopularniejszymi dostawcami światłowodu na Dolnym Śląsku. Koniecznie poczytajcie na oficjalnej stronie dostawcy, jak działa internet Airmax, a jeśli macie ochotę poznać o Airmax opinie, tych napisanych przez autentycznych użytkowników zalecam szukać wyłącznie tutaj. P.S. Warto przed podpisaniem umowy poprosić o możliwość bezpłatnego i niezobowiązującego przetestowania rozwiązania. Ja testowałem przez 2 tygodnie.
5 / 5

Fabian

Airmax internet opinie ma rewelacyjne, a jak jest w praktyce, przekonam się na dniach, bo teraz korzystam z bezpłatnego okresu testowego, ale internet jest mega szybki. Ekonomicznie też wydaje się ok. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma super...
5 / 5

Halina

Z usługą Airmax jestem związany już od 4 lat, więc uważam, że mogę już się wypowiedzieć o tej firmie. Airmax to firma uczciwa, realizuje usługę na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Awaryjność zerowa, poza jedną sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do działania Internetu, czyli rewelacja. Oczywiście polecam.
5 / 5

Krystyna

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w czasach pandemii. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
5 / 5

Artur

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax.
5 / 5

Gustaw

Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, jednak dział pomocy technicznej Airmax szybko zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował łącze. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Oczywiście polecam Airmax internet.
2 / 5

Borys

Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Internetu Airmax już od prawie 5 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax. Daję Airmax Internet opinie bardzo dobrą.
5 / 5

Paulina

Korzystam z usług Airmax Internet już od ponad 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym domu.
5 / 5

Karol

To już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało potwierdzić, że Airmax Internet opinie ma świetne i jest naprawdę szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają dość mizernie na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy.
4 / 5

Ferdynand

Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam .
5 / 5

Emanuel

Od razu mówię, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego poczytałem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako użytkownik) uważam, że nie są one ani trochę przesadzone. W ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w jakimś wielkim mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa u mnie fantastycznie przez całą dobę. Prędkość internetu też jest ok, testuję co jakiś czas na tej stronie. Wdrożenie internetu airmax nastąpiło błyskawicznie. Polecam Airmax internet Bolesławiec w końcu zyskał do niego pełny dostęp.
5 / 5

Ryszard

Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się wśród najlepszych polskich dostawców internetu. Miałem też okazję przeczytać mało pochlebne opinie o airmax.pl, ale mogę się założyć, że w większości wypluwa je konkurencja. Sam od niemal roku mam w mieszkaniu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeśli miałbym komukolwiek z woj. dolnośląskiego polecić jakiś światłowód, Airmax byłby pierwszą rekomendacją. Prędkość transmisji danych utrzymuje się na poziomie średnio 15 Gb – i to bez zastosowania kabli.
5 / 5

Sławomir

Jeśli chodzi o stosunek cen do jakości internetu w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego atrakcyjniejszego. Airmax oferuje naprawdę doskonałe warunki. Jestem bardzo ciekawy czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak niejednoznaczne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik można odnaleźć na stronie internetowej firmy. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest kwestią priorytetową. Jest z roku na roku większy. A i ja kupiłem zestaw internet plus antena zewnętrzna, z uwagi na to, że zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie tylko z tej strony) tylko potwierdził wysokie parametry łącza!
5 / 5

Piotr

Moja współpraca z operatorem Airmax Opole rozpoczęła się niespełna rok temu. Przedtem dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie głównie o Airmax internet gdzie jest, ponieważ mój blok mieści się w dość kłopotliwej pod względem zasięgu okolicy. Niestety, w kwestii zasięgu internetu Airmax nie odnalazłem żadnych wiarygodnych opinii, dlatego pozostało mi podjąć ryzyko... A prawdę mówiąc to nie ryzykowałem, ponieważ na początek kupiłem Airmax internet na telefon w ofercie na kartę, czyli bez formalności, na 1 miesiąc. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że mam prawo rozpocząć darmowy okres testowy wynoszący jakąś dobę, o ile dobrze pamiętam. Super sprawa! Dzisiaj posiadam Airmax internet w telefonie oraz internet światłowodowy w domu. W kwestii kosztów usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Radzę wykupić kompletny Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Operator oferuje rozmaite zestawy. Ja kupiłem zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, ponieważ jest przeznaczony dla mieszkańców Opola.
3 / 5

Mirosław

Używam i rekomenduję wszystkim zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mb. Słowo daję, że nigdy w życiu nie korzystałem z tak znakomitego internetu! Rekomenduję firmę AIRMAX również ze względu na znakomitą obsługę klienta. Filię AIRMAX Opole tworzą ludzie, a nie maszyny. Możesz dzwonić i pytać o dowolną rzecz. Nienawidzę automatycznych infolinii... A jeśli klient woli załatwić sprawę online, to można wejść do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Dedykowany AIRMAX internet login jest podany w umowie.
5 / 5

Monika

Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza rodzinka. W weekendy i wieczorami w zasadzie wszyscy jednocześnie jesteśmy w internecie. Do tego często oglądamy seriale na platformach typu Netflix. W związku z tym mieliśmy naprawdę spore oczekiwania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe wymaganiami. Otrzymaliśmy propozycję pozmienianą tak, że naprawdę nie mamy prawa złego słowa powiedzieć. Na uznanie zasługuje kontakt z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś wspaniała konsultantka. W kwestii rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej operatora. Ceny wyraźnie wyróżniają się na tle propozycji innych dostawców internetu, a przy obecnej sytuacji gospodarczej oszczędności są bardzo ważne. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. W 100% polecamy! Rodzina z Wrocławia.
5 / 5

Krzysztof

Kilka lat temu skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie nie podpisując się wypisują w sieci. Według mnie niemal wszystko to brednie opowiadane przez kogoś, kto najpewniej nigdy nie miał okazji używać internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest odpowiednim źródłem informacji.
5 / 5

Cyryl

W 100% polecam internet Airmax! Zresztą raporty z mierników szybkości łącza mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to myślę, że warto przed podłączeniem usługi zapytać o airmax internet za free w celu nieodpłatnego przetestowania rozwiązania, oczywiście bez zobowiązań. Mi nie zrobiono żadnego problemu – testowałem usługę zupełnie bezpłatnie przez ok. 14 dni zanim zawarłem umowę. Kończąc już, dodam tylko, że użytkuję Airmax internet w domu, jednak myślę, że w biznesie też się nieźle sprawdzi.
5 / 5

Marcin

Mam z Airmax internet światłowodowy. Jestem specjalistą IT i pracuję w trybie hybrydowym, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie wpływa to na komfort korzystania z internetu. Usługa bez porównania z największymi operatorami internetu światłowodowego w naszym kraju. Polecam poczytać na firmowej witrynie operatora, jak działa internet Airmax, a jeżeli macie czas sprawdzić o Airmax opinie, tych rzetelnych radzę szukać tylko na tej stronie. P.S. Warto przed dopełnieniem formalności zawnioskować o możliwość darmowego i niezobowiązującego przetestowania usługi. Ja zapytałem.
5 / 5

Herbert

Airmax internet opinie ma fenomenalne, a jak jest w praktyce, dowiem się w niedalekiej przyszłości, bo aktualnie korzystam z darmowego okresu próbnego, ale internet jest super szybki. Finansowo też jest przyzwoicie. Docelowo chciałbym z Airmax światłowód opinie ma bardzo dobre...
5 / 5

Fryderyk

Z Internetem Airmax mam styczność już od niemal 4 lat, więc chyba mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - równym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Nie mam żadnych uwag, no może poza sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Śmiało mogę polecić.
2 / 5

Kacper

Dzięki Internetowi Airmax mogę mieć stałe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie epidemii. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna pomoc techniczna. Ja polecam Airmax internet.
5 / 5

Tadeusz

W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego.
5 / 5

Witold

Fantastyczny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax niezwłocznie zdiagnozował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić Airmax internet.
4 / 5

Bogumił

Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Internetu Airmax już od niemal 5 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax problemy były bardzo rzadkie i trwały krótko. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam usługę Airmax. Wystawiam Airmax Internet opinie pozytywną.
5 / 5

Fryderyk

Korzystam z Internetu Airmax Internet już od ponad 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu.
5 / 5

Robert

Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet opinie ma pierwszorzędne i jest w 100% stabilny. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiam.
5 / 5

Wiesław

Od początku firma Airmax zaskakuje życzliwą i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii konkurencyjnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa działa bardzo dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Naprawdę polecam Airmax internet opinie najlepsze!
5 / 5

Dorota

Od razu mówię, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takim operatorze. Dlatego poczytałem opinie o internecie airmax i aktualnie (już jako użytkownik) sądzę, że nie są one w ogóle przejaskrawione. W ofercie miałem zagwarantowany pełny zasięg i rzeczywiście taki dostałem. Podkreślę tylko, że nie mieszkam w specjalnie dużym mieście (Bolesławiec). Airmax internet działa w moim przypadku fantastycznie przez 24h/7. Prędkość internetu też zgadza się z ustaleniami, speed testy to potwierdzają. Wdrożenie internetu airmax jest ekspresowe. Polecam Airmax internet Bolesławiec nareszcie zyskał do niego nieograniczony dostęp.
3 / 5

Donald

Patrząc na Airmax internet opinie 2023, firma ta nadal znajduje się w ścisłej czołówce polskich operatorów. Widziałem też negatywne komentarze o internecie Airmax, jednak uważam, że w większości zamieściła je konkurencja. Ja od dłuższego czasu posiadam w domu Airmax internet światłowodowy AirFiber i jeżeli miałbym komuś z Wrocławia polecić jakiś internet światłowodowy, Airmax byłby pierwszy. Szybkość łącza wynosi minimum 15 Gb – i to bez wdrożenia infrastruktury kablowej.
5 / 5

Maria

Jeśli chodzi o jakość usług w Airmax Wrocław nie może aktualnie (oczywiście moim zdaniem) zaproponować ludziom niczego korzystniejszego. Airmax zapewnia swoim klientom obiektywnie korzystne warunki. Tym bardziej dziwi mnie czemu o Airmax.pl opinie w internecie są tak niespójne. Jeśli kogoś interesują opłaty za internet Airmax cennik zamieszczony jest na stronie internetowej marki. Można tam sprawdzić także Airmax nadajniki - mapa jednoznacznie pokazuje, że w przypadku Airmax Internet zasięg jest numerem jeden na liście priorytetów. Jest ciągle rozszerzany. Nie wiem, czy to ważne, ale ja zdecydowałem się na zestaw internet plus antena zewnętrzna, ze względu na to, że zależało mi na zwiększeniu siły sygnału. Polecam przekonać się w praktyce, jak niedrogi, ultra szybki i stabilny jest Airmax internet speed test (nie jeden) tylko potwierdził szybkość łącza!
5 / 5

Alicja

Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się kilkanaście miesięcy temu. Wcześniej szukałem informacji na jakimś forum o tym internecie. Interesowało mnie szczególnie o Airmax internet gdzie jest, bo mój blok położony jest w dość nietypowej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych wartościowych informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A w sumie to nie ryzykowałem, bo na początek postawiłem na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 14 dni. Uruchomiłem Airmax internet z telefonu i otrzymałem informację, że przed podłączeniem usługi mogę zdecydować się na darmowy okres testowy wynoszący chyba dobę, o ile pamięć mnie nie myli. Super sprawa! Na ten moment mam Airmax internet w telefonie plus stacjonarny w domu. Zaś w temacie kosztów usługi Internet Airmax ceny są naprawdę konkurencyjne. Polecam wykupić od razu Airmax Internet Zestaw obejmujący także router. Firma oferuje różne zestawy. Ja zdecydowałem się na zestaw Nanostation Loco 802.11a - 5 GHz, bo jesr polecany dla mieszkańców dużych miast.
5 / 5

Sławomir

Mam i gorąco polecam wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Jestem pewny, że nigdy wcześniej nie spotkałem tak rewelacyjnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na doskonałą komunikację z klientem. Oddział AIRMAX Opole tworzą ”żywi” ludzie, a nie tylko komputery. Można dzwonić i pytać o wszystko. Bardzo nie lubię wirtualnych asystentów... A jak usługobiorca woli pisać niż rozmawiać, to można przejść do e-BOK. Unikalny AIRMAX internet login sprawdziłem w umowie.
5 / 5

Maksymilian

Posiadam od Airmax światłowód. Z usługi korzysta cała nasza 6-osobowa rodzina. W dni wolne od pracy praktycznie wszyscy naraz siedzimy w necie. No i każdego wieczoru oglądamy filmy na platformach typu Netflix. Dlatego mieliśmy naprawdę wysokie wymagania wobec operatora internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet niestandardowe potrzeby. Dostaliśmy ofertę opracowaną w taki sposób, że obiektywnie nie mamy powodów do narzekań. Na pochwałę zasługuje komunikacja z kadrą Airmaxa. Z firmą Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś fantastyczna konsultantka. Jeśli kogoś interesują opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie firmy. Ceny mocno odstają od ofert konkurencyjnych firm, a w obecnych czasach oszczędności są priorytetem. Nawet u największych operatorów nie udało się nam znaleźć TAKIEGO internetu światłowodowego taniej. Polecamy! Rodzinka z Dolnego Śląska.
5 / 5

Dawid

Kiedyś skorzystałem z produktu Airmax internet bez umowy (na kartę) i nie miałem żadnych zastrzeżeń. Nie patrzcie tylko na to, co ludzie nie podpisując się wypisują w sieci. Sądzę, że niemal wszystko to brednie opowiadane przez kogoś, kto z pewnością nigdy nie korzystał z internetu Airmax. Jeśli rzeczywiście interesuje was internet Airmax forum (w szczególności forum dla niezalogowanych użytkowników) NIE jest odpowiednim źródłem informacji.
Copyright © bootstrapdash.com 2020